Skocz do zawartości

Długość szczęki


Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam ile macie długość szczęki liczonej od kąta prostego (pod uchem) do końca (w linii prostej patrząc z boku) Ja osobiście uważam że z przodu wyglądam całkiem dobrze, jednak jak zrobiłem sobie zdjęcie z boku to tragedia :D zmierzyłem i wyszło mi tylko 10cm?! może to tylko wady postawy sprawiają taką wklęsłą postawę, no nie wiem...  Zapraszam do pomiaru i jak ogólnie postrzegacie swoje SMV bo ja myślę że co najmniej 5/10 (czyli średniak) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wincenty napisał:

Kogos tu chyba popierdoliło...

Niestety.

 

5 godzin temu, Akadyjczyk napisał:

Zapraszam do pomiaru i jak ogólnie postrzegacie swoje SMV bo ja myślę że co najmniej 5/10 (czyli średniak) 

Z takim podejściem nic nie osiągniesz, nawet gdybyś miał 2x dłuższą tę szczękę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama długość pojedynczej części twarzoczaski o niczym nie mówi, liczy się całokształt, proporcje, kąty itd.

Kiedyś bym znalazł na szybko materiały, co konkretnie ma znaczenie w tej kwestii, bo spędziłem sporo czasu na lookism, ale obecnie nie przywiązuję do takich spraw nadmiernej uwagi.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybitny Austriacki Akwarelista zlecił swoim pseudo doktorom pomiary i ustalenie kto jet kto... nie idź tą drogą.

10 minut temu, mac napisał:

nad godnością

Clue tematu, ba forum, a nawet dzisiejszej męskości.

 

 

 

 

 

 

ps ja w wzwodzie mam 9,3cm.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh god... jak u rasy aryjskiej na testach w 1938 roku... jeszcze tylko ekierkę do nosa przystawić. mmm mmmm czysty aryjczyk.

 

Aaa, jak ktoś jest fanem tak mierzenia wszystkiego to już lepiej niech fiuta zmierzy. Z tych dwóch rzeczy kobietom to drugie bardziej zaimponuje.

Edytowane przez jankowalski1727
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.