Skocz do zawartości

Moja historia nr. 1


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcineS napisał:

Szczęka tak, bezczelne spojrzenie prosto w oczy tak, zawadiacki uśmiech tak, Włosy krótko tak. Zarost gęsty nie.

 

hmmmm

 

niektórym dodaje duużo stajla.

 

Weźmy znanego aktora...

 

Wfz6TLr.jpg

 

kontra

 

d9d930fa6331215d7f988916254511fc.png

 

Nie znam się na męskiej urodzie, ale moim zdaniem bez porównania lepiej mu pasuje zarost. Bez wygląda jak zwykły janusz albo w najlepszym wypadku prowadzący od "Familiady".

 

Z zarostem - badass.

 

Sorry za OT ;)

 

A moja partnerka szalenie lubi Goatee mimo, że drapie ją w wargi (te na dole).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Januszek852 napisał:

Nie znam się na męskiej urodzie, ale moim zdaniem bez porównania lepiej mu pasuje zarost. Bez wygląda jak zwykły janusz albo w najlepszym wypadku prowadzący od "Familiady".Z zarostem - badass.

Masz rację! Nie znasz się. 😃

Na pierwszym zdjęciu ewidentna alfa. Zakapior. Widac kto tu rozdaje karty. Aż sam bym się z kolesiem wódki napił!

Na drugim - jakiś żałosny, smutny przegryw i kukold. Podobny absolutnie do nikogo. Na stówę dzwoni ze sklepu, sprzed chłodziarki, do swojej myszki, żeby zapytać od jakiego producenta ma kupić karton mleka do kawy.

Zresztą w oczach czytajcie. Tak robią kobiety, a tu doskonale widać kiedy facet czuje sie pewnie w swojej stylówie, a kiedy nie.

 

6 godzin temu, Januszek852 napisał:

A moja partnerka szalenie lubi Goatee mimo, że drapie ją w wargi (te na dole).

A Tu się w 1000% zgadzam! 🙂

 

6 godzin temu, Januszek852 napisał:

Sorry za OT ;)

Autor wątku na razie przetrawia nasze rady, więc myślę, że możemy go trochę podbić.

Pozdr!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GixerNo to już coś tam kumasz.

Nie oczekuj tutaj że ktoś ci powie co masz robić. Możemy cię tylko nauczyć dodawania.

Zobacz ile jest czerwonych flag w związku które opisałeś.

Ja w czasie kiedy musiałem sobie ogarnąć partnerkę prawdopodobnie ostatnią po brutalnym wyrwaniu mnie z bluepilla przeprowadziłem ostrą selekcję.

Najpierw była solidna lektura forum myślę że 3/4 contentu mam przewertowane.

Trwało to kilka miesięcy, poznałem dziesiątki kobiet na necie a  jak ;) z tą różnicą że nie wchodziłem z pierwszą lepszą w związek bo miała ładną buzię i stałą pracę.

Po lekturze i przyswojeniu wiedzy wiedziałem już kiedy laska rokuje a kiedy nie.

Co najważniejsze pojąłem schematy ich zachowania i kiedy któreś z owych jest czerwoną flagą potrafię to poznać przez to że ktoś już kiedyś tego doświadczył i opisał na tym forum.

Swoją pannę znasz najlepiej i nie będę ci mówił co masz robić. Za to mogę ci powiedzieć co ja bym zrobił w twojej sytuacji.

 

 Pannę bym zlał z miejsca z powodu flag:

 

Rozbita rodzina- poszukiwanie uwagi z racji jej braku w dzieciństwie. Stąd ten instagram

Brak zainteresowań- po co? wejdzie na badoo w ciągu tygodnia ma drugiego ciebie. Stąd ten brak "ciepła"

 

Swoją drogą też miałem taką co lubiła hajs ;)

Poszła w tango z pierwszym lepszym który miał go w nadmiarze.

 

Poświęć trochę czasu i poczytaj trochę tematów sam wyciagniesz wnioski.

 

Aaa co do intercyzy to gość opisywał jak laska jak najbardziej chciała tylko zaraz przed ślubem było "miś wiesz co jednak wszystko przemyslałam jednak intercyzy nie chcę"

I teraz jazda odwołuj wszystko ;)

 

 

 

Edytowane przez Furby
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, to zimna wyrachowana XXI wieczna laleczka. Klony bez wnętrza, jak piec, który nie grzeje bo jest dziurawy.

Rwij kontakt natychmiast póki emocjonalnie jesteś zdolny do tego. Bo za rok, za dwa wejdziesz pod pantofel, ochajtasz się, zrobisz kinder i będzie albo tak albo srak. Sorrry Batory, ale jesteś nice guy, a to droga do zatracenia. 

Zmień myślenie i uciekaj od niej. 

Kto na pierwszej randce daje tego marne są zwyczaje. 
Nie no ludzie kto się parzy na pierwszej randce, myśląc, że taka persona jest wartościowa. 

Mam na to staroświecki pogląd, ale stare często jest jare(aktualne).

Pozdro !

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i mamy update. 

Rozstaliśmy się pokojowo po weselu. Od początku jej nie pasowało kilka rzeczy i szybko doszedłem do wniosku że lepiej bym się bawił gdybym poszedł sam. Myślę że dziewczyna będzie szczęśliwa ale musi trafić na silny charakter itd.

Nauczyłem się przy niej palić spowrotem, dodatkowo przyzwolenie na picie przy każdej okazji nawet jak nie chciałem( staram się pić rzadko). 

Paru rzeczy się nauczyłem typu bycie bardziej zdecydowanym. 

 

Dzieki za wsparcie, sam fakt że jak miałem ostateczne wątpliwości do wróciłem do waszych postów i się upewniłem w swojej decyzji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.