Skocz do zawartości

Czy da się mieć udostępnione urodziny tylko dla niektórych znajomych na Facebooku?


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie,

czy na fejsie da się ustawić tak, żeby urodziny/data urodzenia była widzialna tylko dla niektórych znajomych? Chodzi mi to, żeby parę osób spośród moich znajomych nie widziało tego i zastanawiam się czy jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 14 latach posiadania konta, 2tygodnie temu skasowałem FB i automatycznie messengera. Na nowy komunikator Signal przeszło kilku znajomych. (Jest trochę bardziej bezpieczny i nie szpieguje aż tak bardzo urządzenia)Do mojej głowy nie wlewa się już tyle syfu co przedtem. Pomyśl brachu też o pożegnaniu się z tą spluwaczką ludzkiej egzystencji. Mam nadzieję że na tej płaszczyźnie jakość mojego życia się trochę polepszy. Od informacji ze świata też nie jestem odcięty. Lepiej stracony czas na FB poświęcić życiu w realu. Polecam.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, WolfSkin napisał:

Po 14 latach posiadania konta, 2tygodnie temu skasowałem FB i automatycznie messengera. Na nowy komunikator Signal przeszło kilku znajomych. (Jest trochę bardziej bezpieczny i nie szpieguje aż tak bardzo urządzenia)Do mojej głowy nie wlewa się już tyle syfu co przedtem. Pomyśl brachu też o pożegnaniu się z tą spluwaczką ludzkiej egzystencji. Mam nadzieję że na tej płaszczyźnie jakość mojego życia się trochę polepszy. Od informacji ze świata też nie jestem odcięty. Lepiej stracony czas na FB poświęcić życiu w realu. Polecam.

Pomyślę kiedyś, ale nie o tym teraz.

 

Proszę o merytoryczne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.