Skocz do zawartości

Upadek mężczyzn trwa w najlepsze czyli festiwal kukoldów


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Skoro według ciebie Słowianie mają słabe geny to dlaczego historia naszego państwa ma ponad tysiąc letnią historie, którą znamy

i jeszcze kilka tysięcy lat istnienia Wielkiej Lechii

Słowianie byli niewolnikami - slave czyli niewolnik.

Wielkiej Lechii… XD

 

Na załączonym zdjęciu typowi widać różnice między Aryjczykami i Słowianami.

(To mem więc nie zwracać uwagi na flagi!)

 

To nie tylko Netflix sprawił, że kobiety chętniej wybiorą Hiszpana, Niemca, Amerykanina czy Włocha…

…bo tak było już wcześniej.

Po prostu słowiańskie geny są słabe. Zakola (mają nawet latki!), małe penisy, szczęki i oczy ofiar…

Oczywiście nie każdy - jednak co do zasady.

 

https://imgur.com/a/sBAXQcO

 

74ADFCC3-6897-4AD7-8F78-9CF714722CD7.webp

Edytowane przez Analconda
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2021 o 18:39, Everson napisał:

Jeśli chodzi o tą kobietę z artykułu to najlepsze są te jej 2  teksty ,,że nie można poświęcać czasu na miłość '' oraz ''że byli przez 10 lat przyjaciółmi '' . Ktoś niepotrafiący  czytać między wierszami zrozumie ,że ona przez 10 lat poświęcała się kształceniu i karierze a związki nie były jej w głowie bo była za młoda, jest cnotliwa i porządna a jej przyjaciel musiał na nią czekać.  Prawdziwy sens tych jej dwóch wypowiedzi jest zaś taki :  nie chciałam związku ani jakiś miłości tylko wolałam się wyszaleć w krótkotrwałych relacjach z przystojniakami  a przyjaciel który się we mnie podkochiwał czekał na mnie grzecznie aż w końcu łaskawie dopuszczę go do siebie'' . 

Trafne czytanie pomiędzy wierszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mph25Dobrych Polek już nie ma ostatnie w miarę normalne były z pokolenia lat 80 tych poprzedniego wieku a teraz te nowoczesne Juleczki kompletnie nie nadają się na materiał na związek czy żonę. Natomiast kobiety że wschodu lub dalekiej Azji były wychowane prawidłowo gdzie były uczone, że mężczyzna to wartość i trzeba go szanować i ich socjalizacja nie była zaburzona ściekiem pomyj z zachodu. To prawda, że nawet normalna kobieta przyjeżdżając do Polski, krajów UE czy USA w procesie socjalizacji społecznej i propagandy medialnej stanie się taka sama jak żyjące tutaj kobiety. Dlatego jedynym rozwiązaniem jest wyjazd do kraju docelowego tam gdzie te normalne kobiety jeszcze żyją😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AnalcondaSłowo Słowianie jak sama nazwa wskazuje oznacza lud sławy lub słowo sławi. Czyli poprzez wypowiadane słowa Polacy, Czesi, Słowacy, Białorusini, Ukraińcy, Rosjanie, Serbowie zawsze się ze sobą dogadają i porozumieją choć języki, wypowiadane słowa znacznie się różnią. Druga sprawa nazwa ta może pochodzić od Boga słońca, którego czciły plemiona Słowian. Jest również wzmianka o łacińskim znaczeniu czyli sclavo co faktycznie oznacza niewolnik. Tylko, że przypisywane łatki niewolnika padają z ust narodu wybranego co w naszym przypadku wcale nie musi dziwić i tak naprawdę nie ma potwierdzenia, że to prawda a jedynie domysły. Co do reszty, którą napisałeś pomine milczeniem. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie to, żebym popierał czy bronił kukoldów, ale to jest też kwestia wzorców / wychowania. Podam na przykładzie znanych mi kilku przypadków.

- Spermiarz wychowany przez samotną matkę- brak męskich wzorców i wiedzy, którą my tu mamy. Poznaje swoją myszkę, jakiś czas później zaręczyny. W między czasie matka doradza mu, jak postępować, "żeby było dobrze i myszka była szczęśliwa". Jaki przynosi to rezultat - chyba każdy z Was się domyśli.

 

-Drugi przypadek to synowie wojskowych. W dzieciństwie napatrzyli się, jak ojcowie "trepy" okładali ich matki niczym Pudzian Najmana. Każdy z nich w dorosłe życie wchodzi z przekonaniem i realizuje je - " Ja dla swojej myszki będę inny, nie będę takim sadystą i chamem". Obaj kolesie, obecnie ok.40l. zaobrączkowani - książkowe przykłady pantofli i kukoldów. Ich nap****lane matki były przy ojcach do końca, szanując ich. Ci znajomi - jeden udaje, że nie widzi poroża, Drugi robi dobrą minę do złej gry - wiadomo bomble, kredyt. Przypadek nr 1 niejednokrotnie opierdalany wśród znajomych przez swoją "inną niż wszystkie".

 

 

 

--------------------------------

 

Teraz z innej beczki. Czasami z nudów wchodzę na seks-kamerki, głównie szołap. Pany, co tam se ODJANIEPAWLA?! Dramat po prostu - festiwal spermiarstwa level hard xD.  Rekordzistki potrafią tam wyciągnąć 300 pln za 3h świecenia dziurkami i cycem. Są cymbały, co wydają tam nawet ok.180 pln za jednym podejściem :) za popatrzenie przez monitor komputera :). Ale to to jeszcze nic - kiedyś spotkałem się  z takim tekstem:

Spermiarz (S) : " przyjadę do Ciebie do niemiec" 

Julka (J): Ze zdziwioną miną - ale po co?

(S) : Żeby nosić Cie na rękach czy coś w tym stylu.

Mina Julki bezcenna. :):):) 

 

Dziwić się teraz, że  Julki i podstarzałe Karyny mają ego wystrzelone  w kosmos a rynek matrymonialny wygląda tak jak wygląda -.-.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiroviets napisał:

Nie to, żebym popierał czy bronił kukoldów, ale to jest też kwestia wzorców / wychowania

 

Dokładnie tak wychowani przez samotne matki bez czynnika męskiego z przekonaniami rodem z komedii romantycznych

czy bajek Disneya, że kobieta to efemeryczna istota karmiąca się miłością czy romantyzmem😂

Później wchodzą w dorosłe życie i widzą, że to co im wmawiano na temat kobiet w ogóle się nie sprawdza i żeby cokolwiek

zaliczyć walczą o resztki z pańskiego stołu czy obgryzają kości. 

Poświęcają swoją godność dla kuciapy, która jest warta niewiele.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam inny odmienny przykład, ale uzupełniający całość. Dziś mężczyźni nie mają woli walki, wielu z nich to buraki, brudasy, chamsko które w zdaniu mającym trzy wyrazy, popełni cztery błędy itd. 

 

Gdyby mężczyźni byli mężczyznami, to by olali podziały, skrzykneli się razem, baby za włosy za nimi i byłaby jedna wielka fala w całym kraju.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@DOHCProblem w tym, że mężczyźni nie są solidarni i nie trzymają się razem. Kuki i simpy służą, dają atencje, pomoc bo myślą, że zamoczą benka w kuciapie kobiety co nigdy się nie zadzieje bo one nimi gardzą bo są słabi 😁 Mężczyzn, którzy przekazują wiedzę i prawdę atakują bo nie mogą pogodzić się z rzeczywistością a dysonans poznawczy sprawia im ogromny ból nie do zaakceptowania. Druga sprawa socjalizacja i wychowanie współczesnych mężczyzn na nieudaczników życiowych i słabe jednostki społeczne wtedy nie dziw braku rywalizacji, działania, zdobywania u nich. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Iceman84PL napisał:

słabe jednostki społeczne wtedy nie dziw braku rywalizacji, działania, zdobywania u nich. 

Słabe jednostki nie stworzą czegoś solidnego...Źle się dzieje jak facet w związku(albo nawet nie) obawia się swojej kobiety, co jak mu przyjdzie się takiemu zmierzyć z innymi problemami :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00Dlatego słabi mężczyźni wpierw niech ogarną swoje życie w różnych jego obszarach by stać się silniejszymi i wtedy ewentualnie jak ktoś ma potrzebę lub ochotę wiązać  się z kobietami czy zakładać rodziny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jakiś rok temu do mojej pracy dołączył koleś. Strasznie miły jest. Próbowałem go rozgryźć. Myślę że na jego niekorzyść siedzi w skrzydle w damskim towarzystwie. Mam wrażenie że przyjmuje damskie cechy i zachowania. 

Mnie tam męczą takie ploteczki przy kawie. Czy podniecanie się kwiatkami na parapecie albo filmikami na yt. 

Dziś gdy wróciłem z wyjazdu służbowego jedna z koleżanek mi powiedziała: "nic nam nie kupiłeś? Mariusz (imię zmienione) zawsze nam coś przywozi" :D Albo historia z tamtego tygodnia: koleżanka wchodzi do jego pokoju i mówi Mariusz przypominam że miałeś mi zrobić sprawozdanie (czytaj za nią :P ) a on rzuca wszystko i leci za nią jak piesek robić. Lubię tak sobie czasami poobserwować świat. Jak to wszystko ładnie się układa z teoriami red pilla. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yrl U mnie w korpo jest to samo.

Nowi pracownicy usługują kobietom a większość starych to typowe kukoldy.

Pogaduchy w pokojach socjalnych i zabawianie witaminek w ich wykonaniu to standard.

Ostatnio na rzyganie mnie wzięło jak żegnali pracownicę, która skończyła z nami współpracę.

Festiwal spermiarstwa jaki się tam zadział przechodzi ludzkie pojęcie.

Oczywiście nie obyło się bez prezentów bo przecież wbijanie danych do komputerach

i iście po trupach do celu przez tą kobietę zasługiwało na nagrodę😆

 

 

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Nowi pracownicy usługują kobietom a większość starych to typowe kukoldy.

U mnie jest taka plus size w wieku 25-26 lat (z bombelkiem w pakiecie), która jest dość wulgarna, bezczelna, i próbuje nam rozkazywać. I jak myślisz, kto jeden ma cojones żeby powiedzieć jej coś wprost?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patton napisał:

U mnie jest taka plus size w wieku 25-26 lat (z bombelkiem w pakiecie), która jest dość wulgarna, bezczelna, i próbuje nam rozkazywać. I jak myślisz, kto jeden ma cojones żeby powiedzieć jej coś wprost?

Czyli taka jakby Karyna mówiąc krótko :)

Ilość osób co tej mamuśce chcą coś powiedzieć wprost daję, że wynosi 0 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patton napisał:

jest dość wulgarna, bezczelna, i próbuje nam rozkazywać. I jak myślisz, kto jeden ma cojones żeby powiedzieć jej coś wprost?

 

Przerabiałem to samo z jedna witaminka u siebie w robocie.

Grała taka samice alfa i tylko ja potrafiłem się jej przeciwstawić.

Oczywiście straszyła, ze mnie zniszczy a koniec końców to ona wyleciała z firmy😁

Pracuje z mnóstwem kobiet i z dnia na dzień coraz więcej mężczyzn nie ma ochoty z nimi przebywać.

Merytorycznej rozmowy nie uraczysz za to wściekłość, agresję i podkładanie świni to owszem.

Zauważyłem, że te bardziej zaniedbane, grube są najbardziej złośliwe i wredne, ale to na pewno przypadek😆

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, vodkas85 napisał:

Dla mnie facet, który oddaje swoją godność dla kobiety,

 

Brachu ja to widzę wszędzie każdego dnia gdzie masy zniszczonych mężczyzn przez swoje żony upadla się by mieć chwilę świętego spokoju.

Biedacy nie wiedzą jak się mylą bo swoim miękkim zachowaniem jeszcze bardziej rozjuszają kobiety.

Akcja z dzisiaj przy centrum handlowym mężczyzna zwrócił uwagę żonie by nie chodziła po błocie bo brudzi budy na co małża

wydarła japę gdzie on tak się spieszy, co sobie wyobraża, że jeszcze słowo to pożałuje.

Na co mąż podkulił ogon i zaczął przepraszać dramat.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.