Skocz do zawartości

Morderczyni


Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na nagranie, i analizę procesu morderczyni. Jej zachowanie to coś niesamowitego. Zachęcam do obejrzenia. 

 

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy facet byłby w stanie tak długo próbować manipulować ławą przysięgłych i do samego końca kłamać w żywe oczy, plątać się w zeznaniach. 

 

Ciekaw jestem też zdania Pań na temat tego co odróżnia kobiece próby manipulacji od męskich prób manipulacji w przypadku takich wykolejeńców? Nie wrzucałbym ich do jednego wora choć podobieństw jest sporo. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać żadna z pań, nie wiedzieć czemu, nie chciała się wypowiedzieć. :D

 

Fajne nagranie (możliwe że już wcześniej widziałem ją gdzieś). 

Chyba takie rzeczy mówią więcej o kobiecej naturze jak jakieś westchnienia samic potarganych przez los i wyżalających się na "niegodziwość" facetów. 

I taka uwaga - nie każdy ma rezerwat ustawiony jako widoczny, więce temat może łatwo zniknąć z pola widzenia. 

Tak z ciekawości wszedłem zobaczyć jakie są inne tematy w tym "konciku kulturalnym" no i bez zaskoczenia; ten temat 4+ dni, 140 wyświetleń i 0 odpowiedzi. 

Płacze samicy, że już się znudziły tzw. karazulą kutangów albo z innych powodów mają dość, 4 godzin, 1100+ wyświetleń i 42 odpowiedzi. 

No i  jak w tym kraju ma być dobrze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam serię. Kilka dni sobie pooglądałem różne przypadki. Ciekawie się ci psychopaci i psychopatki zachowują. Widze podobieństwa z czasów gdy pracowałem w korpo ;) Najciekawsze jest to zaprzeczanie do końca i techniki śledczych do podejścia podejrzanych. Wyższy poziom, choć niektórzy śledczy na prawdę słabo wypadają jesli chodzi o niektóre przesłuchania, ale są i tacy którzy są po prostu jak geniusze. Na przykąłd w przypadku poniżej. Jak sie zmienia śledczy na starszego gościa i jak podchodzi dziewczynę. Rozmowa jak u psychologa. Sympatyzuje z nią i ewidentnie widac zmianę w wypowiedzi kiedy nie pyta o zbrodnię. 

 

Ten drugi śledczy na prawdę wzbudza zaufanie spokojnym tonem rozmowy. Dziewczyna okłamywała rodziców (bardzo wymagających - ogólnie pod tym względem troche jej współczuję), ale zdecydowała si rozwiazać sprawę napuszczając bandytów na rodziców. Tak po krótce. Matka zginęła ojciec ledwo przeżył. Po małych gestach było widac że dziewczyna winnna jak jasny gwint.

 

 

nawet te małe pokoje bardzo mi przyniosły na myśl korpo. Ta sama zasada. Małe pokoje mają zastraszać i powodowac emocjonalny dyskomfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki brachu za filmik, ale nie skorzystam dbam o swoje zdrowie psychiczne😉 Na marginesie dla mnie kobieta czy mężczyzna odbierająca życie drugiej osobie to bestia i padlina ludzka nie warta uwagi, nadająca się co jedynie do utylizacji dla dobra

ogółu. Psychopaci wszelkiej maści powinno się wykluczać z życia społecznego, jak się da poddać leczeniu i odseparować by nie mieli już z nikim styczności. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była jeszcze typiara co chciała wynająć gościa by zabił jej męża. 

Okazało się, że wynajętym kolesiem był policjant i zrobili improwizację dla niej, że niby partner poszedł do piachu.

Potem na przesłuchaniach płakała że jej bejbe nie żyję.

W końcu jak pokazali jej żywego partnera to chciała mu się rzucić na szyję, jak bardzo go loffa.

Gra aktorska perfecto

 

 

Kurde, dobra seria... i znowu się nie będę uczył. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Iceman84PL said:

Dzięki brachu za filmik, ale nie skorzystam dbam o swoje zdrowie psychiczne😉 Na marginesie dla mnie kobieta czy mężczyzna odbierająca życie drugiej osobie to bestia i padlina ludzka nie warta uwagi, nadająca się co jedynie do utylizacji dla dobra

ogółu. Psychopaci wszelkiej maści powinno się wykluczać z życia społecznego, jak się da poddać leczeniu i odseparować by nie mieli już z nikim styczności. 

 

Rozumiem. Zgadzam się w pełni. Ja to oglądałem głównie ze względu na to jak reagują pod presją. Od dawien dawna się tym interesowałem. Przeczytałem kiedyś książkę "Efekt Lucyfera" którą czytąło się po prostu dramatycznie (były tam szczegółowe opisy Masakry w nankinie czy ego co się działo w obozach koncentracyjnych. Czyta się to dramatycznie ale warto moim zdaniem), ale sporo uświadamia jeśli chodzi o ludzi jako masę. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 6.05.2021 o 15:55, Trevor napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy facet byłby w stanie tak długo próbować manipulować ławą przysięgłych i do samego końca kłamać w żywe oczy, plątać się w zeznaniach. 

Jedynie sposób manipulacji rozróżnia w tym przypadku kobietę i mężczyznę. Ale tak samo będą kombinować i plątać się w zeznaniach. Lubię oglądać podobne kanały i tam zawsze jedno rzucało mi się w oczy - kobiety w jakimś momencie i to całkiem szybko zdradzają się ze wszystkim, bo są zbyt emocjonalne albo próbują grać zbyt rozemocjonowane 🤷🏼‍♀️ faceci są mistrzami poker face i manipulacji na zimno

Edytowane przez MalVina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.