Skocz do zawartości

Rządowa kampania proszczepionkowa z udziałem Majora Suchodolskiego


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

@Dworzanin.Herzoga jeden z komentarzy pod filmem dobrze wszystko wyjaśnia:

 

Knur jest dobry strateg, wysłał szczura na zastrzyk i jak jemu nic nie będzie to on też pójdzie, a jak będzie, to nie pójdzie. Zupełnie jak w stadzie u szczurów, najsłabszy na pierwszy ogień.

 

EDIT, pomijając już szczepienie szczura, patrzcie jak tam u nich pięknie, zielono, pokrzywy jakie wielkie :D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2021 o 19:20, Dworzanin.Herzoga napisał:

Major nieraz udowodnił, że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... 

Bracie, poprawiłeś mu humor jak nikt ostatnio. Dziękuje.

Major to wybitna postać Polskiej sceny pato-streamingu i całego YouTube.

Człowiek o ogromnych talentach: aktorski, muzyczny, wokalny, kulinarny, sportowy- wciąganie nitro-rozpuszczalnika.

Wzór do naśladowania dla kolejnych przyszłych, a także przeszłych pokoleń fanów.

Jego charyzma jest tak wielka jak najwyższe szczyty Himalajów.

Odwaga, Honor i przede wszystkim uczciwość to jego niezbywalne cechy krystalicznej jak diament osobowości. . 

Edytowane przez Legionista
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 A o takim wykorzystaniu toluenu wiedziałeś?

 

Trotyl

trotyl

Ten organiczny związek chemiczny, nitrozwiązek, stosowany masowo jako kruszący materiał wybuchowy, został wynaleziony w roku 1863.

Dokonał tego Niemiec Julius Bernhard Friedrich Adolph Wilbrand.

Potraktował toluen mieszaniną kwasu azotowego i siarkowego w temperaturze bliskiej wrzenia toluenu i otrzymał trotyl po raz pierwszy.

Wprawdzie wcześniej, w 1860 roku, Prussian E.Schulz opracował teoretycznie metodę uzyskiwania trotylu, ale uznał ją za zbyt skomplikowaną, by stosować ją w praktyce.

 

A wynalazca toluenu nazywał się: Filip Neriusz Walter

 

Być może później się zreinkarnował jako Nero, by odpokutować karmicznie za ten czyn. ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Potraktował toluen mieszaniną kwasu azotowego i siarkowego w temperaturze bliskiej wrzenia toluenu i otrzymał trotyl po raz pierwszy.

No to Major powinien nawiązać współpracę z mexicano, on przecież był saperem, a nawet umie konstruować miny bomby. Razem wysadzą chatę Konona zrobią porządek.

 

4 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Być może później się zreinkarnował jako Nero, by odpokutować karmicznie za ten czyn. ☺️

hahah :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Estranged napisał:

Byłem wielkim przeciwnikiem szczepień, ale jak taki człowiek się zaszczepił, to i ja muszę! 

 

Wziąłem 2 dawki pfizera.

To nie wstyd ogółem. Ja też prawie dałem się przekonać. Ale postanowiłem jeszcze poczekać jakiś czas i obserwować reakcje dla jego.

Knur też zaszczepiony:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@cst9191 Szkoda, że słynne zakłady chemiczne nie pomyślały o wypuszczeniu szczepionki Anser Zeneka, która nie wchodziłaby w interakcje z ich innymi produktami, takimi

jak ambrozja leśna o wyważonych nutach smakowych toluenu i acetonu.

 

Coraz gorzej to wygląda dla jego, chyba zawartość szczepionki weszła w interakcję z toluenem i olkoholem :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.