Skocz do zawartości

Było, jest i będzie, a odpowiedzi nigdy nie znajdziecie


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Redbad napisał:

Tylko lustro cię nie opierdoli, żeś potem szklanki nie umył, że ulało się na stół, a w ogóle to mało zarabiasz, a mąż koleżanki to... Chyba jeszcze nie wynaleźli takich luster

 

Nie byłbym tego taki pewien...jak chcesz możesz sprawdzić:

 

 

wystarczy wyuczyć sieć tak, aby nauczyła się bluzgać, ew.  dać jej lekcję "historii bez cenzury":

https://pclab.pl/news69032.html

 

Cytat

Zaledwie dzień po uruchomieniu sztucznej inteligencji Tay, Microsoft był zmuszony ją wyłączyć po serii bardzo kontrowersyjnych wpisów na Twitterze, której była autorem. SI stwierdziła w nich m.in., że nienawidzi feministek, a Hitler miał rację w sprawie eksterminacji Żydów. Firma z Redmond z pewnością nie tak wyobrażała sobie prezentację swojego nowego rozwiązania

 

tenor.gif.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Bullitt said:

I co, myślisz naiwnie, że te przeciętnie się nie puszczają :)

 

@maroonAutorze wątku, nie zauważyłem nigdzie informacji o wyglądzie i zachowaniu Stasia wobec Basi. To, że jest twardzielem na morzu, nie oznacza, że nie był cipką w relacji. A wygląd powiedziałby nam czy Basia "zakochała się" w w Stasiu czy w jego możliwościach. 

O wyglądzie pisałem. A co do zachowania, to nie wiem, bo pod łóżkiem u nich nie siedziałem. 😂 Jak były jakieś spotkania towarzyskie u niego, to raczej Basia posługiwała, niż Staś. Czyli przynosiła żarcie, ogarniała jakieś przekąski, itp. Jak Staś mówił, to się nie wcinała. I ogólnie w towarzystwie to raczej dumna była ze swojego faceta. Może to gra była, ciężko ocenić. A co do innych spraw, to Staś nigdy nie wspominał o dopuszczaniu miłości życia do biznesu czy przepisywaniu majątku. W tych kwestiach głupi chłopak nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.