Jump to content

Sexify - czyli Netflix bierze się za nasz nieszczęsny kraj

Recommended Posts

A czego wy oczekujecie od lewackiej platformy, gdzie rdzenni władcy Europy są... Czarni, albo homo itd? Jak ktoś oglądał tv to już lepiej obejrzeć program historyczny, np jak malarz doszedł do władzy bo historia ciągle się kołem toczy.

• Like 3
Posted (edited)

Ja pierdolę ale gówno. Tak sobie myślę, że baba to nie ma żadnych zahamowań moralnych, jeszcze kiedy chodzi o $ czy szkło. Świetne potwierdzenie naszych doświadczeń.

Edited by dyletant
  • Like 1

Czy, gdy oglądasz trailer i masz w głowie, ja jeb.e co za gniot, tzn., ze sam film będzie za.ebisty, czy tu jednak zasada przeciwności nie obowiązuje?

Posted (edited)
On 4/30/2021 at 3:51 PM, zychu said:

Niedawno miałem na kwadracie studencką imprezę na trzydzieści osób, z chlaniem, ćpaniem i ruchaniem się w każdym możliwym kącie. Ale skąd dziadersi mają wiedzieć.

Fajny serial o życiu studenckim "Fresh meat", dobry brytyjski humor.

On 4/30/2021 at 9:38 PM, Infernal Dopamine said:

Wiedzmiń, wiadomo, profanacja.

Nie jestem fanem Sapkowskiego i do serialu podszedłem z otwartą głową. Dotrwałem do trzeciego odcinka. Drętwe postacie, jakieś to nieskładne i oczywiście w średniowiecznym-fantasy muszą być nie-biali, muszą.  

Edited by Orybazy
5 godzin temu, Orybazy napisał:

i oczywiście w średniowiecznym-fantasy muszą być nie-biali, muszą.  

Tylko czekać aż Hitler będzie czarny lgbt, a obozy koncentracyjne będą prowadzić czarni niemieccy SS mani.

Posted (edited)
Cytat

Zainteresowanie serialem jest tak ogromne, że trafił on na listy najchętniej oglądanych tytułów nie tylko w Polsce, ale też w Indiach, na Jamajce i w Libanie.

No ja myślę. Indie, Jamajka, Liban. Niech się niesie w świat, że p0lki takie rozrywkowe i w ogóle sexify...

Cytat

Młode aktorki mają szansę na błyskawiczną karierę.

Zwłaszcza w Indiach, Libanie i na Jamajce.

https://natemat.pl/352201,kim-sa-aleksandra-skraba-maria-sobocinska-oraz-sandra-drzymalska-sexify

A tutaj Insta jednej z aktorek. Doradzam zwrócić uwagę na tagi:

https://www.instagram.com/p/CM1wMkTFXOZ/

Edited by zychu
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.