Skocz do zawartości

Mokobé wyjaśnia Polskie kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Optimus Prime napisał:

nie raz z wieloma kolorowymi wygrywałem zawody na baletach w łowieniu sarenek.

Pokaz jakieś dowody na to.

 

3 godziny temu, BlacKnight napisał:

Po drugie od dawna to wiadomo że egzotyka działa na +.

Na minus. 
Po prostu Słowianki (szczególnie Polki) są łase na ciemne bolce.

 

Kobiety są bardziej rasistowskie od mężczyzn w speed datingu i oceniają azjatow jako najmniej atrakcyjnych.

https://www8.gsb.columbia.edu/researcharchive/articles/1367

https://tierneylab.blogs.nytimes.com/2007/04/13/single-female-seeking-same-race-male/
 

 

2 godziny temu, DOHC napisał:

ale jeśli masz dobrą facjatę i wózek, będziesz miał powodzenie na czy to Ukrainie, czy w Azji.

To jak wszędzie. Tylko temat porusza konkretne zjawisko występujące właśnie w Polsce, Rosji czy na Ukrainie.

 

2 godziny temu, Ursus napisał:

To fakt, że białe kobiety lubią ciemną skórę, ale czy wszystkie?

Słowianki tylko. Myślałem, że wynika to z ich niskiej atrakcyjności ale pewny nie jestem. Azjatki są mało atrakcyjne i też chce im się wielkiej pały…

…No pewnie chodzi o to:

 

Kobiety preferują penisy dłuższe niż posiada 84% męskiej populacji.

https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0133079

https://calcsd.netlify.com/full

Kobiety preferujące większe penisy mają orgazmy częściej

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23006745

Większy penis ma podobny wpływ na atrakcyjność mężczyzny jak wyższy wzrost.

https://www.pnas.org/content/110/17/6925

 

 

45 minut temu, zuckerfrei napisał:

wybierz się do Afryki, czarnej Afryki, i będzie to samo. Potem pytaj miejscowych co o tym sądzą.

Czarnych kobiet nie chce nikt, nawet Murzyni. Białe są najbardziej atrakcyjne jeśli ktoś nie jest zaburzony.

Ja się czarnych i azjatek po prostu brzydzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa kwestia, która - jak zwykle - nie została poruszona w takich nagraniach czy pRoJeKtAcH kLaUdIuSz, bo w sumie nie można jej poruszyć, więc jest wygodnie.

 

A mianowicie: JAK TE KOBIETY WYGLĄDAJĄ I JAK PRZEDSTAWIA SIĘ PIERDOLONE RATIO.

 

Profesorze @Analconda, znając Twój wyrafinowany gust na podstawie mojego od-czasowego-do-czasowego czytania czatu, jestem pewien, że te 8 kobiet w 4 tygodnie (to ma być niby sukces? A gdzie info o ratio? Na np. 300 podejść 8 kobiet to tyle, co kot napłakał) nie byłyby nawet godne, żeby klęknąć przed profesora berłem!!!

 

Widzę, jakie kobiety najczęściej szwędają się z murzynami czy ciapatymi (pomijając wyjątki tych naprawdę przystojnych/dzianych) - uwierz mi, profesorze, nic nie tracisz. %-)

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo w Azji jak biały przyleci. Egzotyka. Kumpel lata do Japonii na delegacje. Japonki same zagadują. Ale ze on żonaty to każdy wylot dla niego to trochę męczarnia czy zaruchac czy nie. Raz żałuje że nie zaruchal a innym razem ze byl wierny. Taki pierdolnik. 

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Polska to darmowy burdel dla cyganów/arabów i murzynów to nic nowego...

 

Nie zgodzę się natomiast, że wielkość pały ma tu cokolwiek do rzeczy, p0lki po prostu ciągnie tam gdzie się traktuje baby jak szmaty.

 

Kumaty facet wyciąga wnioski i nie żeni się ani nie mieszka z kobietą we własnościowym tyle.

 

Natomiast p0lka nie jest dla mnie wyznacznikiem czegokolwiek poza mega frajerstwem co nie zmienia faktu, że na tym filmie gadał z większa ilością kobiet przez tydzień czy tam miesiąc (popatrzcie na mowę ciała niektórych) niż 80procent tego forum przez całe życie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

olego @Analconda,

 

bierze mnie już na rzyganie jak czytam kolejny post, gdzie jest poruszany temat czarnej knagi, p0lek etc.

Też mnie to brzydzi, ale to zwykły temat ta jak te o puszczalskich mężatkach itd. 

 

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Wracając do tematu oczywiście, że dla Polek egzotyka zawsze będzie ciekawszym wyborem czego dowodem kilka lat temu był pisarz z Afryki niejaki Simon Moll, który zarażał ciężką odmianą HIV. Kobiety, które uprawiały z nim seks później zarażały swoich mężów nie uprzedzając ich o zabawach z ciemną kutanga.

Warto doprecyzować - to samo tyczy Ukrainek, Rosjanek i ogólnie słowianek.

Pociąg to WIELKIEJ CZARNEJ PAŁY jest u nich tak silny, że świadomość chorób, puszczalstwa, zdradzania męża nie ma znaczenia.

 

59 minut temu, Jonash napisał:

A co mnie obchodzi to, że jakiś Mokebe urabia polskie witaminki. Ja też je urabiam

Mnie nie obchodzi. Ja nie urabiam.

...ale...

...temat to tylko dowód na to jak Polki się puszczają a twierdzą, że nie. Wiadomo na zachodzie także to robią ale w Polsce szczególnie skoro już nawet jakiś Afroamerykanin poleca ten kraj jako darmowy burdel.

 

10 minut temu, Król Jarosław I napisał:

To że Polska to darmowy burdel dla cyganów/arabów i murzynów to nic nowego...

Najlepsze, że Polki myślą, że cygan to Hiszpan i dlatego się puszczają xD.

 

10 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Nie zgodzę się natomiast, że wielkość pały ma tu cokolwiek do rzeczy, p0lki po prostu ciągnie tam gdzie się traktuje baby jak szmaty.

To, że wielkość ma znaczenie zostało już wyjaśnione.

No i - ma znaczenie.

 

 

 

A tera najlepsze!

 

25 minut temu, Ważniak napisał:

Widzę, jakie kobiety najczęściej szwędają się z murzynami czy ciapatymi (pomijając wyjątki tych naprawdę przystojnych/dzianych) - uwierz mi, profesorze, nic nie tracisz. %-)

23 minuty temu, Lucjusz napisał:

Jeżeli masz na mysli grube i niskie to mamy takie same obserwacje

 

Bardzo niska i gruba kobieta:

 

XbJVaNu.png

 

Ta to już w ogóle ledwo się rusza z otyłości:

 

w8wAOyv.png

 

A ta ma zaledwie 120cm wzrostu:

 

3sTWUs5.png

 

Ona jest tak gruba, że potrzeba dźwigu by ją ruszyć:

 

mbB46Ab.png

 

Na koniec - ta ma ksywkę "Gruba Berta":

 

YYtMAO4.png

 

Żeby nie było, że to kilka wyciągniętych z kontekstu...

 

ani0brz.png

9HQruVq.png

PX3CGc5.png

uwH6u8w.png

I1AUR9D.png

Edytowane przez Analconda
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam autora wątku,ale jeśli prawdą jest,że masz dwadzieścia kilka lat to masz coś bardzo cennego czego nie ma większość facetów tutaj- czas. Gdybym ja wiedział to co teraz w Twoim wieku... boje się nawet pomyśleć. Ja uważam,że fajnie jest szczególnie w młodym wieku poszukać sobie mentora,który pomoże Ci i nakieruje na wiele spraw w pewnym sensie to forum też pełni taką rolę. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pociąg to WIELKIEJ CZARNEJ PAŁY jest u nich tak silny, że świadomość chorób, puszczalstwa, zdradzania męża nie ma znaczenia.

Nie jesteśmy wcale na straconej pozycji, bo każdy z nas może mieć wielką, czarną pałę.

PALKA-Pala-Tonfa-z-Sercem-AGF-Czarna-z-A

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Analconda napisał:

A tera najlepsze!

No faktycznie, nagrać z ukrycia, jak się rozmawia z jakąś laską przez kilkadziesiąt sekund.

 

Nie wiedziałem, że ruchanie = rozmowa. %-)

 

Profesorze @Analconda, ja wiem, że dla Ciebie rozmowa z płcią przeciwną to Mount Everest, ale seks wygląda "troszkę" inaczej. %-)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie ta blondyna z pierwszego foto by obskoczyła, ale słabo widać facjatę - więc nie wiadomo.

 

Reszta zblurrowana doszczętnie.

 

Nadal upieram się przy tym, że to nie są kąski, na które byś się połasił. %-)

 

Musisz brać pod uwagę, że on pokazuje Ci to, co chce, żebyś zobaczył - zaraz potem reklamuje jakieś bootcampy dla ludzi Twojego pokroju, równie dobrze to mogą być kurwy z roksy.

 

Niby taki mądry chłopak, a nawiny jak but.

 

A może to ja się mylę i faktycznie Polki nie marzą o niczym innym, tylko o czarnej pale... Całe osiem Polek!

 

EDIT:

 

Masz tutaj real-talk - gość 10 leveli wyżej od tego Twojego Mokebe - tak to wygląda w realnym świecie, a nie kilka zblurrowanych zdjęć i szczątków rozmów:

 

Edytowane przez Ważniak
  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, ManOfGod said:

Ja uważam,że fajnie jest szczególnie w młodym wieku poszukać sobie mentora,który pomoże Ci i nakieruje na wiele spraw w pewnym sensie to forum też pełni taką rolę. 

Mosze Red mu na czacie wyjaśniał wiele razy co i jak. Nie każdy user na forum ma taki przywilej, ale forumowy Bolec i tak brnie w swoje halucynacje. Albo trolluje, albo serio ma coś na bani. Problem w tym, że gość szkodzi forum, bo tworzy takie a nie inne treści, plus wielu młodych padawanów traktuje go jak autorytet, bo ma dużo lajków. Ale większość jego lajków do "haha" bo ludzie mają bękę z tego, co pisze, a nie dlatego, że wnosi to jakąś wartość.

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ważniak napisał:

pokazuje Ci to, co chce, żebyś zobaczył

Tak samo są robione sondy uliczne w różnych programach rozrwkowych - z których wynika, że Amerykanie to SAME głąby, to samo u nas matura to bzdura - pokazują to co im wygodne i co klikalne...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, manygguh napisał:

młodych padawanów traktuje go jak autorytet,

Też widzę ten problem - to jest łatwe, proste, wszycy i wszytko na około jest winne tylko nie ja.

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

kobiet z tego filmu by wam powiedziała "spierdalaj", "mam chłopaka", "czekam na kogoś" itd....

Dokładnie, zgadzam się, tylko co to zmienia dla mnie? Nic, zero, null...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

90% kobiet z tego filmu by wam powiedziała "spierdalaj", "mam chłopaka", "czekam na kogoś" itd....

Noo!

A podejdzie Murzyn i sami widzicie.

Ale zaraz piszą, że troll, chory psychicznie...

 

Mimo, że inni userzy potwierdzają to co udowodniłem za pomocą filmów i zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda rozmyślanie nad murzynami, kto co ma i kto nie ma, nie ma najmniejszego sensu z jednego powodu i w jednym, głównym przypadku.

W tym przypadku, że facet nic nie robi, żeby poznać jakąkolwiek sarenkę.

Bo ludzie, którzy coś robią, z reguły mają jakieś sukcesy - mniejsze albo większe, ale najczęściej coś mają. Ludzie, którzy nic nie robią zostają z tym co zrobili, czyli z niczym. Potem zostają pretensje względem złych innych, ale już to wyjaśniałem w moim ostatnim poście. 

Jaki sens ma rozmowa o sukcesach murzynów, skoro - wg tego co piszesz - nie masz żadnych kontaktów z płcią przeciwną i absolutnie nic nie robisz oraz nie zamierzasz zrobić, żeby to zmienić?

TO nie ma sensu. Nawet najmniejszego.

Coś na zasadzie powiedzenia, że rozmiar nie ma znaczenia, skoro i tak nie ruchasz.

Życie nie wygląda tak, jak to opisują na czerwonych stronach (ciekawe nawiązanie do komuchów, którzy wszystko chcą po równo, w tym powodzenia :)), a żeby się o tym przekonać, wystarczy:
- wyjść na miasto i obserwować ludzi bez wcześniejszych założeń i wyłapywania tego, co wygodne, żeby utwierdzać się "o chadach",
- działać z kobietami w ramach swoich możliwości. Jak ktoś nie ma zupełnie do tego możliwości, a takich ludzi jest mniejszość, no to peszek.

 

Tyle.

 

1 minutę temu, Analconda napisał:

A podejdzie Murzyn i sami widzicie.

 

Co widzimy? Widzimy to, co murzyn chce żebyśmy widzieli. Może wrzucić wszystko na co ma ochotę.

 

A widziałeś kiedyś jak normalni goście się bawią na imprezie i wyciągają z nich dziewczyny? Zresztą, @Ważniak już wszystko wyjaśnił.

 


Btw @Król Jarosław I nigdy nie usłyszałem "spierdalaj", tak samo żadna osoba, którą znam. Musiałaby to być mega chamska laska i facet musiałby zrobić wejście 'na prostaka', czyli może jakiegoś pijanego wieprza. Z reguły kobiety szukają w głowie powodu, żeby się wykręcić, bo nie chcą faceta urazić. A to, że usłyszysz, że laska na kogoś czeka albo kogoś ma, to norma, co w tym niby dziwnego? Nie każdy musi chcieć wchodzić z Tobą w interesy, bo dlaczego niby miałby to robić absolutnie KAŻDA osoba? Ona nie chce i tyle, TO NAWET NIE JEST OSOBISTE z tego względu, że ona może faktycznie chce być w tym momencie komuś wierna, jest zakochana, przed chwilą przeszła coś nieprzyjemnego i nie chce gadać czy coś podobnego. Skoro kobiety są takie podłe, głupie, łatwe i warte 200zł za godzinę, to dlaczego się tak ich lękacie, że dostaniecie od takiej istoty kosza? Szanuję Cię jako osobę, ale z tym tekstem przesadziłeś trochę.

 

Kosz i odrzucenie jest tak naturalnym zjawiskiem w życiu mężczyzny, jak to, że rano wstałeś i poszedłeś się odlać.

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.