Skocz do zawartości

Gonciarz - król kukoldów i białorycerstwa w hejtparku o 21!


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Gość: Udostępniłeś że przemoc ma płeć

Gonciarz:To nie był mój post

Stanowski:Ale udostępniłeś więc chyba się utożsamiasz 

Gonciarz:No nie wiem

Stanowski:Według mnie przemoc ma dwie płcie 

Gonciarz:No zgadzam się

 

XD

Edytowane przez Furby
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Furby napisał:

Gość: Udostępniłeś że przemoc ma płeć

Gonciarz:To nie był mój post

Stanowski:Ale udostępniłeś więc chyba się utożsamiasz 

Gonciarz:No nie wiem

Stanowski:Według mnie przemoc ma dwie płcie 

Gonciarz:No zgadzam się

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Patton said:

O ile dobrze pamiętam, to kiedyś gdzieś na forum @Ważniak pisał że sparowało go z nią na tinderze.

Mnie życie sparowało z trzema Kasiami, fajne dziewczyny i rodzice nie musieli się nowych imion uczyć, Kasia to Kasia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kawałek. Chłopak jest bez właściwości. Cos tam pewnie zrobił w czasach gdy była mniejsza konkurencja na YT. Mnie śmieszy że ten wpis ma tutaj więcej komentów niż ten w którym gościem Stano był profesor Gwiazdowski. Także XD ode mnie i brwi (nieznacznie) w górę. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patton napisał:

O ile dobrze pamiętam, to kiedyś gdzieś na forum @Ważniak pisał że sparowało go z nią na tinderze.

Oj tam, nie wyciągałbym pochopnych wniosków.

 

Trzeba być nie lada przemocowcem, aby zabraniać dziewczynie, z którą jest się w "zWiOnZkU", korzystania z Tindera.

 

Przecież Tinder nie służy tylko do znalezienia szybkiego ruchania; można tam również porozmawiać na głębokie tematy i spenetrować oralnie wiele nieodkrytych zakątków.

 

Poza tym ja Krzysiowi wierzę; skoro mówi, że byli w incognito związku i Kasia nie chciała się afiszować, to pewnie jej konto na Tinderze było tylko false flag operation, żeby ludzie tacy, jak ja, nabrali się na ich niebycie razem.

 

Moje wszystkie dziewczyny chwaliły się mną jak wściekłe swoim rodzinom i koleżankom, że wyrwały takiego półboga, a i tak nic z tego nie wyszło, więc taktyka Kasi, aby trzymać taki skarb, jak Krzysiu, pod pantoflem, tfu, znaczy kloszem, i udawać, że nie ma się z nim nic wspólnego ma jakiś sens in the long run.

 

Ja tam nie nabieram się, że chodziło o wybicie się na garbie Krzysia, a potem zdeptanie go publicznie jak robaka, gdy już osiągnęła swój cel. Kasia taka nie jest. 😊

41 minut temu, Orybazy napisał:

Mnie życie sparowało z trzema Kasiami, fajne dziewczyny i rodzice nie musieli się nowych imion uczyć, Kasia to Kasia. :) 

KASIA.jpg

  • Like 3
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przestrogi i refleksji, warto w tym miejscu przypomnieć "Odę do dupy" Aleksadra Fredry :)

 

Dupa ludzkości raju pozbawiła
Dupa a nie jabłko Adama skusiła
Dupa nieraz królów dawnych mianowała
Dupa też ich detronizowała


Dupa bogaci, dupa rujnuje
Dupa losami świata kieruje
Dupa pomaga, dupa przeszkadza
Dupa miłuje i dupa zdradza

Dupa żebraków i królów raduje
Dupa w pałacu i w chacie króluje
Dupa smakuje młodym i starym
Dupa tchnie żądzą i upaja czarem

Dupa pachnie, dupa śmierdzi
Dupa tak wspaniale pierdzi
Dupa wielkie kupy sra
Dupa na klarnecie gra

Dupa motorem zawsze i wszędzie
Dupa jest hasłem i zawsze będzie
Dupa cię krzepi i dupa rodzi
Dupa nikomu nigdy nie zaszkodzi

Dupa dziewczęta wyciąga z nędzy
Dupa największą kopalnią pieniędzy
Dupa chłopaków jak w banku gromadzi
Dupa frajerów do ołtarza prowadzi


Stąd wynika morał jasny grzmiący jak potężny chór:

Człowiek się rodzi i z dupy wychodzi
Człowiek się żeni na dupę wchodzi
Człowiek umiera na dupie leży
Wszystko na świecie od dupy zależy!
O dupo coś porodziła Cezara i Piasta
Cześć, tobie, dupo, i basta!

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonciarz to taki specyficzny YouTuber, który ma spory fanbase dorosłych osób. Dzieci od Gonciarza raczej stronią, nastolatkowie też. To taki base 20+. Jak byłem w JP i rozmawiałem z ludźmi przez neta (czaty) to ich reakcją na mój pobyt w JP było "gonciarza się naoglądałeś?". Ludzie głównie 20/25+.

 

Początek serii z JP był naprawdę ciekawy. Typ odkrywał, miał jeszcze taki mniej artystyczny mindset i mniej artystyczną prezencję - ot taki grubasek nerd jeździ po Japonii, je jedzenie, pije picie i pokazuje rzeczy. Sam język ciała, sposób wypowiedzi był zgoła inny niż bon ton w golfie. Nie znam gościa, ale sukcesów biznesowych nie można mu odmówić. Typek z kapitałem robił co raz lepsze produkcje, potem otwiera firmę w JP, która chyba jakoś tam się utrzymuje i ostatecznie zostaje niemal kulturowym ambasadorem w tymże kraju. Tego nie można odmówić. 

 

Filmig z Kasią to był strzał w kolano, gdzie jeszcze stoisz nad przepaścią i tracąc balans spadniesz w przepaść.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonciarz wybił się głównie prowadząc kanał Zapytaj Beczkę:

https://www.youtube.com/channel/UC3QOjSZmJuYgb98BAzKfzig/videos

 

Początkowy był to program Zapytaj Beczkę, gdzie odpowiadał na pytania widzów. Potem doszedł inny kontent typu: Co mówią kierowcy?, Czego nie mówią nauczyciele?, Czego nie mówią dresiarze?, Czego nie mówić rodzicom na Skype?, Czego nie robić w kinie? Tu polegało to na czytaniu komentarzy widzów. Gość po prostu wykorzystał kreatywność tysięcy ludzi. Później był kanał z własnym nazwiskiem, podróże, to co interesuje ludzi plus dołożył jeszcze kontent polityczny z tematami, które są na czasie. On zwyczajnie umie to robić, nie można mu odmówić sprytu. 

 

Chociaż teraz praktycznie się skończył, w 2016 r. był pierwszy na Patronite, zgarniał 20 tys. miesięcznie, teraz zbiera tam... 1600 zł miesięcznie, ledwo jest w trzeciej setce rankingu wspierających:

https://patronite.pl/kgonciarz

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Enemy napisał:

Chociaż teraz praktycznie się skończył, w 2016 r. był pierwszy na Patronite, zgarniał 20 tys. miesięcznie, teraz zbiera tam... 1600 zł miesięcznie, ledwo jest w trzeciej setce rankingu wspierających:

https://patronite.pl/kgonciarz

 

Sam wspomniał o tym, że gdy jego działalność zaczęła przynosić większy hajs niż patronite to powoli od tego odchodził.

 

W sumie nie dziwię się. W 2016 typ miał taki start-up na swoją YouTububową karierę, którą potem przedłożył na branżę medialną w JP.

 

Wiecie ile kosztuje aparat z jakimś dobrym szkłem i innym osprzętem pod YT? 20-30k to nie jest jakaś wielka suma, doliczcie drony i inny hardware. Gonciarz mądrze wykorzystał pieniądze ludzi i wjebał to w sprzęt. Co jak co, ale jakości jego produkcji nie można mu odmówić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że o Gonciarzu wcześniej nie słyszałem. Rzeczywiście cuck z niego straszny, nie ma swojego zdania, miękki, bez wyrazu i przez to w tym programie strasznie nudny.

Pytanie po co w ogóle pchał się do tego programu ze Stramowskim, skoro ośmieszył się w sumie. On (Gonciarz) gra chyba takiego co niby z każdym może gadać, ale chyba nie zawsze się to udaje.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Gonciarz - król kukoldów i białorycerstwa w hejtparku o 21!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.