Skocz do zawartości

Gazeta się znęca się dla jego


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem to chwilę po publikacji.

Generalnie, mogą mu naskoczyć.

 

Nie dopuszcza się mimo wszystko "czynów zabronionych o znacznej szkodliwości społecznej", jedynie na dzień dzisiejszy cztery razy dziennie wącha nitro nie opuszczając posesji.

Nie zagraża zdrowiu i życiu osób postronnych.

 

Pamiętam jak mnie kiedyś z nazwiska opisali w kronice kryminalnej, a po wyjaśnieniu dziennikurewek co do podjęcia odpowiednich kroków prawnych, napisali sprostowanie na pół strony

pisząc między innymi, że moją jedyną winą jest brak dyplomu ASP. ☺️ To byli czasy heh.

 

BTW poniżej nagranie z kamerki z białegostoku - zastanawiam się, czy to brawurowe przejście przez pasy nie jest w wykonaniu majora, ale nie jestem pewny:

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Pamiętam jak mnie kiedyś z nazwiska opisali w kronice kryminalnej, a po wyjaśnieniu dziennikurewek co do podjęcia odpowiednich kroków prawnych, napisali sprostowanie na pół strony

pisząc między innymi, że moją jedyną winą jest brak dyplomu ASP. ☺️ To byli czasy heh.

Aaa, kojarzę. Kradłeś kury sąsiadowi :D

 

59 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

BTW poniżej nagranie z kamerki z białegostoku - zastanawiam się, czy to brawurowe przejście przez pasy nie jest w wykonaniu majora, ale nie jestem pewny:

Hah, sam miałem to wrzucać :)

To chyba nie on, ma inny plecak ogółem.

 

Kilka(naście) miesięcy temu krążył po necie krótki filmik kierowcy tira, który z kabiny nagrał gościa N/N(może to był major) siedzącego na murku bez gaci. Jeśli oczywiście dobrze zapamiętałem.

 

 

 

34 minuty temu, Carl93m napisał:

On się powinien cieszyć, że fejm się niesie dla jego. Nie rozumiem czego się zżyma na gazetę.

Przecież on cały czas w domu siedzi.

 

Łamią prawa człowieka dla jego. Okrutna gazeta. Będą pociągnięci do odpowiedzialności karno-sądowej, Kśek za 50zł napisze donos okuratny.

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cst9191 napisał:

Aaa, kojarzę. Kradłeś kury sąsiadowi :D

 

Nieźle się zgrało, bo aż mi się dialog z zeszłego tygodnia przypomniał, jak się przesłyszałem i z mojej perspektywy gadka wyglądała tak, jak kumpel zagaił:

 

-[Imię sąsiada] kupił sobie kurę.

-Kurę?

-Tak.

-Jedną?

-No jedną, aż taki bogaty nie jest.

-Kura 30 złotych kosztuję.

-FURĘ kurwa, nie kurę.

 

☺️

 

Już synapsy się czasem nie komunikują dla mnie. ☺️

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

-[Imię sąsiada] kupił sobie kurę.

-Kurę?

-Tak.

-Jedną?

-No jedną, aż taki bogaty nie jest.

-Kura 30 złotych kosztuję.

-FURĘ kurwa, nie kurę.

 

☺️

 

Już synapsy się czasem nie komunikują dla mnie. ☺️

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.