Skocz do zawartości

Upadek mężczyzn trwa w najlepsze czyli festiwal kukoldów


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

William Hunn gave his future bride five different ring options when he proposed to her last week.

 

Specjalny dzień Williama Hunna i Brittney Miller rozpoczął się od weekendu wielkanocnego na degustację wina,

ale przyszła panna młoda Miller powiedziała NBC News, że szybko wiedziała, że ich plany na ten dzień uległy zmianie.

Wkrótce potem para przybyła na lotnisko, gdzie Hunn zaskoczył Miller, lecąc helikopterem nad ich rodzinnym miastem Atlanta. 
Ale kiedy wylądowali, Miller nadal nie miała pojęcia, co ją czeka.

Na pokładzie helikoptera para została powitana przez kilku bliskich przyjaciół, a także fotografa i kamerzystę, aby uchwycić moment,

w którym Hunn zadał pytanie. 

Emocjonalną Miller można zobaczyć w filmie udostępnionym na Instagramie, płaczącymi łzami radości, gdy przyjaciel

podaje Hunnowi pięć pierścionków zaręczynowych, teraz klęcząc na jednym kolanie😆🤣😂.

„Kiedy zobaczyłam, jak wchodzą na dach, moje serce po prostu opadło… jedyne, o czym mogłam pomyśleć, to„ O mój Boże, to się

zaraz wydarzy, to się stanie ”- powiedziała Miller.

W filmie można usłyszeć Hunna mówiącego: „Możesz spróbować wszystkich pięciu lub wybrać jeden".

Miller powiedziała, że nie był to łatwy wybór. Zaskoczona swoimi opcjami, mówi, że zawahała się przez chwilę, zanim poszła z prostokątnym

pierścionkiem z brylantem, jej ulubionym z pięciu.

Miller wybrała każdy pierścionek kilka tygodni wcześniej, kiedy para poszła razem na zakupy, ale była zszokowana, gdy otrzymała wszystkie

pięć swoich ulubionych. Pierścień, który wybrała jako „jedyny”, był niestandardowym projektem, z którym Hunn potajemnie nagrał się w

ramach żartu wideo. Przez 30 dni pokazywał pierścień do aparatu, podczas gdy Miller odwracała się plecami w różnych miejscach, aż do wielkiego dnia.

Para spotkała się zaledwie przed rokiem, ale Miller mówi, że „nie można poświęcać czasu na miłość”. Spotkali się 10 lat temu na Clarke Atlanta University,

historycznie czarnym college'u i uniwersytecie (HBCU) z siedzibą w Atlancie. Miller mówi, że oboje byli dobrymi przyjaciółmi przez wszystkie 10 lat.

Bez pośpiechu, aby ślub odbył się od razu, para prawdopodobnie zaczeka co najmniej rok, zanim zawiąże węzeł, powiedziała Miller😁.

 

Couple goes viral when fiancé proposes with 5 engagement rings (nbcnews.com)

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 8
  • Haha 13
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu cyrk, w którym spermiarz chce założyć sobie pętlę na szyję. Traci kasę i stawia się w pozycji proszącego, przyzwyczajając do wydawania na nią kasy. 

Jak kobieta po czymś takim ma szanować mężczyznę? Pokazującego, że jest frajerem, który zrobi dla nie prawie wszystko. 

I taki syf, jest jak zwykle promowany w mainstreamowym ścieku. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 19
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się przypomniało:

 

 

Klasyczny cyrk jaki musi odstawić "facet" żeby Pani się łaskawie zgodziła :) 

 

Najśmieszniejsze jest to, że:

a) Ziomek mógłby mieć w cholerę lasek bo źle nie wygląda

b) Ona jakaś za cudowna nie jest

c) Creme de la creme - "Miller mówi, że oboje byli dobrymi przyjaciółmi przez wszystkie 10 lat" - beciak odczekał swoje aż się Pani wykutasiła i łaskawie został dopuszczony.

 

100 lat młodej parze! :D 

 

PS Jedyne wyjście - olewać to, brać naukę z tego syfu i cisnąć swoje szczęście :) .

PS 2 W 2021 roku głównym zadaniem każdego faceta na rynku matrymonialnym jest nie dać się wydymać w ten lub podobny sposób.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 18
  • Dzięki 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy beciak...

Okrągła szczęka, klękanie przed kobietą, drogie prezenty.

 

Przez 10 lat bawiła się z chadami i Mokebé a teraz czas na misia który utrzyma, wyliże stopy, zwali konia w pokoju obok i pójdzie spać żeby nie przeszkadzać pani podczas sporadycznych odwiedzin badboya.

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Gonciarza nigdy nie oglądałem, ale wiedziałem, że ktoś taki istnieje i coś tam nagrywa. Obejrzałem jeden filmik ostatnio bo chciałem zobaczyć czy to na prawdę jakiś cuckold i pizdunio. To i tak. No jest. Gość ma zachowanie i te okulary jak by go coś przemieliło i wypluło. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analconda napisał:

Okrągła szczęka

No chciałbym mieć tak "okrągłą". 😆

 

24 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Ziomek mógłby mieć w cholerę lasek bo źle nie wygląda

 

^This. Tyle tylko, że szopki tego typu psują rynek matrymonialny coraz bardziej. I potem może się okazać, że nawet dobrze wyglądając, wcale nie będziesz miał tylu opcji, bo nagle każda z nich ma oczekiwania na niebotycznym poziomie. Patrzy na inne i "mi tesh dej, bo jestę babom, wienc mi siem naleszy!".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Analconda napisał:

i Mokebé

I tu mam problem z tym Mokebé. Bo pani sama do takich bardziej opalonych należy, więc Mokebé dla niej to żadna egzotyka, to nie są "nowe geny z innego plemienia".

Czy mógłbyś nieco ten temat rozwinąć z naukowego punktu widzenia? Jak to jest z tym Mokebé u Murzynek?

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KolegiKolega napisał:

I tu mam problem z tym Mokebé. Bo pani sama do takich bardziej opalonych należy, więc Mokebé dla niej to żadna egzotyka, to nie są "nowe geny z innego plemienia".

Czy mógłbyś nieco ten temat rozwinąć z naukowego punktu widzenia? Jak to jest z tym Mokebé u Murzynek?

 

Pewnie jakiś typowy bogaty białas pochodzenia niemieckiego, bo takie są najładniejsze. Z wielką szczęką +190cm z własnym Fordem Mustangiem cabrio, mieszkańca Los Angeles, Venice Beach co najmniej, a najlepiej Beverly Hills.

Gość nazywać się może Joshua, niech będzie trenerem personalnym, jego ojciec i matka lekarze. Josh wszystkim w swoim High Schoolu bił i zakładał majtki na głowę niedorajdom z Wimp Skull. 

Typowo to robi imprezy przy basenie gdy matka z ojcem są w delegacji, na konferencji w Emiratach Arabskich. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KolegiKolega napisał:

Czy mógłbyś nieco ten temat rozwinąć z naukowego punktu widzenia? Jak to jest z tym Mokebé u Murzynek?

Kobiety preferują mężczyzn swojej rasy.

Do „egzotyki” (czarnych i Arabów) szczególny pociąg mają słowianki a bardzo szczególny Polki. - Wynika to z tego, że słowiańscy mężczyźni mają najgorsze geny wśród białych mężczyzn.

 

Nawet jeśli czarna kobieta będzie chciała białego faceta to biali faceci nie chcą czarnych kobiet. Pociąg do czarnych kobiet to rzadkie zboczenie.

 

Co tych preferencji „kobiety wolą swoją rasę” - Azjatki też by wolały białego faceta ponieważ Azjaci swoimi mikro-penisami nie są w stanie zaspokoić swoich kobiet.

 

Tutaj biologia bardzo mocno przenika się jeszcze z faktem, że biali zarabiają więcej niż czarni i Azjaci u siebie w krajach a kobiety ciągną do pieniędzy.

 

 

92% kobiet wykluczy mężczyznę tylko z powodu rasy nieodpowiadającej jej preferencjom.

https://www.icpsr.umich.edu/icpsrweb/ICPSR/studies/36347

https://academic.oup.com/sf/article-abstract/89/3/807/2235576?redirectedFrom=fulltext

 

Kobiety są bardziej rasistowskie od mężczyzn w speed datingu i oceniają Azjatów jako najmniej atrakcyjnych.

https://www8.gsb.columbia.edu/researcharchive/articles/1367

https://tierneylab.blogs.nytimes.com/2007/04/13/single-female-seeking-same-race-male/

 

Mężczyźni rasy białej cieszą się 11-14 razy większym zainteresowaniem od Azjatów.

https://nextshark.com/tinder-racist-experiment-reveals-challenges-dating-asian-man/

Edytowane przez Analconda
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że:

a) Ziomek mógłby mieć w cholerę lasek bo źle nie wygląda

b) Ona jakaś za cudowna nie jest

Moim zdaniem ona jest atrakcyjna a w swojej kategorii rasowej bardzo atrakcyjna. On jest parę punktów niżej w SMV + doliczając do tego hipergamie jest w bardzo słabej pozycji. Chyba, że uwzględnimy dolary, wtedy przy mianie mindsetu, olewając tę pannę, może mieć na prawdę dużo fajnych dziewczyn na innych zasadach. Ale jest za głupi na to i tyle. Zgadzam się, że mógłby mieć w cholerę lasek. Z tym czy źle nie wygląda i czy ona nie jest za cudowna to by można się sprzeczać ale to jest nie ważne, bo typ powinien kombinować zupełnie inną koncepcję dla siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pacman napisał:

Moim zdaniem ona jest atrakcyjna a w swojej kategorii rasowej bardzo atrakcyjna. On jest parę punktów niżej w SMV + doliczając do tego hipergamie jest w bardzo słabej pozycji.

Oni są czarni a nie biali.

Fakt ona w swoim czarnym środowisku jest wręcz ekstremalnie atrakcyjna.

On ciężko powiedzieć bo czarni się inaczej oceniają - inne rysy twarzy mają.

Jednak patrząc na przeciętną murzynkę to od razu widać, że ta jest top.

 

Jedno jest pewne - ona jest wyprana netflixem jak 99,99% kobiet w USA. Ma to większe znaczenie u nich (czarnych) - oni mają wielki popęd i się jakoś dziwnie dobierają w pary. Dla mnie średnio zrozumiałe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pacman napisał:

Moim zdaniem ona jest atrakcyjna a w swojej kategorii rasowej bardzo atrakcyjna.

W jej kategorii rasowej (cokolwiek to znaczy) bywają takie sztuki, że wiele białych witaminek wysiada. Po moim mieście kręcą się takie czarne i brązowe laski, że oczy wychodzą z orbit. Przeciętna polska studentka nie ma startu. A najlepsze jest to, że witaminki o tym wiedzą - i w obecności takich ślicznotek dostają automatycznego bitch face. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helikopter, fotograf, kamerzysta, jakiś wywiad w NBC News (co to jest), Instagram.

Kim do cholery jest ta para?

Nowymi Kardaszianami?

 

 

@Analconda co ty ze sobą zrobiłeś?

Zaczynasz pisać z sensem :D

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, Analconda said:

klękanie przed kobietą

To mnie zawsze zastanawiało, gest poddaństwa? Gdy spotykam faceta, może być nawet prezesem ale ma żonę, to sobie myślę to musi być facet który kiedyś w swoim życiu klęczał przed kobietą, jaki on może mieć autorytet teraz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Orybazy napisał:

To mnie zawsze zastanawiało, gest poddaństwa?

Tak - przed kobietą się nie klęka. Jest taka tradycja wśród wrażliwych beciaków.

 

Tacy najpierw klękną przez co stawiają się niżej niż kobieta. Potem podczas seksu (o ile 3 ruchy i spust w chusteczkę to seks) będą się co chwile pytać czy jej dobrze.

Następnie beciak zaczyna lizać panci stopy bo sam się kundel (tak kobiety nazywają uległych xD) kapnął gdzie jego miejsce.

Na koniec leży w drugim pokoju i słucha przez ścianę jak prawdziwy facet rżnie jego kobietę wyjącą z rozkoszy przy facecie który tak naprawdę tylko sobie zrobi nią dobrze, podciągnie gacie i pójdzie na kwadrat oglądać TV.

 

Samiec alfa nie klęka. To kobieta klęka przed nim.

Edytowane przez Analconda
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, zychu said:

że wiele białych witaminek wysiada. Po moim mieście kręcą się takie czarne i brązowe laski, że oczy wychodzą z orbit. Przeciętna polska studentka nie ma startu.

To jest częsty błąd polskich facetów.

Piosenka "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny" w wykonaniu A. Rosiewicza,

dotyczyła witaminy C, chodziło o to, że Polki są kwaśne i niezadowolone ciągle.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

I taki syf, jest jak zwykle promowany w mainstreamowym ścieku

 

I to jest właśnie najgorsze, że promuje się to w mediach głównego ścieku i przedstawia obraz proszącego się mężczyzny

i kobiety, której się wszystko należy tylko dlatego, że jest kobietą.

Ten "mężczyzna" to klon propagandy społecznej gdzie wmawia się, że kobieta to największa wartość co jest kompletną nieprawdą.

 

 

1 godzinę temu, Orybazy napisał:

Co to kastet?

 

Ciekawe czy w przyszłości kukold jak będzie się oświadczał nie będzie właśnie przynosił kastetu by jego luba mogła mu p*******ć jak się jej pierścionek i cała oprawa nie spodoba😆

 

Godzinę temu, Martius777 napisał:

Ja pierdzielę, muszę to rozchodzić. Tak spermiarskie

 

No dokładnie zachowanie kukoldów i spermiarzy przechodzi ludzkie pojęcie.

Ciekawe ile wydał pieniędzy na zrobienie przyjemności kobiecie, która nie jest tyle warta.

 

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Ziomek mógłby mieć w cholerę lasek bo źle nie wygląda

 

Też o tym pomyślałem bo popatrz przelot helikopterem, wynajęcie fotografa, kamerzysty, zebranie ludzi, pięć pierścionków z brylantami 

to wszystko pewnie kosztowało grube tysiące jak nie miliony do tego wygląd jakiś tam ma, więc może przebierać w kobietach.

Widocznie socjalizacja na kukoldach w Stanach ma silniejsze oddziaływanie bo ten facet zrobił identycznie to co jest w komediach romantycznych czy w bajkach.

 

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Ona jakaś za cudowna nie jest

 

Jak dla mnie przeciętna kobieta zbliżająca się do ściany bez większych rewelacji.

 

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Miller mówi, że oboje byli dobrymi przyjaciółmi przez wszystkie 10 lat

 

Dlatego to zadanie podkreśliłem bo oddaje puentę tej sytuacji.

Kobieta wyszalała się na karuzeli kutangów dobija do ściany a Bad boya brak,

więc wróciła do swojego orbitera, który najprawdopodobniej osiągnął jakiś sukces i teraz ona chce się umościć.

 

56 minut temu, Analconda napisał:

Przez 10 lat bawiła się z chadami i Mokebé a teraz czas na misia który utrzyma, wyliże stopy, zwali konia w pokoju obok

 

Otóż to kobieta pojeździła na prawdziwych ogierach dobiła do wieku spadającej atrakcyjności gdzie ogiery omijają taką starą klacz

z daleka i został jej wierny kucyk, który doczekał się swojej kolejności😁

 

45 minut temu, wolnystrzelec napisał:

Tyle tylko, że szopki tego typu psują rynek matrymonialny coraz bardziej

 

No właśnie jest to problem bo tacy mężczyźni wychowani przez samotne matki mający naturę i zachowanie kobiet upadlają się przed kobietami

mając przeświadczenie, że kobieta to najcenniejsze dobro.

Efekt relacje damsko-męskie w cywilizacji zachodniej praktycznie nie istnieją i nie zapowiada się na poprawę gdzie mężczyźni tego typu nie mają

honoru, godności, oddają wszystko kobiecie za złudne obietnice, słowa.

 

 

13 minut temu, Brat Jan napisał:

@Analconda co ty ze sobą zrobiłeś?

Zaczynasz pisać z sensem :D

 

No widzisz Anal jak chce to potrafi z sensem napisać jeszcze nie jest tak z nim wcale kiepsko😉

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Orybazy napisał:

dotyczyła witaminy C, chodziło o to, że Polki są kwaśne i niezadowolone ciągle.

Już mniejsza o to (choć dobrze wiedzieć - jak widać, pewne rzeczy się nie zmieniają). Po prostu wciąż utrzymuje się ten głupi mit pięknej Polki. A te mają coraz silniejszą konkurencję, głównie spoza Europy albo z Europy Wschodniej. Napisz na jakimś damskim forum, że kobiety z Ukrainy albo z Chin są ładniejsze i ogólnie - lepsze. Będziesz świadkiem, jak polskie witaminki dosłownie srają żarem, a ich śliczne polskie buźki wykrzywiają się w nienawistny, wściekły ryj.

Edytowane przez zychu
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.