Skocz do zawartości

3 zawiadomienia na jego... przyznawać się, który to?


Estranged

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Tomek9494 napisał:

I ten wniosek o wymeldowanie Majora: ,,Prosze wmeldować mnie L tot prosze" - napisane na odwrocie zużytej koperty 🤣 komu i gdzie on chce dać to coś?

Sam nie wiem co lepsze, ta koperta, czy stos donosów i listów niegodnych na łożu prezydenckim :)

 

7 minut temu, mac napisał:

Ale patola, jak oni żyją w takich warunkach, kurwa xD

Eee, myślałem że Ty też jesteś z Podlasia :D

 

@Estranged to nie ja tym razem :D @Dworzanin.Herzoga pisał kilka dni temu, że Konon jest w stanie połapać się, kiedy ktoś robi sobie z niego jaja, ale specjalnie brnie w prowokację, by było show (jak ostatnio z moczopijano).

 

Tak więc, jeśli wysyłać dla jego list okuratny, to tylko z pieczątkami itd. :)

Chodzi mi ostatnio po głowie list z Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego, wydział ds. zwalczania bandyctwa i narkomanii, wysłany do Majora.

 

 

1 minutę temu, Estranged napisał:

Teraz na poważnie: Wy tez tak macie że gdy widzicie płacz Pana Prezydenta to nie możecie powstrzymać śmiechu? Bo ja zawsze mam bekę z tego.

Ciężko się zorientować, kiedy płacze na serio, kiedy z wyrachowania, a kiedy przez zaburzenia psychiatrologiczne :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Sam nie wiem co lepsze, ta koperta, czy stos donosów i listów niegodnych na łożu prezydenckim :)

 

Eee, myślałem że Ty też jesteś z Podlasia :D

No, bo jestem xD Ale i tak mnie zaskakuje patola w ich wydaniu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

No, bo jestem xD Ale i tak mnie zaskakuje patola w ich wydaniu.

Mnie bawi :D To są współcześni odpowiednicy ludzi, których wieki temu obwożono dookoła miasta, by lud mógł się nad nimi pastwić. 

 

Czy mi ich szkoda? Nie. Pierwszy z nich to zwykła świnia, drugiemu od sławy odjebało i zamawia taxi, by przywoziło mu obiadek z lokalu mieszczącego się kilkaset metrów od domu :)

 

 

2 minuty temu, Estranged napisał:

Zawsze miałem z tego bekę, nawet babie powtarzam że mnie serce krwawi boleśnie :D:D:D:D

Serce Ci krwawi? Będą Cię leczyć lekarze psychiczni :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cst9191 napisał:

Czy mi ich szkoda? Nie. Pierwszy z nich to zwykła świnia, drugiemu od sławy odjebało i zamawia taxi, by przywoziło mu obiadek z lokalu mieszczącego się kilkaset metrów od domu :)

To teraz, jak możesz wytłumacz mi, kto jest świnią, a komu od sławy odjebało, bo ja tam widzę dwie świnie 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cst9191 napisał:

Czy mi ich szkoda? Nie. Pierwszy z nich to zwykła świnia, drugiemu od sławy odjebało i zamawia taxi, by przywoziło mu obiadek z lokalu mieszczącego się kilkaset metrów od domu

Ludzie oglądają dwóch niedorozwiniętych zjebów mając bekę i jednocześnie podbudowują się psychicznie że nie mają tak do dupy jak oni. Idealny pokarm dla jakże kruchego ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

To teraz, jak możesz wytłumacz mi, kto jest świnią, a komu od sławy odjebało, bo ja tam widzę dwie świnie 😆

A który z nich swoją posturą bardziej ją przypomina? Podpowiedź: ma pseudonim Knur :D

 

1 minutę temu, Estranged napisał:

Ludzie oglądają dwóch niedorozwiniętych zjebów mając bekę i jednocześnie podbudowują się psychicznie że nie mają tak do dupy jak oni. Idealny pokarm dla jakże kruchego ego.

Nie no, myślę że bardziej specyfika tych dwóch kolesi, absurd we wszystkim co z nimi związane.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cst9191 napisał:

Tak więc, jeśli wysyłać dla jego list okuratny, to tylko z pieczątkami itd. :)

Chodzi mi ostatnio po głowie list z Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego, wydział ds. zwalczania bandyctwa i narkomanii, wysłany do Majora.

 

Ja miałem dwa pomysły też, jeden z nich to zadzwonić do kśka jako ktoś ze służby zdrowia i powiedzieć, że ma już datę na przymusowe szczepienie, a jak nie wyrazi zgody to sanitariusze razem z policją wejdą do belwederu, unieruchomią i zaszczepią siłą, a drugi od razu po wypadku jako milicjant poinformować, że przejęliśmy wrak passata i analizujemy czarną skrzynkę z jego, a jak się okażę, że wypadek jest winą konona to najlepszy adwokat go z tego

nie wyciągnie. Ale to tak w zarysie bez szczegółów, bo inne problemy mam na głowie, nawet nie ma kiedy do jego zadzwonić. 😮

 

29 minut temu, mac napisał:

Ale patola, jak oni żyją w takich warunkach, kurwa xD

 

Mnie się jeszcze podoba, że jeden z redaktorów konona jako "ekolog" zablokował na podlasiu powstanie kilkuset inwestycji - czyli ładnie wpisuje się w nurt ideologiczny "nie będzie niczego". ☺️

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

jeden z nich to zadzwonić do kśka jako ktoś ze służby zdrowia i powiedzieć, że ma już datę na przymusowe szczepienie, a jak nie wyrazi zgody to sanitariusze razem z policją wejdą do belwederu, unieruchomią i zaszczepią siłą, a drugi od razu po wypadku jako milicjant poinformować, że przejęliśmy wrak passata i analizujemy czarną skrzynkę z jego, a jak się okażę, że wypadek jest winą konona to najlepszy adwokat go z tego

nie wyciągnie. Ale to tak w zarysie bez szczegółów, bo inne problemy mam na głowie, nawet nie ma kiedy do jego zadzwonić. 😮

Słysząc jego głos w słuchawce, ciężko jest wytrzymać bez śmiania się, już nie mówiąc o zachowaniu odpowiedniego dla sytuacji głosu :)

 

Z tą czarną skrzynką dobre hah

Ale winny już się znalazł: moczopijano :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cst9191 napisał:

Słysząc jego głos w słuchawce, ciężko jest wytrzymać bez śmiania się, już nie mówiąc o zachowaniu odpowiedniego dla sytuacji głosu :)

 

Rozumiem, ale ja prędzej się obawiam, że gdyby kśek zaczął mi cisnąć albo grozić, mógłbym zareagować w tym stylu:

 

 

I już by byli nici z wkrętki. ☺️

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, horseman napisał:
2 godziny temu, Estranged napisał:

Ludzie oglądają dwóch niedorozwiniętych zjebów mając bekę i jednocześnie podbudowują się psychicznie że nie mają tak do dupy jak oni. 

 

I to jeszcze za darmo! :D 

 

Za darmo to uczciwa cena jak na taki content. ☺️

 

Jeżeli chodzi o mnie, nie podbudowywałem się nigdy oglądając patostreamy, bo podchodzę do tego na zasadzie "z czego się śmiejecie? z samych siebie się śmiejecie." ☺️

Po prostu lubię absurd, groteskę, zamierzoną lub nie, oraz awangardę dla awangardy - a takie rzeczy zapewniało to universum za czasów świetności.

Teraz to z przyzwyczajenia chcąc nie chcąc śledzę, ale i tak ograniczyłem ten nałóg bandycki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.