Skocz do zawartości

Giełda Bitcoin Binance - ktoś używa?


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

Giełda Binance jest największą giełdą na świecie, rejestracja darmowa, nie wiem jak teraz ale niedawno nie był potrzebna weryfikacja tożsamości do wypłat 2 BTC dziennie. Bezpieczeństwo jak na razie ok, zawsze możesz trzymać krypto na własnym portfelu . Co do zasady większe sumki powinno się mieć na portfelu własnym. Na początek wpłać małą kwotę i pobaw się. Nigdy nie wpłacaj więcej niż jesteś w stanie stracić. Pamiętaj, że krypto to rynek hiper spekulacyjny. Polecam nigdy nie grać na dźwigni bo to najprostsza metoda żeby umoczyć. 
Musiałbyś też poznać podstawy jak to wszystko działa, czytanie wykresów, analiza techniczna. Może ktoś poleci jakąś książkę, poradnik? Sam nie wiem co polecić. 
Obecnie na rynku krypto trwa hossa, która kiedyś musi się skończyć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pyrkosz napisał:

Obecnie na rynku krypto trwa hossa, która kiedyś musi się skończyć.

Tak, trzeba mieć to na uwadze. Sam pamiętam, że gdy dowiedziałem się o BTC parę lat temu, kosztowały one po może dwa tysie, a teraz? Któż wiedział o tym?

Dzięki za rady, zarejestrowałem się, zobaczymy co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.