Skocz do zawartości

Kiedy rzeczywistość dogoniła Black Pill'a i wcale się z tym nie kryje czyli o męskim modelowaniu twarzy kwasem hialuronowym


Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie myślałem, że mało mnie już zdziwi ale jednak jestem starej daty:

 

175994030_2963623700535003_8887821008471

 

🔥 MODEL POSZUKIWANY 🔥
Poszukujemy mężczyzn, którzy są zainteresowani taką odważną, darmową metamorfozą
Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym o wartości 4200 zł
Czekamy na zgłoszenia w prv wiadomości

 

Polecam komentarze Pań:

https://www.facebook.com/AliteClinic/photos/a.1646631165567603/2963623697201670/

 

Liczy się charakter, osobowość, dowcip, poczucie humoru etc. ;)

 

PS Ten post to nie reklama a ubaw z lasek tagujących tam swoich facetów / kolegów.

PS 2 Temat dedykuję również Bratu @Analconda ;) a ku rozwadze @Patton i @nowy00 - jako członkom klubu Red Pill.

PS 3 I nie chodzi o samo poprawianie czegoś - dla mnie każdy sobie może robić co chce ale zakłamanie i pieprzenie bzdur w tym temacie :D 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Jak komuś takiemu upgrade brakuje, nie widzę przeszkód. Ale naprawdę z twarzą po lewej tego Pana jest coś nie tak?

 

Dla dzisiejszych kobiet jest to już problem. Podobnie jak wzrost oraz jeszcze kilka innych cech fizycznych. mężczyzny.

Więcej Tindera i Instagrama i całkiem odlecą.

Każdy niech robi ze swoim ciałem co chce ale to tagowanie w komentarzach jest poniżające i uwłaczające.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Obliteraror napisał:

 

Pewnie masz rację. Pierdolę, ja i tak wolałbym nanowszczepy : ))

 

Mnie po prostu zamurowało jak rok temu usłyszałem, że jestem "niski" (183cm) od laski maks 160 cm. Nie zdziwię się już chyba niczemu :D 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
  • Haha 10
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda

Takie propozycje metamorfozy sie pojawiaja. Przyznam, ze spotykam sie z czyms takim pierwszy raz. Znajda sie zainteresowani do czegos takiego - jak widac juz jeden ochotnik sie przytrafil.

Pewnie, ze liczy sie charakter i wnetrze...Tylko wielka szkoda, ze kobiety takie 6/10 i wyzej na takie cos nie zwracaja uwagi. Teraz moze juz nawet dziewczyna 3/10 ocenia po wygladzie :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda siana na takie bzdury, tym bardziej, że zabieg trzeba powtarzać dla utrzymania efektu. Jak ktoś chce się bawić w looksmaxing na poważnie, to tylko chirurg. Zresztą, zawsze powtarzam, że chads are born, not made. Co ci z żuchwy, jak nadal będziesz miał wimp skull czy oczy ofiary. Czad to jest zespół cech psychofizycznych. Wzrost, szczena, masywne kości, hunter eyes i osobowość. Nie masz choćby jednego, to choćbyś się zesrał, czadem nie zostaniesz.

 

  

21 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Mnie po prostu zamurowało jak rok temu usłyszałem, że jestem "niski" (183cm) od laski maks 160 cm. Nie zdziwię się już chyba niczemu

 

Te karakanice są właśnie najbardziej brutalne, jeśli chodzi o selekcję wzrostową. Same mają ogromne kompleksy, muszą wmawiać sobie, jak to zajebiście atrakcyjne są (to ciekawe, żadna miss czy modelka nie ma poniżej 170 cm), a i czują, że potomkowi płci męskiej będzie chujowo, jeśli zostanie manletem, więc odrzucają potencjalnych partnerów, co do których matka natura zadecydowała, że mają być manletami.

Edytowane przez Covidianin
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniałem sobie botoks 😆 Robiłem w celu zmniejszenia mięśni żuchwy i przyznam, że twarz bardzo mi się wyrównała. Ponad tysiak i napięcie z mordy zeszło bardzo, a to bardzo mocno. Bardziej w celach zdrowotnych zrobiłem, natomiast efekt wizualny pozytywnie zaskoczył. Wydaję się bardziej zrelaksowany. Jestem zwolennikiem poprawiania zdrowia, również psychicznego właściwie wszystkimi dostępnymi metodami, które nie krzywdzą długoterminowo. Testuję na sobie, co się tylko da 😆 I diety i zabiegi i co tam tylko można wymyślić. Maniciure wykonany przez profesjonalistkę to żadne pedalstwo, tylko zajebiste dłonie, które każda kobieta zauważy. Dopasowany garniak to nie pedalstwo, tylko wizerunek. Fryzjer pierwsza klasa, stylizacja, a nawet farbowanie to nie pedalstwo tylko lepszy wygląd i uśmieszek w lustrze, jaki jestem zajebisty 😆 Tak to widzę. Krem na ryj codziennie to też nie pedalstwo 😆 Panowie, musimy dbać o siebie. Moim zdaniem właśnie powinniśmy się uczyć takiego standardu. Masaż, kosmetyczka, pielęgnacja całego ciała, trening. W każdej sytuacji później się człowiek fajnie czuje, a nie dół, że jestem pasztetem, czy coś. Jak sobie dogodzisz jeden z drugim w tej materii to od razu samopoczucie wzrasta, ciało oddaje w relaksie wewnętrznym, w mocy 😆 Ja tam kobiet nie mam i nie chodzę na randki, ale jak się odpierdolę czasami to jest gitara na maksa i dobrze się czuję we własnym ciele. Wszystko, żeby ten stan osiągnąć i nie zdziadzieć. 

 

 

Edytowane przez mac
  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mac napisał:

Testuję na sobie, co się tylko da 😆 I diety i zabiegi i co tam tylko można wymyślić. Maniciure wykonany przez profesjonalistkę to żadne pedalstwo, tylko zajebiste dłonie, które każda kobieta zauważy. Dopasowany garniak to nie pedalstwo, tylko wizerunek. Fryzjer pierwsza klasa, stylizacja, a nawet farbowanie to nie pedalstwo tylko lepszy wygląd i uśmieszek w lustrze, jaki jestem zajebisty 😆 Tak to widzę. Krem na ryj codziennie to też nie pedalstwo 😆 Panowie, musimy dbać o siebie. Moim zdaniem właśnie powinniśmy się uczyć takiego standardu. Masaż, kosmetyczka, pielęgnacja całego ciała, trening. W każdej sytuacji później się człowiek fajnie czuje, a nie dół, że jestem pasztetem, czy coś. Jak sobie dogodzisz jeden z drugim w tej materii to od razu samopoczucie wzrasta, ciało oddaje w relaksie wewnętrznym, w mocy 😆 Ja tam kobiet nie mam i nie chodzę na randki, ale jak się odpierdolę czasami to jest gitara na maksa i dobrze się czuję we własnym ciele. Wszystko, żeby ten stan osiągnąć i nie zdziadzieć. 

 

 

Witamy w klubie tylko nie o tym ten post ;) Bo ja jestem za tym żeby dbać o siebie i wiele rzeczy, które wymieniłeś, robię ale mowa tu o babskim pierdoleniu + śmichom-chichom ze "szczęki czada" - jak na talerzu wyłożone :)

 

 

Cytat

Widocznie minimum to już 190 cm 😆

 

No cóż... ;) 

 
Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, niemlodyjoda napisał:

babskim pierdoleniu + śmichom-chichom ze "szczęki czada" - jak na talerzu wyłożone :)

Jebać babskie pierdolenie i hipokryzję, ale trzeba też pewne rzeczy prostować i uświadamiać moim zdaniem. Dopóki gość się dobrze czuje, wydał własny hajs na przyjemności, również wizualne to jestem za i chuja by mnie obchodziło pierdolenie jakichś babsztyli. Jestem od nich o poziom wyżej w każdej materii rzeczywistości. Jakbym widział z góry jakieś karaluchy, co się zabijają o ostatni kawałek gówna. Tyle znaczy rechot babek. Krzyk pawiana o banana i czerwone dupska od nadmiaru emocji 😆 Bonobo babski stajl czerwonych, wrzeszczących dup. Przecież to śmieszne 😆 

Edytowane przez mac
  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mac napisał:

Jebać babskie pierdolenie i hipokryzję, ale trzeba też pewne rzeczy prostować i uświadamiać moim zdaniem. 

 

Jestem jak najbardziej za tym, co napisałem w pierwszym poście, żeby każdy robił ze swoim ciałem co tam chce.

Dodatkowo jestem za tym aby dbać o siebie na każdej płaszczyźnie, a już na pewno wyglądu - pisałem wielokrotnie.

Natomiast rzygać mi się chce jak czytam, że pod tym postem (na fejsie) laski oznaczają swoich kolegów / facetów bo to obłuda i hipokryzja. Z jednej strony to śmieszne, a z drugiej żenujące bo jestem ciekaw jaki hejt poleciałby gdyby faceci zaczęli tagowac laski pod postem o powiększaniu piersi.

Taki był cel publikacji z mojej strony + dodatkowo śmieszy mnie jak ludzie piszą "bądź sobą", "wygląd nie ma znaczenia" etc.

Otóż ma czego dobitnym przykładem są komentarze tam zamieszczone :) 

Dodatkowo - jak zje*ane są obecne standardy bo jak zauważył @Obliteraror ja również w twarzy chłopaka "przed" zabiegiem nie widzę nic złego.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

 

Mnie po prostu zamurowało jak rok temu usłyszałem, że jestem "niski" (183cm) od laski maks 160 cm. Nie zdziwię się już chyba niczemu :D 

 

Dla jednej też byłem niski (190 cm). Nie wiem, chciała 200 cm? Sama była około 170-172 cm.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Obliteraror napisał:

trzeba mieć Whiskas zamiast mózgu, by takie dictum wygłosić : )

Co najwyżej trochę trocin.

 

43 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

od laski maks 160 cm.

Sam jakieś 10 lat temu byłem w relacji z hobbitem który miał 163 cm (i paskudne cycki), no ale to były inne czasy.

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np mam 195 i się źle z tym czuje. Jestem wyższy od 95% ludzi. Stoje w grupce znajomych to "wystaje" sporo ładnych lasek odpada bo było by to karykaturalne. Do tego jeszcze jestem ekto więc żeby dobrze wyglądać to musiałbym zwiększyć wagę z 80 do 100. W dodatku zrobić nogi żeby były proporcjonalne to jakiś dramat...

26 minut temu, gman98 napisał:

 

Dla jednej też byłem niski (190 cm). Nie wiem, chciała 200 cm? Sama była około 170-172 cm.

 

Mi to wygląda na shit test nic poza tym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Carl93m napisał:

Ogniem wypalić.

 

Ale o facecie 190+ że niski, to jest jednak kuriozum. Rozumiem o mnie, mam 169, mogę być odbierany jako niski, ale na rany Chrystusa, znajmy proporcje :) Przecież kurna nie urosnę, nie założę wkładek jak Połomski. W sumie nie jestem agencją towarzyską lux, by ze spotkania ze mną każdy wychodził zadowolony.

 

Studiowałem z facetem, który był 10 cm niższy ode mnie. Dla niektórych było to zapewne w okresie paleolitu, czyli 20+ lat temu, ale tego, jakie miał wtedy branie, jak kręcił Paniami to mu większość roku zazdrościło.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, gman98 napisał:

 

Dla jednej też byłem niski (190 cm). Nie wiem, chciała 200 cm? Sama była około 170-172 cm.

 

 

29 minut temu, Obliteraror napisał:

 

Przepraszam, ale kurwa mać, to trzeba mieć Whiskas zamiast mózgu, by takie dictum wygłosić : )

+

11 minut temu, Carl93m napisał:

Jebać ten p0lki, niech się nie rozmnażają, to 7 pokoleń minie i będzie spokój.

Ogniem wypalić.


Chodziło jej o Twoją reakcję :) ta pani chciała wiedzieć jak duże kompleksy masz i jak bardzo emocjonalnie niestabilny jesteś.
 

Tu nawet nie chodzi o kobiece słowa per se, ale co one znaczą z kobiecego na język urzędowy.

 

Więc pani powiedziała bardzo dobrze w swoim języku, który sama rozumie i doskonale dekoduje i mówi jej więcej niż oficjalne męskie oświadczenia, i już wiedziała na czym stoi i czy za tym chłopem 190cm wzrostu jest mały, przestraszony i agresywny chłopczyk czy jednak nie :) Kobiety pokazowo odchodzą od facetów "na niby", rzucają kąśliwe uwagi, robią mnóstwo rzeczy, żeby jej udowodnić, że te jajeczka, którymi będzie się bawić są po prostu tego warte i nie marnuje na nie czasu i energii.

 

Interpretowanie takich rzeczy w sposób LOGICZNY jest domeną męskiej lewej półkuli, ale u kobiet dominują EMOCJE, czyli nie za bardzo związane z logiką poznawcze interpretowanie świata. Panowie, takie są kobiece gierki, ich interpretacja w przyjęty domyślnie sposób to droga do porażki :D 

 

Jak dla mnie te oznaczanie przez kobiety na FB tych biednych gości to są zwyczajne shit testy. Nie chodzi o sam wygląd tak bardzo, ale o reakcje jak przyjmiesz ten publiczny przytyk. One po prostu to kochają, wielbią, uwielbiają dociskać szpilę, aż do momentu, kiedy złapiesz ją za łapę i patrząc z czystą dominacją w oczy powiesz, że to jest koniec durnej zabawy.

Po poprawnym zdaniu takich rzeczy, to one same się proszą, żeby faceta nagrodzić. Nie trzeba się wtedy o nic prosić, dają to, co mają najlepsze wręcz od razu. :) I nie trzeba wtedy mieć kwasu w ryju albo 200cm wzrostu.

Baby są tak naprawdę bardzo proste, nie trzeba tyle ich zachować analizować w sposób logiczny - one same nie rozumieją dlaczego robią co robią, ale wiedzą jakich reakcji chcą. Ich pula zachowań jest tak naprawdę prosta i ograniczona. :) 

Edytowane przez Messer
  • Like 8
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.