Skocz do zawartości

Audyt Obywatelski - czyli obnażanie ignorancji polskich funkcjonariuszy


zychu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na początku myślałem - koleś nudzi się i robi dramy. Ale po obejrzeniu kilku nagrań uświadomiłem sobie, jak wielu mundurowych ćwoków nie zna przepisów, na które się powołuje (np. nieistniejący zakaz fotografowania obiektów wojskowych). Pozostaje mi wyrazić wdzięczność za kawał dobrej roboty.

Pisałem już o moim byłym znajomym - śmierdzący leń bez ambicji, za to ze smykałką do ciągnięcia różnych socjali. Żadnego wykształcenia, zero kwalifikacji, w ani jednej pracy nie wytrzymał dłużej niż miesiąc. Kilka tygodni temu przyjęty z marszu do policji. Tego ścierwa będzie coraz więcej, w przeciwieństwie do uczciwie zarabiających ludzi.

 

Ewentualny ból dupy mundurowych skwituję krótko - pies was trącał.

Edytowane przez zychu
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

To państwo z kartonu, polska milicja to stan umysłu. Nadzorcy niewolników nie mają pomagać, tylko pilnować żeby bydło się nie rozlazło. Pislicja traktuje gojów mandatami za brak namordnika, mimo że były i są one niekonstytucyjne. 

Dodatkowo milicjant ma OBOWIĄZEK nie wykonywania rozkazu niezgodnego z prawem, a mimo to robią. Tak, milicja to stan umysłu. 

 

Niestety będzie grono gojów lubiących być trzymanymi za mordy, komentują oni że ów pan to per cwaniaczek itd. Komuna z gojów jeszcze nie wylazła.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/6/2022 at 8:33 PM, DOHC said:

To państwo z kartonu, polska milicja to stan umysłu. Nadzorcy niewolników nie mają pomagać, tylko pilnować żeby bydło się nie rozlazło. Pislicja traktuje gojów mandatami za brak namordnika, mimo że były i są one niekonstytucyjne. 

Tutaj działa cała mechanika koncepcji obozu koncentracyjnego z instytucją kapo włącznie. Nie mogę się pogodzić z tym, że tak trudno jest wielu nowocześnie zaadaptowanych, przekonać że są w niewoli, mimo, że mają suchy chleb pod poduszką. Prawdziwym zagrożeniem dla władzy jest społeczeństwo obywatelskie, które w obecnych okolicznościach by ich powywieszało i wróciło do porządku i swoich spraw otrzepując spodnie. A tak to niewolnicy tylko kwiczą, albo na siebie albo przeciwko. 

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam od kilku dni po kilka filmów dziennie co to się tam wyprawia i pokazuje to jestem w ciężkim szoku, niekompetencji policji. Jest tam kilka na prawdę niezłych smaczkow. Od zawsze miałem o nich mierne zdanie, wiem kto tam idzie ale te nagrania to poprostu totalne dno umysłowe części policjantów.

Pięknie też wyjaśnił sierżanta peta, bagieta czy jak mu tam 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

jak obywatel nie zna prawa, to obywatel ma problemy - bo nieznajomość prawa nie zwalnia od niestosowania się do niego.

jak policjant nie zna prawa, to obywatel ma problemy - bo policjant za nieznajomość prawa nie odpowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.