Skocz do zawartości

Portfel Tradera 21 opcja kopiowania ruchów, co o tym sądzicie ?


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Miraculo napisał:

Chyba żartujesz. Kolega od painta mi zrobi taką stronkę, że będzie 500% lepszy od tradera. Uważasz te zamazane jpgi mają jakąkolwiek wartość?

 

Przecież gdyby ktoś to kupił i okazało się, że to nieprawda to by go zaraz zjedli na forach internetowych.

 

Podał dokładnie jakie ma wyniki. Bardziej chodziło mi o wykres słupkowy niż tabelkę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

@mac ale mnie interesuje przede wszystkim daytrading na indeksach (VSA nie wiem czy jest ci znane).

 

Jak chcesz pod handlowanie dzienne to ta grupa Tradera21 jest kompletnie bez sensu.

Też przerabiam powoli ten kurs VSA na XTB (teraz 10 lekcja), ale przedtem też dawałem radę. Opanowanie całościowe VSA mocno polepszy wyniki.

 

Jak chcesz to sobie zobacz ten kanał: https://www.youtube.com/channel/UC-a_eYfBOhGqTsnfqrIEPvA

Grupa dopiero startuje, a dostęp za 10$ na 3 miesiące płacone w krypto TRX ;)

Ja tam jestem i wg. mnie dużo więcej wyciągniesz z takiej grupy plus kursów na XTB, niż kopiowania ruchów Tradera21.

Wiem, że na XTB jest kurs Tradera21, ale to bardziej w ramach marketingu, bo porównując jego kurs do tego o VSA, czy chmurze Ichimoku to widać dużo niższy poziom T21.

 

Z resztą T21 wziął się znikąd...

Poczytaj sobie: https://forexrandomwalk.blogspot.com/2020/02/dlaczego-trader21-nie-zna-nikogo-kto.html

 

To samo dotyczy się żyda występującego pod ksywką "Cezary Graf", bo tak na prawdę to ciul wie jak on się nazywa... również gad nie ma żadnej działalności zarejesrtowanej w Centralnej Ewidencji na jego ksywkę artystyczną. No i oczywiście, również pojawił się znikąd w 2019 jako super doradca majątkowy (zawód nieregulowany w Polsce, każdy z Was może się ogłosić doradcą majątkowym).

W każdym razie Bracia uważajcie na tych masowych samozwańczych ekspertów z youtuba bo idzie sobie mocno wyzerować kapitał.

Taki żyd "Graf" już od 3 lat gada o dolarze amerykańskim za 6 zł i dalej go biorą za inteligenta. ;)

W banku po takiej analizę by wyleciał z hukiem i wytoczonym procesem o próbę defraudacji środków banku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukas3k ale ja mówiłem o inwestowaniu równolegle do daytradingu. Ale spoko dzięki za opinie.

 

Ja już obejrzałem większość filmów VSA z XTB po kilka razy bo staram się go wykuć na blachę tak żeby zerwany w środku nocy nie mieć problemu z odgadnięciem w ułamku sekundy co to za sygnał i czy jest w dobrym miejscu .

 

W międzyczasie oglądam też analizę wolumenu z Mieczysławem Siudkiem na razie jestem na 10-tym odcinku ale nie równa się do VSA póki co nie powiedział nic czego nie wiedziałem.

 

Ściągnąłem darmowy program do nagrywania ekranu i zgrałem cały kurs Glinickiego na kompa na wypadek jakby broker padł czy coś z netem było nie tak a ja chciałbym się akurat pouczyć.

 

Mogę śmiało powiedzieć, że dopiero po obejrzeniu tego zacząłem rozumieć co się dzieje na wykresach. VSA w połączeniu z poziomami wsparcia i oporu to potężne narzędzie i na pewno nie da się tego nauczyć po jednorazowym obejrzeniu. Istotnym jest to że sygnały akumulacji/dystrybucji następnie zbieranie popytu/podaży a na końcu test muszą sie znajdować w odpowiednich miejscach i kolejności ale to będziesz miał dopiero w odcinku 23/24.

 

 

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.