Skocz do zawartości

Kobieta pyta o ilość byłych partnerek?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Czarny Wilk napisał:

Co mam odpowiadać jak jestem na randce i kobieta pyta o poprzednie związki? Jak długo trwały i ile ich było? 

 

Zaczynasz przewracać oczami i liczyć na palcach pod nosem mrucząc.

Robisz tak aż zacznie się śmiać albo odpuści.

Zazwyczaj same odpuszczają bo to najstarszy shit-test świata i one doskonale to wiedzą. I wcale nie chcą wiedzieć ile.

Ja je zapytasz to Ty zawsze jesteś drugi lub trzeci.

Więc nie przejmuj się. Kłam tak jak one. Tylko na bezczela , one to lubią.

Edytowane przez ntech
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czarny Wilk napisał:

Witam braci. Zaczne od konkretów. Nigdy nie miałem stałej dziewczyny. 

 

,,Nigdy nie miałem stałej dziewczyny", to nie jest żaden konkret. Bo jakie miałeś? Ciekłe, gazowe? Konkret, to czy ruchałeś czy nie.

 

3 godziny temu, Czarny Wilk napisał:

Co mam odpowiadać jak jestem na randce i kobieta pyta o poprzednie związki? Jak długo trwały i ile ich było?

 

Sam fakt, że pada takie pytanie, to sygnał, że laska już Cię sama ,,zeskanowała" jeśli chodzi o Twoją przeszłość z kobietami. Ogólnie jest tak w kobiecej naturze, że te nie zadają pytań, co do których nie wiedzą, jakiej mogą się spodziewać odpowiedzi. Jeżeli dajesz niewerbalne świadectwo, że masz za sobą pewne doświadczenia związkowe, to one to doskonale wyczują, ale już na poziomie werbalnym, dla kobiet zaczynają się schody. Bo co odpowiesz? Że miałeś jeden związek, czy kilkadziesiąt? Oba warianty będą wiarygodne, jeśli poświadczasz je pewnym, niewerbalnym przekazem. A tego, one już nie chcą dokładnie wiedzieć.

 

Jeżeli zaś od początku zdradzasz się tym, że Twoje doświadczenia są jednak nikłe, to przy takim pytaniu, doskonale wiedzą jakiej odpowiedzi mogą się spodziewać. Albo, że ,,znikome", albo ,,yyyy... no wiesz... ano tak..." - czyli na jedno wychodzi.

 

No ale że trzeba kiedyś ten pierwszy szlif zdobyć, to najlepiej od razu zbyć takie pytanie odpowiedzią, która wybije adwersarza z pantałyku, np. ,,sama wiesz jakie są baby... no wkurwiła i miarka się przebrała" - i zmieniasz szybko temat.

 

Kobiety mają świadomość, że są wkurwiające, więc wiarygodność takiej odpowiedzi ciężko będzie podważyć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa.

 

W ostatnim czasie coraz częściej się zastanawiam .

Czy wrócić do gry.

🤔

 

Idzie lato ...

Moja ostatnia pisze kolejny scenariusz.

Świeć Panie nad jego duszą.

 

Przeszłość to pierdol.

Stawiam na jutro .

Postawisz ze mną??

 

Post scriptum.

 

Eeverybody lies.

 

Czy jakoś tak.

 

Elo!

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.