Skocz do zawartości

Mokobé wyjaśnia Polskie kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Elunia Users,

 

 

Wielokrotnie na forum wyśmiewano tezę o Polkach lecących na WIELKIE CZARNE PAŁY!

Tutaj Afroamerykanin w ciągu tygodnia ulżył sobie 8 Polkami co jest niemożliwe dla 99% mężczyzn.

 

Tak...

...oto dowód na to, że Słowianki z naciskiem na Polki od razu dadzą dupy Mokobé, Alvaro, Abdullahowi.

 

Jeszcze jeden filmik który miałem zapisany na taką okazję:

 

 

Tyle w kwestii kobiet, Polska to darmowy burdel dla Moke, Abduli i Alva, żałuje, że nie jestem czarny...

Edytowane przez Analconda
  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty masz kompleks gościu :d nie raz z wieloma kolorowymi wygrywałem zawody na baletach w łowieniu sarenek.

 

A ja nie żałuję.

Jestem dumny że jestem biały. 

Jestem dumny że mam taką rodzinę. 

Jestem dumny że wiele osiągnąłem. 

Jestem dumny że Mokebe i Abdule mogą mi jajeczka lizać. 

Jestem dumny ze swojego życia które różnie przeżyłem bo to mnie ukształtowało i jestem jaki jestem. 

Jestem dumny że jestem Polakiem a te pajace co mają jakiś problem mogą mi kucnąć do miecza a ja pasuje ich na rycerza. 

 

 

 

Siła 💪 która się przebija przez spódniczki i majteczki panienek już nawet bez dotykanka. 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 15
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

żałuje, że nie jestem czarny...

Pasta Buwi, mówi ci to coś? Brązowa.

 

czlowiek-napastowany-na-marszu-niepodleg

 

A tak trochę serio: na Murzyna będzie ciężko, ale na Cygana? Na pewno są jakieś kosmetyki, które pozwalają przyciemnić trochę karnację "o jeden ton". Do tego trochę gadżetów, cygańskie ciuchy i będzie ok.

 

Poza tym Cygan to tak jakby z definicji bad boy.

 

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Analconda said:

Tutaj Afroamerykanin w ciągu tygodnia ulżył sobie 8 Polkami co jest niemożliwe dla 99% mężczyzn.

 

Tak...

...oto dowód na to, że Słowianki z naciskiem na Polki od razu dadzą dupy Mokobé, Alvaro, Abdullahowi.


Fakt, codziennie inna laska to jest dla większości prawdopodobnie bariera nie do przeskoczenia. Ale weź pod uwagę, że on przez ten tydzień pewnie nic innego nie robi, tylko podbija do kobiet. Więc powiedzmy z 95% kobiet mu nie wychodzi, ale statystyka jest po jego stronie i finalnie te kilka % przekłada się na 8, w ciągu tygodnia.

 

I też nie wiemy, co to były za kobiety, często widywałem Mokebe na imprezach z przeciętnymi i grubymi laskami, którymi ogarnięty Polak nie byłby w ogóle zainteresowany.

 

Swoją drogą, w niektórych krajach Azji, jako biały człowiek będziesz miał łatwiej, niż Mokebe w Warszawie.

Edytowane przez Master
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic odkrywczego. Akurat Polska jest trochę ewenementem, gdyż wg obcokrajowców p0lki są najłatwiejsze (dla nich oczywiście), ale jeśli masz dobrą facjatę i wózek, będziesz miał powodzenie na czy to Ukrainie, czy w Azji. Nawet w RPA gdzie jest sporo białych będziesz mieć większe branie jako biały bankomat.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokebe mógł tak mówić, ale czy to zaraz musiała być prawda?  To fakt, że białe kobiety lubią ciemną skórę, ale czy wszystkie?  Według mnie to nie przejmuj się tym nagraniem.  I spróbuj kiedyś zaliczyć “czekoladkę”.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Chadaczka to Mokembioza wirusy atakujące mózg człowieka obniżające nastrój, samoocenę i wywołujące poczucie niskiej wartości. 

Wracając do tematu oczywiście, że dla Polek egzotyka zawsze będzie ciekawszym wyborem czego dowodem kilka lat temu był pisarz z Afryki niejaki Simon Moll, który zarażał ciężką odmianą HIV. Kobiety, które uprawiały z nim seks później zarażały swoich mężów nie uprzedzając ich o zabawach z ciemną kutanga. Dodatkowo dla Polek mężczyzna mówiący w obcym języku też będzie atrakcyjniejszą opcją przykład Australijczyka, który hurtowo zaliczał kobiety w Krakowie. Dlatego Analconda nie załamuj rąk naucz się języka i wyjedź do egzotycznego kraju a będziesz miał branie bo tam biały człowiek ma raj jak Afroafrykanin na łowach w Polsce. Druga sprawa jak będziesz miał na kobiety wywalone, zachowywał się godnie znał zasady gry, skilowal na maxa SMV, status społeczny i zarobki to sukcesy z kobietami same przyjdą i będziesz przebierać jak w ulegalkach. 

  • Like 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Analconda,

 

bierze mnie już na rzyganie jak czytam kolejny post, gdzie jest poruszany temat czarnej knagi, p0lek etc. Piszę Ci to z pozycji 36 latka, który ma naprawdę kiepskie zdanie o Polkach (i nie dlatego że mnie odrzucają masowo ale dlatego, że spotykałem się z dziewczynami z innych krajów i mam porównanie), swoją przekopkę dostał ale też swoje bilety "podbił" - ale -  tym ciągłym biadoleniem robisz sobie i innym z tego forum krzywdę.

 

Mam swoją wewnętrzną motywację do wielu rzeczy ale jak czytam Twój nty temat o kompleksach i niepowodzeniach to mi samemu odechciewa się wstawać z łóżka. Myślałem, że po założeniu tematu o linii szczęki i ćwiczeniach wreszcie zacząłeś coś z sobą robić - bo to jest klucz do rozwiązania "problemów"  - "problemów" bo większość z tych "problemów" istnieje w Twojej głowie.

 

Realnym problemem jest natomiast to, że... Ty się nudzisz i wołasz o atencję, zamiast wziąć się do roboty. Siedzisz w ciepłym kurwidołku, masz robotę, mieszkasz z rodzicami i CI odpierdala, a dodatkowo generujesz treści, które ryją banie innym, szczególnie młodszym, użytkownikom tego forum. Zaczynają się znów lamenty że tamten ma krzywą powiekę, ten kuleje, a trzeci ma krzywą knagę.

 

Wiesz co? Choooj z tym.

 

Uważam, że powinieneś się w końcu wyprowadzić od rodziców, wziąć do jakieś roboty (nie do udawania u Hansa że pracujesz) i poznać co to jest realne życie. Piszę Ci to bardzo poważnie teraz - czy myślałeś o tym, żeby zaciągnąć się do wojska? W Polsce albo do Légion étrangère - jesteś młody, masz w sobie chugona energii, zdrowy i szkoda tego marnować na takie życie przed monitorem. Zmęczysz się, nabierzesz nowych umiejętności, dostaniesz trochę w dupę (uważam, że to bardzo dobre dla każdego mężczyzny), nauczysz języków, zarobisz.

 

Pomyśl - kilka lat w Legii czy innej armii - wyglądać na pewno gorzej niż teraz nie będziesz, monetę zarobisz, mundur da CI dużo roochania - takich Mokebe będziesz wciągał nosem.

 

Drugą alternatywą jest inny "męski" zawód - praca na platformach albo przy wydobyciu minerałów z ziemi. Podpisujesz kontrakt, wyjeżdżasz masz ograniczony dostęp do netu. Serio - pobędziesz z konkretnymi facetami, trochę Cię to wyreguluje, tam nie ma czasu na pierdolenie o Czadach etc.

 

To nie są złośliwości tylko rada od starszego od Ciebie o ok 15 lat faceta - zastanów się nad tym.

 

Na ten moment zasrywasz forum negatywną energią i demotywujesz innych.

 

Może czas ruszyć dupę sprzed monitora? Gdybym ja był świeżo po 20stce jak Ty - serio - rozważyłbym powyższe. Nie masz nic do stracenia, a wiele do wygrania.

 

Jest na forum paru chłopaków z mundurówki, jest osoba  która pływała na statkach, jest kilku innych ziomków z "męskich" zawodów - może podbij do nich i zapytaj o to? 

 

W wojsku możesz też zdaje się (polskim) skończyć studia.

 

Masz właśnie beztroski czas młodości i szkoda go przejebać na takie gówno.

 

:)

 

PS Przeczytaj to sobie / oglądnij:

https://www.wojsko-polskie.pl/zostan-zolnierzem/

https://damianeiro.pl/2020/05/15/legia-cudzoziemska-rekrutacja/

 

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 29
  • Dzięki 11
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL Problemem Analcondy jest to, że uzależnił swoją samoocenę od ruchania. Nie tędy droga. Ludzie martwią się poważnymi rzeczami, jak utrata pracy, nieskończenie poważnych studiów, utrata bliskiego, pogorszenie zdrowia itd. Nasz kochany @Analconda niestety nie wie, że gdyby miał seksu gęsto i często, zacząłby odnajdywać inne problemy. Zamiast szukać spokoju wewnętrznego, koncentruje się na rzeczach błahych, które de facto nie przekładają się znacząco na poprawę jakości życia. Potem wraca codzienność. Ograniczenie chuci, to klucz do uniknięciu wielu problemów. Wielu przystojnych alfa-ruchaczy ma problemy późniejsze z kobietami, których nasz Anal nie rozumie. Dostrzega jasną stronę, nie dostrzega tej ciemnej. Znam gości przystojnych, wysokich, co przez swoje niewierne żonki muszą chlać, żeby zapomnieć o bólu istnienia

  • Like 13
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, że Mokebe ma branie, w mediach przecież to jest trendy żeby zaliczyć Mokebe. 
 

Jak chcesz mieć tak samo kupujesz bilet do Azji, tam to Ty jesteś egzotyczny Mokebe.

Po miesiącu zaliczysz tyle, że wnukom będziesz opowiadał 😉 

 

Także, sprawdzić covid restrykcje, zarezerwować bilet, obczaić booking na miesiąc „miodowy” i lecisz z tematem. Tajlandia, Wietnam, Filipiny... a nie wieczne narzekanie, że tu się nie da, bo nie ma się chad szczęki, 180 cm i inne pierdololo. Jak się nie da drzwiami to oknem trzeba ;) 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda wybierz się do Afryki, czarnej Afryki, i będzie to samo. Potem pytaj miejscowych co o tym sądzą.

Ps żona mojego kolegi jak była w US (Lata 98-2000, jej motywacja? Mogę nie mieć już takiej szansy) to też miała przygodę, zgdanijcie jak pijemy, o czym on mówi, do czego wraca. Nie byli wtedy parą, nie znali się, ona miała ten przypływ szczerości...

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Wiesz co? Choooj z tym.

 

Uważam, że powinieneś się w końcu wyprowadzić od rodziców, wziąć do jakieś roboty (nie do udawania u Hansa że pracujesz) i poznać co to jest realne życie. Piszę Ci to bardzo poważnie teraz - czy myślałeś o tym, żeby zaciągnąć się do wojska?

 

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wszystko płaci się cenę, w tym wypadku cenę tylko i wyłącznie płaci kobieta a cena jest ogromna. Wystarczy poczytać odpowiednie relacje i zwierzenia kobiet, nie chciałbym być za nic w ich skórze. 

 

Być wyruchaną przez ruchacza to powód do dumy? Czy znalezienie jak to panie mówią "prawdziwego mężczyzny"?

Oddając się na tacy ruchaczowi, to jest równoznaczne z przekreśleniem szansy na realną wartość, na realnego mężczyznę. To jak oddanie co macie cenne za friko i zostanie żebrakiem.

 

Czy wartościowy mężczyzna weźmie sobie taką kobietę na żonę w białym welonie symbolizującym niewinność? - No chyba nie.

 

Kobieta płaci cenę i to ogromną a ledwo poruszyłem temat.

 

Aczkolwiek panie niech robią co chcą, razem ze swoimi Alwarosami są dorosłe.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi to, że jakiś Mokebe urabia polskie witaminki. Ja też je urabiam. Nie ma w tym nic trudnego jak ma się jaja na swoim miejscu. Chociaż to tak naprawdę tylko skromny dodatek do życia spowodowany fizycznymi potrzebami. To jak z pragnieniem, gdybym nie odczuwał potrzeby to bym nie pił ale skoro już muszę to po prostu gasze pragnienie. Nie rozmyślam o tym jednak godzinami tylko biorę łyk wody i dalej żyje pełną piersią! 

 

Wy z picia wody zrobiliście jakiś kult. Wiem, że od czasu do czasu dobrze jest napić się wody kokosowej czy soku 100% ale ma to na celu tylko jedno - ugaszenia pragnienia. Pozdro seksualne wariaty 😁

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, laski lecą na czarne pałki bo to coś innego, tak jak każdy zdrowy facet chętnie puknął by azjatkę lub czarną żeby zobaczyć jak to jest w muszelka innego koloru. Nic nadzwyczajnego, jesteśmy ludźmi i ciągnie nas do nieznanego a jednocześnie egzotycznego.

Analconda, weź sobie wyjedź do Azji, znajomy który podróżował po Chinach i Japonii mówił, że tam wystarczy, że się pojawisz i już wzbudzasz zainteresowanie zwłaszcza wśród kobiet i zwłaszcza w Japonii. Właściwie możesz wysiąść na lotnisku przejść się parę przecznic i sam wybierasz co chcesz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.