Skocz do zawartości

Rządowa kampania proszczepionkowa z udziałem Majora Suchodolskiego


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Major nieraz udowodnił, że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... 

 

Jednak przy takim inhalowaniu się toluenem, koronawirus nie ma szans przetrwać w takich warunkach jakie panują w organiźmie u jego, więc to szczepienie wydaje się być zbędne.

Ale może jako wzór do naśladowania, chce dać impuls dla reszty społeczeństwa.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Jednak przy takim inhalowaniu się toluenem, koronawirus nie ma szans przetrwać w takich warunkach jakie panują w organiźmie u jego, więc to szczepienie wydaje się być zbędne.

Nikt tego nie powiedział dla jego...

 

29 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ale może jako wzór do naśladowania, chce dać impuls dla reszty społeczeństwa.

A Kśek się zaszczepił się już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

A Kśek się zaszczepił się już?

 

Kśek dostał mandat za brak maski na proteście, oraz wspominał kiedyś, że koronawirusa wynalazł donald tusk, więc można się domyślać, iż to antyszczep, koronascpetyk, siewca śmierci bandycki morderczy.

Major powinien zgłosić przemoc domową dla jego, a knur powinien opuścić domek drewniany na dwa tygodnie żeby miał czas na przemyślenia.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, thyr napisał:

Chlop mocno przestraszony , on tak zawsze ?

Raczej nie 🙂

 

Sami widzicie, coś słyszał o ryzyku, ale zaszczepi się dla dobra nas wszystkich.

 

50 minut temu, RENGERS napisał:

Szczepionka będzie miała poważne powikłania na dzień dzisiejszy, tu tego, Basia, Asia z Rossa.pl dostanie orgazm, że asz asz.

Uguem

Proszę się odpier..ć od tej kobiety spaniałej. 

 

O, jak się znęcają. No, zazdroszczą ogółem że taką spaniałą kobietę poznał.

 

 

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Jednak przy takim inhalowaniu się toluenem

Ty mówisz, że on narkotykarz, a on kiszkę zjadł i się dławił.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ty mówisz, że on kiszkę jadł, a jemu bigos ubliża:

On torbę rozciął, tam gdzie jajka i jest ciągle w szoku, a Ty łamiesz prawa człowieka dla jego. O, jak się znęca.

 

 

Swoją drogą, Sradek na pewno ma nagranie z wiszącym Majorem :)

 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się o reakcję toluenu ze szczepionką dla jego :( 

6 minut temu, cst9191 napisał:

On torbę rozciął, tam gdzie jajka i jest ciągle w szoku, a Ty łamiesz prawa człowieka dla jego. O, jak się znęca.

 

 

Swoją drogą, Sradek na pewno ma nagranie z wiszącym Majorem :)

 

 

Boli mnie wór jak to oglądam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 szczerze dla mnie ci wszyscy stojący w kolejkach po szprycerkę, której testy kończą się w grudniu 2023 mają poziom rozumowania równy Majorowi.

 

No, a biorący najgorszą z możliwych od satanistów z Johnson&Johnson w majówkę i cieszący się, że będą mieli fajne wycieczki to ręce opadają jak się na nich patrzy...

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lukas3k napisał:

szczerze dla mnie ci wszyscy stojący w kolejkach po szprycerkę, której testy kończą się w grudniu 2023 mają poziom rozumowania równy Majorowi

 

Poezja brachu😁Pełna zgoda.

Bo jak można się szczepić syfem niewiadomego pochodzenia gdzie coraz częściej wychodzą na jaw informacje o zgonach czy powikłaniach poszczepiennych?

Ludzie już przestali samodzielnie myśleć teraz to co propaganda powie w mediach głównego ścieku jest święte.

Przykro patrzeć jak społeczeństwo nisko upadło, które samo wyraża na to zgodę.  

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Czy Major na początku zawsze mówi "O? Dzień dobry" czy "No dzień dobry!" lub "On dzień dobry". 

Mówi jeszcze: O, dzień dobry, ogółem.

 

25 minut temu, Lukas3k napisał:

@cst9191 szczerze dla mnie ci wszyscy stojący w kolejkach po szprycerkę, której testy kończą się w grudniu 2023 mają poziom rozumowania równy Majorowi.

Mam identyczne odczucia. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@cst9191 Już wiemy, dlaczego lobbował za szczepieniami:

 

https://www.youtube.com/watch?v=qzP56VGWTWQ

 

[Filmy reżysera Niemieckiego - 😍]

 

Kilka lat temu miał zaszczepić posłankę K. Pawłowicz, ale do tej pory cisza...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.