Skocz do zawartości

Cuckold Simulator - gierka dla wszystkich dobrych chłopaków


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, Dassler89 said:

Pytanie nowicjusza ale czym jest ten "zbiornik" tak dokładnie? Jakaś strona w necie, forum?

 

Co jakiś czas nazwa ta przejawia się przez nasze forum a ja nie wiem ocb.

Facebook dla swingerów, profesjonalistek które udają amatorki, amatorek które chcą zostać profesjonalistkami. Do tego tysiące napalonych gości którzy są w stanie obrócić takie kobiety na których widok uciekłbyś albo zemdlał. Najgorszy sort, albo bliskio tego. Może ktoś tam kiedyś znalazł coś sensownego, ale szczerze wątpie. Jeśli chcesz więcej to po prostu pogoogluj, "zbiornik" to literalnie zbiornik więc powinno Ci wyskoczyć wysoko w wyszukiwarce. Jest jeszcze wersja zbiornik mini, czy coś takiego. Trafisz.

Edytowane przez Miraculo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

W warunkach polskich gra obowiązkowa w przypadku:

 

Idealnie podsumowałeś i chyba wszystkie punkty wyczerpałeś.

 

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

1. Przed podpisaniem aktu małżeństwa

 

Dokładnie. Połowa moich kumpli jest już po rozwodach. 90% z tej połowy nie miała rozdzielności. Przykro patrzeć jak się teraz chłopaki męczą, gnieżdżą czasem w kawalerkach, budują swoją pozycję finansową od zera. A to wszystko ogarnięte misiaczki byli (inżynierowie, co najmniej dobrzy, często bardzo dobrzy).

 

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

2. Wyjazdu dziewczyny na Erazmusa

 

Klasyka. Kumpel ma żonę po medyku, opowiadała jak jej koleżanka była na Erazmusie parę lat temu (studentka 4. roku), przywiozła bobo, nie potrafiła potem lekarzowi w Polsce powiedzieć., kto jest ojcem, bo waliła się tam dosłownie z każdym kolorowym i potencjalnych ojców mogło być co najmniej kilkunastu.

 

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

3. Wyjazdem Pani do pracy, samej, na zachód

 

Schemat u mojej niedoszłej 34-letniej architektki, która mi trochę ponad rok temu zawróciła w głowie. Kilka lat temu rozstała się z eksem po poand 15 latach. Krótko po tym wyjechała do pracy, bo trafił jej się kontrakt. No i oczywiście tam poszalała sobie. Oficjalnie mi powiedziała, że to było już po zerwaniu, ale z wiadomych względów ktoś taki jak ja - zRedPillowany - zwyczajnie nie wierzy w takie zapewnienia.

 

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

4. To tylko mój "przyjaciel, nie masz się czym martwić"

 

Klasyka. Przyjaciel, kolega = orbiter. Pokazuje trzy brzydkie cechy w kobiecie:

- egoizm (utrzymywanie we friendzone dla własnych celów)
- kłamstwo (nie wymaga komentarza)

- brak uczuć (nie obchodzi ją, że ci faceci cierpią).

 

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

5. "Miś ja tylko wyjdę z koleżankami potańczyć w piątek ok"

 

Klasyka. Szukanie lepszej gałęzi. Komentarza nie wymaga.

 

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

6. "Mój ex był psychopatą a teraz szukam stabilizacji"

 

Taaa, niedoszła, o której wyżej, też mi naopowiadała bajek o byłym. Nie było tam nic o tym, że jest psychopatą, ale były zarzuty o:

- brak zainteresowań (całkowita nieprawda! sprawdziłem na Fb, nawet tylko z tego, do czego miałem wgląd publicznie, widać było, że jest inaczej)

- słaby seks (to po co się bujałaś z kolesiem 15 lat?!)

- introwertyzm (jw. - 15 lat ci było potrzebne, dziewczyno, żeby się zorientować, że to ci przeszkadza?!)
- wymagania spędzania z nią dużej ilości wolnego czasu (koleś pewnie czuł, że rozgląda się na boki, więc chciał spędzać więcej czasu, żeby związek ożył)

- brak deklaracji - nie zaproponował zaręczyn ani małżeństwa (brawo! Ogarniętego misiaczka trafiłaś, dziewczyno, to co ty myślałaś, że pójdzie ci tak łatwo? :))

 

Generalnie opowiadanie o byłych świadczy o braku ogłady. Red flag i na odstrzał.

 

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

7. "Mama 24h" 

 

Klasyka. Nie wymaga komentarza. Ale i tak wielu simpów się na to złapie! :(

 

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Już któryś raz przywołuję słowa fraszki Kochanowskiego "Na matematyka", który zgrabnie opisał podobne sytuacje:

 

Ziemię pomierzył i głębokie morze,

Wie, jako wstają i zachodzą zorze;

Wiatrom rozumie, praktykuje komu,

A sam nie widzi, że ma kurwę w domu.

 

No i chyba bardzo trafnie pokazałeś błąd w moim rozumowaniu. Jedne talenty nie przekładają się na drugie. Mało tego, część ludzi ma tzw. samorodne talenty, które szybko się ujawniają. Ludzie, widząc że w tych dziedzinach osiągają znacznie więcej od innych, cisną to mocno i stają się ekspertami osiągając sukces. Nie idzie za tym żadne głębsze myślenie ogólne i poznawanie świata. Ot, jak we fraszce: talent matematyczny jest, świetnie spożytkowany, ale w innych dziedzinach brak pracy nad sobą, obserwacji, wyciągania wniosków.

 

10 minut temu, Dassler89 napisał:

@Miraculo a ok, widzę. Portal randkowy. Dokopałem się w Googlach, pierwsza strona to były oferty zbiorników na deszczówkę az trafiłem na portal randkowy:D 

Myślałem że ten ów zbiornik to potoczna nazwa czegoś lub jakiś forumowy slang.

 

Zbiornik jest ładnie filtrowany przez Google'a. Ciężko na niego trafić z wyszukiwarki ;)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Obliteraror napisał:

One Happy Family

  • Cuckold - Husband and beta male provider of the family. Only good for providing income.
  • Wife - Fat and mean. Only has eyes for Tyrone - and Cuckold's wallet
  • Tyrone - Transient alpha male of the household. Has outstanding warrants.
  • DeShawn - Wife's ten year old child from a previous relationship. Does not respect Cuckold.
  • Tyrone Jr. - The newest addition to the family. Named after his father. Too young to not respect Cuckold.

Dla mnie w tej grze to powinny być klasy postaci :D 

Gra byłaby bardziej popularna. Wraz z popularnymi statystykami z RPG i drzewkiem rozwoju. 

 

Żeby być antyterrorystą trzeba najpierw nauczyć się być terrorystą ;) :) 

Edytowane przez Ramzes
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuurla panie co to jest😁 Wpierw myślałem, że ten cuckold psa wyprowadza a tu bobas śmiga na czworaka😂 Do tego jak powiedział  do murzynka There's my boy... Tyrone jr, daddy missed you to jeblem😆🤣Gra może być hitem tylko trzeba dostosować do dzisiejszego silnika graficznego bo w obecnym stanie wygląda słabo jak by ktoś na stare sims nałożył moda. Dodatkowo opcje wyboru postaci i przypisywane do nich umiejętności. Tak czy inaczej nieźle się uśmiałem😄

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Krugerrand said:

SIMPY THE BEST

MORE SUBMISSIVE THAN ALL THE REST :)

16 hours ago, cst9191 said:

Co do gonciarza, to jego postać w grze powinna ciągle płakać. Taki tam dodatkowy smaczek, ciekawostka :D

Grając FPP co jakiś czas musisz okulary wytrzeć, coś jak maska w Metro.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL

Autor gry sam gdzieś pisał, że to projekt amatorski dla beki i nie posiada wysokich skilli. Gonciu natomiast ma być postacią drugoplanową jako przyjaciel głównego bohatera, który się powoli stacza. O ile to nie fejk widziałem już straszenie pozwem :d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.