Skocz do zawartości

Podryw w czasie pandemii


Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy w ogóle pierdolicie ? Za tymi aplikacjami są ludzie, kobiety. Przed nimi też ludzie, mężczyźni. To jak Wy to narzędzie wykorzystacie, takie efekty osiągniecie.

Wiem z własnego - i nie tylko własnego - doświadczenia, że są tam wartościowe, zajebiste kobiety. Jak wszędzie, to świat który nas otacza, a nie jakiś produkt firm technologicznych, że kupujesz w pakiecie razem a abonamentem na gówna w stylu "wskocz na pierwsze miejsce" 3 super laski. Trzeba wiedzieć do kogo i jak zagadać, czego tam szukasz, a nie jechać z laskami jak z towarem, oceniać jakimiś dennymi kategoriami, opowiadać w stylu jest gorąco, to mi skarpety bardziej jebią. 

Live też można nie spotkać latami godnej uwagi kobiety, a można przypadkiem wpaść na miłość swojego życia. Przestańcie tak uogólniać, brednie piszecie i tyle.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można poznać, mam ostatnio jakieś zainteresowanie. Jednak przy moim SMV na apkach jakość tych kobiet jest tragiczna. :lol: Samotne madki, otyłe, borderline, DDA, brzydkie desperatki. 

Dobrze, że mam co bzykać poza tymi aplikacjami zdominowanymi przez Chadów i sponsorów.

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Czester napisał:

Co Wy w ogóle pierdolicie ? Za tymi aplikacjami są ludzie, kobiety. Przed nimi też ludzie, mężczyźni. To jak Wy to narzędzie wykorzystacie, takie efekty osiągniecie.

Wiem z własnego - i nie tylko własnego - doświadczenia, że są tam wartościowe, zajebiste kobiety. Jak wszędzie, to świat który nas otacza, a nie jakiś produkt firm technologicznych, że kupujesz w pakiecie razem a abonamentem na gówna w stylu "wskocz na pierwsze miejsce" 3 super laski. Trzeba wiedzieć do kogo i jak zagadać, czego tam szukasz, a nie jechać z laskami jak z towarem, oceniać jakimiś dennymi kategoriami, opowiadać w stylu jest gorąco, to mi skarpety bardziej jebią. 

Live też można nie spotkać latami godnej uwagi kobiety, a można przypadkiem wpaść na miłość swojego życia. Przestańcie tak uogólniać, brednie piszecie i tyle.

 

Co ty pierdolisz ziomuś.

 

Laska to towar, traktujesz jak towar, to go masz, traktujesz jak człowieka, to go nie masz, wyjątkiem są 30, które chcą się ustatkować.

 

Mężczyzn to  one traktują jak towar, a Ty tutaj młodym  napalonym wilkom banialuki wypisujesz.

W momencie w którym wyzbyłem się jakiegokolwiek szacunku do kobiet, mam nawet na nie wyjebane  na takim zwykłym ludzkim poziomie,  nie pomagam z przeniesieniem torby, otwarciem drzwi itd. mam na to wyjebane - w tym momencie, mogę mieć kiedy chce ten towar.

 

Chamskie zachowania przyciągają baby jak magnes, one chcą to zmieniać, wystarczy ubrać ładną skórkę i zgrywać amanta, polskie karyny lecą na każdy farmazon.

 

"Pokolenie internetu córek "

 

W końcu objawił się amant, który wiedzie życie z instagrama, a tam lecą takie kłamstwa, że czasami nawet po tylu latach praktyki, nie mogę wytrzymać ze śmiechu.

 

Chamstwo, cwaniactwo, kłamstwo, oszustwo, to wszystko je przyciąga, bo ich życie to oszukiwanie siebie kurwa samej, na każdym kroku ;]

 

Żyją w świecie odrealnionym i świecie fantazji.

 

Daj im żyć w tej fantazji, a wyruchasz Angelinę Jolie.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielkim mieście - zdecydowanie parki, lasy spacerowe - ludzie się czują bezpieczniej z dala od miejsc, gdzie może ich najechać radiowóz.

 

Z perspektywy poważniejszej operacji - zdecydowanie słabo zurbanizowane regiony turystyczne. Póki co, nie skierowano tam dodatkowych 'sił', a miejscowa milicja - nie wiem czy w ogóle istnieje. w każdym razie turystek nie brakuje i nie będzie brakowało (na przykładzie Bieszczad - byłem ostatnio, widziałem).

 

Ogolnie to wpadłem na genialny pomysł. Dołącz na Fejsie do grupy wypadowej w góry (np. wypady w Tatry z Poznania, Kielce - Bieszczady - przejazdy) - jest ich masa i na pewno dla każdego większego miasta się taka znajdzie. Napisz, że jedziesz w Tatry, Karkonosze na wypad, weekend, cokolwiek. Dużo osób zbiera się teraz w ten sposób i uderza razem. Więc jedynie organizujesz furę. Na pewno zgłoszą się głównie Panie + możesz już na starcie zrobić selekcję na bazie zdjęć + zawsze możesz zrezygnować z usług ekipy i wędrować szlakiem samodzielnie w poszukiwaniu szczęścia, a za wachę już będziesz miał zwrócone ^^

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marden napisał:

a za wachę już będziesz miał zwrócone ^^

Tego to bym nie był pewny. Na takich grupach kobiety raczej jeżdzą za darmo, bo są przyzwyczajone. Spermiarze tam tylko czekają na takie okazje, żeby zaprosić w góry, postawić i zaprezentować się jako prawdziwy "męski" facet (spermiarz)

  • Like 4
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie problemy pierwszego świata. Z czymś takim nasza cywilizacja nie ma szans, polegnie całkowicie. Weź no Panie złap tego covida sars coś tam, wpadnij na narodowy szpital czy coś podobnego, a tam pielęgniarek i lekarek, tylko je obracać. Podrywać chcę, w Polsce, może jeszcze p0lki i frytki do tego?????

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zbychu napisał:

Tego to bym nie był pewny. Na takich grupach kobiety raczej jeżdzą za darmo, bo są przyzwyczajone. Spermiarze tam tylko czekają na takie okazje, żeby zaprosić w góry, postawić i zaprezentować się jako prawdziwy "męski" facet (spermiarz)

Jak to za darmo??

Przyznam, że sam nie jestem członkiem tego typu grup, ale bez przesady^^ Z obcym facetem za darmo wsiadać??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jednorożec napisał:

gdzie w tych chorych czasach można poznać jakieś dziewczyny

 

Dosłownie można je poznać wszędzie.

Niektóre to przez tą pandemie to nawet takie milsze się zrobiły dlaczego bo granice pozamykane

i bidulki na erazmusy czy wycieczki do egzotycznych krajów nie mogą wyjeżdżać😉

W drugą stronę habibi, mokembe też nie mogą i zostajemy im tylko my.

Jakie to dla Polskich kobiet musi być upokarzające umawiać się z Polakami😁

W dużych miastach to nawet jest więcej kobiet w wieku 18-40 lat niż mężczyzn także do dzieła.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Czester said:

. Przestańcie tak uogólniać, brednie piszecie i tyle.

No tak. Bo nas tu wszystkich kobiety skrzywdziły, więc brednie piszemy, nie to co uczciwe dziewczyny z Badoo 🤔

 

 

😂

54 minutes ago, Zbychu said:

Tego to bym nie był pewny. Na takich grupach kobiety raczej jeżdzą za darmo, bo są przyzwyczajone. Spermiarze tam tylko czekają na takie okazje, żeby zaprosić w góry, postawić i zaprezentować się jako prawdziwy "męski" facet (spermiarz)

Oj tak. Kiedyś zajrzałem na grupę "plecaczkową". Ło panie, co tam się odpierdalało 😂😂😂. A ziuty tylko przebierały i grymasiły. 

 

Nigdy nie proponuj lasce niczego za free (o ile to nie twoja znajoma od 10 lat, która jakieś przysługi też ci robi). 

 

W dzisiejszych czasach masa ludzi szuka frajerów. Nie tylko kobiety. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jednorożec napisał:

Ktoś ma już jakieś tegoroczne doświadczenia lub plany na nadchodzące miesiące?

 

Bazując na polskim rynku matrymonialnym:

1. Celowałbym w day game - ulica, parki etc.

2. Zrobiłbym research grup na Fejsie

3. Tinder i Badoo - ale tylko jak masz ogarniętą głowę bo inaczej się zdołujesz

4. W wakacje na bank część miejscówek będzie już otwarta

5. Jak pisałem - mój plan to zabrać dupę z Polski i sprawdzić co na zagranicznych rynkach słychać ale to na osobny temat :) 

 

8 godzin temu, RENGERS napisał:

Chamstwo, cwaniactwo, kłamstwo, oszustwo, to wszystko je przyciąga, bo ich życie to oszukiwanie siebie kurwa samej, na każdym kroku ;]

 

To niestety prawda...

 

 

8 godzin temu, Zbychu napisał:

Ja właśnie odpaliłem sobie tindera i po 2 tygodniach używania całkowicie przeszła mi ochota na jakiekolwiek randki. Czy podrywania. Nie taka zła ta aplikacja

 

O kolega chyba trochę na oczy przejrzał bo kiedyś mi chyba pisałeś, że "nie jest tak źle" i "nie ma co przesadzać" ;) 

 

7 godzin temu, Krugerrand napisał:

Rozwalają mnie problemy pierwszego świata. Z czymś takim nasza cywilizacja nie ma szans, polegnie całkowicie. Weź no Panie złap tego covida sars coś tam, wpadnij na narodowy szpital czy coś podobnego, a tam pielęgniarek i lekarek, tylko je obracać. Podrywać chcę, w Polsce, może jeszcze p0lki i frytki do tego?????

 

Gdzieś na głównej krąży jeszcze moja ankieta dlaczego ktoś chce być / nie być w związku. Zobacz jak wielu facetów zaznaczyło "chcę mieć w kimś oparcie", "chcę żeby mnie ktoś wysłuchał", "chcę mieć z kim porozmawiać". Tu masz odpowiedź.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Iceman84PL napisał:

W dużych miastach to nawet jest więcej kobiet w wieku 18-40 lat niż mężczyzn także do dzieła.

 

Dość śmiała teoria. Jasne, że cześć facetów zostaje na wsi i w małych miasteczkach, ale startujemy z pozycji gdzie facetów na początku jest więcej.

Za to w takim Ciechocinku, to dobrze utrzymany 70-cio latek może w końcu przebierać jak laska na Erazmusie 😉

 

Poniżej dane GUS za 2019

 

gus.jpg

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeszcze będą możliwości na podryw jakiejś kobietki. 

Miejsca o jakim warto pomyśleć:

- portale randkowe (fotka, badoo, tinder)

- udzielać się na jakiś grupach tematycznych na fejsie(np. filmowa) i tam zagadać do dziewczyny

- zagadanie sytuacyjne na jakiś zakupach, w parku

- rozpocząć bieganie, a może się trafi na jakąś dziewczynę co również biega

- jakieś grupy turystyczne co np. lubią chodzić w góry

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Czester napisał:

Co Wy w ogóle pierdolicie ? Za tymi aplikacjami są ludzie, kobiety. Przed nimi też ludzie, mężczyźni. To jak Wy to narzędzie wykorzystacie, takie efekty osiągniecie.

Wiem z własnego - i nie tylko własnego - doświadczenia, że są tam wartościowe, zajebiste kobiety. Jak wszędzie, to świat który nas otacza, a nie jakiś produkt firm technologicznych, że kupujesz w pakiecie razem a abonamentem na gówna w stylu "wskocz na pierwsze miejsce" 3 super laski. Trzeba wiedzieć do kogo i jak zagadać, czego tam szukasz, a nie jechać z laskami jak z towarem, oceniać jakimiś dennymi kategoriami, opowiadać w stylu jest gorąco, to mi skarpety bardziej jebią. 

Live też można nie spotkać latami godnej uwagi kobiety, a można przypadkiem wpaść na miłość swojego życia. Przestańcie tak uogólniać, brednie piszecie i tyle.

Za awatarami. Na apkach nie przekazujesz żadnych emocji, więc ważna część jaka jest gra na emocjach odpada. Po drugie, sporo kobiet stosuje plakietki. Na tinderze dostajesz plakietkę: "facet z tindera. A jak z tindera, to pewnie boi się na żywo zagadać. Pewnie w życiu osobistym jest mało zdecydowany. Skoro korzysta z takich apek, to pewnie zależy mu tylko na seksie"

Serio, wiele kobiet korzysta z takich wzorców myślowych i uogólnien. 

11 godzin temu, RENGERS napisał:

 

Żyją w świecie odrealnionym i świecie fantazji.

Ło panie, centralnie moje przemyślenia. Świat pozorów, żeby inni ją widzieli xD Etapy życia kobiety: od siksy - justin biber-do-mnie-nie-podchodź-ja-jestem-za-wysoka-liga-, po madka-polka, do madka-polka-zdesperowana-czterdziecha. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Morfeusz napisał:

Można poznać, mam ostatnio jakieś zainteresowanie. Jednak przy moim SMV na apkach jakość tych kobiet jest tragiczna. :lol: Samotne madki, otyłe, borderline, DDA, brzydkie desperatki. 

Dobrze, że mam co bzykać poza tymi aplikacjami zdominowanymi przez Chadów i sponsorów.

 

Jak poznać że laska ma bordera ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, podryw jest banalnie prosty:

Podchodzisz do laski: "Policja, proszę okazać twarz"

- laska, ściąga maseczkę,

- "Mandat za niezakrycie nosa i ust, piszemy czy wyjaśni mi Pani dlaczego stwarza zagrożenie epidemiologiczne"

- "Wolałabym bez mandatu",

- "To zapraszam na komendę" i bierzesz ją na kwadrat. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na wszystko rozwiązaniem są kawalerki na wynajem. Robisz ogłoszenie "tylko studentki" i robisz casting, zapoznajesz.

 

A na poważnie to idź na wolne powietrze, las, jezioro, park tam będą ludzie kongregować. Możesz zawsze zagaić "ładnie wyglądasz w tym hijabie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orybazy napisał:

Jak na wszystko rozwiązaniem są kawalerki na wynajem. Robisz ogłoszenie "tylko studentki" i robisz casting, zapoznajesz.

 

A na poważnie to idź na wolne powietrze, las, jezioro, park tam będą ludzie kongregować. Możesz zawsze zagaić "ładnie wyglądasz w tym hijabie".

No myślę że przyczyną biedy ludzi w Afryce jest brak posiadania kawalerek ma wynajem. Gdyby każde dziecko w Afryce posiadało conajmniej jedna kawalerke na wynajem nie byłoby głodu

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.