Skocz do zawartości

Przemiana - Swobodne obracanie talerzami


Rekomendowane odpowiedzi

On 4/27/2021 at 2:08 PM, deleteduser115 said:

kobiety mają wyjątkową umiejętność uwalniania się od poczucia winy i przerzucania w każdym przypadku odpowiedzialności na mężczyzn (pisze o tym choćby Lew - Starowicz), podczas, gdy większość nas jako mali chłopcy była uczona, że winni jesteśmy wszystkiemu i tej umiejętności naturalnie nie posiadamy. To z pewnością trzeba umieć w sobie przepracować.


Pozwolę sobię zacytować wartościowy fragment w ramach odświeżenia wątku. ;) 

 

On 5/18/2021 at 4:17 PM, JoeBlue said:

"(jeśli wszystko idzie dobrze) pozostałe talerze się tłuką", zostajesz z jedną, ona wie że już nie masz alternatywy i podbija cenę cipki do nieskończoności.

 

To też dobre słowa. 

 

On 4/8/2022 at 8:12 PM, NoHope said:

Widziałem i film dobry, ale szkoda, że nikt nie mówi o kosztach emocjonalnych i psychicznych tego co się obecnie dzieje. OcalSiebie zanim został cuckiem miał fajny materiał na ten temat. W sensie "zimny drań" tworzy "suki" a "suki" tworzą "zimnych drani". Obracanie talerzy mimo że to optymalna strategia z racjonalnego punktu widzenia, jest też społecznie bardzo szkodliwa. Jak bzykasz 5 lasek to na samym końcu zbijasz 4 talerze i tworzysz kolejne wdowy po chadach.

 

Na tinderach i nie tylko spotkałem tak nieufne, wręcz straumatyzowane kobiety, że nie wiem czy lata psychoterapii są wstanie im pomóc. Nie chodzi o to by żałować takich kobiet bo one same wybrały takich chłopów, ale to co się dzieje na rynku generuje tylko chorych, zaburzonych ludzi.

 

Zresztą mam wrażenie, że autor kanału też został w jakiś skrzywdzony przez baby. Bardzo analitycznie, wręcz obsesyjnie analitycznie patrzy na relacje a to typowy mechanizm obronny ja go nazywa "wszystko jest szachami".

 
Też prawda.

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.