Skocz do zawartości

Taka tam dziwna historia z moją byłą


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, ManOfGod napisał:

Ja to kiedyś myślałem,że to kobiety się beznadziejnie zakochują,a tutaj jak czytam ciagle powtarzające się tematy to aż mi smutno😅


Ja usłyszałem całkiem niedawno na randce od kobiety 32 lata że kobiety praktycznie w ogóle nie zdradzają ....  poprosiłem o powtórzenie i ona to ....  z pełną powagą powtórzyła :D , naprawdę ledwo się powstrzymałem od śmiechu.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, papaDaz napisał:

Witajcie Panowie,

Potrzebuje świeżego oka na to co mi się przydarzyło. Zapewne wielu z Was ma podobnie jak ja (albo miało), że "swoje już przerobiłem i przetrawiłem całą sytuację, ale jakby się pojawiła pod drzwiami to rzucam wszystko".  Byłem z dziewczyną jakoś ponad 4 lata. Generalnie to między nami była super taka synergia, gdzie tworzyliśmy fajny zespół. Od jakichś śmieszków i żartów (mieliśmy podobne poczucie humoru), po jakieś takie poważniejsze spojrzenia na świat. Mieszkaliśmy razem rok, wiadomo: wspólne życie, jakieś wspólne wydatki takie pierdoły.  Wyjechaliśmy razem na wakacje na poludnie - super je spędziliśmy. Po powrocie pojechała do siebie do rodziny na jakiś tydzień. W tym czasie czegoś potrzebowałem z mojego drugiego kompa który ona używała no i oczywiście jak to standard pokazuje, zapomniałą się wylogować s FB. Tam poczytałem, ze od jakiegoś czasu ma kontakt z jakimś gościem, który aktualnie ją w jej rodzinnych stronach młóci jak zboże. Wiadomo, wkur...łem się trochę, spotkaliśmy się dałem jej godzinę na spakowanie i wypad z mieszkania. Tu wstęp się kończy, bo historia jest no taka jak wiele innych. 

 

Swoje przerobiłem w tym czasie mocno postawiłem na swój rozwój, sportowo się rozwinałem (triathlony,ultramaratony i takie tam), zawodowo też (założyłem własną firmę itd. itd.) zacząłem spełniać marzenia na które nie miałem ani czasu ani kasy wcześniej. Sporo znajomych oraz moje partnerki co jakiś czas zwracały mi uwagę, że ledwo dodadzą jakąś relację, czy wrzucą zdjęcie na instagram, to ta moja była jest w zasadzie jedną z pierwszych która to ogląda. Na początku to bagatelizowałem, no bo to jej życie. Z biegiem czasu jednak zaczęło się to robić dziwne, ponieważ wystarczyło, ze jakaś dziewczyna -znajoma, coś polubiła na moim koncie FB (no przez mój zawód, moj FB musi być trochę publiczny i muszę się udzielać w socialach dość często) to moja była ją zaczęła stalkować szczególnie na instagramie (tam sa widoczne osoby które obserwują Twoje relacje). Czasami taka znajoma w zasadzie ograniczyła się tylko do lajka pod jakimś filmem czy zdjęciem, już była obserwowana. Do tego doszła jedna obserwująca osoba moje relacje na FB. Facebook nie pokazuje kto to, tylko wyświetla to jako 1obserwujący. Raz jednak chyba się coś popieprzyło w ich algorytmach, bo wyświetliło jej konto w liście obserwujących, a ta magiczna 1obserwujaca znikneła = to było wiadome już kto mnie stalkuje.

 

Sam będąc na fali tych stalków z jej strony ,zapytałem kiedyś znajomą co tam u mojej eks słychać, no to się dowiedzialem, że w zasadzie 3 miesiące po rozstaniu ze mną się zaręczyła z tym ziomkiem, o dziwo bardzo bliźniaczo jej życie toczy się do mojego. W momencie gdy zdecydowałem się na zakup psa, miesiąc później u niej w domu też pojawił się czworonóg itd itd. O ile nie mamy ze sobą żadnego kontaktu, to ciągle czuję jej obecność gdzie się tylko nie pojawię w miejscu które ona może zobaczyć.

 

Można mieć na takie coś wywalone, ale problem się pojawi, gdy ona (a mam nadzieje, że to nie nastąpi nigdy) pojawi się pod drzwiami, albo spotkam ją gdzieś przypadkiem. Wtedy to co budowałem sobie miesiącami to może się posypać. I cały czas mam obawę, że będę z tej katastrofy zadowolony.

 

 

1. Ile macie lat, obstawiam,że Ty sporo po 30, ona minimum 8 mniej. Postępowanie typowe dla 22-24 latki, która jest na etapie nieustannych wyborów

 

2. Tylko raz byliście na wakacjach w 4 letnim związku? Co robiliście poprzednie lata? Wiem, off top ale trochę mnie to zdziwiło

 

3. Wg. mnie panna dążyła do ślubu, Ty nie. Wierciła Ci dziurę w brzuchu, Ty odsuwałeś temat. Znalazła gościa, z którym szybko poszło. Koleżanki zapewne już po ślubie, z brzuchem a ona nie. Pressing spoleczny.

 

4. Czym się zajmujess? Jest z tego kasa? Kasa do utrzymania domu, zonh, dzieci? Jeśli nie, to pannie uruchomił się wbudowany kalkulator i stwierdziła, że gołodupiec jesteś.

 

5. Na 100% gość, do którego poszła jest od Ciebie mlodszy, lepiej rokujący i z bogatego domu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trek napisał:

Blokuj, zablokuj inaczej nie zapomnisz. Zakończ temat idź dalej przodu 🙂

Nie bardzo rozumiem po co ma blokować skoro napisał,że panna już zaręczona czyli zaraz pewnie ślub, dziecko.

 

Sytuacja sama ich rozdzieliła i nie wiem na co on liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@papaDaz Przede wszystkim chciałbym Ci zwrócić uwagę, że tytuły piszemy z dużej litery.

Proszę nie stawiać kropki na końcu zdania w tytule, dziękuję :)

Tym razem obejdzie się bez warna ale doczytaj regulamin i inne ważne wątki dot. funkcjonowania na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Quo Vadis? zmienił(a) tytuł na Taka tam dziwna historia z moją byłą
12 minut temu, Quo Vadis? napisał:

@papaDaz Przede wszystkim chciałbym Ci zwrócić uwagę, że tytuły piszemy z dużej litery.

Proszę nie stawiać kropki na końcu zdania w tytule, dziękuję :)

Tym razem obejdzie się bez warna ale doczytaj regulamin i inne ważne wątki dot. funkcjonowania na forum :)

 

 

Przepraszam za małą dygresję ale Twoja uwaga jest nie ma miejscu i jest mocno nadgorliwa.

 

Ok, facet zrobił błąd ale czy w zyciu codziennym też poprawiasz wszystkich obcych ludzi czy to w sklepie, pracy czy w gronie znajomych, ze ktoś np. popełnił błąd w pisowni czy w mowie?

 

Tak to ostatni raz mówiła mi pani w szkolnej lawie , a za dorosłego bym kogoś za taką uwagę zmiażdzył jako przejaw wręcz chamstwa.

 

Różni ludzie żyją na tym świecie, daleko kazdemu do ideału ale nie nasza rola w tym, by ich uczyć stawiania kropek czy przecinków.

To forum dla dorosłych ludzi.

  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wolumen napisał:

Twoja uwaga jest nie ma miejscu i jest mocno nadgorliwa.

Nie interesuje mnie to, robie swoją robotę wybacz :D

Takich historii jak jego są setki, tysiace i miliony.

Ja jestem tu od pilnowania porządku i to robię a jak masz żal, że nie dostał warna tylko upomnienie no to sorry.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Quo Vadis? napisał:

Nie interesuje mnie to, robie swoją robotę wybacz :D

Takich historii jak jego są setki, tysiace i miliony.

Ja jestem tu od pilnowania porządku i to robię a jak masz żal, że nie dostał warna tylko upomnienie no to sorry.

 

 Ale ja zadałem proste pytanie czy w realu też taki chojrak jesteś, by poprawiać i wytykać ludziom ich błędy językowe?

 

Dziś świat wirtualny i zasady w nim panujące zrównały się do świata realnego dlatego nie wyibrażam sobie, by np. baba w banku powiedziala mi,że postawiłem lub nie kropkę na koncu zdania we wniosku kredytowym.

 

Powtórze raz jeszcze, ze fakt popełnienia przez kogoś blędu językowego nie upowaznia Cię do poprawiania i traktowania kogoś jak małego Kazia.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wolumen napisał:

Powtórze raz jeszcze, ze fakt popełnienia przez kogoś blędu językowego nie upowaznia Cię do poprawiania i traktowania kogoś jak małego Kazia

To Ci powtórzę raz jeszcze, żebyś doczytał sobie co napisał WŁAŚCICIEL tego forum, bo jego polecenia wykonuję.

Człowiek nie daje warna tylko miło słownie upomina i jest ŹLE :D tragedia no, bracie @papaDaz czy jest Ci źle z tym, że Cie słownie upomniałem? :D

@Wolumen i proszę bez offtopu, wiem co tu robię a jak masz problem to pisz do @Marek Kotoński

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wolumen napisał:

 Ale ja zadałem proste pytanie czy w realu też taki chojrak jesteś, by poprawiać i wytykać ludziom ich błędy językowe?

 

Dziś świat wirtualny i zasady w nim panujące zrównały się do świata realnego dlatego nie wyibrażam sobie, by np. baba w banku powiedziala mi,że postawiłem lub nie kropkę na koncu zdania we wniosku kredytowym.

 

Powtórze raz jeszcze, ze fakt popełnienia przez kogoś blędu językowego nie upowaznia Cię do poprawiania i traktowania kogoś jak małego Kazia.

A co Ty sie przypierdalasz do moderatora gosciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Quo Vadis? napisał:

To Ci powtórzę raz jeszcze, żebyś doczytał sobie co napisał WŁAŚCICIEL tego forum, bo jego polecenia wykonuję.

Człowiek nie daje warna tylko miło słownie upomina i jest ŹLE :D tragedia no, bracie @papaDaz czy jest Ci źle z tym, że Cie słownie upomniałem? :D

@Wolumen i proszę bez offtopu, wiem co tu robię a jak masz problem to pisz do @Marek Kotoński

 

 

 

Właściciel każe ale Ty jesteś egzekutorem i masz pewną uznaniowość w tym, co robisz.

Nie musisz czepiać się wszystkiego.

 

Nie śmiesz mnie swoją łaską,że dałeś tylko upomnienie, bo mogłeś zabić.

W tej sytuacji nie nalezy się ani warn ani monit, bo zakładam,ze gość podstawowkę ma już za sobą i jeśli się czegoś nie nauczył to nie nam go sądzic.

 

Mnie rodzice nauczyli nie oceniać innych, co nie znaczy,że nie mam własnego zdania i opinii.

 

2 minuty temu, elogejter napisał:

A co Ty sie przypierdalasz do moderatora gosciu?

Grzeczniej, to raz. Podobno takie tu panują zasady.

 

Po drugie moderator nie jest dla mnie autorytetem żadnym, bym miał problem zwrócić mu uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolumen napisał:

Nie śmiesz mnie swoją łaską,że dałeś tylko upomnienie, bo mogłeś zabić.

XD

1 minutę temu, Wolumen napisał:

W tej sytuacji nie nalezy się ani warn ani monit

Mamy nowego moda? Trochę mnie nie było ale nie sądziłem, że aż tak długo.

Wybacz bracie tą ironię ale naskoczyłeś na mnie jak kulawa koza, a moje intencje były takie by zwrócić uwagę nowemu userowi.

Nie wiem czy wiesz ale przystępując do tego grona akceptujesz regulamin i nie wiem czy wiesz ale potem, jeśli go łamiesz to pretensje możesz mieć tylko do siebie.

 

Dlatego proszę Cie abyś skończył tę jałową dyskusję, bo nie ma ona sensu bytu.

Mam pewną uznaniowość ale trochę już tu moderuję i zaufaj mi, że nie bez przyczyny zwracam uwagę.

Nie jest to moje widzimisie, zasady są jasne dla wszystkich.

 

I na koniec dodam wprost, że nie czytam od deski do deski wszystkich wątków ze świeżakowni, bo nie mamy tyle czasu, by wszystko na forum czytać.

Mamy życie prywatne, prace itd. Ten wątek też przejrzałem po łebkach ale już na samym wstępie wyłapałem 2 błędy.

To, że brat jest nowy zdecydowało o tym, że nie dostał warna a słowne upomnienie.

Jeśli moje wyjaśnienie Cię nie usatysfakcjonowało to będzie mi smutno ale jakoś to przeżyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

XD

Mamy nowego moda? Trochę mnie nie było ale nie sądziłem, że aż tak długo.

Wybacz bracie tą ironię ale naskoczyłeś na mnie jak kulawa koza, a moje intencje były takie by zwrócić uwagę nowemu userowi.

Nie wiem czy wiesz ale przystępując do tego grona akceptujesz regulamin i nie wiem czy wiesz ale potem, jeśli go łamiesz to pretensje możesz mieć tylko do siebie.

 

Dlatego proszę Cie abyś skończył tę jałową dyskusję, bo nie ma ona sensu bytu.

Mam pewną uznaniowość ale trochę już tu moderuję i zaufaj mi, że nie bez przyczyny zwracam uwagę.

Nie jest to moje widzimisie, zasady są jasne dla wszystkich.

 

I na koniec dodam wprost, że nie czytam od deski do deski wszystkich wątków ze świeżakowni, bo nie mamy tyle czasu, by wszystko na forum czytać.

Mamy życie prywatne, prace itd. Ten wątek też przejrzałem po łebkach ale już na samym wstępie wyłapałem 2 błędy.

To, że brat jest nowy zdecydowało o tym, że nie dostał warna a słowne upomnienie.

Jeśli moje wyjaśnienie Cię nie usatysfakcjonowało to będzie mi smutno ale jakoś to przeżyję.

 

 

Usatysfakcjonowało.

Przynajmniej coś merytorycznie napisałeś w ramach dyskusji.

 

Dla mnie EOT i bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spitfire napisał:

Ja usłyszałem całkiem niedawno na randce od kobiety 32 lata że kobiety praktycznie w ogóle nie zdradzają

 

Brachu szkoda, że tego nie nagrałeś film by był hitem na internecie😁

Pewnie było coś w stylu ja jestem inna niż wszystkie tylko k***y zdradzają ja jestem porządna😆

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolumen napisał:

Zakończyłem powyżej

Wyświetliło po dodaniu przeze mnie odpowiedzi. Nie mniej jednak tak jak napisałem.

 

2 godziny temu, spitfire napisał:


Ja usłyszałem całkiem niedawno na randce od kobiety 32 lata że kobiety praktycznie w ogóle nie zdradzają ....  poprosiłem o powtórzenie i ona to ....  z pełną powagą powtórzyła :D , naprawdę ledwo się powstrzymałem od śmiechu.

Nie wiem co bym zrobił gdybym takie coś usłyszał. Czy śmiech, czy bym panią zostawił z jej myślami :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Iceman84PL napisał:

Brachu szkoda, że tego nie nagrałeś film by był hitem na internecie😁

Pewnie było coś w stylu ja jestem inna niż wszystkie tylko k***y zdradzają ja jestem porządna😆

 

6 minut temu, masculum napisał:

Nie wiem co bym zrobił gdybym takie coś usłyszał. Czy śmiech, czy bym panią zostawił z jej myślami :D

 

To spojrzenie gdy powtarzała było wręcz hipnotyczne ..... B) (Uwierz mi naprawdę tak jest) 

Ja gryzłem się w język już do końca  

Pani się zaorała dwa razy 
Powyższym a drugi tekst poszedł gdy powiedziałem jej że spotykałem się panną która ukrywała DDa przez 9 miesięcy i pogoniłem ją ..... to poszedł tekst .....

Ja bym się napewno nie przyznała .......:D:D:D . Też poprosiłem o powtórzenie :)))
Dziękuje nie mam więcej pytań :D 


Jako smaczek dodam że była Dyrektorem regionalnym sprzedaży na jedno z województw :)))
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna atencjuszka i manipulatorka, która żywi się chorymi emocjami. Jest z jednym misiem, a podgląda drugiego i nasyła innych, żeby podglądali. Robi to celowo, wie że Ty będziesz wiedział. Zablokować, samemu nie interesować się jej życiem ani social mediami, zapomnieć. A jak na szybko potrzebujesz kogoś nowego, żeby ułatwiło Ci zapomnienie to metoda klina.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spitfire napisał:

Ja gryzłem się w język już do końca

 

Ja nie wiem jakbym zareagował ciężko by mi było się powstrzymać od śmiechu dodatkowo mając wiedzę i świadomość jak działa kobieta😁

 

5 godzin temu, spitfire napisał:

Pani się zaorała dwa razy 

 

Widzisz wystarczyło odpowiednio podejść kobietę, która shit testu nie zdała😉

 

5 godzin temu, spitfire napisał:

Jako smaczek dodam że była Dyrektorem regionalnym

 

Kiedyś przez przypadek jedna korpo biurwa usłyszała moją rozmowę z kolegą na temat div.

Oczywiście padła wiązanka cytuję. "K***y są brudne i robią to za pieniądze a porządne kobiety się szanują".

Po czym mówię co to znaczy brudne nie myją się? na to ona nie robią to z wieloma mężczyznami.

To powiedz mi czym się różni normalna kobieta od divy? skoro za związek, małżeństwo oczekuje profitów

w zamian dając seks bo nie ma nic innego do zaoferowania i jest skłonna do zdrad a cena jest wygórowana

do granic niemożliwości, więc po co przepłacać.

Mina kobiety bezcenna napływająca złość w oczach, sapanie pod nosem z nerwów.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Ja nie wiem jakbym zareagował ciężko by mi było się powstrzymać od śmiechu dodatkowo mając wiedzę i świadomość jak działa kobieta😁

 

 

Widzisz wystarczyło odpowiednio podejść kobietę, która shit testu nie zdała😉

 

 

Kiedyś przez przypadek jedna korpo biurwa usłyszała moją rozmowę z kolegą na temat div.

Oczywiście padła wiązanka cytuję. "K***y są brudne i robią to za pieniądze a porządne kobiety się szanują".

Po czym mówię co to znaczy brudne nie myją się? na to ona nie robią to z wieloma mężczyznami.

To powiedz mi czym się różni normalna kobieta od divy? skoro za związek, małżeństwo oczekuje profitów

w zamian dając seks bo nie ma nic innego do zaoferowania i jest skłonna do zdrad a cena jest wygórowana

do granic niemożliwości, więc po co przepłacać.

Mina kobiety bezcenna napływająca złość w oczach, sapanie pod nosem z nerwów.

 

 

Czytając takie rzeczy widzę śmieszne sytuacje mnie czekają w przyszłości, nie mówiąc o dziewczynach w moim wieku, gdy uderzą w ścianę i zacznie się szukanie frajera (pardon "prawdziwego mężczyzny").

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Brachu szkoda, że tego nie nagrałeś film by był hitem na internecie😁

Pewnie było coś w stylu ja jestem inna niż wszystkie tylko k***y zdradzają ja jestem porządna😆

No to teraz słuchaj hit Bracie. Parę miesięcy temu w robocie, gdy przechodziłem obok pewnego działu w pracy, że jeden milf mówił, cytuję: ,, Ja, taka dobra dusza jestem". Niedawno słyszałem, jak się dymała z budowlańcem, który jej chatę remontował, męża, rzecz jasna nie było w domu. Potem zrobiła się z tego niezła afera, mąż zawiózł ją do kochanka i kazał jej się z nim pierdolić. Podobno policja była, ale nie wiem co tam się odjebało. Od kumpli dowiedziałem się, że ten nasz milf z administracji jest mocno popędliwy, żartuję na imprezach o seksie i tego typu sprawach. Przeczuwam, że nie była to jednorazowa przygoda. A z gościa będą się teraz wszyscy nabijali, że stara go jebie po rogach, choć to też chamstwo ludzkie, skurwysyństwo, bo on nie zdradził, a ona. Przynajmniej w tej sytuacji. Jednak mówię, pani mówiła, że ,, Taka dobra dusza jestem". Choć nie sposób się z tym nie zgodzić, w sumie rzeczywiście dobra dusza. Nie opróżnia jądra tylko mężowi, ale również i spragnionym braciom w wierze, po bożemu, dzieli się z pragnącymi jej łona, braćmi, a drzwi jej łona stoją dla potrzebujących szerokim otworem 😆

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarkoBe napisał:

No to teraz słuchaj hit Bracie. Parę miesięcy temu w robocie, gdy przechodziłem obok pewnego działu w pracy, że jeden milf mówił, cytuję: ,, Ja, taka dobra dusza jestem". Niedawno słyszałem, jak się dymała z budowlańcem, który jej chatę remontował, męża, rzecz jasna nie było w domu. Potem zrobiła się z tego niezła afera, mąż zawiózł ją do kochanka i kazał jej się z nim pierdolić. Podobno policja była, ale nie wiem co tam się odjebało. Od kumpli dowiedziałem się, że ten nasz milf z administracji jest mocno popędliwy, żartuję na imprezach o seksie i tego typu sprawach. Przeczuwam, że nie była to jednorazowa przygoda. A z gościa będą się teraz wszyscy nabijali, że stara go jebie po rogach, choć to też chamstwo ludzkie, skurwysyństwo, bo on nie zdradził, a ona. Przynajmniej w tej sytuacji. Jednak mówię, pani mówiła, że ,, Taka dobra dusza jestem". Choć nie sposób się z tym nie zgodzić, w sumie rzeczywiście dobra dusza. Nie opróżnia jądra tylko mężowi, ale również i spragnionym braciom w wierze, po bożemu, dzieli się z pragnącymi jej łona, braćmi, a drzwi jej łona stoją dla potrzebujących szerokim otworem 😆

 

Żaden to hit, szara rzeczywistość

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.