Skocz do zawartości

Kononowicz szuka lokatora akuratnego na miejsce majora


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oczywiście konon, major i [któryś z redaktorów] odgrywają klasyczny trójkąt dramatyczny karpmana i jak często bywa u osób zaburzonych, zmieniają się między sobą rolami agresora, ofiary i mediatora.

Jutro major da 50 zł dla jego i kśek nagra materiał, że pato wąchał, a major siedzi w domu, normalnie wygląda i normalnie się zachowuje.

 

Jak komuś wszystko jedno i chcę odwiedzić to oko cyklonu, to może się zgłaszać. 

☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Estranged napisał:

@cst9191 @Tomek9494 @Carl93m, nikt z was nie chce rąbać drzewka dla prezydenta? A umieta ktorys z was pilarkę odpalić? :)

Nie chcę skończyć jak Janek Łoś. Prezydent zmuszał go do ciężkiej pracy w zamian dając tylko olkohol. Wiadomo jak to się skończyło.

 

Choć wizja zamieszkania w Belwederze jest atrakcyjna, to bałbym się jednak strychu... :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Carl93m napisał:

ja to tej Morowej się trochę boję, bo to straszne jest xd

 

Tak, w pewnym sensie przerażające heh, już pisałem w temacie o morowej, co o tym dziele myślę. 

Ostatnio po obejrzeniu tego śnił mi się major wyglądający jak po transformacji w ghoula z fallouta idący powoli za mną heh.

 

Unikam mrocznych klimatów ogólnie, ale morowa wciąga jak bagno. 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.