Skocz do zawarto艣ci

Marketing afiliacyjny - zarabianie


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu dzwoni siostrzeniec i pyta...聽

I co ja mam powiedzie膰? 馃槀

Znalaz艂 ch艂opak jakie艣 og艂oszenie na OLX - kojarzenie klient贸w, promocja produkt贸w, marketing afiliacyjny i pyta czy w tym idzie zarobi膰?聽

Jak us艂ysza艂em, 偶e typ umowy: dzier偶awa powierzchni reklamowej, to m贸wi臋 wstrzymaj si臋, spytam m膮drzejszych 馃榿

Kto艣? Co艣?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

7 hours ago, DOHC said:

Pierwsze s艂ysz臋. Po prostu powierzchnie "czekaj膮ce na twoj膮 reklam臋"?

Nie nie. Spos贸b wynagradzania, 偶e podpisuj膮 z ludzmi umow臋 dzierzawy powierzchni reklamowej. 呕e jak膮艣 stron臋 z linkami im daj膮 w dzier偶aw臋, czy jako艣 tak i to niby ta powierzchnia. Oni tam co艣 robi膮 z tymi stronami i na tej podstawie niby kas臋 dostaj膮. Pono膰 pe艂no takich og艂osze艅.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

21 godzin temu, maroon napisa艂:

kojarzenie klient贸w, promocja produkt贸w, marketing afiliacyjny i pyta czy w tym idzie zarobi膰?聽

Marketning afiliacyjny to dosy膰 szerokie poj臋cie. W du偶ym skr贸cie - chodzi o poszukiwanie partner贸w do wsp贸艂pracy jako podwykonawc贸w, kt贸rzy rozliczani s膮 w modelu success fee. To typ pracy w systemie prowizyjnym, kt贸ry polega na kierowaniu ruchu na stron臋 klienta w celu wygenerowania okre艣lonego efektu (promocyjnego, sprzeda偶owego etc.).

Wszelkie programy partnerskie (sprzeda偶 z link贸w, zak艂adanie kont z link贸w etc.) to typowa afiliacja.

  • Like 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@Obliteraror聽Czyli ja to widz臋 tak, 偶e sie膰 afiliacyjna 艂owi frajer贸w naganiaczy na jak膮艣 cz臋艣膰 lub ca艂o艣膰 swoich kampanii. Jako艣 mi si臋 MLM w tym momencie skojarzy艂 馃榿

Lepiej niech sobie ch艂opak sensowniejszej roboty poszuka, jaki艣 media planer, czy co艣.聽

  • Like 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Dodaj now膮 pozycj臋...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie艣cili艣my na Twoim urz膮dzeniu pliki cookie, aby pom贸c Ci usprawni膰 przegl膮danie strony. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym wypadku zak艂adamy, 偶e wyra偶asz na to zgod臋.