Skocz do zawartości

Najlepsze, co mama zrobiła, to szybko umarła (artykuł)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.05.2021 o 09:51, Gościu napisał:

jakie zło wyrządzają madki swoim dzieciom:

Jest źle, a będzie jeszcze gorzej gdyż samotnych przybywa, a to mocno odbije się zwłaszcza na chłopcach i nowym pokoleniu mężczyzn, gdzie stracą zarówno mężczyźni jak i kobiety.

W dniu 3.05.2021 o 09:51, Gościu napisał:

Kobiety muszą to w końcu zrozumieć...

Była dyskusja

i wnioski były tragiczne jakie jest podejście kobiet.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2021 o 09:51, Gościu napisał:

Ciekawy artykuł, jakie zło wyrządzają madki swoim dzieciom:

https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-hanna-najlepsze-co-mama-zrobila-to-szybko-umarla,nId,5190104?parametr=najczesciej_czytane&iwa_source=najczesciej_czytane

 

Kobiety muszą to w końcu zrozumieć...

 

Niezłe skarby w tekście, to wiele polek w pigułce i to w tamtych latach, problem ze to co było kiedyś marginesem dziś jest regułą:

 

"Haneczko, ja cię nie karmiłam piersią, bo między nami był konflikt serologiczny. W zakresie grup głównych i czynnika Rh"
 

"Ojciec dość dobrze zarabiał, był dyrektorem w państwowym przedsiębiorstwie, ale jej pieniędzy zawsze było za mało, dlatego oprócz pracy w szpitalu prowadziła prywatną praktykę"

 

"Kiedy miałam pięć lat, mama postanowiła skończyć pisanie doktoratu. Pisała go już od dwóch lat, ale stwierdziła, że idzie to tak wolno, ponieważ jej przeszkadzam. Nie przepadałam za babcią. Była wyjątkowo surową kobietą. Strasznie nie chciałam do niej jeździć"

 

Trzeba sprawdzać teraz dwa pokolenia wstecz zanim człowiek wejdzie w związek. Ten art powinien każdy przeczytać.

 

"Nie powiedziała ojcu, że się wyprowadza. Zrobiła to ukradkiem. Wiele razy potem tata nam mówił, jaka to była dla niego trauma, kiedy po powrocie z sanatorium zastał puste mieszkanie. Bez nas, bez mebli. Rozwaliła naszą rodzinę."

 

https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-hanna-najlepsze-co-mama-zrobila-to-szybko-umarla,nId,5190104

 

Tak wariatki produkują kolejne wariatki, ten art powinien być przypięty w dziale na początku by każdy sobie przeczytał jak jedna kobieta może zrobić bajzel na kilka pokoleń do przodu. 

Szanowny Panie @Marek Kotoński proszę zrobić filmik o tym artykule, naprawdę warto. 

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt komentarze s te ciekawe, masakra:

"Pamiętam, jak pod koniec lat osiemdziesiątych było kilka przypadków, że córki zabiły swoje matki. W trakcie procesu sądowego okazywało się, że sprawa nie jest zerojedynkowa. Te córki były dzieciństwie maltretowane fizycznie i fizycznie. Jako dorosłe mieszkające z okrutną matką na ogół psychicznie. No i obecne na na sali sądowej patrzące jednostronnie stare baby były wręcz oburzone, że zamiast córki sądzi się biedną matkę. Jedna z tych córek opowiadała, jak prawie codziennie jej matka prawie codziennie urządzała awantury, że jest brzydka i głupia, żaden chłop jest nie weźmie, niczego nie osiągnia, że jet nieudacznikiem, że jej koleżanki mają takie udane córki, itd. Dalej, córka opowiadała, że była na skraju wytrzymałości psychicznej, no i podczas kolejnej takiej awantury nóż znalazł się akurat pod ręką, na stole"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spacemarine napisał:

Fakt komentarze s te ciekawe, masakra:

"Pamiętam, jak pod koniec lat osiemdziesiątych było kilka przypadków, że córki zabiły swoje matki. W trakcie procesu sądowego okazywało się, że sprawa nie jest zerojedynkowa. Te córki były dzieciństwie maltretowane fizycznie i fizycznie. Jako dorosłe mieszkające z okrutną matką na ogół psychicznie. No i obecne na na sali sądowej patrzące jednostronnie stare baby były wręcz oburzone, że zamiast córki sądzi się biedną matkę. Jedna z tych córek opowiadała, jak prawie codziennie jej matka prawie codziennie urządzała awantury, że jest brzydka i głupia, żaden chłop jest nie weźmie, niczego nie osiągnia, że jet nieudacznikiem, że jej koleżanki mają takie udane córki, itd. Dalej, córka opowiadała, że była na skraju wytrzymałości psychicznej, no i podczas kolejnej takiej awantury nóż znalazł się akurat pod ręką, na stole"

No tak niestety madki polki takie są i nawet mam taka w siebie w domu. Są to kobiety które z moich obserwacji nigdy nie powinny mieć dzieci , co więcej nie potrafią brać odpowiedzialności za własne decyzje i winą za swoje decyzje obarczaj otoczenie : nie ma znaczenia czy dziecko 3 miesięczne czy mąż lat 50 ! zawsze jedno z nich jest winne a nie ona!

 

Jeszcze zauważałem że nie kończenie musi się to udzielać przenosić na inny, wręcz przeciwnie zauważałem iż niektórzy uczą się na błędach innych i staraj się nie być takim złym człowiekiem.

 

ps facetów takich nie spotkałem... ale o nich słyszałem , tak ze są

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.