Skocz do zawartości

Nowa książka z samczej stajni, czyli "33 nawyki miliardera" autorstwa Marka Kotońskiego


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ok%C5%82adka-V2.jpg

 

Dobry wieczór,

 

Nieswojo się czuję, reklamując moją nową książkę. Napiszę więc tylko tyle, że w moim odczuciu, warto ją kupić. Nie jest to żaden szczyt, ale też i nie dół - taki solidny średniak.

 

Niestety przez kilka ostatnich lat, zaniechałem nawyku pisania i tylko gadałem na youtube, i to widać, słychać i czuć. Ale zupełnie z wprawy nie wyszedłem, i ten prawie wyliniały wilk jeszcze może konkretnie ugryźć, że się tak zabawnie wyrażę :) Ponieważ jest to moja 19-a książka, ci którzy czytali poprzednie, wiedzą mniej więcej czego się po mnie spodziewać - i to znajdziecie w najnowszej książce. Trochę ciekawych przemyśleń, trochę prostackich żartów łamane na cynicznych, wybór należy do Państwa. 

 

Może moich stałych czytelników jeszcze pozytywnie zaskoczę?

 

Póki co - cena "w promocji", niebawem wzrośnie. Wiem że 66 złotych w tych czasach to nie jest mało, niestety - sprzedaję takie ilości książek, i mam takie koszty (forum, sprawy sądowe, portale itd.) że nie mogę dać niższej. Muszę z czegoś się utrzymać. Osoby których cena wkurzy, przepraszam, ale nie mam innego wyjścia.

 

Pod tym linkiem można spojrzeć - ale mądry człowiek nie ocenia książki po okładce :)

 

https://samczeruno.pl/sklep/downloads/33-nawyki-miliardera-pdfepub/

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem spis treści i osobiście jestem już chyba za "stary" albo na tyle mocno doświadczony, że wszystkie te zasady poznałem.

 

Jednak jeszcze kilka lat temu czy będąc młodym facetem gdyby ktoś dałby mi tą wiedzę - te śmieszne kilkadziesiąt złotych zwróciłoby mi się kilka tysięcy razy. Wcale nie przesadzam. Ta książka to nie wydatek tylko inwestycja.... a inwestycja w wiedzę gwarantuje Wam Bracia, że zawsze w życiu się zwraca z nawiązką.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Taboo napisał:

Wtedy to raczej nie miałbym tego komunikatu 😄

 

Tak serio to pewnie na tym laptopie jakieś śmieciowe programy się zainstalowały, które robią przekierowania do dziwnych treści. 

 

Przydałby się skan antywirusowy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mosze Red napisał:

Tak serio to pewnie na tym laptopie jakieś śmieciowe programy się zainstalowały, które robią przekierowania do dziwnych treści. 

Nie ma opcji instalownia niczego tutaj bez wiedzy IT, korpo ;) a poza BS to na nim nie wchodzę na żadne inne strony praktycznie.

 

Widocznie jest coś w skryptach sklepu samcze runo że nie przechodzi zabezpieczeń. Ale nie znam się za bardzo na tym.

Edytowane przez Taboo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brachu wielkie gratulacje i szacun za napisanie książki, która nie jednemu może uratować życie, relacje czy sprawić, że odniesie sukces.

Cieszymy się twoim szczęściem, doceniamy poświęcony czas, energię, nerwy, wysiłek włożony w tą pracę na rzecz poprawy życia mężczyzn.

Nie masz się czego wstydzić czy nieswojo czuć reklamując książkę. Rozumiemy, że dzięki temu będziesz mógł zarobić pieniądze dla siebie

i utrzymanie tych wszystkich portali, na których mamy darmową wiedzę za co bardzo Ci dziękujemy i postaramy się odwdzięczyć jak tylko możemy.

Bądź dumny ze swego dzieła tak jak my jesteśmy z ciebie.

 

PS. Powodzonka na maturze będzie dobrze. Trzymaj się😉

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka zakupiona, jutro się za nią zabieram ;). Czytając spis treści, pierwszy uśmiech na mojej twarzy pojawił się czytając punkt o nawyku nie marszczenia czoła - w tym momencie złapałem się na tym, że właśnie to robię. Progress rozpoczęty jeszcze przed przystapieniem do głównej treści ;). Dzięki Marek !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem całą, wszystkie nawyki zawarte w tej książce. Ciekawa pozycja, która nie jednemu może ocalić twarz, zdrowie a niekiedy i życie. Myślę, że warto będzie napisać kontynuację tej książki, gdyż pozytywnych nawyków, służących do poprawy naszego życia jest wiele. Przykłady? Nawyk zdrowego odżywiania, nawyk własnego przygotowania posiłków, nawyk picia dużej ilości wody, nawyk niesłuchania muzyki bez powodu( Według mnie muzyka powinna być tylko słuchana w celu motywacyjnym, wydolnościowym podczas treningu, takie moje zdania, brak słuchania muzyki podczas codziennych spraw, sprawia, że jesteśmy bardziej spokojni i skoncentrowani, nawyk uważności(mindfulness), nawyk podejmowania wyzwań itd. Pomysłów jest wiele. Tak czy owak @Marek Kotoński gratuluję napisania świetnej książki, polecam i zachęcam do kupna wszystkich zainteresowanych, wiedza warta miliony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarkoBeJa akurat jestem w trakcie czytania i potwierdzam czyta się łatwo, gładko, przyjemnie .

Świetna książka polecam każdemu bo nawet nie mamy świadomości, że poprzez nawyki możemy 

dużo stracić, ale poprzez ich eliminacje możemy dużo zyskać😉

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.