Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Bracia,

 

piątek był moim pierwszym od dawna pełnym dniem bez masturbacji. Przetrwałem też sobotę, a dziś do wieczora znów pracuję (znaczy - nie ma opcji trzepania). Jest silne postanowienie przekuwania chęci robienia tego w chęć do ruchu. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek był tak zmotywowany. Teraz nawet w miejscu pracy zdarza mi się nabijać kroki, a wcześniej nigdy w życiu tego nie robiłem. Mój organizm domaga się fizycznego wysiłku. Jutro planuję zrobić rekordową, jak na swoje możliwości, trasę na rowerze.

 

Postanowienie nofapowe - na razie do piątku. Chcę zamknąć okrągły tydzień.

Trzymajcie kciuki.

Edytowane przez wolnystrzelec
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo brachu tak trzymaj👍

Metoda małych kroków bardzo dobrze a jak wytrzymasz do piątku to postaraj się i do kolejnego.

Najważniejsze, że podjąłeś działanie i chcesz zmiany, która po pewnym czasie wyjdzie Ci na lepsze przekonasz się😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodarek liczę się z tym, bo słuchałem już trochę materiałów o nofapie i mniej więcej wiem, czego się spodziewać. Dzięki za ostrzeżenie. Ale właściwie co mi szkodzi? Polegnę, to trudno. Zacznę od nowa. Na pewno to lepiej, niż nie próbować i tkwić w bagnie, jak to się dzieje u mnie co najmniej od kilku lat. Przed jakimś 2014-13 r. miewałem raz na jakiś czas okresy nofapu ze względu na chodzenie do spowiedzi, po której starałem się choć parę dni wytrwać. Korzystnie na sytuację wpływa fakt, że obecnie nie jestem w związku, więc moja wstrzemięźliwość nie wpłynie w żaden sposób na relację z drugim człowiekiem, a poza tym nie będę miał triggerów. Portale randkowe poszły w odstawkę, bo właściwie one najbardziej mnie nakręcały. Do tego z obserwowanych na insta wywaliłem wszystkie triggerujące mnie profile. Kanał Monk Mode znam, ale dzięki, że podrzucasz. Będę do niego co jakiś czas wracał. I dzięki za mentalne wsparcie, chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.