Skocz do zawartości

Szczepienie - gadanie teściowej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

w sumie zastanawiałem się w jakim dziale dodać temat.. ale to podchodzi chyba pod manipulacje... albo w sumie potrzebuje się wygadać.

 

Ostatnio wkurwiła mnie matka dziewczyny. Akurat wpadłem do domu dziewczyny gdy dzwoniła gdzieś żeby się umówić na szczepienie. 

I zaraz matka dziewczyny wyskoczyła z tekstem, że też muszę się zaszczepić bo inaczej przed wejściem będzie mi robiła testy 15 minutowe... na końcu języka miałem jej powiedzieć, że nie ma problemu i z dniem dzisiejszym przestane przychodzić... 

 

Dziś dziewczyna odjebała akcje z rana. Dzwoni (I MNIE BUDZI... po pracy..) "czy mnie też zapisać na szczepienie..." no kurwa... aż się wkurwiłem żeby z taką bzdetą dzwonic i budzić.

 

 

Pytanie do Was:

Jak w ogóle reagować na takie pierdolety, że mam zrobić to albo tamto albo śramto?

 

W sprawach biznesowych czy codziennych kieruje się swoim rozumowaniem i własna matka wie i nie wpierdala się w moje sprawy.. nigdy. Matka dziewczyny musi się przekonać. 

 

 

PS. Prędzej czy później będę musiał się zaszczepić bo zdarzają mi się wyjazdy za granice więc nie ma zmiłuj.. ale to nastąpi PÓŹNIEJ a nie teraz. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

29 minut temu, BookEpi napisał:

 

I zaraz matka dziewczyny wyskoczyła z tekstem, że też muszę się zaszczepić bo inaczej przed wejściem będzie mi robiła testy 15 minutowe... 

 

Protip : przetestuj ją i jeb na kwarantannę. Mało kto wie, że każdy zaszczepiony ma wynik pozytywny na koronawirusa :D

 

Tak na serio, każdy powinien sam indywidualnie podjąć decyzję, to TY masz sam podjąć decyzję. Na wyznaczanie granicy nigdy nie jest za późno. Może ma jeszcze decydować jakie gumki macie kupować?

Edytowane przez Martius777
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, BookEpi napisał:

Jak w ogóle reagować na takie pierdolety, że mam zrobić to albo tamto albo śramto?

Stawiasz na swoim i nikt nie ma prawa mówić Ci co masz robić.

 

37 minut temu, BookEpi napisał:

bo inaczej przed wejściem będzie mi robiła testy 15 minutowe.

Spytaj, czy chodzi o analne testy :)

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, BookEpi napisał:

Jak w ogóle reagować na takie pierdolety, że mam zrobić to albo tamto albo śramto?

Jeżeli chcesz funkcjonować w społeczeństwie to musisz się liczyć z dobrem innych ludzi. Nie szczepiąc się jesteś potencjalnym zagrożeniem dla zdrowia innych osób. Wyjścia są dwa: albo się sczepisz i dalej funkcjonujesz w pełni  w społeczeństwie lub się nie szczepisz i w społeczeństwie nie funkcjonujesz w pełni. Albo w lewo, albo w prawo. 

 

3 minuty temu, Martius777 napisał:

każdy powinien sam indywidualnie podjąć decyzję

Osobiście większości ludzi nie dałbym prawa do samodzielnych zakupów w sklepie, a co dopiero jeżeli chodzi o podejmowanie decyzji w tak ważnych sprawach. Nagle wszyscy są specami od zdrowia oraz wykwalifikowanymi lekarzami i znają się na wszystkim. W społeczeństwie każdy spełnia jakąś rolę, lekarze są od leczenia, politycy od polityki, robotnik od budowania, a rolnik od upraw. Teraz ludzie wchodzą z butami w kwestie na których się nie znają i zgrywają wielkich znawców od wszystkiego. To już nie te czasy, że na wioskę przypadał jeden lekarz który miał monopol na wszystko co związane z leczeniem i podejmowaniem decyzji w tym zakresie. Lekarzy jest dużo i gdyby coś było nie tak pojawiłby się ogromny ruch oporu ze strony lekarzy. Mam kilka koleżanek, które pracują w szpitalu jako pielęgniarki i załamują ręce nad obecną postawą ludzi. 

  • Like 3
  • Haha 7
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy powiedzieć, że czekasz na termin w swojej przychodni i tam jesteś dogadany, a jak jej przeszkadza to nie przychodzisz i tyle. Niech laska się martwi logistyką, albo spotkania tylko u ciebie, dopóki cyrk nie przejdzie, żadnych kompromisów. Co do szczepionki to i tak będziemy musieli się pewnie zaszczepić wszyscy prędzej, czy później, bo kontrola nie daruje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zychu napisał:
7 minut temu, Lucjusz napisał:

Jeżeli chcesz funkcjonować w społeczeństwie to musisz się liczyć z dobrem innych ludzi. Nie szczepiąc się jesteś potencjalnym zagrożeniem dla zdrowia innych osób.

Największym zagrożeniem dla społeczeństwa są właśnie tacy jak ty.

uzasadnij

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co obecnie dzieje się ze społeczeństwem i zbiorową histeria przechodzi ludzkie pojęcie. 

Wiadomości na temat pseudo wirusa powielane przez media głównego ścieku a ludzie łykają te głupoty jak pelikany. Chcą się szczepić syfem niewiadomego pochodzenia i niszczyć swoje zdrowie w imię psychicznego spokoju i wyjazdu na wakacje dramat. Szczepienie powinno być indywidualną sprawą każdego człowieka dlatego w sytuacji takiej jak z matką twojej dziewczyny czy twoją panną powinieneś jasno postawić granice i wyjaśnić sobie pewne kwestie raz na zawsze. Gdy przekroczą granice i nie będą respektować twoich zasad egzekwujesz wtedy karę czyli nie przychodzenie do mamusi i nie spotykanie się z dziewczyną. Dodatkowo jak to nie poskutkuje zaproponowanie dobrego specjalisty od głowy i odseparowanie się od ludzi, którzy negatywnie na ciebie działają. Zauważ, że najbardziej zwariowały i są przestraszone wirusem kobiety, które są podatne na propagandę społeczną. 

  • Like 21
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajeb starej z bani to może jej klepka wskoczy xD

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

To co obecnie dzieje się ze społeczeństwem i zbiorową histeria przechodzi ludzkie pojęcie. 

Wiadomości na temat pseudo wirusa powielane przez media głównego ścieku a ludzie łykają te głupoty jak pelikany. Chcą się szczepić syfem niewiadomego pochodzenia i niszczyć swoje zdrowie w imię psychicznego spokoju i wyjazdu na wakacje dramat. Szczepienie powinno być indywidualną sprawą każdego człowieka dlatego w sytuacji takiej jak z matką twojej dziewczyny czy twoją panną powinieneś jasno postawić granice i wyjaśnić sobie pewne kwestie raz na zawsze. Gdy przekroczą granice i nie będą respektować twoich zasad egzekwujesz wtedy karę czyli nie przychodzenie do mamusi i nie spotykanie się z dziewczyną. Dodatkowo jak to nie poskutkuje zaproponowanie dobrego specjalisty od głowy i odseparowanie się od ludzi, którzy negatywnie na ciebie działają. Zauważ, że najbardziej zwariowały i są przestraszone wirusem kobiety, które są podatne na propagandę społeczną. 

W oprawkę i na ścianę 👌

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zychu napisał:
3 minuty temu, Lucjusz napisał:

uzasadnij

Nie zamierzam, to taka uwaga ode mnie. Jeżeli chodzi o takich sowietów jak ty, batory, kolega czy nasz forumowy sierak, to nie ma sensu wchodzić z wami w dyskusję. Dobrem powszechnym uzasadnicie każdy gwałt na jednostce. Jak to faszyści.

ja jestem gotowy do zmiany zdania, jeżeli twoje opinia będzie uzasadniona, a uzasadnienie pokrywało się z faktami i będzie korzystne. Nie upieram się przy swoim jeżeli będę się mylił. Jedyne czego oczekuje to uzasadnienia wypowiedzi, bo co mi po tym, że ktoś coś twierdzi jeżeli nie wiem na jakiej podstawie. 

 

Odnośnie pielęgniarek to nie muszą się znać na biochemii, aby zajmować się chorymi ludźmi w szpitalu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak w ogóle reagować na takie pierdolety, że mam zrobić to albo tamto albo śramto?

 

Cytat

na końcu języka miałem jej powiedzieć, że nie ma problemu i z dniem dzisiejszym przestane przychodzić... 

Masz odpowiedż na swoje pytanie.

 

Tylko następnym razem nie trzymaj tych słów na końcu języka, bo matka twojej dziewczyny też tego nie zrobiła.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucjusz napisał:

ja jestem gotowy do zmiany zdania, jeżeli twoje opinia będzie uzasadniona, a uzasadnienie pokrywało się z faktami i będzie korzystne. Nie upieram się przy swoim jeżeli będę się mylił. Jedyne czego oczekuje to uzasadnienia wypowiedzi, bo co mi po tym, że ktoś coś twierdzi jeżeli nie wiem na jakiej podstawie. 

Myślę, że kolega @zychu ma rację.

 

Nawet na naszym forum znalazłoby się kilku chętnych do wstąpienia do oddziałów wzorowanych na ORMO, by pałować tych co nie chcą się zaszczepić...

 

NLEbtzSBg65xlArPCcWFs-6xiHNeYrvkuyQrywcO

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zychu napisał:

Dobrem powszechnym uzasadnicie każdy gwałt na jednostce

Twoja postawa zasadniczo nie różni się w swoim rdzeniu od mojej, działa tylko w drugą stronę. Dobrem jednostki uzasadniasz gwałt na społeczeństwie. Kwestia jest taka co stawiamy na pierwszym miejscu i jest dla nas ważniejsze. I pytanie zasadnicze czy zagrożenie ze szczepienia jest potencjalnie większym ryzykiem niż jego brak. Ja rozumiem, że ludzie nie lubią jak się im coś nakazuje lub do czegoś zmusza, bo każdy chyba ceni sobie swobodę i wolność, ale w momencie gdy gdy ta wolność ogranicza swobodę innych ludzi jest tutaj pewien zgrzyt. Bo osoba pragnąca swobody jednocześnie zabiera ją innym swoim działaniem i zachowuje się tak jak to czego nienawidzi. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lucjusz napisał:

Jeżeli chcesz funkcjonować w społeczeństwie to musisz się liczyć z dobrem innych ludzi. Nie szczepiąc się jesteś potencjalnym zagrożeniem dla zdrowia innych osób.

Hahaha! Raczej szczepiąc się tą bronią biologiczną powinieneś być izolowany. Ktoś już tu wrzucał oficjalne dokumenty Pfizera w tej sprawie, ale dalej będzie, że szurstwo ;) 

Link 1Link 2

 

27 minut temu, Lucjusz napisał:

Wyjścia są dwa: albo się sczepisz i dalej funkcjonujesz w pełni  w społeczeństwie lub się nie szczepisz i w społeczeństwie nie funkcjonujesz w pełni. Albo w lewo, albo w prawo. 

 A białe opaski z gwiazdą też mamy nosić? 
Sieg Covid! 

 

Edytowane przez Pyrkosz
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiaj na swoim i tyle. Krótka gadka, bez prowadzenia dyskusji. Dużo matek polek to niestety proste kobiety a facetowi z głową na karku nie wypada się zniżać.

 

Z czasem zrób to szczepienie i będzie z głowy, zresztą sam będę musiał.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BookEpi napisał:

Matka dziewczyny musi się przekonać. 

 

No to dlaczego jej nie powiedziałeś? 

 

 

 

Chyba bardziej boisz się mniejszego dostępu do szpary, aniżeli tego szczepienia. 

 

Godzinę temu, BookEpi napisał:

Dziś dziewczyna odjebała akcje z rana. Dzwoni (I MNIE BUDZI... po pracy..) "czy mnie też zapisać na szczepienie..." no kurwa... aż się wkurwiłem żeby z taką bzdetą dzwonic i budzić.

A jak oblejesz i zaczniesz się tłumaczyć, to twój dostęp i tak diametralnie spadnie. 

 

Odpowiedź sobie, zaszczepić się w imię dostępu do szpary, chyba nie tędy droga xd

 

 

Godzinę temu, BookEpi napisał:

Jak w ogóle reagować na takie pierdolety, że mam zrobić to albo tamto albo śramto?

Zrobię jak uważam i kiedy uważam, jak się zaszczepię to wam dam znać Yo. 

 

 

 

PS, Kiedy kurwa teściowa kolacja, bo mi bęben pęka od chujowego obiadu, może chociaż kanapek nie spierdolisz na wieczór. 

 

 

 

 

Grota mokra, teściowa ustawiona, szczepionka nie w twojej dupie tylko w ośrodku zdrowia, wszyscy happy 😎

Edytowane przez Turop
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyrkosz Podzielić ludzi na dwa obozy oraz odseparować ich od siebie to chyba jedyne wyjście, które stosuje się od wieków na różnych życiowych płaszczyznach. Osobiście zgadzam się z takim podejściem, bo nie wierzę w to, że ludzie różni są w stanie ze sobą funkcjonować na dłuższą metę. Prędzej czy później jedno zacznie urabiać drugie na swoje podobieństwo i narzucać własną wolę a w takiej sytuacji pierwsza osoba się podporządkuje drugiej lub będzie starać się walczyć o utrzymanie pozycji lub przejęcie władzy, albo pójdzie w inne miejsce.

10 minut temu, Pyrkosz napisał:

A białe opaski z gwiazdą też mamy nosić? 
Sieg Covid! 

Każdy chyba nosi takie opaski, ale w różnej postaci.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Lucjusz napisał:

Jeżeli chcesz funkcjonować w społeczeństwie to musisz się liczyć z dobrem innych ludzi

Jak to dobrze, że mamy obecnie coś takiego jak pandemia. Dzięki takim wpisom można zobaczyć kto jest podatny na medialne manipulacje i w imię mitycznego tworu jakim jest społeczeństwo jest gotów pozbawić wszystkich możliwości wyboru. Dzięki takim wpisom można odróżnić wszelkiej maści totalistów i komunistów od ludzi normalnych, czyli takich co innym dają możliwość wyboru i nie nakazują niczego.

 

Tak, społeczeństwo jest bytem abstrakcyjnym, zupełnie oderwanym od tworzących je jednostek, gdyż to poszczególne jednostki tworzą społeczeństwo a nie odwrotnie: społeczeństwo tworzy jednostki. To myślenie dobre dla starych dobrych towarzyszy partyjnych z ZSRR.

 

Dziękuję Ci za możliwość wyboru. A pomyślałeś przez chwilę o tych co np. nie tyle nie chcą się szczepić, ale nie mogą ze względów chociażby zdrowotnych? Oni też mają się dostosować do większości? A co powiesz o dobrze właśnie tych ludzi: nie mogoących sieę zaszczepić lub nie chcących? Trzeba ich wywalić poza nawias społeczeństwa? Może od razu zamknąć w jakimś gettcie?

 

Nóż w kieszeni się otwiera jak czyta się takie totalniackie bazgroły. Nic osobistego, żeby nie było, bo może jakieś płatki śniegu tu mamy.

 

Wracając do tematu: oświadcz matce dziewczyny na zasadzie analogii, że skoro Ty się jeszcze nie zaszczepiłeś, to nie będziesz do siebie wpuszczał zaszczepionych, ponieważ szczepionka nie chroni w 100% innych ludzi i nie chcesz się od nich zarazić niewiadomo czym lub też nie chcesz aby oni coś złapali:P

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie czy będziesz ryzykował taką Panią, która pewnie nie wie i nie chce wiedzieć że sami producenci nie zalecali na początku szczepionki dla kobiet, które chcą zajść w ciąże. Generalnie sprawa jest taka że po szczepionce organizm produkuje przeciwciała na własne białka w łożysku, inaczej mówiąc mogą być ogromne trudności w zajściu w ciąże, ba ktoś tu już wrzucał że Panie mają problemy z brakiem miesiączek albo bardzo obfitymi. To nie porada medyczna, ale warto sprawdzić temat. Kolejna sprawa jak Twoja luba podskakuje na każde pierdnięcie matki o to uważaj, bo ona nie jest podporządkowana Tobie, a może zabrać połowę Twojego majątku, wziąć alimenty i pozbawić Ciebie mieszkania.

 

Zresztą jak stara się zaszczepi to tym bardziej nie powinna się bać niezaszczepionych, obie mają wodę z mózgu.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.