Skocz do zawartości

Wjeżdża chad i pozamiatane


Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Orybazy said:

. Delikatna, wrażliwa buddystka, 

Znane mi buddystki (w tym jedna z którą kiedyś byłem) mogłyby konkurować z piłą łańcuchową w kategorii "rżnięcie".

 

Ale owszem wszystkie delikatne, wrażliwe, awantura o zabitego komara na porządku dziennym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę saga z Chadami dalej trwa to już taki serial się zrobił na forum i kolejny odcinek z cyklu kobiety mnie nie chcą bo nie mam kwadratowej szczęki😆 Bracie pora w końcu zaakceptować prawdę! A fakty są takie, że przeważająca większość kobiet podnieca się i pożąda silnych genetycznie mężczyzn, których w społeczeństwie jest kilka procent natomiast słabością gardzą. Proponuję poczytać książki psychologów ewolucyjnych jak Davida Bussa, Robina Dunbara, Louann Brizendine z naszego podwórka Lew Starowicz czy przyjaciela i darczyńcę tego oto forum @Marek Kotoński i jego świetne książki. Wtedy dopiero otworzą Ci się oczy co to jest kobieta, czego chce i jak działa by osiągnąć swój cel. Większość mężczyzn jakieś 99% od kobiet chce tylko jednego czyli włożenia swojego prącia do groty rozkoszy i dokonania ejakulacji. Mówiąc w uproszczeniu oczekujemy przyjemności i utożsamiamy to z kobietami. Natomiast prawda jest zgoła inna szczęście i przyjemność jest nawykiem cieszenia się i wdzięczności. Dlatego chłopie jeżeli masz parcie na kobiety to proponuję panie płatne gdzie seks jest warty 100 - 150 zł, więc po co przepłacać? Kolejna sprawa są tacy mężczyźni również i na forum, którzy chcą poczuć trochę ciepła, czułości od kobiet co tylko ma miejsce w wersji demo gdy kobieta musi opętać swoją ofiarę bo później zaczyna się wersja pełna i kobieta pokazuje prawdziwe oblicze gdzie następuje dysonans poznawczy i spotkanie z rzeczywistością. Zamiast biadolić, że chady to chady tamto to popracuj nad sobą, wyskiluj ile możesz swoje SMV, ogarnij status społeczny i pieniądze a kobiet będziesz miał na pęczki jakie tylko sobie zapragniesz. Wtedy te chady nie będą miały z tobą żadnych szans bo poza atrakcyjnym wyglądem nie mają nic do zaoferowania. Jeżeli tak bardzo zależy Ci by być Chadem tak jak to jest z  @Analcondato rób te ćwiczenia na kwadratową szczękę, operacje plastyczne i bierz testosteron. Tylko zastanów się po co marnować czas, którego mamy określoną ilość na tej planecie na kobiety? Nie lepiej zająć się czymś bardziej pożytecznym i wartosciowym?. 

  • Like 12
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu można napisać ? 

 

Temat  omawiany, jest dla psychiki szkodliwy w chuj.

 

Biegam sobie  w  czarnej skórce, lekko przypakowany, dość duży chłop ze mnie jest,  wyprostowany, dbający o siebie, jak mogę najlepiej,  dość wysoki ( 187 )

 

I co ?

 

I chuj !

 

Widzę gościa 195 cm , dwa razy bardziej muskularnego ode mnie, walącego  koks, ponieważ ponad pewne normy nie wyjdziesz, Bóg z nim, niech wali ten koks, jeśli czuję taką potrzebę,   podjeżdża drogim samochodem, twarz ma również prawdopodobnie bardziej przystojną ode mnie i co ja mam zrobić, iść się powiesić z tego powodu ?  Poczuć się gorzej z tego powodu ? Czuć się jak gówno z tego powodu ? Może zacząć brać sterydy, żeby mu dorównać w nienaturalnie wysokim poziomie muskulatury ?

 

Na każdego dobrze wyglądającego gościa, przypada lepiej wyglądający gość.

 

Na każdego multimilionera, przypada bardzo wielu bogatszych gości, co mają się z tego powodu iść pod pociąg ?

 

 

Po chuj się tak porównujecie i tworzycie szkodliwe dla psychiki ludzkiej tematy, nie byłyby szkodliwe, gdyby nie robiło to na was wrażenia, a robi.

 

 

Z autopsji wiem, że w gadce, flircie, w pewności siebie z kobietami jestem w topce, z tym się  nie urodziłem, z  sylwetką dość wyrobioną też się nie urodziłem.

 

Jestem też energetycznie jak po dragach, przez większość  czasu, zwłaszcza z fajnymi dziewczynami, one same mi to mówią : " dodajesz mi energii "

 

" wow " , ale jesteś pozytywny czaruś...

 

Skąd pochodzi moja energia ? Krokodyl, a może fakt że zawsze dużo się ruszałem, wysypiałem  i w miarę zdrowo jadłem ? 

 

Polscy mężczyźni mają zjebany, negatywny,  smutny charakter,  mając pieniądz, nie mając pieniądza, mając zdrowie, nie mając zdrowia, taki mamy klimat.

 

Laski lubią pozytywnych świrków, wariatów, co robią i mówią szalone rzeczy i nie przejmują się opinią otoczenia, innych ludzi.

 

BĄDŹCIE KURWA REBEL, ale nie bandytierką, czy innym gównem, REBEL w pozytywnym sensie, idźcie pod prąd,  jak np. założyciel tego forum i wielu innych.

 

Większość mężczyzn, jak raz na rok podbije do kobiety na ulicy, a tam im powie " nie" to kończą z kliniczną depresją, na kilka następnych miesięcy, o czym to świadczy ?

 

Tylko ja wiem ile razy zostałem odrzucony przez kobiety, regularnie zresztą jestem odrzucany, tylko się cynicznie uśmiecham z  tego powodu, spływa to po mnie, to normalka w tym byznesie.

 

 

W życiu poza działaniem nic się nie liczy.

 

 

 

 

 

P.S

 

Tylko baby narzekają i małe cipki 😜 

  • Like 30
  • Dzięki 6
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ważniak napisał:

 

There's no gym for your face. Plastic surgery is a cope.🤣

Zresztą mówi to manlet brutalnie heightmoggowany przez nie tak bardzo posągową Taylor Swift (popatrz na wyraz twarzy p0lka z prawej strony - totalnie zdegustowana mikrą posturą).

01991b6767e28.jpg

Edytowane przez Covidianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Covidianin napisał:

There's no gym for your face. Plastic surgery is a cope.🤣

Temat dyskusyjny.

 

Największy ból dupy o Chadów mają najczęściej obrzydliwi neckbeardzi z BFem 20%+, incele, "nieudacznicy genetyczni" i soyboyowi beztesteronowcy, którzy nigdy nie byli na silowni, nigdy tak naprawdę nie widzieli swojej prawdziwej twarzy i są nudni jak flaki z olejem. 

 

Chcieliby zero effortu i stopro efektów. 😎

59 minut temu, Covidianin napisał:

Zresztą mówi to manlet brutalnie heightmoggowany przez nie tak bardzo posągową Taylor Swift

Taylor, która sama ma 178  cm i pewnie 10-12 cm szpilki, więc heightmonggowała by jakieś 95% tego forum. 

 

Anyway, jestem pewien, że Bruno zerżnął więcej lasek, mimo że jest malutki, niż jakikolwiek nołnejmowy Chad, choćby z tego powodu, że niejedna by chciała zaliczyć gwiazdę tego formatu, aczkolwiek sama jego charyzma sceniczna wystarczy. 😛

Edytowane przez Ważniak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Iceman84PL said:

Zamiast biadolić, że chady to chady tamto to popracuj nad sobą, wyskiluj ile możesz swoje SMV, ogarnij status społeczny i pieniądze a kobiet będziesz miał na pęczki jakie tylko sobie zapragniesz. Wtedy te chady nie będą miały z tobą żadnych szans bo poza atrakcyjnym wyglądem nie mają nic do zaoferowania.

 

Kasa i status to "cope". Zawsze z tyłu głowy będziesz miał, że ona nie chce Ciebie, tylko czegoś od Ciebie. 

 

Ale bez przesady z mitycznymi genetycznymi chadami. Każdy, kto ma trochę luźnej kasy (ze trzy stówy miesięcznie) i zaparcia, może mieć porządną klatę i kratę na brzuchu. Na dodatek, jak zetniesz tłuszcz do 10-14% to i wygląd twarzy znacznie poprawisz. 

 

I Ty możesz być chadem, przynajmniej trochę. Nie wiem, jaki macie stosunek do wspomagaczy, ale testosteron też jest dość szeroko dostępny, jeśli ktoś ma wyjątkowo niekorzystny profil hormonalny. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Optimus Prime napisał:

Nlepiej mieć atuty w głowie i siłe ale jak nie masz siły to podrasuj mózg i silna psychikę parokrotnie a znajdzie się więcej wilgotnych i chętnych. 

 

Jak mogę podrasować swój mózg ?

Chodzę na siłkę 3 razy w tygodniu, staram się trzymać michę i jestem na (soft mode) noFap 4 tydzień. ;)

 

Co przeczytać lub zacząć robić ?

Edytowane przez Gixer
Błędy ortograficzne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Gixer said:

Chodzę na siłkę 3 razy w tygodniu, staram się trzymać michę.

Co przeczytać lub zacząć robić ?

 

Wyciąć cukier z diety, ładować kreatynę, spać sensownie (7-8h kiedy jest ciemno). Niestety metody zwiększania IQ (popularne dual n-back, etc) raczej nie przynoszą rezultatu. 

 

Jeśli ma działać na laski, to warto myśleć mniej liniowo. W rozmowie zmieniać wątki, "płynąć", niemal nie odpowiadać, tylko grać w skojarzenia, kpić z niej czasem, ale przepleść to czymś szczerym i głębokim.

 

Częsty błąd facetów, to zafiksować się na czymś i próbować to wytłumaczyć. IMHO nie do uniknięcia dla kogoś, kto ma chociaż trochę testosteronu, więc jak widzisz, że go popełniasz, to zupełnie jawnie zmieniasz tor "i dlatego pierścienie wokół tłoków nie mogą być całkiem domknięte... nic cię to nie obchodzi, co? 😃 dobra, wracamy do [poprzedni temat]", można też spróbować jej nieco pocisnąć "no, tak, co tam jeden z największych wynalazków w historii, przecież na insta tego nie wrzucisz". 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gixer napisał:

Jak mogę podrasować swój mózg ?

Chodzę na siłkę 3 razy w tygodniu, staram się trzymać michę i jestem na (soft mode) noFap 4 tydzień. ;)

 

Co przeczytać lub zacząć robić ?

Jest dużo ćwiczeń na pamięć i logiczne jak i abstrakcyjne rozumowanie. Fajny program kiedyś miałem, Mistrz pamięci. Czy coś w tym stylu, Tam było wiele fajnych ćwiczeń. 

Poszukaj w necie mnóstwo tego jest. Zobaczę na chomiku może mam ten program to podeślę Ci na priv. 

 

Oprócz mózgu warto ćwiczyć mowę od ćwiczeń karku, Oddechu czy dykcji na łamańcach językowych. 

Wpisz frazę jak mieć głos jak lektor filmowy. Zainteresuj się książkami z tą tematyką również i nie zapominaj ćwiczyć. Przeciągając uuuuuu, aaaaaaa  jakby z płuc. 

Mówię ci laski uwielbiają męski głos szeptany podczas pukania i nie tylko. 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Optimus Prime napisał:

Oprócz mózgu warto ćwiczyć mowę od ćwiczeń karku, Oddechu czy dykcji na łamańcach językowych. 

 

Ja mam dobrą dykcję, natomiast są dni kiedy za dużo nie mówię, potem żeby wrócić do formy czytam na głos kilka razy specjalnie przygotowana stronę a4 z wydrukowanymi na niej trudnymi do wymówienia wyrazami -  dużo r i łamaczy języka, bardzo pomaga.

 

Mineta też pewnie leci lepsza, choć ja nie lubię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Carl93m napisał:

 

Mogę się jeszcze w wieku 27 lat stać takim surwysynem? Jak tak to idę komuś najebać na ulicy, a potem sterroryzować jakiś bank.

Tu nie chodzi o sam fakt bycia bandytą, a raczej o to co o Tobie od ucha do ucha przekazują osiedlowe karynki. Wystarczy rozpuścić plotkę, a one same się nakręcą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią hate the game not the player, ale poznałem kilku chadów, chodziliśmy razem na miasto czy imprezki i powiem, że oczywiście zazdroszczę i sam  bym korzystał gdybym był wysoki itd, nie mam do nich żalu ALE po pewnym czasie już nie mogłem z chadami iść na łowy. Serio, jak się człowiek na patrzy że tylko liczy się wygląd, Panowie wyłącznie. Tam gadanie o fryzurze, jakieś teksty, bajery, jasne to trochę coś daje, ale zapomnjcie o ych bzdetach, Chad bierze wszystko. Na pewnym etapie dałem sobei spokój na kilka miesięcy, póki człowiek nie zobaczy na własne oczy jak dla Ciebie i innych średniaków jest sukowata a dla Chada otwiera się jak kwiat. I nikt mi tu nie wyjeżdza z game, pua, nlp, siłka i pewnością siebie, dzieci co się naczytały w necie historyjek i naoglądały ustawione filmiki puasów nie znają życia. Najlepsze że to było pare lat temu, a instagramy, fb jeszcze bardziej zepsuły kobiety, gdzie szara myszka 5/10 po tym jak ciągnęła Chadowi to już myśli że to jej nowy level, jest 10 na 10 i teraz tylko zasługuje na Chady. Masakra, dlatego mamy taki bajzel jaki mamy.

Dla przecietniaków zostaje pewność siebie i podbijanie na ulicy, day game działa, tak, odwaga i zaskoczenie bo nikt tego nie robi, usmiech i w miarę ogarnięcie i zerowa konkurencja na ulicy daje nam szanse, ale z Chadem nie wygracie. No chyba   że dorobić się kasy i testy DNA na dzieci, bo i tak nei upilnujecie.

Oczywiście w przyrodzie jest równowaga i te 5 czy 7 na 10 co myśli że są modelkami skończą po 30stce jako samotne kociary, więc będa miały za swoje, bo był za nudny, za dużo pracował, za mało pracował nei był zabawy, staral się za mocno i te inne bzdety. Dbajcie o siebie i nie dajcie sobie wcisnąć kitu, liczy się wyłącznie wygląd, jasne kasa pomaga, ale na to trzeba zapracować, a Chad po prostu ma i zgarnia wszystko i tyle.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ważniak napisał:

Największy ból dupy o Chadów mają najczęściej obrzydliwi neckbeardzi z BFem 20%+, incele, "nieudacznicy genetyczni" i soyboyowi beztesteronowcy, którzy nigdy nie byli na silowni, nigdy tak naprawdę nie widzieli swojej prawdziwej twarzy i są nudni jak flaki z olejem. 

 

Sojboje to zazwyczaj lewaki, więc oni nie mogą mieć bólu dupy. Są typowymi cuckoldami. Chad rucha moją żonę, ale Chad dobry bo Chad kupił mi Nintendo Switch. Natomiast incele, dla których it was over before it begun słusznie podnoszą, że Chad zgarnia wszystko i nigdy nie przegrywa. Nawet Elliot Rodger empirycznie to potwierdził, kiedy okazało się, że jego męskie ofiary to wyglądowe normiki lub incele. Żadnego Chada nie trafiła kula jego pistoletu. Problemem inceli jest to, że całkowicie bezzasadnie powiązują szczęście z relacją z jakąś kobietą. Wystarczy dopuścić ich do tej mitycznej cipy, żeby całkowicie zrewidować ich przekonania i przekierować męską energię na rzeczy bardziej pożyteczne, twórcze, merytoryczne (niekoniecznie MGTOW, bo ten ruch to też jest coping i karykatura wielka).

4 godziny temu, Ważniak napisał:

Anyway, jestem pewien, że Bruno zerżnął więcej lasek, mimo że jest malutki, niż jakikolwiek nołnejmowy Chad, choćby z tego powodu, że niejedna by chciała zaliczyć gwiazdę tego formatu, aczkolwiek sama jego charyzma sceniczna wystarczy. 😛

 

Całkiem możliwe, jednak jestem przekonany, że żaden Chad nie chciałby mieć niespełna 163 cm wzrostu (https://www.celebheights.com/s/Bruno-Mars-47453.html) i zaliczać setek fanek skoro jako Apollon może mieć dobrej jakości towar na wyciągnięcie ręki. Przecież taka postura jest żałosna, 12-letnie dziewczynki mają po 170...

Edytowane przez Covidianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Iceman84PL napisał:

proponuję panie płatne gdzie seks jest warty 100 - 150 zł

W stolicy 50zł za szybki numerek.

Moja ostatnia randka: 

Drink dla niej kawa dla siebie 30zł.

Fryzjer 15.

Paliwo 10.

Myjnia z 3, do tego czas itd.

Opowiadałem jej o wojnie, o Hitlerze a ona potem dała mi łatkę nieco walniętego! Gdybym był chad, mógłbym jej pokazać Mein Kampf poplamiony krwią jej zabitych poprzedniczek a i tak by była cała w skorwonkach.

Jak mam się użerać z jakąś babą, to już lepiej wziąć w wynajem 😂

 

A co to nasz brat zauważył, to nic nowego. Pierwsze skrzypce gra podświadomość która wybiera partnera najbardziej atrakcyjnego.

 

Nie, nie ma w tym czegoś złego, ale... Kobiety same nie są odzwierciedleniem tego, czego szukają, i tu się bierze problem kiedy bezrobotna chce milionera, albo szczupła pani bez piersi lub zbyt otyła chce pana 8/10. 

 

Jak wyżej cytowany Brat mówi, lepiej skupiać się na samorozwoju ciała i umysłu. Wygląd praca i pozycja, i z byle 6 można być super gościem 7.5-8 

 

A że ktoś jest lepszy? Zawsze ktoś będzie lepszy, ale nie dlatego że Wy jesteście gorsi, ale dlatego że miał inne geny, innych rodziców, inne wychowanie, inne towarzystwo i np lepszy start w życiu. 

 

Nigdy ludzie nie są i nie będą równi (ja tego nie wymyśliłem), zawsze będzie ktoś lepszy i ktoś gorszy. Jeden będzie chad z wyglądu ale pizda w życiu, i konkretna zawodniczka go pozamiata. 

Inny będzie średniak w wyglądzie, we wzroście, penisie i zarobkach a będzie miał lepszy program w głowie, i będzie się cieszył życiem zamiast narzekać. 

 

Nie mniej profesor przeciętniak przegra z przystojnym półgłówkiem i tyle, pierw biologia później wszystko inne, no i karyna 20 lat to nie to samo co karyna 30 lat plus dwa bąbelki każde z innym, wtedy "liczy się serduszko" więc jest nadzieja dla autora 😉

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszy za dobrych czasów jak te Chady robiły jakieś szkolenia, rady i typowe bądź sobą, komedia ludzie. Później się okazuje że te całe bzdety o miłości na całe życie, filmy disneya to papka dla frajerów na pocieszenie, bo jak chady zgarniają wszystko to trzeba karmić marzeniami frajerów, tym bardziej teraz.

Dbajcie o zdrowie, day game działa, jasne będzie odrzucani 8 na 10 razy ale to i tak lepiej niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Chadernest napisał:

90 proc z nich ma chłopaka czada

Kiedyś też tak myślałem, ale stary popatrz na ludzi na ulicy... ile jest tych czadów 10%? Co z resztą pięknych dziewczyn są same czekają na czada aż się zwolni? Bądź zadbany, ćwicz, i buduj pewność siebie a wszystko się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Covidianin napisał:

Sojboje to zazwyczaj lewaki, więc oni nie mogą mieć bólu dupy. Są typowymi cuckoldami. Chad rucha moją żonę, ale Chad dobry bo Chad kupił mi Nintendo Switch. Natomiast incele, dla których it was over before begun słusznie podnoszą, że Chad zgarnia wszystko i nigdy nie przegrywa. Nawet Elliot Rodger empirycznie to potwierdził, kiedy okazało się, że jego męskie ofiary to wyglądowe normiki lub incele. Żadnego Chada nie trafiła kula jego pistoletu. Problemem inceli jest to, że całkowicie bezzasadnie powiązują szczęście z relacją z jakąś kobietą. Wystarczy dopuścić ich do tej mitycznej cipy, żeby całkowicie zrewidować ich przekonania i przekierować męską energię na rzeczy bardziej pożyteczne, twórcze, merytoryczne (niekoniecznie MGTOW, bo ten ruch to też jest coping i karykatura wielka)

Chodziło tylko o zobrazowanie, kto najczęściej płacze przez Chadów - nikt, kto się dobrze czuje ze sobą, nie będzie utyskiwał, że po świecie chodzą Chady.

 

Tak jak żaden gość z bujną fryzurą nie będzie zazdrościł łysemu, wysoki niskiemu, umięśniony chudemu, mądry głupiemu.

 

Sojboje będą Ci skakać do gardła, bo masz czelność traktować kobiety szowinistycznie (raz jakiś frajer się rzucił do mnie, bo rzuciłem wkurwiony tekst na imprezie do typiary, żeby coś tam natychmiast wytarła, a on do mnie, że jak mogę tak do kobiety mówić i oburzenie wielkie, no, kurwa, debile, wszędzie debile xD). Incele to wiadomo, mogą sobie mówić, że Chad zgarnia wszystko, ale w głębi duszy ich pewnie nienawidzą, że nie są na ich miejscu.

 

Co do problemu powiązywania szczęścią z jakąkolwiek relacją z drugim człowiekiem i przekierowaniem energii, to się zgadzam. Natomiast co do MGTOW, to nie zgadzam się - owszem, jest w tym środowisku wielu gości, którzy w ten sposób copingują, ale MGTOW to nie jest jakieś nowe zjawisko - to istnieje od zarania dziejów, teraz tylko opakowano to w ładny akronim.

 

Samo rozwiązanie tego akronimu już przeczy copingowi, bo skoro nie jesteś MGTOW, to nie jesteś mężczyzną, który podąża swoją ścieżką - skoro nie podążasz swoją własną ścieżką, to czyją? Niebycie MGTOW to dużo większy coping, bo jest równoznaczne z tym, że oddajesz swoją wolność za komfort cudzej ścieżki.

 

Ludzie nie chcą wolności, tylko wygodnego zniewolenia.

45 minut temu, Covidianin napisał:

Całkiem możliwe, jednak jestem przekonany, że żaden Chad nie chciałby mieć niespełna 163 cm wzrostu (https://www.celebheights.com/s/Bruno-Mars-47453.html) i zaliczać setek fanek skoro jako Apollon może mieć dobrej jakości towar na wyciągnięcie ręki. Przecież taka postura jest żałosna, 12-letnie dziewczynki mają po 170...

Wyczuwam próbę zdeprecjonowania o wiele bardziej utalentowanej osoby i o o wiele większym sukcesie z powodu wzrostu, na który nie miała wpływu.*

 

Tak, jest niski.

 

Tak, żaden facet na własne życzenie nie chciałby mieć 163 cm wzrostu.

 

Nie, Chad ma dostęp do jakichś tam kobiet, ale nie ma dostępu do takich dup, do jakich ma Bruno Mars (wystarczy tylko obejrzeć jego teledyski, jeśli ktoś myśli, że one się z nim później nie ruchają, to good riddance). Poza tym following Bruno Marsa, a przeciętnego Chada - o czym my tu mówimy. xD Na samym YT ma 30+ milionów, wystarczy, że wyrucha 0,1% z tego, to już daje 30000 kobiet - liczba, której żaden Chad nie osiągnie, bo nie ma dostępu do tylu kobiet. xD

 

W 99% procentach przypadków, zestawiając nołnejma Chada i Bruno Marsa, laska by wybrała Bruno Marsa.

 

W 99% przypadków laska wybrałaby nołnejma Chada zamiast Bruno Marsa, gdyby Bruno Mars też był nołnejmem.

 

Byłem parę lat temu na koncercie Eminema na Wembley.

 

Eminem ma ~170 cm. Tutaj obok Marka Wahlberga, który ma 172, a jest wyższy od Ema.

 

Na ŻADNEGO Chada laski by tak nie reagowały, jak reagowały na Eminema. One tam płakały rzewnymi łzami - ja, kurwa, na pogrzebach bliskich osób ledwo łezkę uronię. xD

 

Sam jestem przystojny i wiele razy laski na mnie uroczo reagowały (czy to drżącym głosem, uciekaniem wzrokiem, czerwienieniem się, powtarzaniem tego samego w kółko, bo zapomniały języka w gębie itp.), ale nigdy żadna nie reagowała tak, jak na Eminema.

 

Chadów może i jest mało, ale ludzi, którzy odniesli sukces pokroju Eminema czy Bruno Marsa (który przecież jest do tego jeszcze przystojny) nie ma nawet promila, to jest garstka, tym samym access do nich jest dużo atrakcyjniejszy niż access do Chada, bo Chadów jest w chuj w porównianiu do takich Bruno Marsów czy Eminemów.

 

Bardziej żałosne jest jednak płakanie na forum, że Chady istnieją. Ciekawe, czy Bruno Mars też chodzi po forach i płacze z tego powodu. :P

 

* - od razu zaznaczam, że nie jestem fanem Bruno Marsa (Eminema już bardziej), no ale, kurwa, let's pay respect where respect is due - gość zajebiście śpiewa, tańczy, ma kurewską charyzmę, czyli coś, czego nigdy nie spotkałem u nikogo, a do tego odniósł ogromny sukces i zostanie ikoną muzyki na długo po swojej śmierci, no ale jest niski, więc chuj z manletem. xD

Edytowane przez Ważniak
  • Like 16
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ważniak napisał:

Gość jest przekozak, współczesny król disco... manlet ale z mocną charyzmą...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.