Skocz do zawartości

Mokobé wyjaśnia Polskie kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

@Analconda i inni

Miałem podobnie, ponieważ też szokowała mnie liczba zaliczonych Polek przez obcokrajowców, stosunek rodaczek do zagranicznych przeciętniaków i pogarda skierowana w stosunku do Polaków.

To wszystko związane jest z dysonansem poznawczym. Z jednej strony jesteśmy wychowywani w kulcie matki Polki, w szacunku do kobiet, które rzekomo są wrażliwymi, ciepłymi, uczuciowymi, romantycznymi istotami, które tylko czekają, aż przybiegniemy do nich z kwiatami, rzucimy im świat do kolan i będziemy traktować je, jak księżniczki. Z drugiej strony jest srogie pierdolnięcie w potylicę, strzał obuchem w łeb, gdy te słodkie witaminki zmieniają swoje zachowanie, gdy tylko w ich strefie pojawi się jakiś obcokrajowiec. Do tej pory smutne, zamknięte, ze sporym dystansem zaczynają jakby odżywać. Pojawia się przypływ energii, poszerzają się źrenice, pojawia się uśmiech na twarzy i wybuchy śmiechu po każdym słowie, które wyszło spod ust zagraniczniaka, który w sumie nie powiedział nic śmiesznego, nie zrobił nic konkretnego i w sumie wygląda zupełnie przeciętnie. Polki bardziej cenią egipskiego czyściciela basenów niż polskiego gościa z klasy średniej. Dla rodaczek hiszpański student to spełnienie mokrych snów powstałych na kanwie 365 dni. Z założenia oni są od nas lepsi, a lepsi dlatego, że Polki nie lubią Polski i Polaków, gdyż kojarzy im się to z przeciętnością, szarzyzną, biedą, a Hiszpania ze słońcem, zabawą i emocjami. Chuj, że tam co drugi student do 30stki będzie bez pracy, a ichniejsza wieś to taka wiocha z zachodniej Polski, a średnia wzrostu u tamtejszych mężczyzn jest na poziomie siedzącego psa. Zjawia się taki wypłosz i wystarczy, że nie śmierdzi - bo przecież dla Polki Polacy się nie myją - i już jest lepszy. Samospełniające się proroctwo. Wszystko bierze się z kompleksów, ale Polek.

 

Druga kwestia. Ci wszyscy powyższy jebacy też powinni się wstydzić. Panowie, musicie się postarać, popracować, spocić się żeby poruchać, a hiszpański manlet ma wszystko gratis, za paszport i wizje upojnej nocy zrodzonej w głowie studentki, którą może pukniecie, a jak już pukniecie to będziecie się chwalić, że ją puknęliście, ale może zrobić to także kameruński poganiacz kóz, kwestia spotkania Polki. Taki to poziom, więc czym Wy się jaracie? Że wylizaliście dupę panience po tureckim studencie albo wąsatym Persie, który okazał się albańskim sprzedawcą dywanów? Nadajcie dupom wartość i się tym chwalicie na forum zwiększając spierdolenie u młodszych.

 

Jest na to metoda: nie podlizywać się, na nic nie liczyć, olać rodaczki, a wręcz obrzydzić je sobie. Obniżcie ich wartość w swoich oczach, a od razu poczujecie się lepiej. Zbytnio je cenicie ciągle spuszczając się nad tym, co one myślą i czego chcą. Czy tak samo postępujecie z w stosunku do sąsiada czy Waszego mechanika? Nie. Obchodzi Was co o Was myślą? Po co się kopać z tymi myślami? Przecież i tak nie ruchacie, więc obniżcie wartość całości.

Polecam wchodzić w konfliktu z Polkami, ale należy uważać, by nie przesadzić, bo białorycerzy od chuja i większość będzie chciała pomóc pokrzywdzonym białogłowym.

Po cholerę przepuszczacie je w drzwiach?

Po co pomagacie nosić różne rzeczy?

Podwozicie za frajer?

Robicie zakupy?

Ja tylko robię to dla kobiet z rodziny, a resztę zlewam. Baa, jak wychodzę ze sklepu i w drzwiach mija mnie panienka to się przepycham, bo wychodzący ma pierwszeństwo.

Polecam każdego dnia pielęgnować w sobie takie niemiłe sytuacje w stosunku do rodaczek, pozwala to wyleczyć z choroby wdupęwchodzenia zaaplikowanej nam przez społeczeństwo i wychowanie.

 

Aaa, bym zapomniał. Nie dziwię się i nie mam pretensji do murzyna, ciapka, Hiszpana czy Australijczyka za to, że korzystają i zaliczają. Brzydzi mnie hipokryzja Polek, które otwarcie głoszą, iż cenią pewne cechy, by przedstawić siebie w pozytywnym świetle, a tak naprawdę gardzą mężczyznami, którzy te cechy posiadają i wybierają tych, którzy niekoniecznie je spełniają. Już to pisałem na forum, ale analogia z szukaniem pracy, wymaganiami pracodawcy i tym co ma się w CV jest trafiona. Oficjalnie pracodawca/kobieta szuka pracownika/mężczyznę, który jest zaradny, wykształcony, ma odpowiedni status, do tego potrafi o siebie zadbać, dobrze się ubrać, jest pracowity, zaradny, inteligentny, a pracę - po znajomości - dostaje obcojęzyczny szaraczek, który wyróżnia się śniadą skórą i ciemniejszymi oczami. I co, zapierdalacie, by spełnić się w wyścigu matrymonialnym (Wasze CV), a na końcu i tak zostajecie przyjęci co najwyżej na gorsze stanowisko albo wtedy, gdy nie ma innego śniadego na Wasze miejsce.

 

P0lek, a nie Polek!!!

 

Bym zapomniał. Mój ulubiony zagraniczny podrywacz na polskiej ziemi, czyli kangur w akcji

 

https://www.wykop.pl/link/4660593/kiedy-jestes-obcokrajowcem-w-polsce-wszystko-jest-takie-latwe/

 

comment_DQpWv104Ww5kvYl8qRWGmwDtBz5MwoQU

Edytowane przez Mapogo
  • Like 13
  • Dzięki 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też nie wiem po co tu narzekać. Jeśli ktoś chce szukać kobiety niech to robi poza granicami polski jeśli polki są tak złe. Poza tym jeśli sa tak złe to większośc po setkach kilometrów jazdy po czarnym mięsie poczuje w końcu taką pustkę że niczym nie będzie w stanie tego zalać. Zostanie pustka smutek i sznur, albo agresja do końca. Bycie prawym człowiekiem w mojej ocenie jest bardziej nagrodą samą w sobie dla tej osoby niż dla kogokolwiek innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mapogo napisał:

Z założenia oni są od nas lepsi, a lepsi dlatego, że Polki nie lubią Polski i Polaków, gdyż kojarzy im się to z przeciętnością, szarzyzną, biedą, a Hiszpania ze słońcem, zabawą i emocjami.

Niestety wpływ o którym nikt nie mówi są bardzo słabe geny słowian - najbardziej to widać u mężczyzn.

 

Można to przedstawić w komiczny i uproszczony sposób - memem:

1542263495_dejstvitelno-li-russkie-muzhc

No - z Hiszpanem, Mokobé są lepsze skojarzenia. Netlix robi swoje...

Kolejna sprawa - mentalność Polskich mężczyzn - co też poruszyłeś... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mapogo świetny wpis! Zgadzam się z większościa tego, co napisałeś. Polscy stulejarze i beciaki psują ten rynek. Gdyby nie dawali Polkom atencji, tylko wymagali od nich, to trochę by ten rynek wrócił do normy.

 

Jednak częste czytanie forum zaburza rzeczywistość. Czuję się tutaj jednym z Was - samoświadomych facetów, a tak naprawdę jest nas garstka w realu. Taki przykład z mojego osiedla: cała masa naprawdę dobrze wyglądających facetów (min. 7/10) przychylających nieba swoim Myszkom max 6/10 (większość 5-5.5/10), które to Myszki ustawiają ich jak chcą. Widać to na co dzień, wystarczy dosłownie krótka obserwacja przez osobę, która wyszła z Matrixa i widać co się tam święci... 

 

Ktoś tu napisał wcześniej, chyba @Zbychu - weryfikujcie panny, z którymi wchodzicie w LTR. I niech mi nikt nie pisze, że panna może kłamać co do ilości partnerów. To oczywiste, że 99% z nich będzie ściemniać i zaniżać, ale pokażcie mi osobę, która potrafi kłamać. Patrzycie prosto w oczy i pytacie. Zawsze zdradzi jakąś niepewność albo nadmiernie będzie się tłumaczyć i wtedy już wszystko wiadomo. Tylko garstka ludzi posiada umiejętność nie zdradzania się z emocji. Na moje oko to jest na pewno <1%, pozostałe 99% - od razu widać jak ściemniają. Tylko trzeba być wprawnym obserwatorem. Taki przykład: ostatnio jedna powiedziała mi, że "coś tam wcześniej przecież rozmawialiśmy o swojej przeszłości, a teraz uważam, że ani ja nie mam prawa ciebie pytać ani ty mnie. Każdy z nas robił przecież jakieś głupoty, z których nie jest dumny". Wcześniej powiedziała mi o jednej przygodzie z żonatym. Aktualnie, po tych dwóch zacytowanych zdaniach, już wiem, że to tylko wierzchołek góry lodowej i trzeba ten wybryk pomnożyć co namniej przez 3...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechałem sobie przez Warszawę z parapetówki u siostry. Ładna pogoda więc dużo ludzi..

I dużo par pt. naprawdę fajna laska z normalnym typem Polakiem... Nie wiem możę ja jestem jakiś pierdolnięty ale większość par które widzę to często bardzo ładna dziewczyna z normalnym typem. Często uśmiechająca się do niego i wtulona...

Analniak robisz propagandę jak lewackie media coś ala TVN albo internety. A rzeczywistość i statystyka wygląda KOMPLETNIE inaczej.. ale co ja tam wiem, pewnie mam zjebane oczy które widzą "inaczej"...

 

Ale żeby być uczciwym jak byłem bardzo mocno opalony (świetnie się opalam i mam gęste włosy i brodę ciemną) to IOI dostawałem częściej...

 

Radzę nie czytać Analniaka bo wg. Goebbelsa "Kłamsto powtarzane 1000 razy staje się prawdą". Nie chodzi o to czy się z nim zgadzacie czy nie... to wchodzi mimowolnie do głowy, trudno mi to opisać ale jeżeli ktoś codziennie będzie ci np. przez 1 minutę drenował ci łeb że " jesteś beznadziejny" to wierzcie mi że za kilka miesięcy tak będziecie się czuć i nie będziecie wiedzieli czemu...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ramaja Awantura napisał:

Nie wiem możę ja jestem jakiś pierdolnięty ale większość par które widzę

to często bardzo ładna dziewczyna z normalnym typem. Często uśmiechająca się do niego i wtulona...

Zamknij się, psujesz narrację. %-)

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda

 

Przestań się błaźnić. I tak wiem, że nie przestaniesz. Poraz kolejny ci napiszę, jesteś zakałą tego forum. 

 

Wyciągasz z dupy przykłady, randomowe zdjęcia. Pierdolisz coś o słabych genach Słowian. 

 

Kim ty kurwa jesteś? Ukryta opcja niemiecka czy jak. Coś może za zasadzie kryptogeja, czyli typa który sam jest gejem ale nienawidzi gejow. Może ty podobnie. To siedzenie w Niemczech zrylo ci beret i gardzisz własną nacją. Albo jakiś Hans ci kanał przeczyscil i teraz czujesz się uległy do Mokabe i Alvaro. 

  • Like 6
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zychu napisał:

@GriTo Obrzydliwe. Wulgarne. Ale dla pań pewnie jest sensualne i pełne pasji. :)

 

A mnie ostro podjarało jak się zgięła w pół :3 Laska lekko podniszczona ale fajna... a to że się pyrka z czarnym hmm kto jest zabroni? Każdy kowalem swojego losu jesssssst XD

Ja tam nie gardzę czarnymi.. taką mają kulturę i tyle. Dla nich nasze zachlwianie mordy może być obleśne. A taki murzyn z getta rucha sobie murzynkę, rucha sobie taką czarnowłosą Agatkę (notabene w chuj zgrabną fajną lalkę) i jest szcześliwy. A Polaczkowi został kredyt u pana szytka, gderająca żona i dzieci które mają go w dupie bo pan szyt powiedział by gardzić "starym pokoleniem" XD XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak odwrócić sytuację z opalonym panem?

 

Myślałem dzisiaj trochę o tym temacie.

Gdybym siedział sobie sam na ławce w parku i przysiadłaby się w miarę ładna murzynka, schludnie ubrana z zachowaniem higieny i ładnego zapachu, po czym zaczęłaby mnie bajerować i zapraszać na przysłowiową kawę to prawdopodobnie na 99% poszedłbym w temat.

 

Czy w takim razie jestem hipokrytą skoro krytykuję Polki za spotykanie się z Mokebe skoro sam bym skorzystał z zaproszenia ładnej murzynki?

 

Trochę tak i trochę nie. Ponieważ nigdy w życiu nie widziałem aby Arabki, Murzynki czy Hinduski podrywały Polskich chłopaków na ulicy, zawsze to działa w jedną stronę, że przylatuje Abdullah i wyrywa nasze witaminki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomek9494 napisał:

Gdybym siedział sobie sam na ławce w parku i przysiadłaby się w miarę ładna murzynka, schludnie ubrana z zachowaniem higieny i ładnego zapachu, po czym zaczęłaby mnie bajerować i zapraszać na przysłowiową kawę to prawdopodobnie na 99% poszedłbym w temat.

Sam bym czekoladkę przytulił :3 Nawet Wietnamkę bym wyruchał ;3 Kto by pogardził taką pięknością tą po lewej?

female-viet-cong-soldiers-1.jpg

Albo taką?

14e8671fe1497ae8e5a25771c6dd0cd3--viet-c

 

Te kobitki miały więcej jaj niż 90 procent tego forum XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dla bólu dupy - typ mieszka w lepiance z gówna a rucha ją pewnie tak że strzechy z dachu spadają im na łeb XD

Wy musielibyście kupić drogi samochód, willę a i tak by wam jęczała i była niezadowolona XD

Dla mnie te murzynki małe fajnie reagują, dla nich to normalka takie półgołe laski. Wyobrażacie sobie jak młode polaki by zobaczyły taką Agatkę? Zatkao by im kakao XD

Widać po prostu że nie mają wpajane że cipa i dupa to coś złego przez co nie występuje u nich konflikt w głowie. 

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RealLife napisał:

Wyciągasz z dupy przykłady, randomowe zdjęcia. Pierdolisz coś o słabych genach Słowian. 

Randomowe zdjęcia?

Na zachodzie, nawet w Afryce już wiedzą, że Polska to darmowy burdel dla obcokrajowców.

A te zdjęcia, filmy to tylko przykłady. Przecież nie każdy nagrywa jak jeździ sobie do Polski ulżyć.

 

17 minut temu, RealLife napisał:

Kim ty kurwa jesteś? Ukryta opcja niemiecka czy jak. Coś może za zasadzie kryptogeja, czyli typa który sam jest gejem ale nienawidzi gejow.

Nie, nie jestem gejem.

Po prostu pokazuje pewne zjawisko.

Przyjeżdża Mokobé, Alvaro czy cygan podający się za Alvaro i nawet jak u siebie robi na zmywaku to w Polsce, Rosji, Ukrainie będzie miał większe powodzenie niż około 99% mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Nie, nie jestem gejem.

Po prostu pokazuje pewne zjawisko.

Dobra a chodziłeś może pół roku po klubach czy miastach itp. i widziałeś to na żywo? Czy tylko z jutuba xD

Bo jeżeli tylko z YT to sorry ale ci nie wierzę XD

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Infernal Dopamine napisał:

Chyba tylko tu:

No, już byłem.

31TaX9k.png

 

Argumentum ad Personam!

 

A teraz wródźmy do dyskusji a nie obrażaniu naukowca.

 

3 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Dobra a chodziłeś może pół roku po klubach i miastach itp. i widziałeś to na żywo? Czy tylko z jutuba xD

Bo jeżeli tylko z YT to sorry ale ci nie wierzę XD

Ja jestem w tych około 99% mężczyzn który nie mają i nigdy nie będą mieć takiego powodzenia jak Moke który wziął se urlop od zmywaka w UK i przyjechał do PL sobie ulżyć studentkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

 

Tylko, że w Polsce to nie przejdzie bo przeciętnie chłopaki mają SMV na poziomie 5/10

i wtedy kobieta może oskarżyć lub pomówić, to samo z dotykaniem czy klepaniem w tyłek. 

Natomiast gdy zrobi to mężczyzna 7/10 SMV lub wyżej to kobieta sobie wytłumaczy, że jest

miły i droczy się z nią.

Punkt widzenia zależy od tego jak wyglądasz.

Natomiast egzotyczni mogą sobie na to pozwolić i nie zostaną postawieni do odpowiedzialności

dlaczego? bo mogą źle coś zrozumieć i oskarżyć kobietę o rasizm gdzie panie nie chcą być poddane 

ostracyzmowi społecznemu.

I tak było w przypadku tego pisarza z Kamerunu co zarażał Polki HIV bo one bały się mu powiedzieć by gumki używał.

No widzę gościa bez zębów w chujowym dresie z fają i co drugie słowo kurwa to się nie dziwię. 

12 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

I jeszcze dla bólu dupy - typ mieszka w lepiance z gówna a rucha ją pewnie tak że strzechy z dachu spadają im na łeb XD

Wy musielibyście kupić drogi samochód, willę a i tak by wam jęczała i była niezadowolona XD

Dla mnie te murzynki małe fajnie reagują, dla nich to normalka takie półgołe laski. Wyobrażacie sobie jak młode polaki by zobaczyły taką Agatkę? Zatkao by im kakao XD

Widać po prostu że nie mają wpajane że cipa i dupa to coś złego przez co nie występuje u nich konflikt w głowie.

Wiesz jest plemię hunów. Latają na golasa. Nie ma tam podglądaczy bo widzieli wszystko od małego.

 

Nie ma gwałtów bo wszystko widzieli. Nie ma neglizowania i niedostępności cipek. To i nie ma takich problemów jak tutaj.

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Analconda napisał:

Ja jestem w tych około 99% mężczyzn który nie mają i nigdy nie będą mieć takiego powodzenia jak Moke który wziął se urlop od zmywaka w UK i przyjechał do PL sobie ulżyć studentkami.

Dobra, nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Już mam o tobie zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda tyle, że teoria super czarnoskórego samca rozbija się o realia. 

 

Gdy weźmiemy dane dotyczące poziomu atrakcyjności mężczyzn na świecie, to znajdziesz tam:

 

  1. Sweden – 60%
  2. Brazil – 41%
  3. Denmark – 40%
  4. Italy – 37%
  5. Portugal – 35%
  6. Argentina – 32%
  7. Norway – 27%
  8. Spain – 25%
  9. USA – 24%
  10. Canada – 23%

 

Zresztą już kiedyś pisałem, temat był dawno przebadany i na zakładanie rodziny z egzotą kobiety europejskie w większości przypadków decydują się te, które nie są dość atrakcyjne, żeby wejść w stałą relację z atrakcyjnym białym mężczyzną. 

 

Czarnoskóry mężczyzna, czy o urodzie śródziemnomorskiej ma dużo przygód bo jest nietypowy, tak samo jak biały w Azji czy w Afryce. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos tego co napisał @Mapogo a i chyba nikt tego nie podjął do tej pory, nasze słodkie i inne niż wszystkie witaminki są kompletnie niewychowane i nie potrafią się zachować wśród ludzi.

 

Wystrarczy wsiąść do środków komunikacji miejskiej w Warszawie. Po nieco dłuższej niż, myślę tydzień, regularnej jeździe każdy z Was niepochodzący z Warszawy lub bliskich okolic się ze mną zgodzi. Polki są totalnie pozbawione kultury osobistej. Nie przepuszczają w drzwiach wychodzących, pakują się na chama do środka, gdy depczą, popychają itp. nie mówią przepraszam, tylko mają pretensje. Nie rzadko można usłyszeć komentarz jak stoisz gamoniu itp. Nie widzą swojej winy w takich sprawach, co więcej żaden niemal gość nie zwróci im uwagi, no bo przecież jak to: nie wolno, tak mówiła matka, babcia, ciocia, starsza siostra czy nauczycielka w szkole. Same kobiety, które następnie płaczą: gdzie ci prawdziwi mężczyźni. Odpowiedź brzmi: na bliskim wschodzie i jak przyjdą i ci babo wpierdolą, to wtedy dopiero poczujesz patriarchat prawdzimi nićmi szyty, a nie rzekome #piekło kobiet.

 

Taka refleksja mnie naszła, gdyż jakieś dwie godziny temu wychodząc ze śmieciami w przerwie meczu Stalówki z Legią nastrafiłem w windzie na dobrze znajomego sąsiada, który przy okazji zagajania na temat pierwszej połowy meczu zwrócił na to uwagę gdy nieco wcześniej wychodził ze swoimi psami na spacer. Otóż minął w windzie jakąś młódkę mu nieznaną, nie pozwolila mu wyjść pierwszemu z windy gdy on miał pierwszeństwo. Tak mnie przynajmniej uczono, że najpierw się wychodzi. Gdy zwrócił jej uwagę, dostał jakiś niewybredny komentarz poparty jakimś ostrym przekleństwem. Jak sobie pomyślę, że ode mnie z mieszkania nie raz takie młódki na telefon wychodziły i gdy nie potrafiły się zachować w stosunku do moich sąsiadów zaraz potem gdy mnie odpowiednio miło oporządzily od kroku wzwyż, to mnie krew zalewa i nawet mi się zupełnie nie chce ruchać. No bo i kogo. Nie warto.

 

My zawsze i niezależnie od czegokolwiek będziemy w porównaniu do obcokrajowca z Hiszpanii, Portugalii, Włoch czy Bliskiego Wschodu gorszym sortem. Także budowanie sylwetki i pozycji finasowo-zawodowej tylko dla siebie a nie dla randomowej p0lki.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Analconda said:

Przyjeżdża Mokobé, Alvaro czy cygan podający się za Alvaro i nawet jak u siebie robi na zmywaku to w Polsce, Rosji, Ukrainie będzie miał większe powodzenie niż około 99% mężczyzn.

 

Każdy nie upośledzony będzie miał powodzenie gdy będzie podchodził na ulicy do kobiet. Ot, cała tajemnica. 

 

Roznica między Mokabe a Polakiem jest taka, że Mokabe podchodzi a Polak ma zjebany mindset, o którym wsponial ktoś wyżej. Hiszpan jest atrakcyjneszy bo kojarzy się z bogatszym krajem i lepszym życiem. Podjedz  jednak do panny nowym autem + ładna koszula i jesteś kojarzony z tym samym. 

 

Mokabe to czysta ciekawość. Taka sama jak u mnie gdbym mial okazję wyruchać azjatke. 

 

Mindset i jeszcze raz mindset. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

to wchodzi mimowolnie do głowy, trudno mi to opisać ale jeżeli ktoś codziennie będzie ci np. przez 1 minutę drenował ci łeb że " jesteś beznadziejny" to wierzcie mi że za kilka miesięcy tak będziecie się czuć i nie będziecie wiedzieli czemu...

 

Zabawa z podświadomością, to nie żarty.

 

Użytkownik @Analconda psuje podświadomość tutejszych mężczyzn, bzdurnymi teoriami.

 

Z jego postów wypływa taka typowa "rzygowa " energia, nie wiem, czy wy też to czujecie, ale ja czuję, jest coś takiego.

 

Smutek, depresja, stany lękowe, zazdrość, zawiść, wymówki.

 

Jedziesz do Tajlandii, jesteś traktowany w bardzo podobny sposób.

 

Jak gwiazda  filmowa, nawet jak jesteś przeciętnej urody.

 

Spytaj  @Tajski Wojownik

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.