Skocz do zawartości

Śmierć na służbie za 3500k netto


samiecżeta

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Zgredek napisał:

żona Komendanta

Hahahah, skisłem. Faktycznie, po skardze każdego tak reagują. Mam inne doświadczenia pod tytułem: tam są drzwi.

 

3 godziny temu, Zgredek napisał:

Tam po pierwsze numery alarmowe są płatne

Skrajny debilizm. 
 

 

3 godziny temu, Zgredek napisał:

Z kolei w Niemczech dostaliśmy w prezencie od nich skaner do narkotyków

Czas potrzebny na walkę z ćpunami którzy szkodzą głównie sobie i wyciągną sami kopyta, dojebywanie mandatów za piwko w parku można by wykorzystać na coś pożyteczniejszego. Od tego powinna być jakaś policja miejska a nie „federalna”. Taki pro tip.

 

Dodatkowo mam pytanie @Zgredek skąd ostatni psychol wziął broń? Komenda Główna od zawsze utrudnia dostęp do broni obywatelom tłumaczenia są zawsze podobne bandyci, strzelaniny bla bla. To skąd taki gość posiadał broń? Czyżby okazało się, że... bandyta ma w dupie przepisy i w razie ataku mamy czekać na śmierć? Bo czym odeprzemy atak? Pantoflem? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Zgredek said:

Co wyjaśnia?

 

Przypomnę kontekst.

On 5/14/2021 at 4:14 PM, Zgredek said:

Nauczono mnie

 

Sam przyznajesz, że ktoś cię nauczył jak myśleć, co myśleć i jak to interpretować. Ważna cecha karnego, posłusznego, żołnierza.

To wszystko wyjaśnia. Jesteś posłuszny cudzym ideałom i cudzym rozkazom. Nie myślisz samodzielnie i choć w wojsku, policji i szeregach partii rządzącej to jest cecha pożądana to w świecie, już niekoniecznie. Bo zwykły człowiek w świecie nie może liczyć na mentora, który mu powie co i jak ma myśleć, musi liczyć na siebie.

 

--

 

Całą reszta wywodu, ciekawa, ale nie bardzo rozumiem jak to się mną do tego co napisałem albo o czym,  przynajmniej teoretycznie, jest wątek.

 

PS. Historię ojca Mateusza powinieneś umieścić tutaj.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.