Skocz do zawartości

Mokobé wyjaśnia Polskie kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

@Analconda skoro bardzo przeciętny z wyglądu czarnoskóry pan wyrywa codziennie coś w PL, to pomyśl ile wyrywa taki Izu.

 

Dokładnie. Chłopina (do którego nic nie mam) z filmu nie jest ani zbudowany, ma zmęczony wyraz twarzy, zapadnięte oczy trochę jakby był chory a mimo to p0lki lecą jak pies na wsi za samochodem.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mapogo napisał:

W dyskusji pod tym linkiem trafiłem na to:

 

http://samoloty.blogspot.com/2007/08/sex-from-polish-cleaning-lady-londons.html

 

Obrzydliwe.

 

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Patrzycie prosto w oczy i pytacie. Zawsze zdradzi jakąś niepewność albo nadmiernie będzie się tłumaczyć i wtedy już wszystko wiadomo.

Opcjonalnie podpiąć ją pod wykrywacz kłamstw :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mosze Red napisał:

Gdy weźmiemy dane dotyczące poziomu atrakcyjności mężczyzn na świecie, to znajdziesz tam:

 

  1. Sweden – 60%
  2. Brazil – 41%
  3. Denmark – 40%
  4. Italy – 37%
  5. Portugal – 35%
  6. Argentina – 32%
  7. Norway – 27%
  8. Spain – 25%
  9. USA – 24%
  10. Canada – 23%

Atrakcyjności jakich mężczyzn, wg kogo? 

 

8 minut temu, Mosze Red napisał:

na zakładanie rodziny z egzotą kobiety europejskie w większości przypadków decydują się te, które nie są dość atrakcyjne, żeby wejść w stałą relację z atrakcyjnym białym mężczyzną

Faceci biorą byle co jeśli tylko mogą - dobrze o tym wiemy. Spermiarz weźmie wszystko byleby poruchać - co nie prawda?

Nawet madki z bombelkami znajdują sobie beciaków.

 

9 minut temu, Mosze Red napisał:

Czarnoskóry mężczyzna, czy o urodzie śródziemnomorskiej ma dużo przygód bo jest nietypowy, tak samo jak biały w Azji czy w Afryce. 

No właśnie nie...

92% kobiet wykluczy mężczyznę tylko z powodu rasy nieodpowiadającej jej preferencjom.

https://www.icpsr.umich.edu/icpsrweb/ICPSR/studies/36347

https://academic.oup.com/sf/article-abstract/89/3/807/2235576?redirectedFrom=fulltext

Kobiety są bardziej rasistowskie od mężczyzn w speed datingu i oceniają Azjatów jako najmniej atrakcyjnych.

https://www8.gsb.columbia.edu/researcharchive/articles/1367

https://tierneylab.blogs.nytimes.com/2007/04/13/single-female-seeking-same-race-male/

Mężczyźni rasy białej cieszą się 11-14 razy większym zainteresowaniem od Azjatów.

https://nextshark.com/tinder-racist-experiment-reveals-challenges-dating-asian-man/

 

O co ogólnie chodzi - Murzyn w Niemczech, USA czy Hiszpanii nie będzie miał tak łatwo.

To w krajach "Słowiańskich" Mokobé mają tak wielkie powodzenie u kobiet ze względu na:

Mózgi kobiet wyprane Netflixem.

Słowiańscy mężczyźni są średnio brzydsi od mężczyzn z zachodu zwłaszcza Alvaro. Ale także tych z południa - Abdula i Moke.

 

 

11 minut temu, RealLife napisał:

Każdy nie upośledzony będzie miał powodzenie gdy będzie podchodził na ulicy do kobiet. Ot, cała tajemnica. 

No i o to chodzi - że nie.

Kobiety gardzą większością facetów. Ciężko powiedzieć czy w Polsce bardziej niż na zachodzie jest to widoczne.

 

W każdym razie - właśnie o to chodzi, większość jak podejdzie do kobiety to "yyyy mam chłopaka", "spierdalaj" albo co innego...

 

Zobaczcie jakie kobiety są bezwzględne wobec mężczyzn:

Eksperyment w Polsce...

 

 

 

7 minut temu, RENGERS napisał:

Jedziesz do Tajlandii, jesteś traktowany w bardzo podobny sposób.

Racja ale...

...serio jechać do jakiegoś dzikiego kraju żeby poruchać bo w swoim środowisku nie ma się szans u żadnej kobiety?

Dla mnie to upokarzające.

Należy "się mierzyć" zaczynając od najbardziej niekorzystnych warunków lub warunków które są na codzień.

 

10 minut temu, RabarbaR napisał:

Tak z ręką na prąciu napisz piękny kawalerze.

Jak często "kręcisz śmigłem" pod filmy z frazą w tytule... 

Big Black Cock ?

Beka z takich postów bo nic nie wnoszą do tematu. Proszę nie zaśmiecajcie mi tematu. Powiem tak... - BLACKED to spoko seria.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Krugerrand napisał:

Same kobiety, które następnie płaczą: gdzie ci prawdziwi mężczyźni. Odpowiedź brzmi: na bliskim wschodzie i jak przyjdą i ci babo wpierdolą, to wtedy dopiero poczujesz patriarchat prawdzimi nićmi szyty, a nie rzekome

Też to zauważyłem. Wniosek jest prosty: większość kobiet jest szczęśliwa i spełniona tylko gdy dominuje nad nią silny samiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cst9191 napisał:

Też to zauważyłem. Wniosek jest prosty: większość kobiet jest szczęśliwa i spełniona tylko gdy dominuje nad nią silny samiec.

Ciekawe kiedy to zrozumie? Niech podciągnie majty, wyłączy serię Blacked, wpierdala kreatynę, zapierdala na siłkę i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Analconda napisał:

Racja ale...

...serio jechać do jakiegoś dzikiego kraju żeby poruchać bo w swoim środowisku nie ma się szans u żadnej kobiety?

Dla mnie to upokarzające.

A ten Twój Mokebe jak tu przyjeżdża to też dla niego jest dziki kraj i jedzie tu bo co? u siebie też nie może zaruchać? Musi zapłacić za swój bilet i tygodniowy pobyt w hotelu, coś żreć też musi, żeby za darmo poruchać polki. Też mi interes...

Jedź do Japonii, Japonki lecą na europejczyków jak polki na śniadych. Wtedy jakiś japoński analconda będzie płakał na japońskim forum, że przyjeżdżają jakieś Kamile i Stefany i mu dziewczyny z miasta ruchają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS Już tłumaczę...

...chodzi o to, że większość Polaków nie ma szans u Polek, większość Niemców nie ma szans u Niemek itd...

...i ci co nie mają szans na związek a tym bardziej ONSy u siebie to jadą gdzieś do Tajlandii czy innej Afryki.

I tam se ruchają bo tam kobiety nimi nie gardzą. Gardzą swoimi, przyjezdny lepszy bo bogaty na ich warunki.

 

To tak jakby Cie bili na osiedlu więc poszedłbyś do przedszkola pobić dziecko bo na osiedlu nie masz szans.

 

 

12 minut temu, cst9191 napisał:

Też to zauważyłem. Wniosek jest prosty: większość kobiet jest szczęśliwa i spełniona tylko gdy dominuje nad nią silny samiec.

To też ma znaczenie. Europejczycy, Polacy chyba szczególnie są wychowywani na miękkich beciaków. Kupić futro, wylizać stopy i na kanapę leżeć.

Kobiety takich nie szanują więc wybiorą Abdula czy Moke którzy przypi*lą, potem kwiatki aj low ju i ruchanko. Taki Murzyn też jest niestabilny - to będzie pożądany przez kobietę.

 

3 minuty temu, masculum napisał:

A ten Twój Mokebe jak tu przyjeżdża to też dla niego jest dziki kraj i jedzie tu bo co? u siebie też nie może zaruchać?

Może ale czarne kobiety są ta brzydkie, że nawet Murzyni ich nie chcą xD.

 

3 minuty temu, masculum napisał:

Jedź do Japonii, Japonki lecą na europejczyków jak polki na śniadych.

Azjatki to w ogóle inna sprawa. Azjaci mają mikropenisy którymi nie są w stanie zaspokoić kobiet dlatego będą wolały białego czy czarnego. Byleby miał więcej niż te 8cm mikrosiusiaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RENGERS napisał:

 

Nie szukam odpowiedzi  z ust teoretyków życia.

 

Przecież takie są fakty. Po co jeździć do Tajlandii? Żeby poruchać. Przecież można poruchać u nas...

...no nie można właśnie. W sensie większość facetów nie może bo im żadna nie da. Więc jadą tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RENGERS napisał:

 

Nie szukam odpowiedzi  z ust teoretyków życia.

 

Jak dobrze, że są na tym forum normalnie ludzie.

 

Mówiąc szczerze, nie bardzo rozumiem, czemu tego typu tematy są tolerowane. Wystawiają tak źle świadectwo całej "manosferze", że szkoda gadać.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Charakter kobiecy polega na zupełnym braku… charakteru."

Leopold von Sacher-Masoch

 

"Chwiejną i zmienną jest zawsze kobieta"

Wergiliusz

 

"Co innego jest wierzyć w kobiety, a co innego wierzyć w to, co mówią."

Carlos Ruiz Zafon

 

"Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!"

Fryderyk Nietzsche

 

"Kobieta inspiruje mężczyznę do wielkich czynów, których spełnienie potem mu uniemożliwia."

Alexander Dumas

 

"Kobiety godne miłości są tak rzadkie jak geniusze. Dla takich kobiet warto stawiać świątynie, dla zwykłych wystarczą szałasy z lustrem, kuchnią i jednym łóżkiem"

Aleksander Świętochowski

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Analconda napisał:

Azjatki to w ogóle inna sprawa. Azjaci mają mikropenisy którymi nie są w stanie zaspokoić kobiet dlatego będą wolały białego czy czarnego. Byleby miał więcej niż te 8cm mikrosiusiaki.

Instytut danych z dupy. Jak wszystkie dane przedstawione przez Ciebie.
Przed chwilą przepatrzyłem statystyki dotyczące długości penisów z różnych krajów (i z różnych źródeł), średnia w żadnym nie spadła poniżej 9,5cm. 

Myślę, że problem znajduje się głównie w Twojej głowie ale z tym to już bracia Ci tutaj nie pomogą. Niemieccy specjaliści też widzę nie podołali. 

Czy jakiś moderator może się zastanowić czy ten temat nie uderza w idee forum i poniekąd w jego wizerunek? Później się z nas śmieją, że incele i wyzywamy kobiety....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RENGERS napisał:

Zabawa z podświadomością, to nie żarty.

 

Użytkownik @Analconda psuje podświadomość tutejszych mężczyzn, bzdurnymi teoriami.

 

Z jego postów wypływa taka typowa "rzygowa " energia, nie wiem, czy wy też to czujecie, ale ja czuję, jest coś takiego.

Niestety muszę się z tym zgodzić. Zauważyłem, że jestem wyjątkowo podatny na jego wpisy bo moim zdaniem to jak aktywowanie pewnych starych punktów bólowych, które również kiedyś we mnie funkcjonowały.

 

Bardzo mocno pracowałem nad swoją podświadomością i świadomością i te jego negatywy chcąc nie chcąc działają na podświadomy umysł w jakimś stopniu i jak chłopaki pisali, stety niestety ale obniża to pozytywną energię do życia, do poznawania kobiet, ludzi itd. Bo stany emocjonalne są zaraźliwe, dlatego zdołowanych wiecznie kobiet, zdepresjowanych również należy unikać jak samego szatana i nie wchodzić z nimi w związki bo to jak obniżane jakości życia, gdy wampir będzie zasysał nasze pozytywy.

 

Ta energia, o której wspomniałeś @RENGERS jest realna, poczytaj jego wpisy i podejdź do dziewczyny, zagadaj - Twoja energia i Twój odbiór Ciebie będzie o wiele gorszy. Ja sam już się czuję o 70% gorzej po przeczytaniu tego tematu. A co dopiero człowiek, który nie chroni własnych rezerwuarów.

 

Oczywiście, jak to wspomniał bardzo trafnie @Mapogo najgorsze w kobietach ale nie tylko naszych rodaczkach są podwójne standardy bo jest jawne odczucie niesprawiedliwości a więc się pojawia frustracja i złość.

 

Co do samego Analkondy, to dobry chłopak ale dla dobra własnego i innych forumowiczów powinien wstrzymywać swój zapęd do siania negatywnej energii, bo jest ona zaraźliwa jak cholera, wiele osób w tym ja sam rękoma i nogami się rozpychamy by te defetyzmy z siebie wywalić i nieść w sobie pozytywne patrzenie na świat chociażby. Nie dla kobiet ale nas samych - by nam się żyło lepiej ze samymi sobą chociażby. 

W Polsce ten pan (który nomen omen ma niezbyt pozytywną energię obślizgłą, w moim odczuciu i z daleka widać, że to ruchacz i wyrucha co się da) jest w swoim raju, bo Polki są chętne na czarną kiełbę i nie ma co się z tym kryć ale jak to inni pisali, Polak w takiej Azji lub w Afryce, w teorii i praktyce powinien mieć równie ułatwione ale czy tak jest to nie wiem, znam tylko relacje z forum i z innych źródeł.

 

Co do samego tematu, nie tylko Polki ale wiele białych kobiet ma wtłaczane, że "zagraniczne lepsze" przecież są znane opowieści na necie jak to kobiety białe, same jeżdżą na seks turystykę do ahmedów - ale jak się okazuje, trawa nie zawsze jest bardziej zielona u sąsiada, a jak jest? To dobrze dla nich!

 

Co do samych Polek, które wypracowały sobie taką opinię jest to bardzo smutne i przykre ale co zrobić. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Była randka z Mokebe? zapiął cię czy jeszcze nie?

 

Skoro lubisz blacked to wpisz to w Google

 

Scarlit Scandal and Aiden Ashley - Deeper - Boys Get Spanked Part 2

 

Jak lubisz że biali są poddanymi i poniżanymi gośćmi to filmik w sam raz dla ciebie. Możesz również podziwiać czarną pałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste typ mieszka w Niemczech i zaruchać nie może. Przecież niemki są wyluzowane i same się uśmiechają na ulicy :3 To jest kraj perwersji i fetyszy...

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Co do samego tematu, nie tylko Polki ale wiele białych kobiet ma wtłaczane, że "zagraniczne lepsze"

photo.jpg

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Co do samego tematu, nie tylko Polki ale wiele białych kobiet ma wtłaczane, że "zagraniczne lepsze" przecież są znane opowieści na necie jak to kobiety białe, same jeżdżą na seks turystykę do ahmedów - ale jak się okazuje, trawa nie zawsze jest bardziej zielona u sąsiada, a jak jest? To dobrze dla nich!

Co z tego.. Polacy są wychowywani od małego na katolickie pisdeczki które przyjmą dar w postaci mokebobaska albo ahmedbobaska XD I to jest nasz tragizm narodowy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Analconda napisał:

Kobiety preferują penisy dłuższe niż posiada 84% męskiej populacji.

Czyli należy wychodzić na podryw z wystającym kutasem z rozporka?

Jak masz dużego to 100% gwarancji zaruchania :D

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Chryste typ mieszka w Niemczech i zaruchać nie może. Przecież niemki są wyluzowane i same się uśmiechają na ulicy :3 To jest kraj perwersji i fetyszy...

 

Dokładnie chłopak ma tyle możliwości dodatkowo masę kobiet z całego świata w tym Berlinie i na tle Niemców wygląda znacznie lepiej.

Wszystko niestety siedzi u niego w głowie a pracować nad sobą nie chce bo przecież wie lepiej.

Temat jak najbardziej dobry do obgadania, ale raczej w formie satyrycznej a nie poważnej i negatywnej jak to autor przedstawia.

 

 

 

13 godzin temu, FraterPerdurabo napisał:

Wystawiają tak źle świadectwo całej "manosferze", że szkoda gadać.

 

Niestety na innych portalach o podobnej tematyce przez Anala nasze forum jest postrzegane negatywnie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mosze Red napisał:

 

  1. Sweden – 60%
  2. Brazil – 41%
  3. Denmark – 40%
  4. Italy – 37%
  5. Portugal – 35%
  6. Argentina – 32%
  7. Norway – 27%
  8. Spain – 25%
  9. USA – 24%
  10. Canada – 23%

 

Skąd to badania. Jak przebiegały - pytano o kraj, czy pokazywano mężczyzn? Twarz? Ciekawe dlaczego nie ma tu Holendrów (najwyższy statystycznie naród na świecie, i to jest prawda, na międzynarodowych targach już kilkakrotnie zwróciłem na to uwagę).

 

Jeden z polskich youtuberów co mieszka w Tokyo, mówił, że nie tylko kobiety ale i mężczyźni go zaczepiają czasami i mówią, że świetnie wygląda. Blondyn na granicy albinosa wręcz, ale ze zdrową cerą jeszcze nie chorobliwie biały. Do tego nieźle ubrany, ale z normalną sylwetką.

 

 

 

Parę razy też pisałem, że byłem z kolegą we wschodniej Ukrainie. Zainteresowanie miał spore jego osobą. Był jedynym blondynem jakiego widziałem przez kilka dni. W pewnym momencie zwrócił mi na to uwagę (bo myślałem, że to kwestia języka, ja wtedy nic nie potrafiłem powiedzieć ani po ukraińsku ani po rosyjsku) i wtedy zacząłem intensywnie wypatrywać blond głowy. 

 

Tak na marginesie jak tak patrzę na co tu niektórzy odwalają, to myślę, że część kobiet, może obawiać się sypiać z niektórymi z obecnych tu braci by na koniec nie zostać obdarzone przez środowisko łatką łatwej szmaty. Jeśli opowiadasz w jakim poważaniu masz kobiety, które sypiają z mężczyznami nie będącymi ich katolickimi mężami i do tego używasz epitetów o tępych dz... i puszczalskich szmatach, to nie dziw się, że jakoś stronią od twojej alkowy.

 

Zastanów się czy panie nie byłyby dla ciebie przychylniejsze, gdyby wiedziały, że ich nie ocenisz i zachowasz dyskrecję. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

14 godzin temu, Mosze Red napisał:

Gdy weźmiemy dane dotyczące poziomu atrakcyjności mężczyzn na świecie, to znajdziesz tam:

 

  1. Sweden – 60%
  2. Brazil – 41%
  3. Denmark – 40%
  4. Italy – 37%
  5. Portugal – 35%
  6. Argentina – 32%
  7. Norway – 27%

Skandynawscy blondyni w czołówce. Czyli liczy się to co nie jest powszechne.

 

Co ciekawe to ten kolor występuje również u Słowian, więc i Polacy powinni mieć jako takie powodzenie

 

Z drugiej strony dziwi brak rudych Irlandczyków i Szkotów, ten kolor również nie jest powszechny. Są niechciani pewnie ze względu na charakter. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.