Skocz do zawartości

Czy złodziejka to uczciwy fach?  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy złodziejka to uczciwy fach?



Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.04.2021 o 13:06, Martius777 napisał:

Graliście kiedyś w Grand Theft Auto? To idealna ilustracja tej mentalności - weź samochód z tego parkingu, w banku jest złoto co leży, obrabujmy go itp.

GTA dla czarnych, to jak SIMSY dla białych, samo życie. 

 

Odnośnie kradzieży, jak ktoś zerwie jabłko to coś innego niż napaść czy wał na miliony, niemniej kradzież to kradzież, gdzie tu honor?

 

W innych kulturach mają specjalne metody resocjalizacji, np deskoteki, programy deska plus itd. 

A oto przykłady wykorzystania drewna z puszczy amazońskiej do resocjalizacji złodziei @Analconda

Jak tak dalej pójdzie, to może u nas będą takie zabiegi na NFZ, któż wie?

 

https://m.sadistic.pl/brazylijska-deskoterapia-vol-10-vt520365.htm

 

https://m.sadistic.pl/brazylijska-deskoterapia-vol-15-vt521879.htm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.04.2021 o 23:11, Analconda napisał:

Moim zdaniem juma (złodziejka) to fach który wymaga umiejętności, sprytu, odwagi, charakteru.

Chyba kurwa na Netflixie.

Większość złodziei to prymitywne tępe kołki wykorzystujące OKAZJĘ i zaufanie ludzkie oraz schematy włamów ,oszustw czy kradzieży przekazywane przez pokolenia w poprawczaku i celi.

Nie trzeba mieć szczególnych umiejętności ani CHARAKTERU żeby podjebać rower, wyrwać kłódkę i opierdolić piwnicę czy zajebać portfel starszej kobiecinie na ulicy.

A jeżeli przez "umiejętności" i "planowanie" masz na myśli skomplikowane operacje typu włam do spożywczaka na rogu to uwierz mi że każdy pracownik banku wciskający "produkty" ma więcej umiejętności  planowania, charakteru i sprytu żeby potem takiemu złodziejowi sprzedać auto i telewizor na raty.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja czyni złodzieja proste. 

Znam takich dla których to sposób na życie. 

Tak wygląda życie nie każdy chce lub miał szansę rozwinąć się "legalnie". 

Musisz reprezentować sobą taki poziom żeby złodziej zwyczajnie w świecie bał się ciebie okrasc bo wie jak to się skończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.04.2021 o 10:01, Iceman84PL napisał:

już nawet na stronie  systemowa świadomość związków w komentarzach jesteś znany a nasze forum postrzegane jest negatywnie właśnie przez ciebie.

Brzmi to jak moment, w którym dowiedziałem się o forum i zaciekawiony rzekomo mocno mizoginistycznymi wypowiedziami Analcondy zacząłem ich szukać 😁

Jedyny plus z tego to, że może przybyć nowych użytkowników niekoniecznie od razu oceniających całe forum poprzez zachowania jednostki. 

 

Jak już ktoś wspomniał nie współgra to zbytnio z ideą forum, a według mnie wygląda to na typowe wykopowe posty spod niezbyt przyjemnych tagów, gdzie też znajdują się osoby które chcą zrobić coś ze swoim życiem, ale ciągle są zasypywane wywodami tych którym obecnego stanu w ogóle nie chce się zmieniać i mogą przez to dać sobie spokój z jakimkolwiek rozwojem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A taki haker co wlamuje sie na konta pacynek z wiesniackiej i ujawnia co te szumowiny mysla o poliniakach.Moze i dziala na dwa fronty ale generalnie robi dobra robote .Spolaryzowaych biorobotow i tak nie obudzi ale jest tez wielu ktorzy szukaja odpowiedzi na trudne pytania .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.