Skocz do zawartości

Zamieszkał z dwiema dziewczynami i opowiedział, jak to jest


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podobny spis można by zrobić mieszkając z dwoma kolesiami, np.: 

 

1) W każdej szafce w kuchni stoją puste butelki,

2) Ulotkami pizzerii można by wytapetować pokój,

3) W lodówce jest światło i sosy od pizzy w których rodzi się już nowe życie,

4) Sąsiad po raz n-ty w tym miesiącu wzywał policję nie mogąc znieść nocnych koncertów w Guitar Hero /to akurat moje własne doświadczenia 😎/

etc.

 

 

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez jakiś czas pomieszkiwałem na jednej stancji z witaminką studentką, która obsrywała calutki kibel, a na dnie zostawiała niespłukanego balasa. Też mógłbym w związku z tym zamieścić pouczający post o przesłaniu: "lepiej mieszkać samemu i czyścić kibel tylko po sobie".

Posklejane kłaki w odpływie to klasyka formatu Pink Floyd.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Haha 10
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem z jedną współlokatorką na studiach.

 

- paliła jedzenie, jedzenie ryżu non stop przez dwa tyg dopóki nie nauczyłem jej gotować bo by zmieniła w Chinkę, spaliła naleśniki, klopsy i wodę w czajniku

 

- mnóstwo kłaków, hydraulik wyciągnął ogromny kołtun z rur długości metra

 

- raz o mało nie wysadziła w powietrze wyrywając pokrętło od bojlera i chcąc zdmuchnąć płomień, gdyby nie moja szybka interwencja to bym musiał zamieszkać u rodziny Adamsów jako Pan Rączka

 

- obsesja na punkcie diety, tylko kropla oleju na patelnię...

 

- gapa do kwadratu, raz wdepnęła w ogroooooomne ludzkie kupsko w menelskiej dzielnicy będąc w sandałkach (tak, to była Łódź), chciała z tym czymś wejść do środka! Wyniosłem jej balię z wodą na klatkę schodową aby umyła nogę i sandałka, nie ma mowy!

 

- potrafiła iść 4 km bo masło jest tam tańsze o 20 groszy

 

- kupowała wszystko jak najtańsze będąc córką bogatych rodziców

 

BONUS

 

Inna baba była u mnie dwa dni:

 

- nie umiała zakładać papieru toaletowego

 

- przyniosła tyle kosmetyków, ze udekorowała nimi całe 150 cm komodę, pralkę i prysznic

 

- wycierała plecami o ścianę

 

- paradowała nago przez okna balkonowe nie przejmując się sąsiadami

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faceci to niby nie fleje i knury ? 😆

 

Zdecydowana większość kobiet i mężczyzn to obrzydliwe flejtuchy, które robią ze swojego otoczenia i prywatnej przestrzeni zen, wysypisko.

 

Spotykałem się ze wspaniałymi pedantycznymi kobietami, którym przeszkadzał nawet kurz na czubku wysokiej szafy, brały więc ściereczkę, taborecik i w seksownym stroju pani sprzątaczki ( mini) wycierały go, pięknie i prowokująco  ruszając przy tym pośladkami.

 

Ugotowane, posprzątane, dupa wypięta, by poużywać seksu, tylko ja dzieci nie chciałem i wszystko szlak jasny trafił, ale jak to się mówi okres promocyjny biznes class ☺️

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, zychu said:

Ja przez jakiś czas pomieszkiwałem na jednej stancji z witaminką studentką, która obsrywała calutki kibel, a na dnie zostawiała niespłukanego balasa. Też mógłbym w związku z tym zamieścić pouczający post o przesłaniu: "lepiej mieszkać samemu i czyścić kibel tylko po sobie".

Posklejane kłaki w odpływie to klasyka formatu Pink Floyd.

Jesteś niewymownie kurwa obrzydliwy 😣

 

Też takie dwie aparatki przerabiałem, co zapomniały spuszczać wodę + jedna studentka pielęgniarstwa, co przechlapywała swoje brudne majty zimną wodą i zostawiała do wyschnięcia. 

 

Dla wielu pań higiena kończy się na kąpieli 2x dziennie. 

1 hour ago, Martius777 said:

 

 

- wycierała plecami o ścianę

Może chodzi o wycieranie palcy (np. z gilami) o ścianę? 🤔

 

Quote

- paradowała nago przez okna balkonowe nie przejmując się sąsiadami

Na taką sąsiadkę bym się nie gniewał 😁

Edytowane przez maroon
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon Plecami, opierała się o ściany i szorowała, wkurzało mnie to bo była świeżo malowana :D Zwróciłem uwagę na to co robi. Przestała. Wchodzę do sypialni a ona znowu szoruje! (usiadła na łóżko i plecami o ścian, hyc w prawo, hyc w lewo jak pijany orangutan)

Edytowane przez Martius777
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem za czasów studenckich w mieszanych towarzystwach i był przestrzegany grafik sprzątania. Z kumpelami 2x wynajmowałem i zawsze było czysto, podział obowiązków. Kwestia tego z kim się zadajesz i czy potrafisz dogadać standardy i odpowiedzialności. Raz miałem tylko problem ze współlokatorami po tym jak nie zmywali itd. zapowiedziałem im że brudne gary będą w śmietniku i były. Niestety to był akademik gdzie dokooptowali nam Afrykańczyków, syf i hałas taki że się wyprowadziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, maroon napisał:

Jesteś niewymownie kurwa obrzydliwy

JA?!

 

Tak swoją drogą, to właśnie ona - ze swoimi fochami, śmieszkami-heheszkami i obsranym kiblem (oraz tendencją do histeryzowania) - doprowadziła mnie do teorii red pill i do tego forum. Po prostu po jednej akcji stwierdziłem, że coś z tymi samicami jest nie tak.

Nie, to nie była moja dziewczyna. Na szczęście, bo w przeciwnym wypadku inaugurowałbym swój pobyt na bs w dziale "manipulacje kobiet".

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie:

- ujebany kosz w łazience od krwi po okresie, nie wiem ale chyba podpaski da się złożyć w rulon i wyrzuć a nie wyjebać plackiem i jeszcze nie celnąć w kosz. 

 

Ale kłaki w kanalizacji najgorsze. Mnie przy tym ciągnie na wymioty a na mało co jest wrażliwy. Ale to działa na mnie wymiotnie. 

 

Ogólnie brudasy a bluepill myśli że pachną. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Martius777 said:

@maroon Plecami, opierała się o ściany i szorowała, wkurzało mnie to bo była świeżo malowana :D Zwróciłem uwagę na to co robi. Przestała. Wchodzę do sypialni a ona znowu szoruje! (usiadła na łóżko i plecami o ścian, hyc w prawo, hyc w lewo jak pijany orangutan)

To wygląda na tik nerwowy. Jak obgryzanie paznokci. Nieświadome. I sygnalizuje jakiś poważny problem w głowie. 

5 minutes ago, zychu said:

JA?!

No przecież nie ja 😂 Takie rzeczy o witaminkach pisać. Wstyd 😂

Edytowane przez maroon
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RENGERS napisał:

A faceci to niby nie fleje i knury ? 😆

No właśnie nie rozumiem tego tematu. Ludzka ułomność do braku ogarnięcia swego otoczenia tyczy się zarówno mężczyzn jak i kobiet.

 

Niektóre rzeczy są wiadomo bardziej przypisane kobietom, z racji ich "atrybutów", ale nie bądzie hipokrytami. No perfekcyjni "mężowie" się znaleźli 🙃

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, maroon said:

 

 

12 minutes ago, Orybazy said:

. Niestety to był akademik gdzie dokooptowali nam Afrykańczyków, syf i hałas taki że się wyprowadziłem. 

W stolicy kiedyś zsyłali kolorowych do akademików na tzw. Osiedlu Przyjaźni, notabene drewniane domki dawnych kwater oficerskich w Wilczym Szańcu. Ło panie jaki tam był syf. Karaluchy jak dłoń biegały 😁 Ale, ponieważ do kolorowych studentki jak ćmy ciągnęły, imprezy były też niezłe. 😁

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, maroon said:

W stolicy kiedyś zsyłali kolorowych do akademików na tzw. Osiedlu Przyjaźni, notabene drewniane domki dawnych kwater oficerskich w Wilczym Szańcu. Ło panie jaki tam był syf. Karaluchy jak dłoń biegały 😁 Ale, ponieważ do kolorowych studenti jak ćmy ciągnęły, imprezy były też niezłe. 😁

To akurat było UK, co ciekawe oni tam płacili grubą $$$ za studia a tylko jeden był "cywilizowany" i w porządku gość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Jprdl, co ja tu czytam. Ja przed chwilą jadłem, Panowie! 🙊😅

Spokojnie, może kiedyś zobaczysz na własne oczy co oprócz podrzucania zdechłych kucyponków czym jeszcze panny mogą "udekorować" portal. Na studiach WC damskie było notorycznie zatkane i sprzątaczki robiły apele na temat  "zakrwawionych anielskich skrzydełek". W jednym WC jakaś czarodziejka dokonała widowiskowej zbrodni podrzucając cztery dorodne kucyponki ułożone jak jenga, spłukanie spowodowało zatkanie portalu do Tęczowej Doliny i utworzyło czekoladową fontannę dla wybranych smakoszy. Jeśli to robiły na uczelniach to jaka musi być skala kobiecych czarów w akademikach czy w wynajętych mieszkaniach...

 

Mam nadzieję, ze finezyjne aluzje nie zaszkodziły twojemu żołądkowi :D Wszystko jeszcze przed Tobą!

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Taboo napisał:

Ok, bardzo fajnie :) Ale co to ma do tematu?

Nie wiem, co ma do tematu, ale ma wiele do twojej poprzedniej wypowiedzi. :)

Cytat

nie rozumiem tego tematu. Ludzka ułomność do braku ogarnięcia swego otoczenia tyczy się zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Niektóre rzeczy są wiadomo bardziej przypisane kobietom, z racji ich "atrybutów", ale nie bądzie hipokrytami.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam z dwomam obydwie pracują i w domu aż światło się odbija od podłóg. 

Ogólnie nie mam co narzekać. 

 

Inna kwestia jak to tylko współlokatorki bo to ani bata w postaci penisa nad ustami danej delikwentki. Bo wtedy może być hulaj dusza bez poskromienia tego o to zwierza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Martius777 said:

. Na studiach WC damskie było notorycznie zatkane i 

Coś w tym jest. W klubie w sezonie damski kibel jest non stop zapchany, mimo wyraźnych instrukcji czego nie wrzucać. 

 

Raz tak się przypchało, że specjalistyczna ekipa musiała rurę kanalizacyjną odkopać na 20 metrze, żeby korek rozładować. 🤔

 

I żadne tłumaczenia nie pomagają. 

 

 

 

Ooo, przypomniało mi się coś. Tylko to dla tych o silnych nerwach i żołądku 😁 Znajomy kiedyś opowiadał, że poznał aparatkę, co "myła" sobie stopy śliniąc palec i pocierając nim co brudniejsze miejsca 😁

Edytowane przez maroon
  • Haha 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.