Skocz do zawartości

Surowe mięso - a nie jak króliki zieleninę :p


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy zdarza wam się jeść surowe mięso? Jakiś czas temu trafiłem na ciekawy kanał weganizm to śmierć, w którym Baba wsuwa same surowe mięso 😛 Próbowałem tatara i z tym nie ma problemów. Świni bym nie zjadł z powodu obawy przed pasożytami. Ogólnie motyw szybkiego jedzenia jak zwierzęta, czyli bez przegotowania go wiele godzin(jeżeli weźmiemy czas z całego np. tygodnia) wydaje mi się bardzo logiczny. Na pewno dzięki temu kanałowi zrozumiałem, że weganie to samobójcy 😛 Wegetarianie jakoś jeszcze sobie poradzą jedząc produkty odzwierzęce. Ciekawa jest również historia doktora Westona Prica na temat stanu uzębienia różnych nacji pod wpływem strawy. Tutaj link 

 

Temat zachwalający ważność spożywania mięsa można jeszcze znaleźć na kolejnym szurladzkim kanale

 

Ostatnio staram się raz w tygodniu minimum zjeść tłusty rosołek ;) Nigdy nie unikałem też mięsa. Zdaje sobie też świetnie sprawę, że obecnie każdy rodzaj żarcia jest ubogi w minerały gdyż mamy produkty nienaturalne pochodzące z dużych ferm. Ongiś ludzie przeważnie jedli to co sami zasadzili, uhodowali 😛

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie nad tym zastanawialem, niemniej na pierwszym filmie masz zestawione zdjecie randomowych ludzi, trzeba na wiare przyjac co jedza i jak zyja. Dziury w zebach powodowane sa glownie cukrem ktory szybko rozkladajac sie w ustach z pomoca bakterii tworzy kwasne srodowisko. Ja bym predzej obstawial ze Ci po lewej nie maja dostepu do cukru, a Ci po prawo jedza go duzo.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rhobar II jest jak piszesz. 

 

To samo można zaobserwować w Ameryce Południowej. 

 

Ludność rdzenna, która żyje dalej od cywilizacji ma zdrowe zęby, a żyjąca blisko ma zęby w fatalnym stanie, często prawie ich nie ma w wieku 30 lat, zaczynają się objadać sklepowymi słodyczami.

 

Wynika to z uwarunkowań biologicznych, organizm chce słodkiego, które w dżungli występuje w ograniczonym zakresie i często jest trudno dostępne. 

 

Owoce nie mają takiej zawartości cukru jaki mają wyroby przemysłu spożywczego, generalnie w naturze cukier występuje w postaci miodu, któr jest trudno dostępny. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.