Skocz do zawartości

Zamieszkał z dwiema dziewczynami i opowiedział, jak to jest


Rekomendowane odpowiedzi

@LiderMen Wrzucić na luz, samo życie. Nikt nie jest doskonały, możemy jedynie śmiać się z naszych błędów i zabawnych kobiet co kreują się na boginie.

 

Odczarowujemy mit, że kobieta nie defekuje, nie pierdzi, nie robi balaganu.

 

Potrafimy z humorem opisywać skrzeczącą rzeczywistość bez używania różowych okularów co nam wciska popkultura.

 

Weź piwo i wypij za nasze byłe /obecne/przyszłe księżniczki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maroon napisał:

- wycierała plecami o ścianę

 

tłumaczenie - - > "wyciskała sobie syfy na plecach"

 

 

 

 

 

5 godzin temu, Montella26 napisał:

podjerzanie szybko znikała mi rolka papieru toaletowego

 

 

Owijała się nią jak jakaś mumia... 

5 godzin temu, yrl napisał:

niezbyt przyjemnie zapachniało, następnie ona się odwraca i coś zaczyna mówić do mnie i znowu niezbyt miły zapach - tym razem z ust.

 

(...)

 

Taka historia się przypomina...

 

Była sobie taka Angelika, bardzo atrakcyjna ale miała kompleks taki, że nieprzyjemnie jej z paszczy pachniało.

Pewnego dnia, na dyskotece, wywija śmiało ciało na parkiecie. Wtem, znienacka podchodzi Marcin, super chłopak.

 

M:   - Cześć, jestem Marcin

A:    - Angelika

M:   - Spierdziałaś się?

A:    - Nie

M:   - Znowu??

 

Taka sytuacja... 

 

 

4 godziny temu, Kleofas napisał:

A niby rodzice wykształceni,

 

Co ma piernik do wiatraka?

Co ma kielnia do zderzaka?

 

entelygenty też som gupie Panie... 

przeta som mundre inaczej..

Edytowane przez GriTo
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepszy związek to ten typu LAT. Niech każdy czuje się jak w gościach. Da się to zrobić, panie nawet potrafią zostawić podniesioną deskę!

 

Widziałem kiedyś okładkę jakiegoś poradnika dla kobiet by wychowywać mężczyznę jak psa. W drugą stronę też to działa. Potwierdza się atawizm że silniejszy wygrywa. 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekło kobiet w praktyce:

- laska wycinająca sobie skórki od paznokci w czasie jazdy autobusu (uwaga na linie 523) 

- druga suszącą skarpety na farelce w pracy (nie pytajcie co robiła ze stopami) 

- inna której w akademiku nie chciało sie wynosić śmieci więc wystawiała worek przed drzwi (doszła do czterech). 

 

Normalnie żyć nie umierać. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś wyjątkowym estetą i francuskim pieskiem, ale niektóre historie mrożą krew w żyłach, szczególnie te higieniczne. Jak to się mówi - tylko jeszcze na środek nasrać i węża wpuścić.

 

W sumie jedną taką charakterystyczną pamiętam, z jakiejś studenckiej imprezy w damskim mieszkaniu. Na pozór wszystko wydawało się ok... póki nie wszedłeś do ubikatora. Żółtawe, zastarzałe plamy, pełno kamienia (ostatnie stuprocentowe czyszczenie kibel widział zapewne gdzieś za Jaruzela) i smród moczu tak potworny po uchyleniu deski że amoniak wypalał oczy. Do dziś pamiętam, bo mi się lać natychmiast odechciało. Wyszedłem sobie pod blok na papierosa i odlałem się pod krzaczkiem. Jak się potem delikatnie podpytałem współlokatorów, czemu nic z tym nie zrobią i czy im nie przeszkadza, to skwitowali, że koleżanka jedna się zawsze bardzo spieszy i często spuszcza wodę jedynie za grubszą potrzebą.

 

Cóż. Podobno do wszystkiego można się przyzwyczaić, do smrodu również.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, Obliteraror said:

 

Cóż. Podobno do wszystkiego można się przyzwyczaić, do smrodu również.

Pewne rzeczy wynosi się z domu. Gdy przesiedleńcy jechali na ziemie odzyskane, w wielu poniemieckich chałupach łazienki przerabiano na pokoje, bo po co to komu... 

 

Jeszcze 15 lat temu bardzo dużo gospodarstw na tzw. ścianie wschodniej, kibelek miała pod gruszą, a za prysznic robiła balia. 

 

Tak naprawdę dopiero socjalizm pokazał rzeszom ludzi co to jest łazienka i sedes, gdyż w blokach to był standard. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Podobno do wszystkiego można się przyzwyczaić, do smrodu również.

 

Szczęśliwe małżeństwo. Trochę nudy. Standard. Mąż zapragnął rozrywki. Ot, urozmaicenia.

 

Dialog pomiędzy mężem a żonką.

 

- Kochanie, wprowadźmy trochę radości do naszego życia. Kupmy sobie małpę. Będzie sobie skakać, wylegiwać się, przychodzić na zawołanie, bananki jeść.

 

- Małpę? W naszym mieszkaniu?

 

- Tak, tak! Będzie fajnie, pośmiejemy się razem.

 

- Ale ten smród...

 

- A co tam, małpa przyzwyczai się z czasem do niego....

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thyrNajlepsze jak kobieta w domu zrobi kompletny syf i po sobie nie posprząta a gdy wracasz to ona niezadowolona ma pretensje czemu tutaj taki bałagan😆 Tylko kobieta potrafi zrobić z logiki k***e. W wersji demo z kobietą jest sielanka po skończeniu zaczyna się pełna gdzie kobieta bez zahamowań czy wstydu pokazuje swoje oblicze, które niekiedy jest nie smaczne wręcz obrzydliwe jak te wspomniane podpaski czy tampony, nie spłukany kloc w ubikacji, włosy w odpływie czy ubrania porozrzucane po całym mieszkaniu i płacz, że ona nie ma się w co ubrać. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dołożę coś od siebie:

 

Firma, Wschodni Londyn, przychodzi do pracy młoda praktykantka, idzie do magazynku po dokumenty a że po drodze są toalety to skorzystała. Poszedłem za nią, wchodze do męskiego a ta wychodzi praktycznie na moich oczach bez mycia rąk a w kiblu żółto. Widocznie mama i tata nie nauczyli pani spuszczać wody po sobie.

Nie wspomnę że z damskiego klopa zawsze charakterystycznie jebie.

Najlepsze co prawda z facetem ale aż mi ręce opadły:

Wchodzę do kibla po jednym Angolu który był tam 2min wcześniej, a deska oszczana (nie podniósł nawet), nawet nakapało po bokach kibla. Ja wkurwiony do za nim czy go pojebało czy jak a ten zrobił minę i mówi "Sorry, sorry, myślałem że jestem w domu" i poleciał posprzątać.

 

Normalnie ręce i cycki opadają.

Edytowane przez Estranged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mati248 Brachu fantastyczny post aż się uśmiałem🤣😂👊 To co potrafią kobiety to nie jednego mężczyznę zaskoczyło. Nie dość, że robią kupę i to jaką to wyobraź sobie jak pierdzą😁 A to dopiero początek. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że kobieta to też człowiek a różni się fizjologicznie tylko genitaliami i i powierzchownym wyglądem. Ubikacja czy łazienka po kobiecie to pobojowsko i różne kolory pozostawione uwierz aż Ci się cofa na widok tego. Koleżanka z pracy, która sprząta woli czyścić oszczane czy obsrane ubikacje po mężczyznach niż kobiece😉

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Obliteraror napisał:

koleżanka jedna się zawsze bardzo spieszy i często spuszcza wodę jedynie za grubszą potrzebą.

Można?!

Jeżeli ktoś rzadko robi 2 to słyszałem o wersji z domestosem.

Lejesz domestoś po ściance porcelany, tworzy się warstewka tafli powierzchniowej i nie trzeba przez kilka dni spłukiwać, można sikać.

+ wylewka wody z pralki do wanny aby we wiaderko nabrać i do kibelka lać zamiast ze spłuczki.

Oczywikx to projekty naszych kochanych pań.

Pod zalewem miska zamiast syfonu i można wylać pod krzaki, np pod porzeczki na soczek.

 

Kiedyś w Wenecji, straszna kolejka była do kibla w macusraku, notabene mnóstwo kobiet na męskim(dziale).

Co jest curwa?

Zalukałem chyłkiem na kółko A tam WULKAN TOALETOWY!

Z porcelany niczym HYDRA wyrastał TOALETOWY.

Na oko z 3 paczki papieru najebane.

 ........płynąca kratka od jajek pomiędzy domeczkami.

No foto.

No foto.

 

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Obliteraror napisał:

Cóż. Podobno do wszystkiego można się przyzwyczaić, do smrodu również.

Ale to prawda. Znałem gościa, co mieszkał przy fermie lisów, dawno, dawno temu. Mówił, że mu nie śmierdziało. Po latach zrozumiałem, że on mówił prawdę, a wszyscy bekę mieli. Habituacja to potężne narzędzie. Najgorzej, jeżeli do marnej jakości się przyzwyczaisz w życiu i nie zachowujesz standardu. Odzwyczaić od tego, to nierealne. Zapominasz o smrodzie, a innym cuchnie, automatyczny wyrzutek. Trzeba się bardzo z tym pilnować. Higiena, ciuchy, normalnie wąchanie siebie, monitorowanie chaty i tak dalej. Niby podstawy, ale habituacja robi z ludzi debili tak szczerze mówiąc. Machniesz ręką i koniec. To nie tyczy się tylko spraw higienicznych, ale ogólnie życia, jako takiego.

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, mac said:

. Mówił, że mu nie śmierdziało. 

Fakt. Będzie obrzydliwie. 

 

Robiliśmy kiedyś tygodniowy przelot bez zawijania do portu. Od jednej załogantki literalnie śmierdziało gównem. Druga ją podpatrzyła, że dziewczę po postawieniu sierżanta nie dokonuje żadnych czynności procesowych, a jedynie wkłada sobie papier i naciąga gatki. Papier pewnie usuwała przy okazji następnego razu. 

 

Po tygodniu nie tyle nam nie śmierdziało, co po prostu nie zwracaliśmy już uwagi. 

 

Pani oczywiście została wyjebana na brzeg z hukiem, ale nie bardzo mogła zrozumieć w czym rzecz. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patton napisał:

Przypomniałeś mi że kiedy chodziłem do podstawówki, to z damskiego też "pachniało" 😆

Z perspektywy czasu uśmiecham się do siebie, bo gdy człowiek jest młody i głupi a sperma bije w dekiel to idealizuje sie kobiety, jakoby nie srały ani nie bekały. Ba, one nawet odbyty maja zamazane w fotoszopie.

 

A na końcu objawia się brzydka prawda, ze nawet ładna laska z officeu moze byc taka fleja ze jak wejdziesz do jej pokoju to tylko widły wbić albo nasrać na środku i wpuścić węża.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.