Skocz do zawartości

Dwa największe sekrety kobiet, o których przeciętni mężczyźni nie mają pojęcia.


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Adameo napisał:

kobiety nie mają potrzeb seksualnych. Mogą je mieć jeśli same je rozbudza lub pozwolą żeby ktoś je rozbudził. To im daje przewagę nad mężczyznami. Facet rano b8udzi się z naprężonym śmigłem i nie wiele potrzeba żeby im wentylator furkotał.

Jesteśmy blisko prawdy. Tylko dlaczego ona sama ma rozbudzić ? ... moim zdaniem to działa jednak tak że mężczyzna rozbudza pożądanie i wtedy jest dobry seks.
Brak chemii dla mnie to słaby seks. Próbowałem nie polecam  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CzarnyR napisał:

Niby tak mam znajomego takiego chada :D i co rozstał się ze swoją bo jak powiedział " nie spodobało mu się jej zachowanie" A o co chodziło? A no właśnie panna chciała już ślub i bąbelki a, że zagrała standardowo czyli odstawimy pupcie to przymuszę go do założenia spodni i chuj się przeliczyła. Więc nie ma znaczenia wszędzie czekają pułapki i nawet alvaro może zostać potraktowany jak beciak. Także ruchania za friko nie było bo rachunek został wystawiony :D

Mam na to inne spojrzenie. Pani chciała zabeciakować Twojego kolegę który się nie dał, wycisnął wersję demo, nażarł się do syta a kelnera z rachunkiem wyśmiał nie płacąc go.

Idealnie zareagował na czerwoną lampkę, oby tak trzymał.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, BumTrarara said:

Zawsze będzie ten TOPtop.

To oczywiście też, ale nawet jeśli 20 chadów zostanie wybranych super-chadami, a 20 najbrzydszych nie zamoczy nic, to i tak poziom "seksualności" Pań poszybuje w okolice 90-95% procent :)

12 hours ago, BumTrarara said:

najlepsi providerzy, ci co budują szałas/łowią ryby i włażą na palmę po kokosy, zgarną cały harem.

Niezależnie ile "zgarną", to poziom "seksualności" tego zgarnięcia może pozostać zerowy - po co się męczyć, skoro provider i tak będzie zapieprzał za samą obietnicę...

 

13 hours ago, lync said:

Pytanie czy partnerem seksualnym będzie facet, który robił to jej przez ubranie?

Myślę jako "naczelna feministka", że kobietom żadnych ograniczeń w tym przypadku nie należy stawiać, i liczyć równo każdy przypadek "użycia narządów rodnych co najmniej dwóch osobnych istot w celu osiągnięcia satysfakcji". Facetów w ubraniu, bez ubrania, kobiety, i w sumie do gatunku ludzkiego też bym się nie ograniczał - linię postawiłbym na przedmiotach nieożywionych.

 

 

3 hours ago, spitfire said:

tutaj jest amok i chęć kopulacji a nie kalkulacji

1 hour ago, CzarnyR said:

przeciętny beta, który po prostu chce też powtykać flejtucha 

1 hour ago, CzarnyR said:

Także ruchania za friko nie było

Jeśli już miałbym podać dwa największe sekrety, o których przeciętni ludzie nie mają pojęcia, to nie musiałbym tego dzielić na mężczyzn i kobiety, bo są wspólne dla każdego:

 

1. Za każde swoje działanie odpowiadamy, i ponosimy jego konsekwencje.

Proste, a jakże skomplikowane, logicznie zapisując: działanie<->konsekwencje. Masz chęć kopulacji, to licz się z jakimiś konsekwencjami - od bobo i alimentów, poprzez potencjalny ostracyzm, po skrajne przypadki oskarżenia o przemoc. Może jak się uda, to konsekwencją będzie wyłącznie miły wieczór - do tego można dążyć, ale nie można zakładać wyłącznie jednego rozwiązania, bo wszędzie tam gdzie nasza wola styka się z wolą innej jednostki, mogą zajść konsekwencje wolą tej drugiej jednostki wywołane.

Oczywiście to działa w dwie strony - oczekując jakichś konsekwencji, decydujemy się podejmować działania mogące potencjalnie do nich doprowadzić. Samotna madka bombelków będzie na przykład działać na Tinderze, wierząc święcie że konsekwencją jej działania będzie ślub i domek z ogródkiem. Samotny rozwodnik będzie działać na Tinderze, wierząc święcie że jedyną konsekwencją będzie przyjemny wieczór, a nie domek z ogródkiem i "madka cudzym bombelkom". Sprzedawca złomów będzie lać specyfiki w silnik, licząc że zysk ze sprzedaży będzie jego jedyną konsekwencją.

Osobnik A zawiera umowę społeczną z osobnikiem B, której - w jego ocenie pozytywną - konsekwencją jest monopolizacja zasobów osobnika B. Osobnik B zawiera tąż umowę, licząc że konsekwencją będzie zmonopolizowanie dostępu do zasobów osobnika A. Osobnik A licząc na miły wieczór, będzie zdradzał swą własną umowę społeczną z osobnikiem B, poprzez kopulację z osobnikiem C => konsekwencje<->działanie. Potem ta sama zasada się odwraca, działanie<->konsekwencje, i osobnik B zrywa umowę społeczną z osobnikiem A.

Jedna zasada, opisująca całość działań ludzkich. Sprowadzona do pytań "co JA chcę?" (jakie konsekwencje są przeze mnie oczekiwane) i i "po co?" (jakich konsekwencji spodziewam się po określonym działaniu).

 

2. Mechanizmem 99% oszustw jest wmówienie, że konsekwencji naszego działania albo nie będzie, albo będą inne niż oczekujemy (zasugerowanie, że część zbioru konsekwencji nigdy nie wystąpi).

Ten sam mechanizm występuje gdy Pani mówi "wziełam pigułki, jedź bez gumy"; gdy dobrze ubrany dżentelmen oferuje nam akcje Amber Gold, czy gdy minister zachwala plany PPK/szczepionek. Nie mówiąc o przysłowiowym handlarzu co wlewa specyfiki do skrzyni biegów, by opchnąć grata frajerowi. Przekręt "na wnuczka" odbywa się więc na tej samej podstawowej zasadzie, co reklama telewizyjna proszku do prania - przedstawienia nam ograniczonego zakresu konsekwencji, możliwych do uzyskania w wyniku naszych działań.

Stąd wniosek jest prosty - człowieka świadomego całego zbioru możliwych konsekwencji, oszukać się nie da! Sprowadzony w przypadku kontaktów damsko-męskich do zwrotu "nie jest Twoja, to tylko Twoja kolej".

 

Edytowane przez Kespert
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan Wojciszke

"Psychologia Miłości" 

 

 

 

Polecam przeczytać, tam jest wszystko napisane na ten temat tylko szerzej, nie polecam czytać osobą świeżutko wychodzącym z matriksa, dla red pillowca to uzupełnienie praktycznie wszystkich spostrzeżeń z forum, poparte naukowymi badaniami itp. 

 

 

 

@Ace of SpadesDobre spostrzeżenie, tylko ile lat Ci to zajęło? No właśnie, czasami jest już za późno, Tobie także polecam ten tytuł, pozdrawiam 😉

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kespert napisał:

Samotna madka bombelków będzie na przykład działać na Tinderze, wierząc święcie że konsekwencją jej działania będzie ślub i domek z ogródkiem.

 

 Taki mały offtop ale mi się skojarzyło:
Jakiś czas temu miałem do czynienia z taką młodą (25) samotną mamusią, która to się bardzo rzewnie rozwijała na temat spełnienia marzenia - właśnie domek, ogródek, mężczyzna itp itd.
Normalnie sielanka.
Tego samego wieczora konwersacja przebiegła jeszcze na inny temat - Pani wzięła kredyt na 150 k PLN żeby.. wyremontować mieszkanie.

 

Więc Pani remontuje mieszkanie zamiast sprzedać mieszkanie+wziąź kredyt = spełnić marzenie kupując domek.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vishkah napisał:

Tego samego wieczora konwersacja przebiegła jeszcze na inny temat - Pani wzięła kredyt na 150 k PLN żeby.. wyremontować mieszkanie.

 

Więc Pani remontuje mieszkanie zamiast sprzedać mieszkanie+wziąź kredyt = spełnić marzenie kupując domek.

 

Do planowania i inwestowania to one się nie nadają - brak zdolności myślenia długofalowego. Często jakiś facet musi później latać te dziury finansowe...gdy już pani się dobrze zaplącze to zazwyczaj siada na cztery litery.

 

BTW

Przypomniał mi się inny "sekret" - większość kobiet jest mega naiwna wierzy niemal we wszystko... sam nie lubię kłamać, ale sprawdziłem to na mojej koleżance z pracy:lol:  zacząłem jej opowiadać głupoty łykała wszystko jak pelikan...

 

Miałem kumpla brzydki pryszczaty nie wysoki, ale zawsze miał laski... czemu? BO CIĄGLE KŁAMAŁ! O ile kolesie mieli z niego dobra bekę tak laskę zawsze jakaś zbajerował, zanim się zorientowała to swoje pociupciał.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Imiennik napisał:

Mam na to inne spojrzenie. Pani chciała zabeciakować Twojego kolegę który się nie dał, wycisnął wersję demo, nażarł się do syta a kelnera z rachunkiem wyśmiał nie płacąc go.

Idealnie zareagował na czerwoną lampkę, oby tak trzymał.

 

Z jednej strony zależy ile panna maiła lat, każda prędzej czy później będzie chciała rodzinę i dzieci, chyba że to była typowa zagrywka a nie że byli ze sobą w typowym LTR i zaczełą grać dupką albo urobić go na bombelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gixer napisał:

Wokulski ogarną swoje smv ale był mentalnym beta i dlatego mu nie wyszło. XD 

interpretacja Lalki 2021 xD

 

Określał kobiety jako samice (pierwszy redpill w polskiej literaturze). Był alfa = kasa, wygląd, wpływowi znajomi, szacunek.  Wiedział o co chodzi ale próbował zmieniać świat. Raczej był alfą który dostrzegł swoją żenadę i myślał że coś zmieni. Kiedy w to uwierzył został wydymany przez inna alfę.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Personal Best said:

Najbardziej submisywny, kapitulancki tekst.

To wg. mnie jest zarezerwowane dla "tak kochanie, oczywiście masz rację, zrobimy jak zechcesz" ;)

20 minutes ago, Personal Best said:

Nie wiem dlaczego jest to tu tyle razy powtarzane.

Pomyśl, jaka jest alternatywa dla tego tekstu - "będę z tobą dopóki śmierć nas nie rozłączy". Potem, to już kwestia osobistego wyboru z dwojga.

 

18 minutes ago, Vishkah said:

Więc Pani remontuje mieszkanie zamiast sprzedać mieszkanie+wziąź kredyt = spełnić marzenie kupując domek.

To wystarczy rozdzielić na dwa działania, zachodzące jednocześnie (bo można jednocześnie działać w wielu kierunkach).

Pierwsze, Pani "sama" bierze kredyt (działanie) który może spłacić, licząc w konsekwencji na poprawę aktualnych warunków bytowych.

Drugie, Pani "poluje" na kogoś, kto zapewni jej domek, w konsekwencji spotykając się z potencjalnymi partnerami. Źle! Licząc na konsekwencje w postaci domku, Pani podejmuje działanie polegające na łowieniu perspektywicznej relacji, z wkładem własnym w postaci zasobów seksualnych. Co dowodzi raczej jej zdrowego rozsądku, i realnej oceny swej zdolności kredytowej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

K15TAuh13SVh_BB8IVaD6GENeeG0_kHCbXARCddA

 

 

Ten drugi wykres jest bez sensu. female -> male message

Przecież z tego by wynikało, że kobiet częściej piszą do gości poniżej średniej. Albo ja coś źle z tego rozumiem, albo się autorowi grafik coś pomerdało.

 

  

39 minut temu, Kespert napisał:

po co się męczyć, skoro provider i tak będzie zapieprzał za samą obietnicę..

Nie będzie?

Bo inna mu "da na siłę" ;) w ramach konkurencji o zasoby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ace of Spades napisał:

Uważam, że kobiety przynajmniej w połowie swojej populacji są (nie boję się tego słowa użyć) aseksualne,

 

Jedyne co mi nie pasuje w tym tekście to powyższe zdanie, nie zgadzam się z nim.

Dodałbym też fakt, że praktycznie każda kobieta, jak się z nią dłużej pobędzie i szczerze porozmawia, przejawia homoseksualne zachowania.

 

Kobiety fascynują się kobietami.

 

Ktoś to chyba nawet ostatnio pisał pierwszy, nie wiem czy nie @Messer

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adameo napisał:

Określał kobiety jako samice (pierwszy redpill w polskiej literaturze). Był alfa = kasa, wygląd, wpływowi znajomi, szacunek.  Wiedział o co chodzi ale próbował zmieniać świat. Raczej był alfą który dostrzegł swoją żenadę i myślał że coś zmieni. Kiedy w to uwierzył został wydymany przez inna alfę.

 

Powinien był spuścić z krzyża u jakiś płatnych dupeczek to by go otrzeźwiło . A tak życie zmarnował zabiegając o bezwartościowe kurwiszcze. O samice która poza posągowa budowa była zerem. W sumie dużo spotykam takich żon biznesmenów. ...

Edytowane przez Gixer
Błędy ortograficzne
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lync napisał:

Zatem nie liczy się to ilu partnerów seksualnych kobieta miała, ale ilu zaraziło ją wenerykiem

:D:D🤣

 

9 godzin temu, spitfire napisał:

prawdziwą władzę sprawuje ten, kogo chcę lub potrzebuję do zaspokojenia moich podstawowych instynktów społecznych, nawet jeśli ta osoba jest nieporównywalnie słabsza ode mnie

Często się dziwimy, że dyskotekowy zabijaka jest potulny i posłuszny niczym niewolnik wobec swojej kruchej partnerki.

 

8 godzin temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Oko za oko, ząb za ząb.

A dupa jak zwykle za pieniądze...:D

 

6 godzin temu, Adameo napisał:

Jest jeszcze trzeci sekret o którym nie napiszę bo wątek dotyczy tylko dwóch sekretów

No weź nie bądź taki, napisz!

 

6 godzin temu, Adameo napisał:

O czym piszesz? Możesz to rozwinąć?

Mogę jak Ty wyjawisz 3 sekret :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Oko za oko, ząb za ząb

Miłość za pieniądze.

....takie żądze.

 

Papuga za grube tysiące.

         ......długa rozprawa.

                  ..... dopiero zaczyna się zabawa.

 

Rifi fi fi po 40stce.

 

 

....A z tego wynika, że taniej jeść z przydrożnego śmietnika.

Panie bardzo tego nie lubią i grotę swą holubią.

Małżeństwo to taka instytucja jak darmowa prohibicja.....kredyt umarł, daj nie żyje, nie masz szmalu to nie pijesz.(ruchasz NIET)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, smerf napisał:

KAŻDA kobieta ma masę kompleksów, może być nawet bogina spermiarzy Instagrama. Dopóki nie dasz jej potwierdzania swoja atencja one nie jest pewna tego czy się tobie podoba jeśli podejdziesz do 10tki i powiedz jej że jest brzydka ona myśli od tego momentu, że jest brzydka! Laski potrzebują codziennie potwierdzenia, że są ładne inaczej czuja się źle nieatrakcyjne.

 

Coś w tym jest. Dodatkowo łatwo zobaczyć i określić jakie kobieta ma kompleksy, czy to małe piersi czy duży tyłek. Dziś koleżanka swoim zachowaniem potwierdziła to w 100%. Ja tego nie rozumiem, fajne dziewczyny którym niczego nie brakuje a czasami szukają dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Brat Jan napisał:

Często się dziwimy, że dyskotekowy zabijaka jest potulny i posłuszny niczym niewolnik wobec swojej kruchej partnerki.

 

Smutne ale prawdziwe. Pamiętam gościa ok 195cm i dobre 110 kg który jeździł wspólnym autobusem do szkoły średniej. Miał taka małą brzydką dziewczynę, która nim manipulowała a on wpatrzony jak w obrazek. Opierdalała go co chwilę.Komicznie to wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spitfire napisał:

która nim manipulowała

Ja kiedyś  w szkole odrzuciłem dość długie zaloty takiej brzydkiej i puszystej. I po odrzuceniu jakimś cudem zdobyła mój numer, i zaczęły się głuche telefony. A o ogarnięciu tego, zaczęła mi robić smród za plecami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.