Skocz do zawartości

Magia nagości


Rekomendowane odpowiedzi

Magia nagości a po ang Naked Attraction. Tak brzmi nazwa tego programu z UK. Na dniach miała ruszyć polska edycja ale coś tam nie wyszlo. 

 

Oglądaliście to? Jest na Metro TV. W skrócie dla tych co nie oglądali. Jest to program randkowy gdzie partnera wybiera się po fujarze. Nie żartuje. Tak jest. 

 

Przed uczestniczką stoi chyba 6 mężczyzn zasłoniętych przez kurtyny, które podnoszą się po każdej turze. Najpierw panna ogląda fujary i komentuje, później pośladki, później sylwetkę a na końcu twarz. Po każdej rundzie jednego odrzuca. Do finału przechodzi dwóch mężczyzn i tym momencie kobieta sama się rozbiera. 

 

 

W drugiej części programu jest analogicznie - facet po cipkach i cyckach wybiera partnerkę do randki. 

 

Oglądalem z 3 odcinki tego pojebanego show. Czasem można się zaskoczyć jacy mężczyźni trafiają do finału i jaki kobiety mają gust, na co zwracają uwagę i ogólnie wychodzi, że owłosienie ma większe znaczenie niż wielkość fujary.  Ogólnie kolejna granica w TV przekroczona. 

 

 

 

Nie wiem jak ludzie dają się namówić do pokazania kutusa albo piczy przed całą UK ale jakoś dają. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 8
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilkanaście odcinków edycji UK i Niemieckiej. W większości przypadków powtarzały się stałe schematy. Nawet kaszaloty wybierały chada, który szybko się ulatniał po pierwszej randce albo nawet przed nią. Choć bywały i inne sytuacje, gdzie o wyborze decydowały różne zboczenia, itp.

Spermiarze, brali by prawie wszystko, byle zamoczyć.

 

Kopalnia beki i cyrk. Prowadząca wszystkim odrzuconym kobietom, nawet wielorybom, powtarzała "jesteś piękna", itp frazesy; na które, wielu wybierających spermiarzy, jeszcze przytakiwało. 

Normikom nawet powtarzano, żeby cieszyli się z małych piersi kobiet, bo one mają więcej zakończeń nerwowych na mniejszej powierzchni. :lol:

images?q=tbn:ANd9GcQC7PTIiq4cULxcaWxa40e

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem, że stulejarzem to każdy uczestnik programu jest bo nawet jak kobieta jest urody krowy z cyckami do kolan to goście mówią - łał, jaka piękna....

 

Po obejrzeniu kilku odcinków sądzę, że ludzie lepiej wyglądają w ubraniu niż bez. Wiele, zarówno mężczyzn i kobiet,  miała zaniedbane ciała. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife Być może zauważyłeś próżność i rywalizację kobiet pomiędzy sobą, chęć pokazania się jako najatrakcyjniejszą. Prawie wszystkie chciały zostać wybrane do randki, nawet gdy wybierający był dla nich nie atrakcyjny. Zlewały go wtedy od razu na spotkaniu zapoznawczym.

 

Trafiła się nawet "samozwańcza gwiazda instagrama", po której było widać, że liczy na chada i szejka w jednym. Gostek napalił się na szona jak szczerbaty na suchary. Tymczasem ona nie zjawiła się nawet na spotkaniu. Żadnego wyjaśnienia dla przeciętniaka. Pozdrowiła tylko widzów, niczym swoich fanów spermiarzy w social mediach, w kilkusekundowym video. :lol:

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz

 

Zgadzam się, dla części kobiet taki program to szansa na wylansowanie siebie. 

 

Tutaj beka z Milfa po ścianie i karuzeli kutangow. Od 18:15 sek. Jest pokazane dwóch finalistów, których wybrała. Jeden to chad byk rozplodowy Herkules Teminator w jednym z dużym kutangiem a drugi to jakby cień człowieka. Nie wiem po co tym myślę, ale zastanawiam się co tą babkę skłoniło aby zestawić ze sobą tak skrajne postacie. 

 

 

Jeszcze obejrzę ten odcinek z transseksualista po operacji co prowadząca pytała się czy lubi duże fujary skoro ma cipe chirurgicznie zrobioną. 

 

Ogólnie zastanawiam się ile w tych wyborach kobiet jest prawdy. W sensie czy faktycznie wybierają mężczyzn na podstawie takich przesłanek jak tam podają (np. owłosienie albo dłonie - patrzy babka na fujarę ale mówi - o jakie ma ładne dłonie...) czy to wszystko jedno a liczy się parcie na szkło. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RealLife napisał:

@Morfeusz

 

Zgadzam się, dla części kobiet taki program to szansa na wylansowanie siebie. 

 

Tutaj beka z Milfa po ścianie i karuzeli kutangow. Od 18:15 sek. Jest pokazane dwóch finalistów, których wybrała. Jeden to chad byk rozplodowy Herkules Teminator w jednym z dużym kutangiem a drugi to jakby cień człowieka. Nie wiem po co tym myślę, ale zastanawiam się co tą babkę skłoniło aby zestawić ze sobą tak skrajne postacie. 

 

 

 

 

 

Coś słaby ten chad z palumboizmem. Tamten drugi może  z ciała wydawać się gorszy, ale ma nawet szerokie barki w porównaniu do talii, tyle że bez żadnego mięcha i z twarzy wygląda lepiej od dziadka, chociaż adonisem też nie jest.

Btw prowadząca lepsza od każdej z zawodniczek, ale może dlatego że cały czas ubrana.

Edytowane przez Salius Ketman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurwa mać co ja oglądam xD

Obejrzałem 2 odcinki, które chłopaki wyżej podlinkowały i w sumie...

 

1. Dowiedziałem się, że nie mam po co się wstydzić kutasa swego, bo mam w sumie fajnego

2. Nie rozumiem, jak oni się kurwa nie wstydzą xD co to jest, ja to na saunę nawet nie pójdę bo się wstydzę. Nie wiem skąd to się bierze to wstydzenie. 

3. Dużo kobiet wygląda totalnie fatalnie! Zaskoczony jestem, twarz okej, a ciało totalnie zajechane, oprócz kilku dziewczyn, tej Sandry np.

 

Hehe jeszcze ta stara raszpla ma czelność przebierać xd

 

Po drugie, że nikomu pała nie stanęła jakoś przypadkiem, też się dziwię.

 

Co będzie kolejne i czego YT tego nie ocenzurował? 

Mam pomysł na show: baby się w słoneczko ustawiają, a chłop chodzi i macza w każdej. Wybiera jedną xD

 

Świat zszedł na psy na amen.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2021 o 11:58, RealLife napisał:

@Morfeusz

 

Zgadzam się, dla części kobiet taki program to szansa na wylansowanie siebie. 

 

Tutaj beka z Milfa po ścianie i karuzeli kutangow. Od 18:15 sek. Jest pokazane dwóch finalistów, których wybrała. Jeden to chad byk rozplodowy Herkules Teminator w jednym z dużym kutangiem a drugi to jakby cień człowieka. Nie wiem po co tym myślę, ale zastanawiam się co tą babkę skłoniło aby zestawić ze sobą tak skrajne postacie. 

 

 

Jeszcze obejrzę ten odcinek z transseksualista po operacji co prowadząca pytała się czy lubi duże fujary skoro ma cipe chirurgicznie zrobioną. 

 

Ogólnie zastanawiam się ile w tych wyborach kobiet jest prawdy. W sensie czy faktycznie wybierają mężczyzn na podstawie takich przesłanek jak tam podają (np. owłosienie albo dłonie - patrzy babka na fujarę ale mówi - o jakie ma ładne dłonie...) czy to wszystko jedno a liczy się parcie na szkło. 

 

 

Możesz podlinkować ten odcinek z tranzystorem jak znajdziesz ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2021 o 00:13, RealLife napisał:

Magia nagości a po ang Naked Attraction. Tak brzmi nazwa tego programu z UK. Na dniach miała ruszyć polska edycja ale coś tam nie wyszlo. 

 

Oglądaliście to? Jest na Metro TV. W skrócie dla tych co nie oglądali. Jest to program randkowy gdzie partnera wybiera się po fujarze. Nie żartuje. Tak jest. 

 

Przed uczestniczką stoi chyba 6 mężczyzn zasłoniętych przez kurtyny, które podnoszą się po każdej turze. Najpierw panna ogląda fujary i komentuje, później pośladki, później sylwetkę a na końcu twarz. Po każdej rundzie jednego odrzuca. Do finału przechodzi dwóch mężczyzn i tym momencie kobieta sama się rozbiera. 

 

 

W drugiej części programu jest analogicznie - facet po cipkach i cyckach wybiera partnerkę do randki. 

 

Oglądalem z 3 odcinki tego pojebanego show. Czasem można się zaskoczyć jacy mężczyźni trafiają do finału i jaki kobiety mają gust, na co zwracają uwagę i ogólnie wychodzi, że owłosienie ma większe znaczenie niż wielkość fujary.  Ogólnie kolejna granica w TV przekroczona. 

 

 

 

Nie wiem jak ludzie dają się namówić do pokazania kutusa albo piczy przed całą UK ale jakoś dają. 

Zbydlęcenia obecnych społeczeństw ciąg dalszy.

 

Człowiek wedle nowych trendów ma być prymitywnym zwierzęciem, którym kierują tylko impulsy insynktów. Ma płacić, dać się wodzić za nos, oglądać czyjeś torsje i waginy i przesiąkać.

 

Po czym dalej płacić, nabywać, trawić, defekować, chłonąć propagandę i znów płacić.

 

Na końcu mamy konglomerat prymitywnych robaków. Pomijam fakt, że spora część społeczeństwa żyje jak zwierzęta.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2021 o 00:13, RealLife napisał:

Przed uczestniczką stoi chyba 6 mężczyzn zasłoniętych przez kurtyny, które podnoszą się po każdej turze. Najpierw panna ogląda fujary i komentuje, później pośladki, później sylwetkę a na końcu twarz. Po każdej rundzie jednego odrzuca. Do finału przechodzi dwóch mężczyzn i tym momencie kobieta sama się rozbiera. 

To jest cofanie się w ewolucji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oglądalem z 3 odcinki tego pojebanego show

Podziwiam.

 

U mnie po takiej dawce skończyłoby się zespołem stresu pourazowego.

 

Cytat

Pomijam fakt, że spora część społeczeństwa żyje jak zwierzęta.

Jest tak, bo mentalność dalej jest jaskiniowa. tylko że w bardziej rozwiniętym, technologicznym świecie.

 

Ludzi, którzy ten program oglądają ( i tych, którzy go wymyślili) powinno się uśpić.

 

No ale wtedy Wielka Brytolia musiałaby zniknąć z mapy, bo straciłaby 3/4 ludności. Nie było by komu konsumować marketowej paszy, tyrać po fabrykach i oglądać takich zjebanych tworów, które mogły się zrodzić tylko w głowie jakiegoś zbydlęconego odpadu, którego miejsce jest w zakładzie psychiatrycznym albo cyrku, a nie wśród normalnych ludzi.

 

P.S Kurwa, ale te brytolki to paskudy.

 

Mogłyby odpuścić trzy wieczory z Netflixem w tygodniu i wyjść pobiegać albo przejść się na siłownie.

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto obejrzeć z jeden czy dwa odcinki żeby zobaczyć schematy i jakie fikołki robią poprawne Panie i poprawni Panowie, byleby nie przyznać że kogoś dyskwalifikują bo ma małego siurka (niby miał zbyt owłosione jajka XD) albo że jest gruba (według dżentelmena, bo w końcu z Anglii, Pani miała zbyt smutny pępek).

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze 3 odcinki obejrzałem, wszystko dechy dla mnie a ryje takie ze chyba bym nie dał rady z workiem na głowie.

Ja to przy tych uczestnikach jestem Gigaturbo chadem z twarzy.

 

Wszystkie cipy takie same biedackie zero mięsistości, tak ja lubię takie wary soczyste jak byś złożył ze sobą dwa kotlety 🤣

95% kobiet w tym programie ma sylwetkę dziewczynki.

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2021 o 00:13, RealLife napisał:

(...) Czasem można się zaskoczyć jacy mężczyźni trafiają do finału i jaki kobiety mają gust, na co zwracają uwagę i ogólnie wychodzi, że owłosienie ma większe znaczenie niż wielkość fujary. (...)

 

 

Dasz spoilera? Owłosienie w jakim kontekście: plusem jest małe czy duże owłosienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, jak mnie to wkurwia, że praktycznie każda szczupła polka ma bimbały wielkości dwóch małych cytrynek.

 

Człowiek powinien mieć coś od życia na stare lata.

 

Silikon powinien być refundowany na NFZ.

 

Co do programu, to uważam to za zjebane, lewackie ścierwo promujące niepełnosprawność intelektualną kobiet,  gdzie grubym wielorybom wmawia się, że wszystko jest ok, a tak samo wyglądającym mężczyznom, mówi szczerze, że są grubi.

 

Śmiechu warte.

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RENGERS napisał:

Co do programu, to uważam to za zjebane, lewackie ścierwo promujące niepełnosprawność intelektualną kobiet,  gdzie grubym wielorybom wmawia się, że wszystko jest ok, a tak samo wyglądającym mężczyznom, mówi szczerze, że są grubi.

Obejrzałem dwa odcinki, oczywiście z przewijaniem i... Sam nie wiem kto jest gorszy, faceci (mam wątpliwości czy można to coś tak nazwać), czy kobiety (często otyłe i/lub zakompleksione).

 

Ciekaw jestem ile % społeczeństwa reprezentują takie istoty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RENGERS napisał:

Kurwa, jak mnie to wkurwia, że praktycznie każda szczupła polka ma bimbały wielkości dwóch małych cytrynek.

 

A ja lubię te cytrynki :)) Szkoda tylko tych cwelowskich charakterów.

 

 

29 minut temu, RENGERS napisał:

Sylikon powinien być refundowany na NFZ.

 

Też tak kiedyś uważałem po którejś- set divie ze sztucznymi już mi przeszło xD

 

 

A z tymi fiutami to mogę się przejechać. Co jak ktoś ma w spoczynku 5cm a jak stanie to 20?

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W „Magii nagości” można zauważyć szereg niepokojących zjawisk socjologicznych. Program prowadzony w konwencji poprawności politycznej na która składają się:

- uczestnictwo osób niepełnosprawnych

- uczestnictwo osób szeroko pojętego kręgu LGBT

- międzynarodowe edycje (duńska, angielska, niemiecka a w planach polska)

- uczestnictwo osób z różnych kręgów kulturowych i o różnym statusie społecznym

Ciekawe jednak jest to że suma summarum program wygrywa uczestnik lub uczestniczka wizualnie najbardziej atrakcyjna seksualnie. Wybierający zachowują pozory mówiąc że wybierają kogoś bo ma np. ładny uśmiech albo miły głos, mimo że ewidentnie widać że chodzi o wygląd penisa lub biustu. Co bracia o tym myślicie? Dla mnie ten program jest bardzo czytelny ale tylko pod warunkiem, że ogląda się go przez redpillowe okulary.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.