Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety ścinają włosy


Rekomendowane odpowiedzi

51 minutes ago, Patton said:

Przypomniałeś mi co kiedyś zrobiłem w trakcie spotkania z taką jedną, która zaczęła w moim towarzystwie palić. 


Przecież to akurat super. Niemal pewny znak, że możesz zabierać do siebie na pierwszym spotkaniu. Yours to lose. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pancernik napisał:

Drastyczne skrócenie włosów, zmiana fryzury w większości przypadków jest równoznaczna z jakąś istotną zmianą w życiu, rozstanie, rozwód, zmiana podejścia do życia, jakaś trauma itp., nowa ja, takie odcięcie się od przeszłości.

A jeżeli takich wydarzeń nie było, to hm... może oznaka tego, że przestała spać z mężem i temat zszedł na typowe beciakowanie ? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Mam to na końcu chuja... dawno temu zagotowałem się, kiedy mój LTR zrobił się na rudo... co to kurwa ma być?

Mi się w chuj podobają rude farbowane laski no ale nie każda dobrze wygląda w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GriTo

 

Warkocz raczej przypomina chałwę, hmm z małym słodkim dodatkiem, czekoladą bądź nutellą.

 

Ale rozumiem twój tok skojarzeniowy :D Pozwól, że rozwinę.

 

Kucyki są słodkie i dużo dziewczyn chce na nich jeździć i stąd nutella na "kucyku" po ostrej jeździe.

 

Jaki wniosek? Zawsze zakładamy okrycie!

 

pol_pl_KOMBINEZON-HORSEWARE-RAMBO-SLINKY

 

Ewentualnie zatrudniamy:

 

ZuTwO6VQmQurFYYg.jpg

 

Czemu mam wrażenie, że to twój komentarz? 😜

 

Koniec offtopu i wracam na temat.

 

cd listy.

 

8. Dziecko wyrywa matce włosy.

9. Korzystnie wygląda w krótkich.

10. Na fali feministycznej propagandzie - chcę być chłopem z muszelką!

11. Fryzjer ciachnął tylko"1 cm".

12. Bo koleżanki tak mają.

13. Specyficzne środowisko, że nie wypada starszej mieć długie włosy, bądź że mężatka powinna mieć krótkie.

14. Na wsi popularne jest przeświadczenie, że długie włosy powodują migreny i przeszkadzają w pracy w polu - usłyszane podczas słuchania opowieści babci.

 

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chcni napisał:

Mi się w chuj podobają rude farbowane laski

Ja za to wolę jasne blondynki.

 

@RoC

Pomijając fakt że wdepnął bym w niezłe guano, i to że realnie wyglądała gorzej, to zwyczajnie nie toleruję palenia w moim towarzystwie.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele, ale z tego co widzę

 

1. To jest praktyczne. Włosów długich nie umyjesz co dzień. Po prostu zaczynają śmierdzieć w pewnym momencie jak je myje raz na tydzień i na tym kończy się dbanie. Tak samo wielu mężczyzn obcina w okolicach 30 nawet tych, że "metalem się rodzisz" itd. O długie włosy trzeba dbać 

2. Chęć radykalnej zmiany w życiu

3. Zerwania z dziecinną przeszłością i tak jak w 2. 

4. Presja społeczna innych kobiet. Podobnie jak farmazony o tym, że kariera i po co mi facet. Kiedyś miałem okazję pracować w zakładzie, który mieścił się w jednym budynku z urzędem. Siłą rzeczy słyszeliśmy sporo rozmów, bo ich pokój socjalny znajdował się obok sali na, której u nas odbywało się większość prac (tryb pracy gdzie co dzień był czas na 1,5 h śniadanie i 2h na obiad to zasługuje na osobny post). Jak przychodziła nowa, nawet na staż to już myślała że pana Boga za nogi złapała bo szansa na etat. "Hierarchia dziobania" sztywna i wszystkim znana. Nowa łapała w mig jak ma się zachować. I właśnie teksty "nigdy więcej długich włosów i spódnic" powtarzane jak pacierz. Wszystkie chodziły w spodniach i ścięte na krótko z przedziałkiem. Klony swojej pani dyrektor. Dosłownie nawet większość robiła się na blond w takim kolorze jak szefowa (agresywna zdeklarowana feministka - tak na marginesie). 

Edytowane przez Piter_1982
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RENGERS napisał:

Ja widzę tylko jeden dominujący w 99,9 % powód tego zjawiska  - FEMINIZM.

 

Blisko..... Ale moim zdaniem jednak :

 

PIERDOLONE LENISTWO

 

Dzisiejszym kobietom jak wiadomo nie chce się NIC. Rodzić, sprzątać, gotować, pracować, uczyć, sportu, chodzić na piechotę, rozwijać, dbać i higienę często i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność.

 

A nad długimi włosami jednak trzeba posiedzieć. 

 

Jest to jakiś tam obowiązek a one nienawidzą obowiązków.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jeden z elementów procesu "przepoczwarzenia",

kiedy slodka cicha dziewczyna, staje sie krzykliwą babą z krótkimi rudymi włosami.

Kobieta odkrywa swoją wartość i staje się pewna siebie... )

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39909740575_6843c27dc0_o.jpg

Ja uważam że niektóre kobiety w fryzurze wyżej wyglądają zajebiście :3

45 minut temu, Piter_1982 napisał:

Wiele, ale z tego co widzę

 

1. To jest praktyczne. Włosów długich nie umyjesz co dzień. Po prostu zaczynają śmierdzieć

Mi zapach lekko przetłuszczonych kobiecych włosów się podobał - czy jestem nienormalny? XD

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczesne kobiety i jest to plaga mają bardzo rzadkie włosy wręcz czasem się zauważa jak mają w młodym wieku gniazdo na głowie przykry widok.

Druga sprawa postępujący feminizm i moda na krótkie fryzury rodem ścinane na garnek czy pazia😁

Kobiety myślą przy tym, że wyglądają dobrze niestety nie wiedzą jak się mylą.

Bo ostateczna ocena należy do mężczyzn to my decydujemy czy nam się podoba czy nie i osobiście nie lubię kobiet w krótkich włosach.

Kobiety wyglądają sexy w długi włosach zwłaszcza gęstych co jest oznaką zdrowia. 

Dla mnie również odpychające jest jak kobieta farbuje włosy na śmieszne różowe, czerwone, niebieskie czy zielone kolory😆

Krótkie fryzury i wiem to od fryzjera przeważnie mają grubaski bo w długich im nie do twarzy.

Kolejna sprawa to higiena utrzymanie takich długich włosów i pielęgnacja jest czasochłonna a dzisiejsze leniwe kobiety to tylko na łatwiznę idą.

 

5 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

39909740575_6843c27dc0_o.jpg

 

Co to kuuurła jest😆

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie włosy u kobiet to symbol niedojrzałości, niedbalstwa i brzydoty. W okolicach 30 kobieta staje się dojrzała, zadbana oraz piękna i dokładnie wie czego chcę od życia. Pozbycie się długich włosów jest fizyczną manifestacją mentalnej przemiany u kobiet. I tak samo jak larwa zmienia się w motyla tak i kobieta ścina włosy, tym samym zrzucając swoją starą powłokę wkracza, a raczej wzlatuję na nową drogę życia.

Edytowane przez Lucjusz
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Christy Turlington, moja miłość z dzieciństwa

 

Kiedyś to były prawdziwe kobity z gęstymi włosami, kobiece nie to co teraz chłopczyce😁

 

2 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

1f8934140a0416f4aaccc5b6e5459152.jpg

 

Jej to nawet długie włosy nie pomogą😆

Mnie to bierze na wymioty jak widzę ogolone pół głowy u "kobiety".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

39909740575_6843c27dc0_o.jpg

Ja uważam że niektóre kobiety w fryzurze wyżej wyglądają zajebiście :3

Mi zapach lekko przetłuszczonych kobiecych włosów się podobał - czy jestem nienormalny? XD

Jeżeli jakaś kobieta wygląda dobrze w takich włosach, to prawdopodobnie wyglądałaby dobrze w jakichkolwiek, lub nawet bez.

Edytowane przez Rhobar II
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Baju, baju nocą, była kiedyś taka piosenka. No offence oczywiście, ale bajkopisarstwo na forum jest coraz bardziej powszechne.

Powiem Ci że życie potrafi naprawdę pisać niesamowite historie :D

 

Miałem podobną sytuację, jak zacząłem się spotykać z kobietą która miała bujne, piękne, czarne kręcone włosy. Tyle tylko że te na dole też - poprosiłem aby to ogarnęła. Więc zaczęła od nożyczek, bo inaczej nie przedarłaby się przez tą dżunglę. Pech chciał ze w trakcie wycinki pojechała za bardzo i uwaliła sobie kawałek wargi sromowej mniejszej, która wystawała ponad większą (może nigdy nawet o tym nie wiedziała). Krew wszędzie, wisk na cały blok. A ić Pan :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.