Skocz do zawartości

Kiedy rzeczywistość dogoniła Black Pill'a i wcale się z tym nie kryje czyli o męskim modelowaniu twarzy kwasem hialuronowym


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

rzygać mi się chce jak czytam, że pod tym postem (na fejsie) laski oznaczają swoich kolegów / facetów bo to obłuda i hipokryzja. Z jednej strony to śmieszne, a z drugiej żenujące bo jestem ciekaw jaki hejt poleciałby gdyby faceci zaczęli tagowac laski pod postem o powiększaniu piersi.

Taki był cel publikacji z mojej strony + dodatkowo śmieszy mnie jak ludzie piszą "bądź sobą", "wygląd nie ma znaczenia" etc.

To samo pomyślałem. Ot nowocześne standardy i równouprawnienie. 

 

Poza tym gość ma dobrą facjatę, już nie przesadzajcie z tą szczęką. Ale tak, po zabiegu wygląda śmiało jeden, dwa poziomy wyże, nie mniej jest to iluzja, jak drogie auto na kredyt. Można? Można. Daje punkty zajebistości? Oczywiście że daje. 

 

Ale czy można mieć zwykły dobry wóz plus oszczędności i czuć się lepiej? Tak, bo jeśli coś się stanie to stracie kilka - kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy, a nie np 150 bo ktoś podpali auto, albo kierowca rozpierdoli na drzewie bo "lubię 

za 

pier 

da 

lać".

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlacKnight napisał:

Facet ma wszystkie atrybuty chada o którym tyle razu pisałeś

Nie, nie ma.

 

Wcześniej 1 smv, teraz 6.

Nadal asymetria widoczna - szerokie usta (także bardzo niesymetryczne), oczy niesymetryczne.

 

W dodatku nie wiadomo jaki ma profil mordy. Jak ma 160 wzrostu to nadal 1 smv. Jak +185, 190 to 7–8 smv będzie.

 

Łeb na 1 zdjęciu... tragedia. Okrągły i niesymetryczny. Na drugim jest już wyżej niż większość mężczyzn. Nawet mimo asymetrii.

(Okrągły łeb = z automatu 1 smv chyba, że wzrost +~190)

 

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

brak kompletnie dystansu do siebie a to wynikało z traum i kompleksów...

 

Ja mam dni, że mam ogromny dystans, a mam dni, w których bezdomny nazwie mnie debilem, bo nie dałem mu na piwo, to do niego podchodzę i pytam się czy ma jakiś problem z tym związany, gotowym go bić ...

 

No pojebany jestem.

 

Wewnętrzny pojeb, jest dobry, momentami, np. laski bardzo lubią, jak się je opierdala bez powodu, a ja się na nich często wyżywam emocjonalnie, bo mnie wkurwiają po prostu :D 

 

Jest świetne słowo, które mnie określa - furiat.

 

Potrafię babie zrobić taki kabaret, że np. wkurwiam się, że  nie kupiła cebuli do jajecznicy, ona też się wkurwia,  wychodzi trzaskając drzwiami i mówi, że to koniec, wieczorem udaje że nic się nie stało.

 

 

No pojebany jestem.

 

Także z tym łapaniem dystansu, to bym uważał...

 

Czasem brak dystansu jest błogosławieństwem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mac napisał:

Stary, botoks to realne wyniki, podobnie kwas hialuronowy. To daje ci coś, po prostu, realne perspektywy zmiany, udoskonalenia nie tylko wyglądu, ale zdrowia, relaksuje wręcz. Kremy pod oczy dają efekt, to nie są jakieś jaja, tylko jak nie stosujesz kremu pod oczy, np. to masz kurwa jebane wory coraz większe 😆 Skóra z wiekiem już się tak sprawnie nie regeneruje, a dostarczanie pewnych składników z zewnątrz to sprawa właściwie obowiązkowa. Wikingowie nawet myli włosy mazią po kiszeniu kapusty, o czym można przeczytać. Wikingów wszystkie nacje uważały za nieokrzesanych, ale bardzo dobrze zachowanych, pachnących w porównaniu do życia w ówczesnym świecie cywilizowanym, gdzie wszystko cuchnęło. Wikingowie się myli i dbali o higienę, bo zauważyli, że z drobnych ran robią się zakażenia i za dużo trupów po bitwie, a o wojownika zajebistego trudno w małej grupie, więc tym bardziej się pilnowali. To skrót historyczny. Teraz masz więcej rozwiązań. Ja sam o dłonie nie zadbam tak, jak zrobi to doświadczona kosmetyczka. Masażu też sam sobie nie zrobię, bo trzeba ogarniać technikę i mieć siłę, dlatego chodzę głównie do kolesi. Po masażu się kurwa czuję zajebiście zawsze. Sam się ostrzygę? Niby mogę i to robiłem, na łyso pała ojebana i chujowo wyglądasz, a profesjonalny fryzjer, co zrobi z długimi włosami to bajka. Z każdej strony elegancko wyglądasz. Sam to sobie zrobisz? 😆 Jak byłem po zabiegach na dłonie i wychodziłem na imprezę to każda kumpela komentowała i zwracała uwagę. To od razu widać, kto kim jest. Wszystko widać i niczego nie ukryjesz pod kątem zaniedbań wizerunkowych. Co, nie lubisz ładnie pachnieć, czuć się dobrze, miło i przyjemnie przez większą część dnia, zadbać o siebie? Ja tam lubię sobie dogodzić i lubię różne rzeczy sprawdzać, osiągnięcia ludzi, ich kwalifikacje w niektórych usługach. To tylko jeden z wielu przykładów podejścia do życia. Jak czegoś nie wiem to idę do specjalisty, a nie się zastanawiam i dołuję. Na tym polega cywilizacja 😆 Nie myję włosów wywarem z kapusty kiszonej, jak wikingowie, tylko mam coś lepszego i bardziej wydajnego powiedzmy. Mogę być brutalem, ale zadbanym 😆 Poza tym potrafię rozpoznać, co działa, a co nie działa. 

 

JPRD Bracie @mac. Bez urazy proszę. Ty chyba nie bzykasz za dużo z takim mindsetem? Za samą znajomość takiej wiedzy spadasz w SMV do 2/10, i zadne wulgaryzmy wtrącane do wypowiedzi tego nie zmienią. Nie tędy chyba droga dla młodszych braci w rozwoju siebie.

I pamiętajmy o podstawowej zasadzie. "Nie patrz na to co kobieta mówi tylko co robi"!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gman98 @niemlodyjodaBracia miałem podobne historie gdzie kobiety we wzroście 155-160 cm mówi mi, że ze wzrostem 180 cm nie mam co u nich szukać bo kurdupel jestem😆 Argumentowały to tym, że jak ubiorą szpilki to nie chcą być wyższe od mężczyzny co w ich przypadku to 3 góra 5 cm by im dało😁 No, ale kobiety wiedzą swoje dla nich mężczyzna zaczyna się od 185 cm i ta granica jest przesuwana coraz wyżej gdzie będzie sytuacja, że 200 cm to w przyszłości będzie karzełek w ich oczach😂

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Imiennik napisał:

Black pill black pillem. Miałem kumpli nie-chadów, karakany poniżej 180cm, jeden uroda nastolatka. Kręcili dupeczki jak Szumowski wałki za kadencji. Mam też kilku znajomych z dobrymi predyspozycjami fizycznymi, są teraz przetyrani związkami, jeden walczy o prawa do dziecka, trzeci dzień w dzień zasuwa na alimenty i też dzieciaka nie widzi.

 

Jaki z tego wniosek? Możesz być mega chadem, a życie Cię zdepta. Możesz być przeciętny z wyglądu, nawet bardzo przeciętny, ale jak masz dobry mindset to swoje osiągniesz.

 

Lepiej coś poczytać, wyjść do ludzi i starać się rozwijać, niż pracować na operacje które nic nie dadzą. Co Wam ze szczęki chada jak w głowie biały rycerz patataja na koniu? Mój koleżka męczył mnie swojego czasu o numer do mojej byłej, a chłop naprawdę dobrze zbudowany o silnych, męskich cechach fizycznych. Zadowala się tym co los da. Głowa Panowie, głowa.

 

 

 

Dokładnie, sam z mordy jestem jak tutaj opisany chad (szeroka szczęka podkreślona), 190 cm wzrostu a do tej pory miałem tylko 1-2 miesięczny związek. Według wykopków powinienem wszystko ruchać. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Analconda napisał:

Nie, nie ma.

 

Wcześniej 1 smv, teraz 6.

Nadal asymetria widoczna - szerokie usta (także bardzo niesymetryczne), oczy niesymetryczne.

 

W dodatku nie wiadomo jaki ma profil mordy. Jak ma 160 wzrostu to nadal 1 smv. Jak +185, 190 to 7–8 smv będzie.

 

Łeb na 1 zdjęciu... tragedia. Okrągły i niesymetryczny. Na drugim jest już wyżej niż większość mężczyzn. Nawet mimo asymetrii.

(Okrągły łeb = z automatu 1 smv chyba, że wzrost +~190)

 

Nie no, bez jaj. Co jest nie tak z typem na lewym zdjęciu? To przecież normalny typ, taka średnia krajowa. Na pewno nie powiedziałbym o nim, że jest brzydki. Jeśli jest ogarnięty i interesujący to chyba może się kobietom podobać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eskel napisał:

To przecież normalny typ, taka średnia krajowa. Na pewno nie powiedziałbym o nim, że jest brzydki.

Typowy facet jest brzydki. Jedynie 20% topowych facetów podoba się kobietom. Co nie znaczy, że każdy jest przystojny.

Ten „dół” z topowych 20% (mężczyźni 7/10) to jest ledwie akceptowalny przez kobiety.

 

Okrągły łeb po lewej jest nieatrakcyjny. Mało tego - gościu ma bardzo niesymetryczną twarz co stawia go na przegranej pozycji (chociaż okrągły słowiański łeb już go tam postawił).

 

 

5 minut temu, Eskel napisał:

Jeśli jest ogarnięty i interesujący to chyba może się kobietom podobać.

Kobietom podobają się mężczyźni przystojni a nie „interesujący”. Bo „interesujący” to jest wtedy kiedy jest przystojny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

W zasadzie myślałem, że mało mnie już zdziwi ale jednak jestem starej daty:

 

175994030_2963623700535003_8887821008471

 

Skoro on lubi zarost to czy dobry barber nie wystylizowałby mu brody dużo taniej?

Na 2 focie fryz również odrobinę inaczej zaczesany.

 

Druga sprawa, czy obecny pęd pań to tego typu urody męskiej twarzy to naturalne zachowanie czy nowa wykreowana sztucznie moda jak prawie wszystko co obecnie lubią kobiety. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Analconda napisał:

Typowy facet jest brzydki. Jedynie 20% topowych facetów podoba się kobietom. Co nie znaczy, że każdy jest przystojny.

Ten „dół” z topowych 20% (mężczyźni 7/10) to jest ledwie akceptowalny przez kobiety.

No nawet jeśli nie jest jakoś bardzo przystojny to na pewno nie dałbym mu 1/10. Myślę że facetom na pierwszy rzut oka też podoba się 20% najpiękniejszych kobiet i za nimi wodzą wzrokiem. Ale mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że wolałbym się spotykać z dziewczyną 5/10 która ma to coś i pozytywną energię niż z 9/10 co ma kija w dupie i jakieś mniemanie o sobie wyrąbane w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eskel napisał:

No nawet jeśli nie jest jakoś bardzo przystojny to na pewno nie dałbym mu 1/10.

Okrągły łeb = słabe geny.

Brak symetrii = tragicznie słabe geny.

Dodatkowo nosi okulary czyli kolejna wada...

 

Gość z genetycznego dna (zerowe pożądanie kobiet) stał się normikiem który może poruchać.

 

13 minut temu, Eskel napisał:

Myślę że facetom na pierwszy rzut oka też podoba się 20% najpiękniejszych kobiet i za nimi wodzą wzrokiem.

Faceci biorą co popadnie. Nawet największe bazyle znajdą swojego spermiarza.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Eskel napisał:

No nawet jeśli nie jest jakoś bardzo przystojny to na pewno nie dałbym mu 1/10. Myślę że facetom na pierwszy rzut oka też podoba się 20% najpiękniejszych kobiet i za nimi wodzą wzrokiem. Ale mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że wolałbym się spotykać z dziewczyną 5/10 która ma to coś i pozytywną energię niż z 9/10 co ma kija w dupie i jakieś mniemanie o sobie wyrąbane w kosmos.

 

Ale Ty nie jesteś kobietą. Nie próbuj męskiego myślenia przypisywać kobietom!! Choć w tej kwestii to nie ma co tutaj wogóle przypisywać jakiegokolwiek myślenia, bo w tej kwestii działa biologia. Obojętnie czy Pani jest sprzątaczką czy laureatką nagrody Nobla z dziedziny nauk ścisłych.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcineS no fakt, przypisywanie naszego sposobu myślenia kobietom to mój błąd. Ale ja nie łapię się w tym całym SMV, oceniania siebie i innych według jakichś wytycznych typu kształtu czaszki, symetrii, oczu. Jeśli tak wygląda teraz rynek matrymonialny to cieszę się że już na nim nie jestem. Gdy byłem młodszy to jakoś tak naturalnie wszystko się działo, chłopaki poznawali się z dziewczynami, tworzyły się związki, rozpadały się, tworzyły się następne, ludzie też chyba aż tak nie zwracali uwagi na wygląd fizyczny. Sam byłem w życiu w kilku związkach z całkiem atrakcyjnymi dziewczynami a jakimś czadem nie jestem, do tego nie byłem zbyt zamożny. Świat się chyba w tym względzie strasznie spieprzył od tamtego czasu, a przecież to nie było tak dawno temu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eskel napisał:

@MarcineS no fakt, przypisywanie naszego sposobu myślenia kobietom to mój błąd. Ale ja nie łapię się w tym całym SMV, oceniania siebie i innych według jakichś wytycznych typu kształtu czaszki, symetrii, oczu. Jeśli tak wygląda teraz rynek matrymonialny to cieszę się że już na nim nie jestem. Gdy byłem młodszy to jakoś tak naturalnie wszystko się działo, chłopaki poznawali się z dziewczynami, tworzyły się związki, rozpadały się, tworzyły się następne, ludzie też chyba aż tak nie zwracali uwagi na wygląd fizyczny. Sam byłem w życiu w kilku związkach z całkiem atrakcyjnymi dziewczynami a jakimś czadem nie jestem, do tego nie byłem zbyt zamożny. Świat się chyba w tym względzie strasznie spieprzył od tamtego czasu, a przecież to nie było tak dawno temu.

 

Kiedyś było dokładnie tak samo, a zaraz wytłumacze dlaczego.

 

Cele tej całej zabawy - obojętnie co by Panie za cuda nie opowiadały - są dwa:

1. Jak najlepsze geny, bo potomstwo będzie silne i dominujące.

2. Jeśli już mamy potomstwo z porządnych genów, to trzeba zadbać o to, aby ono bezpiecznie przeżyło do momentu kiedy będzie w stanie samo o siebie zadbać.

Zawsze tak było jest i będzie, bo inaczej byśmy nie przetrwali jako gatunek, a od czasu do czasu ludzkość ma tendencje autodestrukcyjne, więc biologia musi to jakoś korygować.

 

Kiedyś po prostu dla punktu 2-go potrzebny był robotny, odpowiedzialny i zaradny facet, który może i miał słaby gen, ale się rodziną potrafił zaopiekować. Jak takiego straciła to był duuuuży problem. Teraz Pani może sama na siebie zarobić nawet w gównopracy, są zasiłki, alimenty, zapomogi. I dlatego jest jak jest.

 

Dobra wiadomość jest taka, że za kilka lat, jak to wszystko co nazywamy "nowym ładem" pierdolnie - a pierdolnie na pewno, bo jest niczym innym jak zamordystycznym socjalizmem, trzeba będzie ponownie liczyć na własne umiejętnośći przetrwania w brutalnym otoczeniu, znowu w cenie będą zaradność, odwaga facetów. A Paniom w 3 sekundy się zmieni orientacja i będą się o gości 5/10 zabijały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcineS napisał:

Cele tej całej zabawy - obojętnie co by Panie za cuda nie opowiadały - są dwa:

1. Jak najlepsze geny, bo potomstwo będzie silne i dominujące.

 

Patrząc na ilość niepełnosprawnych od urodzenia to coś to paniom słabo idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Brat Jan napisał:

Patrząc na ilość niepełnosprawnych od urodzenia to coś to paniom słabo idzie.

Jednak nie każde dziecko jest ze zdrady. Ja np jestem dzieckiem swojego ojca niestety (w sensie tego co mnie „wychowywał”) wiec odziedziczyłem bardzo słabe geny.

Słabe geny (wygląd) to także niepełnosprawność.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Analconda napisał:

Okrągły łeb = słabe geny.

Brak symetrii = tragicznie słabe geny.

Dodatkowo nosi okulary czyli kolejna wada...

 

Gość z genetycznego dna (zerowe pożądanie kobiet) stał się normikiem który może poruchać.

Jezu Analconda, wyjdź se chlopie na dwór, bo pierdoły sadzisz jak rolnik zimnioki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.