Skocz do zawartości

Długość szczęki


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Akadyjczyk napisał:

Tak się zastanawiam ile macie długość szczęki liczonej od kąta prostego (pod uchem) do końca (w linii prostej patrząc z boku) Ja osobiście uważam że z przodu wyglądam całkiem dobrze, jednak jak zrobiłem sobie zdjęcie z boku to tragedia :D zmierzyłem i wyszło mi tylko 10cm?! może to tylko wady postawy sprawiają taką wklęsłą postawę, no nie wiem...  Zapraszam do pomiaru i jak ogólnie postrzegacie swoje SMV bo ja myślę że co najmniej 5/10 (czyli średniak) 

Nie chcę cię wpędzać w kompleksy, ale 14 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Jebłem😂🤣

Dzięki bracie you make my day😁

Tak sobie sklasyfikowałem w końcu tę jednostkę chorobową 😉 

 

Przy czym chadaczka to też może być jadaczka Chada. I tak jak penis podobno zaczyna się od 15cm, a do 15 to zwykły fiutek, tak chadaczka - żeby zachować proporcje - również zaczyna się od 15cm, a do 15 to zwykła japa...

 

 

Co ja w ogóle pierdole 😆

 

 

Edytowane przez Redbad
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

aa, jak ktoś jest fanem tak mierzenia wszystkiego to już lepiej niech fiuta zmierzy. Z tych dwóch rzeczy kobietom to drugie bardziej zaimponuje.

Większy penis ma podobny wpływ na atrakcyjność mężczyzny jak wyższy wzrost.

https://www.pnas.org/content/110/17/6925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Redbad napisał:

I tak jak penis podobno zaczyna się od 15cm, a do 15 to zwykły fiutek, tak chadaczka - żeby zachować proporcje - również zaczyna się od 15cm, a do 15 to zwykła japa...

 

 

Z ciekawości zmierzyłem japę i mam nieco ponad 15 cm czyli wychodzi, że jestem na dobrej drodze by być Chadem😁

Uff odetchnąłem z ulgą Chadaczka mi nie straszna😆🤣😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.