Skocz do zawartości

Panowie, jak "przystopować" kobietę?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.05.2021 o 12:06, Adrianos napisał:

Znamy się 4 miesiące obecnie, wiem że niektórzy już po takim czasie dawno ze sobą mieszkają, a nawet już panne mają w ciąży i datę ślubu ustaloną

 

Serio? Ja to po 6 latach z moją dopiero myślę o zamieszkaniu z nią... 4 miesiące i ślub z bomblem? brzmi jak jakaś patola ;)

 

Moim zdaniem za krótko się znacie. Jedziesz na wersji DEMO.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Januszek852 napisał:

 

Serio? Ja to po 6 latach z moją dopiero myślę o zamieszkaniu z nią... 4 miesiące i ślub z bomblem? brzmi jak jakaś patola ;)

 

Moim zdaniem za krótko się znacie. Jedziesz na wersji DEMO.

Troche krotko. Taki minimum wedlug mnie, aby lepiej poznac druga osobe jest 2 lata. Chociaz i tak sie nie ma do konca pewnosci kto kim bedzie. Niektorzy sie dobrze potrafia zamaskowac i tyle :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

23 godziny temu, pinkmartini napisał:

Twoja pani najwyraźniej nie ma pomysłu na siebie. Czy ma zainteresowania? Czy pracuje? Czy ma odpowiedzialną pracę? Chyba nie, skoro ma czas na amory, czym przeszkadza w pracy Tobie i sobie.

 

Pracuje, ale niestety jest to praca biurowa z dużą ilością czasu na kawkę i przerwy.

A poza pracą... No właśnie tu jest problem. Nie ma żadnych sensownych zajęć, więc za dużo czasu wolnego i spędza go przed telewizorem lub co najwyżej z książką. Dobrze że bardzo zdrowo się odżywia, to przynajmniej nie przytyje, figura idealna ;)

U mnie poza pracą mam napięty grafik: treningi żeby utrzymać formę i zrobić formę życia do 40stki (takie postanowienie), hobby (czas który spędzam SAM), edukacja... Dlatego czasem ciężko mi znaleźć czas nawet na odpisywanie jej czy na pewno kocham i czy na pewno tęsknię ;)

 

 

5 godzin temu, Januszek852 napisał:

Moim zdaniem za krótko się znacie. Jedziesz na wersji DEMO.

 

Ja to wiem i tak samo uważam. Dla mnie 4 miesiące czy nawet 6 miesięcy to zdecydowanie za krótko. I nie uważam że się znamy, uważam że się poznajemy.

No ale ona uważa inaczej - stąd ten mój wątek ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adrianos napisał:

Nie ma żadnych sensownych zajęć,


W sumie jak to typowa kobieta, niestety. Ja nie ogarniam, jak można NIE być zainteresowanym otaczającym nas światem, przecież on jest NIESAMOWITY. I że z tego świata nie dało się wyciągnąć nawet jakiejś cząstki, która nas tak dogłębnie jara? Jak kobiety to robią - nigdy nie zrozumiem.

 

Ale jeśli ma inne zalety i jesteś w stanie to przełknąć...

 

Jeśli nie rusza się z kanapy, to weź pod uwagę niemniej, że zdrowe odżywianie nic jej niedługo nie da: metabolizm zwolni po 30-tce, dojdzie ciąża - i pozamiatane. Nie ona pierwsza, nie ostatnia... Większość niuń wygląda nieźle koło 30, ale tylko dlatego, że jeszcze nie miało dziecka. Sam powrót do formy po ciąży to ciężka orka, bo trzeba nie tylko intensywnie trenować, ale też opiekować się jednocześnie dzieckiem. Kobieta przyzwyczajona do kanapy po prostu nie da rady wykrzesać z siebie tyle siły i masz +10-20 kg na stałe z każdą ciążą.

 

Gdybyś nie planował dzieci, to mógłbyś ewentualnie liczyć na to, że geny i dieta starczą, ale Ty chcesz mieć dzieci, to raczej nie ma siły, żeby się nie roztyła.

 

 

Edytowane przez Januszek852
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie masz drogi pośredniej.

Musisz jej zakomunikować swój punkt widzenia ryzykując to że skończy się zerwaniem.

Przedstaw jej jasno swój punkt widzenia że choćby nie wiem co, to ślub i dziecko z daną partnerką nie jest dla Ciebie decyzją błachą i traktujesz to poważnie, a 6 miesięcy czy rok znajomości to dla Ciebie za krótko by decydować się na tak poważne kroki i czy jej się to podoba czy nie musi to zaakceptować jeśli Cię szanuję i kocha.

Albo zlej to, bierz ślub i wal bez gumy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 16:03, Adrianos napisał:

Dla mnie 4 miesiące czy nawet 6 miesięcy to zdecydowanie za krótko.

No to żeś teraz podał przedział czasowy, jasny gwint 🙄

 

W dniu 25.05.2021 o 16:03, Adrianos napisał:

Dlatego czasem ciężko mi znaleźć czas nawet na odpisywanie jej czy na pewno kocham i czy na pewno tęsknię ;)

Ale Cię ładnie porobiła, mistrzostwo, te niewiasty to jednak potrafią :D 

 

Czujesz podskórnie że coś nie gra, że nie powinno się tak to szybko toczyć, ale tłumisz to, racjonalizujesz i dlatego teraz tutaj piszemy. Zaufaj swojej intuicji, jak Ci coś nie pasuje, nie gra, to to od razu wykładaj na stół, a nie jak pizda (za przeposzenim) kulisz ogon bo boisz się że ją stracisz i dostaniesz szlaban na cipe. 

 

Facet dla spokoju będzie chodził jak w zegarku, a potem zdziwienie że coś nie gra, dusisz się a seks był pół roku temu (ona oczywiście ma regularny, ale nie z Tobą 😅 )

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 17:09, Januszek852 napisał:

W sumie jak to typowa kobieta, niestety. Ja nie ogarniam, jak można NIE być zainteresowanym otaczającym nas światem, przecież on jest NIESAMOWITY. I że z tego świata nie dało się wyciągnąć nawet jakiejś cząstki, która nas tak dogłębnie jara? Jak kobiety to robią - nigdy nie zrozumiem.

W trybie depresyjnym, lękowym, czy tam niskich wibracji, jak kto chce - nie jest łatwo zobaczyć świat w jasnych barwach.

Nawet mając wiedzę o tym, jak się "wbijać na wyższe" dużo zależy od sytuacji np. zdrowotnej, relacyjnej, pracowej - wszystko to wpływa na psychikę. Niska energia wzmaga emocjonalność i ogranicza percepcję. Z własnego doświadczenia mogę to potwierdzić.

 

Jeśli jest się na wyższych wibracjach, ale jest dużo rozproszeń, np. technologicznych - telefony, fejsy, instagramy to już nadprodukcja dopaminy i mózg się kalibruje do wyższego poziomu i mało co jest już niesamowite. Kobiety (i nie tylko) w dzisiejszych czasach mają tego sporo.

To że świat jest niesamowity często zauważamy, jak część naszego życia kończy się, np. traumatyczne przeżycie z którego można się tylko odbić w górę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.