Skocz do zawartości

Szkolna 17 w klimacie dżumy (Morova)


deleteduser130

Rekomendowane odpowiedzi

Mroczne, brudne, sugestywne, ryjące łeb - czyli takie, jakie domyślam się, w zamierzeniu miało być.

Ciekawie skonstruowana fabuła z masą niedopowiedzeń. "Najlepszy" epizod to ten, gdzie mexicano wystąpił jako łowca duchów, chociaż inne też ciekawe.

Natknąłem się na to przypadkiem po premierze i nie spodziewałem się, że aż tak się rozpowszechni w zbiorowej świadomości.

 

Raz autor wrzucił to w nocy, przed drugą obejrzałem, kładę się spać i po ciemku coś u mnie na strychu zaczęło ostro hałasować, prawdopodobnie koty się ganiały, ale świeżo po obejrzeniu tego

miałem w głowie myśl "niech żyje strych" i wybudziłem się. Innym razem jak myślałem o tym, spojrzałem na serek i zamiast "z jeżynami" przeczytałem "z odleżynami". 😮

 

Co do następnej serii, która ma w założeniu zacząć pojawiać się za kilka dni- nie mogę tego oglądać i nie mogę tego nie oglądać chyba.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2021 o 04:32, Dworzanin.Herzoga napisał:

Raz autor wrzucił to w nocy, przed drugą obejrzałem, kładę się spać i po ciemku coś u mnie na strychu zaczęło ostro hałasować, prawdopodobnie koty się ganiały, ale świeżo po obejrzeniu tego

miałem w głowie myśl "niech żyje strych" i wybudziłem się.

To głupie, ale mi po "seansie" przyśniły się problemy finansowe i komornik...

 

W dniu 21.04.2021 o 04:32, Dworzanin.Herzoga napisał:

Innym razem jak myślałem o tym, spojrzałem na serek i zamiast "z jeżynami" przeczytałem "z odleżynami". 😮

Mam to samo. Chyba muszę sobie zrobić przerwę od szkolnej...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Mam to samo. Chyba muszę sobie zrobić przerwę od szkolnej...

 

Obyśmy tylko tej przerwy nie mieli w zakładzie wypoczynkowym w Choroszczy. ☺️

 

Teraz, cst9191 napisał:

To głupie, ale mi po "seansie" przyśniły się problemy finansowe i komornik...

U mnie ze snami jest abstrakcja, ostatnio miesiąc temu taki cyrk mi się przyśnił heh:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Obyśmy tylko tej przerwy nie mieli w zakładzie wypoczynkowym w Choroszczy. ☺️

Właściwie to są i plusy. W końcu to bardzo prestiżowe miejsce, w którym swój pobyt decydowali się spędzać znamienici mężowie stanu i celebryci.

 

 

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

U mnie ze snami jest abstrakcja, ostatnio miesiąc temu taki cyrk mi się przyśnił heh:

Dopóki nie przyśni Ci się Leonarda - wszystko jest w porządku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.