Skocz do zawartości

Dzień urodzin - najgorszy dzień w roku


Alli

Rekomendowane odpowiedzi

Na własnych urodzinach, imieninach, na święta bożenarodzeniowe i wielkanocne,  Dzień Dziecka zawsze kupuję prezent dla siebie i mam cudowny dzień nie patrząc na to czy w ogóle ktoś złożył mi życzenia. 1 - 3 osoby zazwyczaj złoży mi życzenia albo wcale. Cieszę się prezentem, czasem biorę urlop i robię coś przyjemnego.

 

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, gratuluję przeżycia kolejnej podróży wokół Słońca. Napiję się czegoś w geście toastu na twoją cześć!

 

Sto lat!

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Martius777 napisał:

Na własnych urodzinach, imieninach, na święta bożenarodzeniowe i wielkanocne,  Dzień Dziecka zawsze kupuję prezent dla siebie i mam cudowny dzień nie patrząc na to czy w ogóle ktoś złożył mi życzenia.

 

Brawo brachu ja robię tak samo i niedługo mam kolejne urodziny planuję zakup dobrego smartwatcha podobno te GT2 Huawei są niezłe😁

Warto samemu robić sobie przyjemności i nie patrzeć na innych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już dzień po urodzinach i emocje opadły. Czuję się bardzo dobrzę. 

Bardzo dziękuję wam za udzielone rady i życzenia. Bardzo mi miło i ogromnie to cenię.

 

22 godziny temu, manygguh napisał:

Jest Ci smutno, bo nie żyjesz tak jak chcesz. Mam tak samo. Nie pękaj, tylko rób swoje. To najlepsza strategia. 

W sumie jestem zadowolone ze swojego życia. Nie chcę się chwalić, ale myślę, że całkiem dużo udało mi się już zrobić, a chcę jeszcze więcej. Chodziło mi o coś innego. Każdy ma lub kiedyś miał potrzebę bycia dla kogoś ważnym. Brak zaspokojenia takiej potrzeby powoduje smutek. Stąd uczucie dołka emocjonalnego. Ale i on zawsze mija. Życie pędzi do przodu, prawda? 😉

 

22 godziny temu, sleepwalking napisał:

 

Koniecznie do przeczytania książka No More Mr. Nice Guy

 

20 godzin temu, lync napisał:

Jeśli możesz zrób sobie prezent na urodziny "Technika Uwalniania" Hawkinsa, jak problem jest gęsty to zacznij od razu od str.137

Lektury już zamówione. Pewnie będą w jakimś stopniu odkrywcze 😅

 

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

"Dzień oświecenia" i dzień urodzin w jednym - jak na moje całkiem konkretny prezent.

Widocznie oświecenie bywa czasem przykre. Ale to dobrze. Dzięki przykrym uczuciom wyciąga się wnioski. A to rodzi owoce.

 

21 godzin temu, Piter_1982 napisał:

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zrobił imprezę.

 

21 godzin temu, DOHC napisał:

możesz sam zorganizować urodziny. Chłopaki, ten i ten wieczór proszę rezerwować. Jedziemy do burdelu i na pizzę, pogadamy, pośmiejemy się i tyle.

Jakiś czas temu zauważyłem, że to ja jestem sponsorem wszelkich spotkań i imprez. Pamiętam, że w czasach szkolnych zawsze staraliśmy się dzielić kosztami naszych spotkań. Jeden kupił to, a drugi tamto i było fajnie. Niezależnie od tego czy to urodziny czy "piątkowe piwko". Sytuacja zmieniła się odkąd zacząłem trochę lepiej zarabiać. Od tej pory słyszę "to się później rozliczymy", ale to później jakoś nie nadciąga 😂. Więc dlatego nie mam ochoty nic organizować.

 

21 godzin temu, SamiecGamma napisał:

sugerowałbym inwestowanie czasu w samorozwój, pasje, zainteresowania, pracę.

Podzielam twoje zdanie 💪

 

21 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Wcześniej różnych rzeczy oczekiwałem, bo sam dawałem, a nie dostawałem w zamian. Teraz pierdolę

W sedno 👏👏

 

21 godzin temu, mac napisał:

To prawo tej rzeczywistości. Im bardziej masz wyjebane, tym lżej w życiu i wszystko się praktycznie udaje.

U mnie lepiej szczerze mówiąc działa prawo przyciągania. Ale też daje radę prawo ciężkiej pracy, prawo wiary w siebie, prawo dobroduszności i prawo nieustępliwości 😂

 

20 godzin temu, RabarbaR napisał:

Tego Ci życzy RabarbaR.

Pokój Tobie .

Nie pamiętam żebym kiedyś usłyszał/przeczytał tak prawdziwe i tak wspaniałe życzenia 👏♥️

 

19 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Jak widzę po wcześniejszych wpisach nie myliłem się i chłopaki stanęli na wysokości zadania.

To prawda ♥️

 

19 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Ludzie nigdy nie doceniają osób, które pomagają za darmo ba oni wręcz myślą, że skoro pomagasz to im się to należy.

Zaczynam to zauważać. Dlatego od jakiegoś czasu staram się pomagać nieznajomym. W dodatku robię to anonimowo. Po prostu lubię pomagać i robi mi to dzień. A anonimowość pozwala mi uniknąć pasożytów.

 

12 godzin temu, Brat Jan napisał:

Mi na szczęście nikt nie składa bo wkurwiłbym się mocno, że mi przypomina, że jestem już znowu o rok starszy

Kurde, mam 24 lata, a po prostu przeraża mnie tak szybko uciekający czas. Chciałby żeby się zatrzymał. Mówi się, że czas to pieniądz. Ale dla mnie czas jest o wiele bardziej cenniejszy od pieniędzy. 

 

 

 

 

 

8 godzin temu, Martius777 napisał:

zawsze kupuję prezent dla siebie i mam cudowny dzień

W tym roku zrobiłem tak samo i normalnie cieszyłem się z tego prezentu jak małe dziecko 😂.

 

8 godzin temu, Rnext napisał:

Wszyscy jesteśmy tak naprawdę sami, czasami tylko przez krótką chwilę, innym jest z nami po drodze.

Ja to rozumiem tak, że jesteśmy sami, ponieważ każdy musi indywidualnie przejść swoje życie z zgodzie z samym sobą. W dodatku nikt nigdy w pełni nie zrozumie co dokładnie czujemy i jakie emocje odczuwamy w danej chwili.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, lync napisał:

A wiesz, że w zgranej klasie, jak ktoś się chwali, to przynosi cukierki albo coś.

Gdzie masz słodycze?

Cukier jest niezdrowy. Wolę za pomocą myśli wysłać wam pozytywną energię 😂.

 

@Rhobar II, @cst9191, @ManOfGod, @manygguh, @Baca1980, @sleepwalking, @SzatanKrieger, @Pancernik, @elogejter, @Piter_1982, @DOHC, @SamiecGamma, @cst9191, @Carl93m, @Personal Best, @mac, @Xin, @thyr, @RabarbaR, @lync, @Iceman84PL, @Master, @Brat Jan, @nowy00, @Fury King, @niemlodyjoda, @Martius777, @Rnext, @Obliteraror życzę wam przede wszystkim zdrowia, bo bez niego wszystko inne traci na znaczeniu. Pieniędzy, bo każdemu nie przydadzą 😂 samych himalajek, trwałego uśmiechu na twarzy, stalowych nerwów i mięsni, wiary w siebie i miłości do siebie oraz spełnienia każdego najskrytszego marzenia, ale pod warunkiem, że wyjdzie to wam na dobre 😂

  • Like 9
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alli Życzenia? No proszę Cię. 

Może ja jestem jakiś dziwny, ale dla mnie ten cyrk z zabobonami, świętami, rocznicami i życzeniami od dziecka wydawał się być sztuczny, miałem wewnętrzny sprzeciw wobec temu. Jedyne pochwały jakie się dla mnie liczą, to te od ludzi uznawanych przeze mnie za wartościowych, reszta to ściek. 

 

Polecam mieć wszystko i wszystkich w dupie, oprócz tych z którymi Ci po drodze. Ludzie są przewrotni, co Ci po pustych słowach? Ja mam taki zwyczaj że w moje urodziny pracuje, dzień jak codzień. Inna kwestią jest, że "imprez urodzinowych" czy "swiąt" mam przynajmniej kilkanaście w roku i "świętuje" z dobranym przeze mnie towarzystwie. Ludzie jak fale, jedni odchodzą, drudzy przychodzą, nie ma się co nimi za bardzo przejmować ani brać do głowy. Licz na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.