Skocz do zawartości

Gonciarz - król kukoldów i białorycerstwa w hejtparku o 21!


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim cudem ten gość zrobił "karierę" na YouTube, jak nie wytrzymuję jego pierdolenia nawet przez 10 sekund? Sam działam w necie i ciężko mi uwierzyć w to, co się dzieje 😆 Nawet w najgorszej formie jestem bardziej pewny siebie niż on, a ten gość przecież napierdala na YouTube i pokazuje się przed tysiącami, milionami, chuj wie. Nigdy tego nie ogarnę chyba 😆 

Edytowane przez mac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nieco ponad 45 minutach oglądania jestem zdania, że gość jest totalnie bezjajeczny. Mam wrażenie, że on okrutnie się obsrał i w dodatku totalnie naszczał na własną zbroję. Zero konkretów, brak własnego zdania, co go ktoś o coś zapyta co kiedyś napisał czy powiedział, to zaraz mówi, że to nie tak i że to nie on. Przez chwilę pomyślałem, że zaraz z lewaka zmieni się w kogoś normalnego (nie mylić z prawakiem). Jak można nie mieć tak wykrystalizowanych poglądów, nie umieć kompletnie ich wyłożyć w jakikolwiek choćby minimalnie zrozumiały sposób albo się ich zwyczajnie wstydzić? Chyba faktycznie lewak to stan umysłu. Nie mogło oczywiście zabraknąć dwójmyślenia: otóż jak ktoś używa słów "julka" oraz "oskarek" (celowo z małej litery), to już jasno określa się jako ktoś ze śliśle określonego pudełka, natomiast on stojąc po zupełnie odwrotnej stronie, to już nie, wtedy, to jego zdaniem mamy wyważone poglądy zapewnie. Tylko, to poglądy to trzeba mieć, a nie tak kluczyć jak on w tej rozmowie.

 

Najlepsze pytanie od słuchacza: co wy pierdolicie?:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam od początku i  jeszcze bardziej uświadamiam sobie to w jakim kierunku idzię temat, z ktorym utożsamiany jest Gonciaż. 

Brak określonego zdania, konkretnego swojego zdania, przekazu.

Spoko hejtpark i brawo Stanowski.

Edytowane przez starsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Jakim cudem ten gość zrobił "karierę" na YouTube, jak nie wytrzymuję jego pierdolenia nawet przez 10 sekund? Sam działam w necie i ciężko mi uwierzyć w to, co się dzieje 😆

Bo robi DOBRE i ładne obrazki. Plus porusza "ważkie tematy" i ma "ładne i gładkie poglądy".

I trzeba mu to oddać. To akurat robi DOBRZE.


Oczekujesz bycia alfą i omegą.

To, że ktoś jest artystą w swoim fachu (robienia DOBRYCH filmów), to nie znaczy, że będzie miał dobrego social skilla, czy też miał dobre gadane do sitka na żywo.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Oczekujesz bycia alfą i omegą.

To, że ktoś jest artystą w swoim fachu (robienia DOBRYCH filmów), to nie znaczy, że będzie miał dobrego social skilla, czy też miał dobre gadane do sitka na żywo.

 

Spoko, ale koleś założył kilka firm. Prowadzi je z sukcesami. Do robienia biznesów też trzeba mieć jakiegoś social skilla przecież. Inaczej rynek cię pożre. Bez social skilla możesz być - tak jak ja - co najwyżej solidnym inżynierem... Czy nawet dobrym fotografem/grafikiem (w zależności od predyspozycji), ale nie założysz biznesu 8500 km stąd...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Feniks8x napisał:

Gonciarz w tej rozmowie ma taki głos i ton wypowiedzi jakby miał się zaraz rozpłakać. Niepewny, roztrzęsiony.

Nie mówię, że byłbym lepszy, ale po 10 latach pracy z kamerą.

Obślizgły typ, wstrętny.

 

19 minut temu, mac napisał:

Jakim cudem ten gość zrobił "karierę" na YouTube, jak nie wytrzymuję jego pierdolenia nawet przez 10 sekund?

Jego grupa docelowa to jakieś 15 lat :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Gonciarz - król kukoldów i białorycerstwa w hejtparku o 21!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.