Skocz do zawartości

Urlop menstruacyjny


RabarbaR

Rekomendowane odpowiedzi

33 minutes ago, RabarbaR said:

Pragnę uczcić ten artykuł minutą ciszy...

Jestem za. Im więcej przywilei dla kobiet tym mniejsza szansa zatrudnienia dla nich i nie będziesz musiał z nimi pracować. W tej przytaczanej Japonii ostatnio przełom, bo mogą brać udział w spotkaniach kierowniczych pod warunkiem ze nie będą się odzywać. Tam panie, które parzą panom herbatę mogą iść na taki urlop bo i tak ich nieobecność w pracy jest bez większego znaczenia.   

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Pyrkosz said:

Zajebioza! Zachlejesz pałe, dzwonisz, szefie dziś czuje się kobietą i mam miesiączke 😎

Ty się śmiejesz a ja zupełnie poważnie planuję zmienić płeć, gdy będzie to kwestia "czucia się". Czuję definitywnie, że nie chcę być wysłany na wojnę a zamiast tego na wcześniejszą emeryturę.  

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Pyrkosz said:

no proste, ja poczuje się kobietą napewno! Wcześniejsza emeryturka, parytety w Radach Nadzorczych... Poświęcę się dla nich, Piekło kobiet !

Jedyny minus, że będziemy musieli na forum tylko w Rezerwacie pisać :(.

7 minutes ago, Adameo said:

Ciekawe czy żona Pana Hołowni która jest pilotem oblatującym(ą) F-16 będzie mogła wziąć taki urlop.

Jak ją złapie w czasie pracy, leci nad dom i katapultuje się. Na spadochronie ląduje w ogródku i raz dwa jest w łóżku.  

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

26 minut temu, Orybazy napisał:

Ty się śmiejesz a ja zupełnie poważnie planuję zmienić płeć, gdy będzie to kwestia "czucia się". Czuję definitywnie, że nie chcę być wysłany na wojnę a zamiast tego na wcześniejszą emeryturę.  

Jeżeli będzie wymagana tylko przemiana "mentalna", a nie fizyczna to sporo będzie takich przemian.

W ostateczności można być mentalną kobietą, która jest "bi" lub "homo" czyli ma pociąg do swojej płci.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję urlop polucyjny dla mężczyzn.

 

Jak czujesz, że masz spuchnięte jaja idziesz na urlop, aż sobie nie ulżysz z jakąś miłą panią, albo dojdzie do mimowolnego wytrysku podczas snu.

 

Onanizmu nie bierzemy pod uwagę, wszak to kraj katolicki :D 

 

Dodatkowo dla singli refundacja za divy np. program trzysta plus. 

  • Like 5
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że urlop menstruacyjny jest koszerny i zgonie z biblią ;), więc nie powinien stać się fetyszem lewicy. 🤣


 

Cytat

 

Księga kapłańska 15:

Nieczystość z powodu krwawienia miesięcznego


19 Jeżeli kobieta ma upławy, to jest krwawienie miesięczne ze swojego ciała, to pozostanie siedem dni w swojej nieczystości. Każdy, kto jej dotknie, będzie nieczysty aż do wieczora. 20 Wszystko, na czym ona się położy podczas swojej nieczystości, będzie nieczyste. Wszystko, na czym ona usiądzie, będzie nieczyste. 21 Każdy, kto dotknie jej łóżka, wypierze ubranie, wykąpie się w wodzie i będzie nieczysty aż do wieczora. 22 Każdy, kto dotknie jakiegokolwiek przedmiotu, na którym ona siedziała, wypierze ubranie, wykąpie się w wodzie i będzie nieczysty aż do wieczora. 23 Jeżeli kto dotknie się czegoś, co leżało na jej łóżku albo na przedmiocie, na którym ona siedziała, będzie nieczysty aż do wieczora. 24 Jeżeli jaki mężczyzna obcuje3 z nią wtedy, to jej nieczystość udzieli się jemu i będzie nieczysty siedem dni. Każde łóżko, na którym się położy, będzie nieczyste.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BumTrarara powiedzmy że waliłem w okres i śpię do tej pory na tym samym łóżku, czyli co chwilę się brudzę i nadal jestem nieczysty? Jestem hiperroznosicielem według tych żydowskich bredni :D

 

3 godziny temu, Orybazy napisał:

Jestem za. Im więcej przywilei dla kobiet tym mniejsza szansa zatrudnienia dla nich i nie będziesz musiał z nimi pracować.

No nie do końca. Przecież kobiety już są na siłę zatrudniane by było po równo.

 

Z innej beczki: skoro kobiety zarabiają mniej, czyli koszta są niższe to dlaczego nie zatrudnia się samych kobiet? Przecież to powinno być najbardziej opłacalne :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Imiennik said:

No nie do końca. Przecież kobiety już są na siłę zatrudniane by było po równo.

Ale tylko w radach nadzorczych, stanowiskach kierowniczych. U mnie na moim poziomie kierowniczym ma być 45%, dlatego już szukam gorszej roboty.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.