Skocz do zawartości

Śmierć na służbie za 3500k netto


samiecżeta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jakiś patol, który podobno udawał policjanta i zatrzymywał samochody do kontroli w Raciborzu, 

podczas interwencji prawdziwej POLICJI, wyciągnąć broń i zabił jednago z funkcjonariuszy. 

 

No i teraz sami powiedzcie.

Czy za takie pieniądze opłaca się ginąć? 

 

Musi być sroga kara żeby odstraszyć takich delikwentów! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale panowie milicjanci od około roku sami zapracowali sobie na brak szacunku i poważania.

Każda śmierć to tragedia dla bliskich, ale jako społeczność zasłużyli na taki los.

 

Swoją drogą nie wiem skąd Ci się wzięło, że krawężnik zarabia 3500.000 (3,5 miliona) netto. @samiecżeta

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennie ludzie giną na produkcjach gdzie dostają ochłapy, 2,4k zł na miesiąc, i garba po miesiącach pracy.

Policjant w mojej ocenie ma o wiele lepsza pracę, choć bardziej odpowiedzialną, to i lepiej płatną, bardziej wygodną ( nie musi na fabryce stać w 1 pozycji z głową w dole w roboczych buciorach, najczęściej z toksycznymi plastykowymi cząstkami ).

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem biznesmeni robią kasę na papierkach po lodach....

 

Tak wiem, zaraz zostanę zjechany, że policjant mógł zostac jutuberem i sprzedawac lody, taki jest wolny rynek, kapitalizm, bla bla bla.

 

Wiem, ale mnie to wkurwia, bo obiektywnie jako postęp cywilizacyjny to jest porażka i wstyd, żeby klauny zarabiały miliony, a ktoś w mniejszym czy większym stopniu pragmatycznie budujący naszą codzienność, a nawet narażający życie, zapierdala od 1 do 1.

 

I jeszcze jedno mnie wkurwia, przy okazji tematu Policji. Ta nagonka i hiperbolizowanie brutalności Policji. Jasne że są, były i będą incydenty przekraczania uprawnień przez mundurowych, ale jak widzę fejsbukową krucjatę pojebów potępiających w czambuł służbę mundurowych, to pytam: skoro w tytułowym wątku, jakiś pojeb przebrał się za policjanta i zagrażał obywatelom, to po co przerażeni wzywali te brutalną, okrutną Policję na usługach PiSu? Przecież można samemu spróbować zwalczyć przestępczośc. 

  • Like 13
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy piekarz albo rolnik albo kierowca też jest na służbie? Co to znaczy, że jest na służbie? Kierowca jak ginie w wypadku w pracy nie piszą, że był na służbie?

 

Co do opisywanej sytuacji to tragedia dla bliskich, rodziny. Wyrazy współczucia.

 

Sama sytuacja pomimo, że straszna to ryzyko zawodowe.

 

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Levis napisał:

Policjant w mojej ocenie ma o wiele lepsza pracę, choć bardziej odpowiedzialną, to i lepiej płatną, bardziej wygodną ( nie musi na fabryce stać w 1 pozycji z głową w dole w roboczych buciorach, najczęściej z toksycznymi plastykowymi cząstkami ).

Co???

Policjanci każdego dnia użerają się codziennie z najgorszymi elementami. Jest to praca bardzo stresująca i nie można porównać pracy na taśmie,gdzie może Ci spaść coś na nogę z tym,że możesz dostać przy każdej interwencji  kosę w plecy. Trzeba znać przepisy, , pieprzyć się z papierami, pracować po godzinach,każdy może Cię nagrać, przełożeni wymagają wyników typu ilości mandatów itd.

 

Trzeba oddzielić 2 rzeczy. Policja ma w Polsce słabo opinię,ale to pozostałość PRL, to że jest zrąbany system i politycy się wysługują nimi, mają niewdzięczną rolę i dużo  pracuje tam różnych ludzi plus polski mental (daj mi władze nawet jako ochroniarz to pokażę swoją wyższość) z tym,że to bardzo ważna i odpowiedzialna funkcja w społeczeństwie.

Przypomnijcie sobie lata 90-te kiedy policja słabo ogarniała i co się działo na ulicach szczególnie dużych miast - western. 

Zresztą warto obejrzeć na YouTube dokument - prawdziwy pies (pierwowzór „Pitbulla”)

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nad czym wy się spuszczacie? Wiedział do jakiej roboty idzie? Wiedział. To o co ten zgiełk. 

 

Jak ludzie na budowach giną bo bhp każdy ma w dupie, to się nikt nie spuszcza. Jak zabijają ludzi na przejsciach na pieszych też się nikt nie spuszcza. 

 

A tu qrwa pan policjant trafił na bandziora i już wielka tragedia. Rozumiem, że policja nie jest od bandziorów tylko napierdalania Julek, tak? 

 

U nas i tak mają eldorado i wakacje w porównaniu z takimi USA na przykład. 

 

Ryzyko zawodowe, tyle. 

Edytowane przez maroon
  • Like 13
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SennaRot napisał:

Czy piekarz albo rolnik albo kierowca też jest na służbie? Co to znaczy, że jest na służbie? Kierowca jak ginie w wypadku w pracy nie piszą, że był na służbie?

 

Czy to jest problem językowy? Służba to służenie. Kierowca wykonuje pracę. Policjant służy właśnie często z narażeniem życia po to, abyś mógł wypisywać bezpiecznie takie rzeczy i nie przyszedł dresiarz i nie wyciągnął Cię razem ze sprzętem z domu.

 

Może zrezygnujmy z policji i wojska w ogóle? 

6 minut temu, maroon napisał:

U nas i tak mają eldorado i wakacje w porównaniu z takimi USA na przykład. 

 

Ryzyko zawodowe, tyle. 

Akurat jest zupełnie odwrotnie. Do niedawna policjant w USA mógł w razie jakiegokolwiek podejrzenia użyć broni i zastrzelić każdego i nikt się tym nie przejmował. W PL jak policjanci użyją broni muszą się gęsto tłumaczyć. Była taka akcja,że postrzelili gościa, który uciekał autem i nie reagował na ostrzeżenia i ciągali go po sądach.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SennaRot napisał:

Czy piekarz albo rolnik albo kierowca też jest na służbie

Jest na służbie i rolnik, i kierowca i piekarz. Na służbie innych, bo uprawiają ziarno na chleb, bo ten chleb upieką, w końcu ten chleb przewiozą do twojej pobliskiej piekarni. Z tym, że dopoki masz ograniczone środki samoobrony, a nawet najprostszych środków samoobrony się nie uczysz, bo z podatków opłacasz służby stojące na straży bezpieczeństwa, to kiedy banda zjebow nastanie na twoje życie, to liczysz, że ktoś wezwie specjalistów od neutralizowania zagrożenia twojego i innych, żebyś w spokoju mógł pracowac, wypoczywać, a w sytuacjach nagłych, liczyć że ktoś bardziej doświadczony zareaguje, bo mu za to płacą i do tego go szkolili, to jest ta wyższość mundurowego na piekarzem, przy czym piekarzowi nie umniejszam, bardzo pożyteczny zawód.

Edytowane przez Redbad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damian napisał:

ale jako społeczność zasłużyli na taki los.

Co Ty człowieku piszesz.

 

Każdy ma rodzinę do wyżywienia, komendant mówi macie robić to i to i koniec.

Po na przykład 10 latach służby powiesz, że pierdolisz to i pójdziesz do biedry na ochronę?

 

Taka robota, idąc do Policji musisz brać wszystko od uwagę, nawet utratę życia.

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać zdanie.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ManOfGod napisał:

Policja ma w Polsce słabo opinię,ale to pozostałość PRL

Jasne, Igora Stachowiaka ZOMO zajebało.

Pały maja taka opinię, na jaką sobie zapracowały i sam to przyznałeś:

Godzinę temu, ManOfGod napisał:

dużo  pracuje tam różnych ludzi plus polski mental (daj mi władze nawet jako ochroniarz to pokażę swoją wyższość)

 

ALE to nie zmienia faktu, że od czasu do czasu trafia się w tych szeregach człowiek godny najwyższego szacunku:

https://nszzp.pl/aktualnosci/32-letni-policjant-uratowal-tonace-dziecko-sam-zginal/

https://policja.pl/pol/aktualnosci/195072,Policjanci-uratowali-mezczyzne-z-pozaru.html

https://www.policja.pl/pol/aktualnosci/193175,Policjanci-pomogli-uratowac-5-letniego-chlopca.html

 

Dlatego z sądami typu 'dostał, na co zasłużył' to ja bym się wstrzymał do czasu wyjaśnienia, co to był za jeden.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ManOfGod said:

 

Może zrezygnujmy z policji i wojska w ogóle? 

Z wojska to ciężko, bo sprzęt kosztuje. Wiesz, czołgi, samoloty, itp. 

 

Ale z policji 🤔 Poza paroma wydziałami, to sporo można by wypieprzyć i nikt by różnicy nie poczuł. 

1 hour ago, ManOfGod said:

Akurat jest zupełnie odwrotnie. Do niedawna policjant w USA mógł w razie jakiegokolwiek podejrzenia użyć broni i zastrzelić każdego i nikt się tym nie przejmował. W PL jak policjanci użyją broni muszą się gęsto tłumaczyć. Była taka akcja,że postrzelili gościa, który uciekał autem i nie reagował na ostrzeżenia i ciągali go po sądach.

 

 

A nie przyszło ci do głowy, że policjant w US jest o kilka rzędów wielkości lepiej wyszkolony W KAŻDYM ASPEKCIE, a szczególnie posługiwania się bronią. Przy tej ilości czasu, co nasze zuchy na strzelnicy spedzają, to aż dziwne, że tak mało postrzeleń jest 😂

 

Ergo, w każdej służbie są jakieś patologie, ale nie porównuj systemów z zasady zbudowanych dla ochrony obywateli z systemami służącymi do dojebania obywateli, jak u nas. 

 

A zasadniczo jak się chce mieć dobry wizerunek, to nie należy napierdalać pałami julek i bić po nerach na komisariatach. Bo potem się może zdarzyć, że pan policmajster spotka się ze swoim przeznaczeniem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do policji idą ludzie tylko dlatego, że można wcześniej wskoczyć sobie na emeryturkę. Ludzi z powołania jest tam może z 1%.

Jak dla mnie nikt normalny tam nie idzie. Chyba, że jakiś psychopata lubiący napierdalać ludzi. Oglądając interwencje na YT, czasami to ręce opadają, jacy ludzie tam pracują. Silni w stosunku do słabych, słabi do silnych.

Edytowane przez Leniwiec
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maroon napisał:

A nie przyszło ci do głowy, że policjant w US jest o kilka rzędów wielkości lepiej wyszkolony W KAŻDYM ASPEKCIE, a szczególnie posługiwania się bronią. Przy tej ilości czasu, co nasze zuchy na strzelnicy spedzają, to aż dziwne, że tak mało postrzeleń jest 😂

 

Ergo, w każdej służbie są jakieś patologie, ale nie porównuj systemów z zasady zbudowanych dla ochrony obywateli z systemami służącymi do dojebania obywateli, jak u nas. 

No to masz pretensje do policjantów,że są źle wyszkoleni albo system jest źle skonstruowany? 

Czy wy ludzie wiecie jak działa państwo w ogóle? Kto stanowi prawo? Kto za co odpowiada? Skąd są fundusze na dane działy jego funkcjonowania?

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, ManOfGod said:

No to masz pretensje do policjantów,że są źle wyszkoleni albo system jest źle skonstruowany? 

Już w Norymberdze mówili, że tylko rozkazy wykonywali. Żadna nowość. A to znasz? "Żony są w domu, kurwy za płotem i trzeba być człowiekiem". 

12 minutes ago, ManOfGod said:

Czy wy ludzie wiecie jak działa państwo w ogóle? Kto stanowi prawo? Kto za co odpowiada? Skąd są fundusze na dane działy jego funkcjonowania?

No ja na ten przykład nie mam pojęcia. 😁 Coś tylko o słomie i gównie słyszałem. Ale na pewno nas uświadomisz, zwłaszcza skąd się fundusze biorą. 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjant zginął na służbie, lekarz zaraził się na dyżurze, strażak poniósł śmierć podczas pożaru, żołnierz zginął na misji, pracownik biurowy dostał ataku serca, pracownik żurawia zginął podczas jego upadku, ba nawet nurek z oddziałów specjalnych ratujący dzieci jakiś czas temu z jaskiń też wtedy zginął. 

 

 

 

 

Dlaczego społeczeństwo dziwią takie sprawy? 

 

 

Szkoda gościa, rodziny, ale tak wygląda życie, wiedział gdzie pracuje i za jakie pieniądze, nikt go w mundur nie pchał, gdyby poniosła śmierć ekspedientka na pasach przed sklepem pisalibyśmy "to wszystko za 2 k miesięczne", raczej nie, także nie spuszczajmy się nad policjantami, to ich świadomy wybór, gdzie pracują 😉

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Massamba_ napisał:

Każdy ma rodzinę do wyżywienia, komendant mówi macie robić to i to i koniec.

Kat to nie zawód, mimo tego że swego czasu w historii był bardzo porządanym i opłacanym zawodem. Kat nie myślał, kat wykonywał wyrok - słuszny, nie słuszny przykładał rękę, więc nie ma pierdolenia że ktoś bierze udział w opresji społeczeństwa bo nie ma na chleb, jest kurwa milion innych zawodów, tak jak nie ma służenia społeczeństwu - przydatność jest znikoma, szkodliwość nagminna. Idąc tam nic nie zmienisz - będziesz tańczył jak ci zagrają.

Możesz - ale nie miej pretensji że narasta nienawiść do psiarni - znasz historię? Wiesz w jakich sytuacjach wykorzystywało sie i wykorzystuje milicję? W celu pacyfikowania buntu, po to aby go nie było, tak samo wojsko - to mięso armatnie. Współczuję dziecięcej ideologii dobra i pana przeprowadzającego staruszkę przez przejście...

Mam kumpli psów i wiem na ten temat co najmniej godzinę więcej niż ty, mam za sobą rozprawy w sądzie i mogę cię oprowadzić po twoim matrixie z zamkniętymi oczami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, samiecżeta napisał:

 

No i teraz sami powiedzcie.

Czy za takie pieniądze opłaca się ginąć? 

Za żadne się nie opłaca.

A co ma powiedzieć budowlaniec, pracownik fabryki, kierowca? Myślisz że tam mają jakoś lepiej, bezpieczniej?

Codziennie umierają ludzie, w rodzinie się zabijają, po sąsiedzku, w nieszczęśliwych wypadkach itd. No ale tu zrobili nagonkę medialną to każdy leci, tak jak każdy gada o covid a w międzyczasie ludzie umierają przez brak opieki medycznej! Gorszy sort?

 

Policjanta szkoda, bandyta go zabił i tyle. Kiedy ostatni raz była taka akcja? Chyba dawno temu.

 

Analogicznie: chłop ze wsi uratuje tonące dziecko, ok wzmianka w lokalnej gazecie i cicho sza. A jak uratuje jakiś policjant itd to już medale, awanse i odznaczenia za ten sam czyn.

 

3 godziny temu, Damian napisał:

Ale panowie milicjanci od około roku sami zapracowali sobie na brak szacunku i poważania.

Nie każdy jest taki, a policję często widuje się w przykrych sytuacjach. Parę razy byli okej, parę razy trafiłem na kurwy. Ale widziałem osobiście jak atakowali i prowokowali ludzi na pokojowych demonstracjach, a w sieci jest mnóstwo materiałów o ich "bohaterstwie".

3 godziny temu, Damian napisał:

Każda śmierć to tragedia dla bliskich, ale jako społeczność zasłużyli na taki los.

 

Nie zgadzam się, gdyż tam też są ludzie. Niektórych sam bym odstrzelił gdyby było to legalne, nie mniej wykonywał swoją pracę, miał pecha i tyle.

2 godziny temu, Levis napisał:

Dziennie ludzie giną na produkcjach gdzie dostają ochłapy, 2,4k zł na miesiąc, i garba po miesiącach pracy.

To prawda.

2 godziny temu, Redbad napisał:

mnie to wkurwia, bo obiektywnie jako postęp cywilizacyjny to jest porażka i wstyd, żeby klauny zarabiały miliony, a ktoś w mniejszym czy większym stopniu pragmatycznie budujący naszą codzienność, a nawet narażający życie, zapierdala od 1 do 1.

Piłkarzyki ośmieszają Polskę a mają gruby hajs. Kajakarze czy inni wygrywają złote medale a gówno media o tym milczą. Tak samo pielęgniarki obsługują pacjentów, myją z kału i żygowin, zajmują się noworodkami a wcale lepiej nie zarabiają niż niebiescy.

2 godziny temu, Redbad napisał:

Jasne że są, były i będą incydenty przekraczania uprawnień przez mundurowych, ale jak widzę fejsbukową krucjatę pojebów

Heh ale patrząc na to, co robi policja w Polsce a jak zachowują się w innych krajach, gdzie nie nękają obywateli to wcale nie jest nagonka. To że czarni kradną, nie pracują i urządzają napady nie wzięło się z nikąd. Policja zabije czarnego bandziora i cały kraj płonie, w międzyczasie czerni zabiją 100 białych i 200 czarnych i cicho sza, ale nagłaśnia się przypadek gdy biały zabije czarnego. 

2 godziny temu, ManOfGod napisał:

Policjanci każdego dnia użerają się codziennie z najgorszymi elementami.

W Polsce mają pijanych, jak trzeba wzywają wsparcie. Mają sprzęt i broń, gaz i paralizatory, są przeszkoleni. 

 

Na zachodzie są dzielnice kolorowych, gdzie straż pożarna jedzie w asyście wojska, nasi mają raj na ziemi w takiej Polsce. 

2 godziny temu, ManOfGod napisał:

Policja ma w Polsce słabo opinię,ale to pozostałość PRL, to że jest zrąbany system i politycy się wysługują nimi

Oni w pełni zasługują na swoją opinię, codziennie biją ludzi za brak maseczek, nękają przedsiębiorców BEZPRAWNIE. Gdzie masz stan wyjątkowy, który uzasadnia ograniczenie wolności, przemieszczania się? Jest? Czy nie ma? A policja co robi, pomaga? Czy przykłada rękę to zniszczenia kraju?

Tak, politycy robią gówno, ale...

Niemcy robili straszne rzeczy z Polakami bo "tak im kazano", ale gdyby nie chcieli to by nie zabijali, proste. Przecież latali w bombowcach, jeździł w czołgach, mieli karabiny, nie wiedzieli do czego to służy? W Norymberdze skazali tych "niewinnych co tylko rozkazy wykonywali". Jeśli będzie rozkaz zabić 1 członka rodziny, też zabijesz bo "rozkaz"?

2 godziny temu, maroon napisał:

Jak ludzie na budowach giną bo bhp każdy ma w dupie, to się nikt nie spuszcza. Jak zabijają ludzi na przejsciach na pieszych też się nikt nie spuszcza. 

 

A tu qrwa pan policjant trafił na bandziora i już wielka tragedia. Rozumiem, że policja nie jest od bandziorów tylko napierdalania Julek, tak?

Dokładnie. Przypomina to roszczeniowość kobiet, gdzie chcą mieć przywileje ale bez obowiązków, chcą równości ale emerytura 2 lata wcześniej od męskich bestii.

2 godziny temu, ManOfGod napisał:

Akurat jest zupełnie odwrotnie. Do niedawna policjant w USA mógł w razie jakiegokolwiek podejrzenia użyć broni i zastrzelić każdego i nikt się tym nie przejmował. W PL jak policjanci użyją broni muszą się gęsto tłumaczyć. Była taka akcja,że postrzelili gościa, który uciekał autem i nie reagował na ostrzeżenia i ciągali go po sądach

Tam mają bodycam kamery na mundurach, u nas też by się przydały. 

 

Zabić kogoś z bronią ok, ale strzelić w plecy bezbronnemu to no no, bohaterzy jak nic!

 

Kilkanaście lat nasze gestapo zamordowało chłopaka rozstrzeliwując jego auto marki Rover, nie pamiętam o co tam chodziło ale była afera na cały kraj. No bohaterzy, codziennie takie przykłady.

2 godziny temu, ManOfGod napisał:

Może zrezygnujmy z policji i wojska w ogóle?

To i to do reformy i tyle. Kamerki na mundurach dla policji, będą dowody dla obu stron itd. A poza tym ułatwienie dostępu do broni, np broń z trybem ognia automatycznego do obrony miru domowego. A wszelkie przypadki nadużyć ostro karać, przywileje ale i odpowiedzialność.

1 godzinę temu, dyletant napisał:

Zabijają wielu ludzi czując się bezkarni i kłamiąc przed sądami - niech i ich spotyka taki los.

Tak bywa i jest tak niestety codzienne, nie mniej tamtem chłopak nie zasłużył na śmierć od jakiegoś śmiecia.

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Rocznie kiedyś było 70 chłopa w rok do piachu

To tylko jedwabniki, biali heteroseksualni męscy śmiecie! Nie warto o tym wspominać.

 

PS dlaczego mężczyźni a nie kobiety? Żądam śmierci minimum 35 kobiet na 70 mężczyzn, albo po europejsku 40 kobiet, 10 homo i 10 kolorowych na 70 ofiar!

53 minuty temu, Massamba_ napisał:

Po na przykład 10 latach służby powiesz, że pierdolisz to i pójdziesz do biedry na ochronę?

Dlaczego nie? Za platformy było modne "zmień pracę weź kredyt". A co z ludźmi którym milicja NIELEGALNIE zamyka biznesy? Oni nie mają rodziny do wykarmienia?

34 minuty temu, ManOfGod napisał:

No to masz pretensje do policjantów,że są źle wyszkoleni albo system jest źle skonstruowany

Tak, masz rację. Pracowałem jako mechanik, i nieraz nam kazali takie gówno robić, i jeszcze bez odpowiedniego sprzętu... A w razie spierdolenia kto winny? A kto robił? DOHC robił, i cyk po premii i najniższa krajowa! 

 

Dlatego pojebałem tą robotę i pracowałem u normalnego człowieka, więc nikt nikogo na siłę nie trzyma.

 

Ja wierzę że są ludzie, których obrzydza ochrona kaczora i robią bo "muszą", no ale... Tak naprawdę nie muszą, ich los w ich rękach.

 

20 minut temu, Hubertius napisał:

mnie to zupełnie nie wkurwia. 

Wyjebane mam na to.

Po całości.

Z jednej strony zamordował go bandzior, z drugiej strony ta informacja nam już w niczym nie pomoże, a bandziory zabijają ludzi na całym świecie i nikt o nich nawet nie wspomni. Żydów zabito ok 6 milionów. Polaków jeszcze więcej, a ruskich jeszcze, jeszcze więcej. Z całej puli ofiar 2 Wojny Światowej, żydzi to mały procent a ich się kreuje na główne ofiary.

 

Tak samo tutaj, śmierć policjanta to tragedia, śmierć tysięcy Polaków to statystyka. 

 

Dlaczego nikt nie wspomniał, że wkurwia go ilu ludzi umiera z braku opieki medycznej!? Że ludzie nie mają operacji, że szpitale polowe są puste i kroją nas na gruby hajs!? To jest ważniejsze niż tragedia jednego policjanta? Przykro mi że zginął, ale gdyby ktoś z nas miał nagle wypadek bądź np zawał, to pewnie byśmy padli jak muchy, wpisali by mam covid przy urwanej głowie i każdy miałby to w dupie, a rodzina by się kłóciła nad grobem o śmieci które zostały po naszej śmieci!

50 minut temu, Adams napisał:

Pały maja taka opinię, na jaką sobie zapracowały i sam to przyznałeś

Niestety to prawda a wyjątki są rzadsze od ogółu. Patrz co napisałem wyżej.

19 minut temu, maroon napisał:

Już w Norymberdze mówili, że tylko rozkazy wykonywali. Żadna nowość. A to znasz? "Żony są w domu, kurwy za płotem i trzeba być człowiekiem

To samo napisałem.

37 minut temu, Leniwiec napisał:

Do policji idą ludzie tylko dlatego, że można wcześniej wskoczyć sobie na emeryturkę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.