Skocz do zawartości

Fałszywy "Przyjaciel" i moja kobieta


Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, JoeBlue napisał:

Zamiast podejrzewać ją do końca życia lepiej dać jej kredyt zaufania, a samemu zająć się swoim SMV.

Jeśli będzie wysokie - ona innych spławi sama.

Jeśli nie - pilnowanie nic nie da.

To takie proste a takie trudne do przyswojenia, nieprawdaż?

 

 

The-Sun-6-990x556.jpg

 

Will Smith. Pieniądze, sława, wygląd. Aktor doświadczony życiem, robiący treningi motywacyjne, kursy i inny szajs. I co? Rogacz. Był nawet temat na forum. Pani poszła bokiem z małolatem przyznając się do tego w TV!

 

Nic Ci nie da bracie SMV. Możesz żyć w iluzji, że skoro osiągnąłeś pewien styl bycia i atrakcyjność jesteś wolny od nieuczciwości kobiet. Pamiętaj, że to myślenie życzeniowe i nijak ma się do rzeczywistości. 

 

 

 

 

Edytowane przez horseman
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, horseman napisał:

 

The-Sun-6-990x556.jpg

 

Może i ma to wszystko sława pieniądze itd ale godności nie ma chyba że był ukryty jakiś w tym większy cel choć wątpię można zostać rogaczem to nic złego ale powinien zachować się jak na mężczyznę przystało pierdolnąć tym wszystkim i zachować jaja. "Doktor Szarpanki" go pokazał typo przeprosił jeszcze za zdradę i przybił piątkę nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Edytowane przez WsiunzSuchej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2021 o 13:34, fischer napisał:

Gościu wygląda i poziomem inteligencji dorównuje lumpom z monopolowego. Nie ma kasy, jest bezdomny, braki w uzębieniu, brak poprawnej polszczyzny itp.

To nie jest typ do którego któraś mogłaby się ślinić.

 

Była dojebała mi rogi z podobnym gościem. SMV z 4 niższe ode mnie, gdzie oceniam się na mocną 7. Szkielet, nie wysoki, morda okropna, narkoman w dodatku, starszy i nie mający nic do zaoferowania. Nawet gdybym był zdesperowaną kurewką bez kasy to bym go nie dotknął. Kilka razy myślałem, jak ona może patrzeć w lustro, ale już dawno zamknąłem ten temat.

 

Myślałem, że tego typu sytuacje, nie występują. Coś niemożliwego. Więc to, że nie ma zębów czy jest bezdomny nie ma znaczenia. Jeżeli strzeliłoby jej coś do łba, albo już strzeliło to spójrz wyżej.

 

 

 

 

W dniu 29.04.2021 o 13:47, fischer napisał:

Dlatego powtarzam, nie winie jej za to. 

Poprostu nie wierzyłem, że od "przyjaciela" można dostać taką kose w plecy.

Bardziej to napisałem bo musiałem się wygadać.

 

Pierwsza kosa? Zawsze najbardziej zostaje w pamięci. Bracia dobrze napisali, pewnym to można być tylko śmierci i podatków. Co do przyjaciół, tym bardziej dup, wielki dystans z zaufaniem. Taki dystans, że jak nagle znikają, to Ci to nic nie robi.

 

Wyżej opisana sytuacja była również połączona z moimi 3 przyjaciółmi, tzn. wiedzieli o pewnych sytuacjach które przede mną zataili. Wszyscy spuszczeni w kiblu od razu,

 

Wszystko spowodowane bycie za dobrym dla innych, można powiedzieć, że nice guyem. Też na Twoim miejscu na to bym uważał, bo przez to tracisz szacunek, tak jak straciłeś u swojego "przyjaciela" skoro był tak chętny na pisanie z Twoją myszką.

 

 

W dniu 29.04.2021 o 13:13, mac napisał:

Jakbym znalazł się w takiej sytuacji to bym pozwolił na rozwój i nawet słowem nie pisnął, tylko monitorował temat z doskoku. Zero stresu, masz haki na każdego dookoła 😆 Temu ziomeczkowi nic bym nie powiedział, tylko prosił go o różne przysługi non stop 😆 Sprawiedliwość w bekowy sposób. 

 

 

 

Rozwiązanie na chłodną głowę i silną psychikę. Nerwy ze stali przy zobaczeniu jednoznacznych wiadomości od swojego najlepszego kumpla do myszki i nie piśnięcie ani słowa. Do tego dochodzi opanowanie emocji gdy zobaczysz taką wiadomość. Myślę, że gość musiałby przeżyć jeszcze jedną taką sytuacje, a przy trzeciej robiłby to właśnie w opisany przez Ciebie sposób :)

 

 

@horseman Wyjaśnił temat elegancko. Nigdy nie wiesz co komu odjebie, tym bardziej babie.

Edytowane przez sleepwalking
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, horseman said:

 

The-Sun-6-990x556.jpg

 

Will Smith. Pieniądze, sława, wygląd. Aktor doświadczony życiem, robiący treningi motywacyjne, kursy i inny szajs. I co? Rogacz. Był nawet temat na forum. Pani poszła bokiem z małolatem przyznając się do tego w TV!

 

Nic Ci nie da bracie SMV. Możesz żyć w iluzji, że skoro osiągnąłeś pewien styl bycia i atrakcyjność jesteś wolny od nieuczciwości kobiet. Pamiętaj, że to myślenie życzeniowe i nijak ma się do rzeczywistości.

Bycie milionerem nie znaczy, że nie jesteś cipą.

Nie poszłaby gdyby wiedziała, że to droga bez powrotu.

Albo poszła, ale nie wróciła.

Rozstania się zdarzają.

Poza tym wszystko jest względne.

Gdy ludzie dookoła mają 100 milionów dolarów a ty tylko 50 to jesteś biedny.

Dlatego istnieje coś takiego jak AMOG, alfa male of the group.

W danym środowisku jesteś alfa choć ogólnie dużo ci do niego brakuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2021 o 14:41, Jan III Wspaniały napisał:

@fischer dla mnie podejrzane jest, że tak nagle wypalił z tym tekstem.Oczywiście mogę się mylić ale jeśli koleś poleciał tak na bogato, to według mnie wcześniej musiał dostawać jakieś sygnały.

 

Oczywiście, że tak.

 

Pierwsze co przyszło mi do głowy czytając post otwierający, to laska w popłochu wyłączyła telefon,

kiedy tylko się zorientowała, że może być zaraz przypał. Potem na pewniaka go oddała licząc zapewne na to,

że @fischer widząc jej pewność siebie odpuści, albo nie poradzi sobie z blokadą przy próbie uruchomienia,

albo że ten drugi nie napisał do niej, a jeśli nawet napisał, to nic takiego, co mogłoby wkurwić autora tematu.

 

Po odczytaniu przez niego wiadomości kopara jej opadła i musiała na biegu improwizować, żeby jakoś wybrnąć,

a w takiej sytuacji, gdy wypadki dzieją się szybko i nie ma czasu na planowanie, pierwsze co przychodzi do głowy,

to właśnie ostentacyjna inscenizacja odegrana koniecznie przed świadkami lub samym zainteresowanym najlepiej,

a z tym drugim wyjaśni sobie później na spokojnie, o ile nie zdążyli się umówić na odegranie scenki rodzajowej.

 

Także proponowałbym najpierw podjąć czynności wyjaśniające, takie jak obserwacja obojga oraz dyskretne śledztwo

jak to tam dokładnie, co dokładnie i kiedy dokładnie było, a potem dopiero ewentualnie kłaść rękę pod topór,

bo nowa nie urośnie, a z jedną człowiek chujowo i niesymetrycznie wygląda.

 

Jak dla mnie ta historia jest do bólu klasyczna i do porzygu schematyczna, teraz pewnie oboje mają bekę z typa,

że gładko jak młody pelikan łyknął wciskany kit i tym razem im się upiekło, a następnym będą już ostrożniejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2021 o 13:34, fischer napisał:

Gościu wygląda i poziomem inteligencji dorównuje lumpom z monopolowego. Nie ma kasy, jest bezdomny, braki w uzębieniu, brak poprawnej polszczyzny itp.

 

Cytat

@sleepwalking napisał:

Była dojebała mi rogi z podobnym gościem. SMV z 4 niższe ode mnie, gdzie oceniam się na mocną 7. Szkielet, nie wysoki, morda okropna, narkoman w dodatku, starszy i nie mający nic do zaoferowania. Nawet gdybym był zdesperowaną kurewką bez kasy to bym go nie dotknął.

 

Alfa-sralfa.

Odjebuj sześciopak, ćwiczenia na szczękę, gromadź zasoby, a przyjdzie takie nic i wyrucha ci kobietę.

"A ić pan w choj  z tymi teoriami MGTOW, to tak samo warte jak LGBT LPG."

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa-sralfa.

 

Odjebuj sześciopak, ćwiczenia na szczękę, gromadź zasoby, a przyjdzie takie nic i wyrucha ci kobietę.

 

"A ić pan w choj z tymi teoriami MGTOW, to tak samo warte jak LGBT LPG.

 

 

 

Liczy się bajera nie umiesz mówić to nawet możesz być czadem i nic to nie da. Mój kolega osiedlowy patus sebiks co prawda już się trochę uspokoił ale ruski dres czasem jeans narkotyki cały czas z piwem w ręce i co weekend coś puknie, wygląd 6-7, teksty ma takie że uśmiech nie schodzi z twarzy. A drugi koleś już z tych ładnych twarzy przypakowany, elegancki zawsze ale w gronie kobiet boji się odezwać a zapytany o coś się stresuje i jąka. 

 

Najlepiej ma chad który wie że jest chadem i umie to wykorzystać a mało tego jest. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sleepwalking napisał:

Była dojebała mi rogi z podobnym gościem. SMV z 4 niższe ode mnie, gdzie oceniam się na mocną 7. Szkielet, nie wysoki, morda okropna, narkoman w dodatku, starszy i nie mający nic do zaoferowania. Nawet gdybym był zdesperowaną kurewką bez kasy to bym go nie dotknął. Kilka razy myślałem, jak ona może patrzeć w lustro, ale już dawno zamknąłem ten temat.

 

Myślałem, że tego typu sytuacje, nie występują. Coś niemożliwego. Więc to, że nie ma zębów czy jest bezdomny nie ma znaczenia. Jeżeli strzeliłoby jej coś do łba, albo już strzeliło to spójrz wyżej.

 

6 godzin temu, marcopolozelmer napisał:

Jak dla mnie ta historia jest do bólu klasyczna i do porzygu schematyczna, teraz pewnie oboje mają bekę z typa,

że gładko jak młody pelikan łyknął wciskany kit i tym razem im się upiekło, a następnym będą już ostrożniejsi.

 

3 godziny temu, Chadernest napisał:

Alfa-sralfa.

 

Liczy się bajera nie umiesz mówić to nawet możesz być czadem i nic to nie da. Mój kolega osiedlowy patus sebiks co prawda już się trochę uspokoił ale ruski dres czasem jeans narkotyki cały czas z piwem w ręce i co weekend coś puknie, wygląd 6-7, teksty ma takie że uśmiech nie schodzi z twarzy. A drugi koleś już z tych ładnych twarzy przypakowany, elegancki zawsze ale w gronie kobiet boji się odezwać a zapytany o coś się stresuje i jąka. 

 

Pierwsze to miałem zapytać @marcopolozelmer czy czytał cały wątek, bo ten typ, z którym tańczyła laska autora wątku to jakiś obszczymurek z niekompletnym garniturem zębów i niskim SMV... Drugie co mi przyszło na myśl, to jaki to musiał być szon, żeby się walić z takim przegrywem życiowym. Ale teraz to myślę inaczej: zmienność genetyczna, powiew świeżości, nowości - to są te zjawiska, które pchają panie w kierunku kurwienia się z gościami o niższym od siebie SMV. Jak sobie na spokojnie przypomnę sytuacje u znajomych, to widziałem takie akcje kilka razy: panna jest z bardzo zadbanym typem - zadbane ciało, inteligentny, zaradny, oczywiście też wymagający (*). Ale narzekać nie ma co. I nagle ni stąd ni zowąd pojawia się jakiś obszczymurek 3.5/10 z niekompletnym garniturem zębów, zarabiający minimalną krajową, mieszkający z mamusią i obraca zadbaną pannę jak chce. 

 

Niech mi ktoś wyłumaczy: o co w tym kurwa chodzi, bo mam prawie 40 lat, ale za boga nie pojmuję. Gdyby pojawił się jakiś dziki czad, który hipnotyzuje swoim wyglądem, urokiem i elokwencją - wtedy bym zrozumiał. Nadal oczywiście moja ocena takiego szona byłaby jednoznaczna, ale zrozumiałbym motywy. Ale tak? To chyba faktycznie biologia: kobieta też jest zaprogramowana tak, żeby mieć potomstwo z jak największą liczbą samców dla zachowania jak największej zmienności genetycznej.

 

(*) Może też tu jest klucz. Zadbany typ z wysokim SMV będzie wymagający, a przy takim przegrywie bez zębów panna poczuje się swojsko, bo nie będzie od niej niczego wymagał.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SamiecGammatego nie da się wytłumaczyć ja zauważyłem że jak się znajdziesz w odpowiednim czasie i miejscu to możesz być bez zębów w wytartych dresach i zaliczysz.

Mam taką jedną co kiedyś jak byłem ulanym przegrywem pamiętam jak patrzyła na mnie z pogardą czułem że ma mnie za śmiecia a ostatnio ja spotkałem sama zagadała iwgl pozytywna jakby nie ona. 

Mysle że w tej całej karuzeli czym jest mózg kobiety jednego dnia 7/10 jestes chadem a innego 9 nic nie ugrasz. 

Są też przypadki które jest dla mnie najbardziej prawdopodobne gdzie kobiety specjalnie robią takie szopki żebys stracił przyjaciela. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 1.05.2021 o 20:24, JoeBlue napisał:

Dla mnie sytuacja wygląda stosunkowo pozytywnie.

Dziewczyna raczej nie kręciła.

I na razie przy tym obstaje.

  

W dniu 2.05.2021 o 11:27, marcopolozelmer napisał:

Pierwsze co przyszło mi do głowy czytając post otwierający, to laska w popłochu wyłączyła telefon,

kiedy tylko się zorientowała, że może być zaraz przypał. Potem na pewniaka go oddała licząc zapewne na to,

że @fischer widząc jej pewność siebie odpuści, albo nie poradzi sobie z blokadą przy próbie uruchomienia,

albo że ten drugi nie napisał do niej, a jeśli nawet napisał, to nic takiego, co mogłoby wkurwić autora tematu.

Tą drogą nie idę, telefon padł około 19:00 i wiem to bo sam widziałem i podłączałem do ładowania.

Typ napisał około 22:00.

Póki co kobiety nie obwiniam, bacznie będę obserwował co dalej - bez emocji i na chłodno.

Póki co zdaje test i od tamtej pory nie było, żadnych niepokojących zachowań.

Co do typa - jest skreślony u mnie jako osoba którą znałem - pomału przetrawiam tą kose od niego i zaczynam mieć wyłożone.

Nauczka na przyszłość - nie dawaj sobie ręki ujebać za nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.